>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
G 0

grzybek6

Użytkownik
Kusiu wchodze na stronke naciskam registarte czy cos takiego w prawym gornym rogu wisuje dane i naciskam to co zaaz jest pod danymi i pozniej naciskam terminar albo cos musze ejszcze wcisnac? albo volver artas?
 
K 0

kima600

Użytkownik
A według mnie to juz po promocji od piatku czekam i nic.......... :zy3ou:
jesli ktos ma bezuzyteczny wolny kod to prosze na PW plissssss :mrgreen:
 
emde 0

emde

Użytkownik
Ja wysłałem maila z nickie&#39;m ok. godz. 16:00 a mail z 5 euro mi przyszedł przed 23:00 wczoraj ???? Czyli czekałem niecałe 7 godz. ????
 
C 0

cisek

Użytkownik
Ja wysłałem maila z nickie&#39;m ok. godz. 16:00 a mail z 5 euro mi przyszedł przed 23:00 wczoraj ???? Czyli czekałem niecałe 7 godz. ????
no to ja juz tego nie rozumiem, do mnie od soboty nic nie przyszlo...
Do mnie też już 2 dzień nie wysyłają, a chciałem na Lm zagrać :sad:

Ps. Ma ktoś zbędny kod bonu to pw. Dzięki :]
 
T 0

tomi_space

Użytkownik
jeszcze jedno,, jesli skorzystaliscie z trzech bonusów czy tam czterech nie pamietam i le tych promocji bylo, to z tej nie da sie skorzystac,, bo jest ograniczenie co do ilosci darmowych bonow, wiec nie napalajcie sie
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
jeszcze jedno,, jesli skorzystaliscie z trzech bonusów czy tam czterech nie pamietam i le tych promocji bylo, to z tej nie da sie skorzystac,, bo jest ograniczenie co do ilosci darmowych bonow, wiec nie napalajcie sie
ja wykorzystalem tylko jeden...
 
W 2

wislak

Forum VIP
niewiem czytam na wszystkich forach ze wczoraj np ktos jak wyslal to ostrzymal kase dzisiaj ;/ ja narazie nie mam nic. ps napiszcie dokladnie ktos kto dostal tresc maila. czy poza nickiem cos dawaliscie? ja jakies tam wypociny z anglika pyknąłem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom