>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
adi705 0

adi705

Użytkownik
to dobrze kazdy mowi ze firma ok tylko cos bodiemu dlugo nie przysylaja bo od 24 listopada a to jest juz naprawde zadlugo ale mam nadzieje ze i mu szybko przysle.a ja to niewiem jak bedzie z moja wyplata bo z 90euro jakie mialem zostalo mi tylko 25 ale mam nadzieje ze dobije na tym weekendzie do 50 i wyplace wreszcie :mrgreen:
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
moze u niego jakas pomylka wystapila w iban albo cos, moze bank nawala, nie wiem, ja dostalem, wyplate w 1 dzien, szybko strasznie! 100% zadowolenia!!
 
L 0

laataar

Użytkownik
cos widocznie jest nie tak z przelewami do mBanku kumplowi cofnęli wypłate nie wiem czy ie spełnił jakiegos warunku ale też chjciał do mBanku wypłacić... lipa bo nie napisali dlaczego cofnęli napisali tylko że operacja nie wykonana hehehe
 
D 0

dandi1

Użytkownik
w lipcu wyplacalem ze starbet do SKOK !! kasa wtedy doszla cala bez zadnych prowizji . niestety zlecilem wyplate kasy 28listopada tego roku i kasy jak narazie nie ma . juz do nich napisalem ale widze to w czarnych kolorach . kasa w lipcu doszla po 2 dniach , no mam nadzieje ze jakas pomylka zaszla

odpisali!!wyplata pieniezna za granice moze trwac nawet do 2 tygodni. Z naszej strony jest juz wszystko zakonczone i pieniadze zostaly przelane.
 
alleniverson 0

alleniverson

Użytkownik
Siemka. Na wypłate czekam ok. 5 dni, więc w sumie jeszcze ok. 2 dni robocze i kasa powinna znaleść się na moim koncie. Zobaczymy jak to będzie ????
Pozdro ;-)
 
K 0

kusiu

Użytkownik
przelewy za granice trwaja max do 2 tygodni ????

Wprowadzasz ludzi w blad ???? Starbet uzywa IBAN&#39;u w rozliczeniach bezgotowkowych - czyli korzysta takze z szybkich transferow pieniedzy. Jesli wysyla Ci przelew, to tak naprawde juz na drugi dzien &quot;kasa&quot; jest w Polsce .. reszta zalezy od Twojego banku, kiedy to rozliczy i zaksieguje.
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
No to chyba kasy nie dostaniecie. Ja czekam 12 dni napisałem do nich że kasy nie ma a oni do mnie że do banku żebym pogadał z bankiem że mam coś zwalone z moim kontem bankowym. Więc porozmawiałem konto działa bez zarzutów więc powiedziałem im to i poprosiłem o skana przelewu i narazie cisza. Na innym forum czytałem że tez goście domagaja się skana przelewu a oni mówią że nie mają jak zrobić skana. Smiech na sali. Bukmacher ostro sobie pogrywa :zy3ou: :zy3ou: :zy3ou: Jak kasy nie będzie we wtorek czyli to będzie 14 dni roboczych to można się już pożegnać z kasą chyba bo oni powoli przestają odpisywac na maile itp. STARBET jak narazie wielki ⛔ ⛔ ⛔
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
to jak tak jest to nie ma co narazie wyplacac kasy tylko poprostu czekac juz w wakacje byla taka promocja kiedy dawali 5 euro ale zawsze byli wyplacalni dopiero pierwszy raz takie cos ma miejsce !
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
nom oto jest pytanie co sie dzieje tez wolalbym odrazu dostac kase a nie przejmowac sie ze z konta odliczyli a nie dochodzi dlatego radze poczekac na rozwoj wypadkow byli wyplacalni wiec moze znowu beda!?
 
D 0

duhowny

Użytkownik
To jest firma bukmacherska - nie babcie psrzedajace swieczki przy kosciele ;)

Zarejestruj sie na tej : http://www.todoapuestas.org , wyslij email do [email protected] ze swoim loginem z http://www.todoapuestas.org .. i wysla Ci na poczte kod vouchera.
promocja caly czas jest aktualana co zreszta widac na glownej stronie w jezyku hiszpanskim,udalo mi sie tez znalesc sposob na jej oszukanie, zakladacie konta pocztowe na serwisach hiszpanskich na ktore rejestrujecie sie na http://www.todoapuestas.org i po dwoch dniach voucher jest na waszym koncie;)mi sie udalo wiec jesli jestes zdesperowany ....good luck :mrgreen:
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
a ja dzisiaj uwalilem prawie cala kase ze stanu 90euro przez 2 tygodnie zeszedlem na 5 euro wiec zaczynamy od poczatku.
jak ech to pech :zy3ou:
 
alleniverson 0

alleniverson

Użytkownik
Siemka. No i sobie Starbet chyba leci w kulki, bo ja czekam niby 6 dzień roboczy, ale kasy nadal nie ma :przeklina: Nie wiem co z tą kasą będzie, niby wszystko ok a kasy jak nie było tak nie ma :twisted:
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
No więc tak. Mam dużo do powiedzenia. Zadzwoniłem na mlinie do mbanku i powiedziałem co i jak. Miła pani powiedziała mi że MBANK może odrzucić przelew jeżeli jest on nadany na pełnomocnika w MBANKU. Więc jak pomyślałem że już lipa ale..... Zaczęła mi mówić że może przyjąć reklamacje ale tylko na wyłącznie moją prośbe więc zgodziłem się. Kazała podać mi kiedy był zlecony przelew i nawę banku i zleceniodawcy więc podałem tę nazwę i nr konta Niemieckiego i wszystko zatwierdziła i powiedziała że reklamacja może być rozpatrywana do 30 dni!!!!!(troche mnie zatkało) Zaczeła mi mówić o jakichś paragrafach że MBANK może odrzucić przelew itp ale co tam. 65 EURO nie chodzi drogą i przemogłem się i zadzwoniłe i gadałem 30 MINUT!!!!!!! I myślę że się opłacało i pieniądze niedługo wylądują na koncie. Więc to nie jest żdna wina STARBETU i nie wińcie go tylko zlecajcie przelew na siebie(troche skompliowane bo trzeba zmieniać dane). No to tyle mam do powiedzenia. Myślę że pomogłem i że kasa będzie niedługo na kontach. JA też czekam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom