>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
T 0

tomi_space

Użytkownik
a ja bona owakiego posiadam :pP heh,, ale tylko jednego :pP moge odstapic,,
albo zrobie inaczej,, kto pierwszy ten lepszy tylko napisac :pP
: oto bon
Hola,

Tu código es:

TU1V O4SL AV5F 1XPL

Saludos.
mile widziane jakies podziekowanie, heh
 
K 0

kaki

Użytkownik
Bei Ihrer Einzahlung ist ein Fehler aufgetreten: Sie haben schon einen Coupon aus dieser Serie eingereicht! Laut AGB darf jeder Benutzer pro Couponserie nur einen Coupon einreichen


co to znaczy??
 
G 0

grzybek6

Użytkownik
Sluchajcie mama pytanie i prosbe wysyallem wczoraj z ten lgoin i narazie nic nie mam!Czy jest ktos pewien ze ta pormcoaj jest aktualna ?Przyjdzie mi ten bon na pewno?Porsze o kontakt moze ktos podaruje bon prosze o wpisanie w priv jak co ???? Z gory dzieki!
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Wygenerował ktoś sobie może kod do Starbetu...a jest mu niepotrzebny??
Jeśli tak to proszę kontakt na PW... ????
Z góry dziękuje.
 
D 0

denas

Użytkownik
chyba trzeba miec meil w domenie hiszpanskiej,albo w domenie com
u mnie na dres w gmailu doszlo,a na onet o o2.pl juz nie...

odstapie bon w zamian za bon do innego buka ????
 
L 237

lookash

Użytkownik
Kto chce dwa bony 5 euro za 1 zl na MB? Chetnych zapraszam na PW lub do teamtu.wysylam pierwszy
[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2006-12-06, 22:36 ]
To nie dział do sprzedawania i kupowania
 
leonida 0

leonida

Użytkownik
Kto chce dwa bony 5 euro za 1 zl na MB? Chetnych zapraszam na PW lub do teamtu.wysylam pierwszy

[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2006-12-06, 22:36 ]
To nie dział do sprzedawania i kupowania

No Ja Tak Samo Mam Kody do Starbet Rowniez Moge sprzedac po Cenie jak u Kolegi Powyzej
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Kto chce dwa bony 5 euro za 1 zl na MB? Chetnych zapraszam na PW lub do teamtu.wysylam pierwszy

[ Komentarz dodany przez: Marcin-Odra: 2006-12-06, 22:36 ]
To nie dział do sprzedawania i kupowania

No Ja Tak Samo Mam Kody do Starbet Rowniez Moge sprzedac po Cenie jak u Kolegi Powyzej
to jesli masz te bony a nie sa Ci potrzebna to nie bedziemy robic jaj zeby wplacac 1 zl na MB (bo nie mam tam konta) tylko mozemy sie umowic ze jesli ugram cos z tych bonow to wysle Ci powiedzmy 20 euro, juz z jednego udalo mi sie ugrac ponad 60 euro ale zrobilem wyplate a wiecej bonow nie mialem (zje*** sprawe bo wygenerowalem tylko jeden bon :;/: )
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
wyplacal ktos ostatnio wieksza kase ze starbeta? albo wogole jakas kase? chodzi mi o to czy w ostatnich kilku dniach ktos dostal od nich przelew, bo chodza sluchy, ze staja sie niewyplacalni?!
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
Jezli chodzi o wyplaty to spokojna glowa! Firma naprawde jest ok! wczoraj zlecilem do poludnia wyplate, a kasa dzisiaj na koncie juz jest, zdziwienie ogromne! Polecam Starbet Wszystkim!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom