>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
adi705 0

adi705

Użytkownik
ale porchmonkey ja rozumie co tam pisze naprawde jestem po maturze z angielskiego zdanej na 4 i wiem ze maja sprawdzic waznosc tego kuponu ale ja sie pytam poprostu
czy ktos juz tak mial jak ja i nadal nie wiem gdzie mam wejsc w to ihre wetten bo jak mi nie zaakceptuja to bym postawil inne kupony z tymi zdazeniami zaraz sie zaczynaja spodkania
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
zmienilem jezyk na niemca weszlem w meine wetten nie mam pokazanego zakladu ze jest otwarty wiec nie uwzgledniono czy jak?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
trzeba uczyc spoleczenstwo samodzielnosci ????
nie nie no to mi sie niepodoba bez takich jaj jak ktos jest na forum i widzi pytanie czyjes najprostsze to niech mu pomoze , a nie post niby mądry pisze zeby zdobyc kolejny post? to dziecinna zabawa, ja posługuje sie dwa jesyzkami akurat potrzebnymi na Forum i dlatego nie wymądrzam sie, moze dlatego ze nie mam nascie lat a troche wiecej...więc jesli cos wiemy na dane pytanie a jak nie to nic nie piszmy...przyjdzie za chwile inny na forum co odpowie grzecznie i kazdy bedzie zadowolony....bez cwanaictwa i nabijania postow-chyba co do sedna sprawy sie zgadzamy nie?
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Czy te 5 euro jeszcze dostanę jesli wpisze ten cały e-mail ??
A jesli tak , to w którym miejscu trzeba wpisać e-maila , bo ja tam nigdzie niczego nie widze :-?
 
porchmonkey 0

porchmonkey

Użytkownik
nie nie no to mi sie niepodoba bez takich jaj jak ktos jest na forum i widzi pytanie czyjes najprostsze to niech mu pomoze , a nie post niby mądry pisze zeby zdobyc kolejny post? to dziecinna zabawa, ja posługuje sie dwa jesyzkami akurat potrzebnymi na Forum i dlatego nie wymądrzam sie, moze dlatego ze nie mam nascie lat a troche wiecej...więc jesli cos wiemy na dane pytanie a jak nie to nic nie piszmy...przyjdzie za chwile inny na forum co odpowie grzecznie i kazdy bedzie zadowolony....bez cwanaictwa i nabijania postow-chyba co do sedna sprawy sie zgadzamy nie?
hmm moim zdaniem nie masz racji, bo nie tylko dla nowych uzytkownikow, ale na pewno tez i dla pewnej czesci tych starszych jest mocno irytujace jak w co 3cim poscie ludzie prosza o przetlumaczenie naprawde niezbyt wymagajacych formulek w jezyku obcym ...


mefisto - nie masz wpisywac maila tylko zarejestrowac sie na podanej wczesniej stronie i wyslac maila na [email protected] ... ehh wszystko jest wyraznie napsane w poscie hali&#39;ego
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
wysłałem , czekam 5 minut i nic... Jakie jest prawdopodobieństwo , że kod dojdzie ?? :mrgreen:

Jeszcze mi konto zablokowali , co to za buk ?? :;/: :przeklina:
????
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
dostałem maila, ale nie mam nic na koncie - pisaliscie, że dostaje się coś...? to jak - musze coś jeszcze zrobić... ?
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
oto treśc maila:

Hallo Robert Menzel!

Herzlich Willkommen bei Starbet!
Sie haben Ihr neues Wettkonto auf starbet.com erstellt.
Um Ihr Konto zu aktivieren, Klicken Sie bitte auf folgenden Link:

https://www.starbet.com/?setLang=de&amp;amp;activate=77122ce908e969981426

Nach Aktivierung Ihres Kontos, k�nnen Sie umgehend aus unserem reichhaltigen Wettangebot auf starbet.com w�hlen und Ihre erste Wette platzieren.
Bitte ueberpruefen Sie im Anschluss nochmals Ihre Angaben zur Registrierung in Ihrem Wettkonto unter &quot;Meine Daten&quot;.

Wir w�nschen Ihnen viel Spa� und Erfolg bei Ihren Wetten!
Ihr starbet-Team!
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
eh.... to jest mail potwierdzajacy resjestracje na starbet o ile sie nie myle. Teraz musisz sie zarejestrowac na http://www.todoapuestas.org, wyslac do nich maila ze swoim nickiem na tej stronce, poczekac 24h a oni wysla ci maila z kodem do starbet. Kod ktory bedzie w mailu wpisz w swoim koncie w starbet w zakladce Pay In i Voucher i powinienes miec 5 euro ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom