>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
kurde przydalby mi sie jakis kod, wiec jesli nie jest komus potrzebny a ma w zapasie to to chetnie przyjme (prosze wyslac na PW), zrabalem sprawe bo wygenerowalem tylko jeden kod a moglem wiecej, no ale coz i tak wyciagnolem z tych 5 euro ponad 60 i zostawilem sobie na koncie 5 ale pech chcial ze Auxerre dzisiaj zawalilo i sie wyzerowalem, tak wiec bardzo prosze jesli ktos ma niepotrzebny a bedzie taki uprzejmy to niech wysle na PW (gdyby byl potrzebny mail to [email protected] )

P.S&gt;

z gory dziekuje i pozdrawiam...
 
T 0

tomkasz

Użytkownik
kaczor i inni: ja dziś od 19krako91 kupiłem za 5zł bon na 5 euro z kampanii hiszpańskiej. Wszystko było OK i nawet kod przesłał pierwszy. Możecie z nim zagadać. Polecam.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
chce się zalogowac na starbecie a tu mi wyskakuje : your starbet account has been locked - co mam zrobić? I dlaczego tak się stało?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
chce się zalogowac na starbecie a tu mi wyskakuje : your starbet account has been locked - co mam zrobić? I dlaczego tak się stało?

nic nie zrobisz zamkneli CI RACHUNEK widocznie miales wiecej kont lub cos w tym stylu :-?
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
to było moje pierwsze konto... i nic jeszcze nawet na nim nie robiłem - mogę założyć konto na innym komputerze? powiedz mi co najpierw - czy zalozyc i aktywowac na starbecie czy najpierw na tym drugim i maila wyslac?

a moze ma ktoś konto niepotrzebne z 5 euro do odstapienia?
bylbym wdzieczny
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
to było moje pierwsze konto... i nic jeszcze nawet na nim nie robiłem - mogę założyć konto na innym komputerze? powiedz mi co najpierw - czy zalozyc i aktywowac na starbecie czy najpierw na tym drugim i maila wyslac?

a moze ma ktoś konto niepotrzebne z 5 euro do odstapienia?
bylbym wdzieczny

a miales tam jakas kase co ci zamkneli to konto? moim zdanie najpierw napisz do nich czemu zamkneli jak to 1 i jedyne konto na ta osobę.
z tego co sie orientuje u nich nie ma ograniczen ze 1 konto z 1 IP, chyba możne byc wiecej kont zalozonych z 1 IP tylko na inne osoby i dane
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
nie rozumiem tego, ale zaloze sobie inne konto na drugim kompie

bodi a może ty masz do oddania jakiegoś bonusa - byłbym bardzo wdzięczny - albo może znasz kogoś kto może mieć?
 
D 0

denas

Użytkownik
wyslij do nich skan dowodu albo paszportu,to ci odblokuja...


to było moje pierwsze konto... i nic jeszcze nawet na nim nie robiłem - mogę założyć konto na innym komputerze? powiedz mi co najpierw - czy zalozyc i aktywowac na starbecie czy najpierw na tym drugim i maila wyslac?

a moze ma ktoś konto niepotrzebne z 5 euro do odstapienia?
bylbym wdzieczny
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
no tak skan jest potrzebny do potwierdzenia autentycznosci twoich bdanych osobowych jak im wyslesz to odblokuja . Nie wiem przypadkiem czy to rowniez nie moze byc zdjecie dowodu zrobione w dobrej rozdzielczosci aparatem cyfrowym ale jesli sie myle prosze mnie poprawic.puszukaj kogos ze skanerem wyslij i po sprawie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom