>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
bodi 70

bodi

Użytkownik
tez wysłałem wczoraj ....ale to chyba czysta lipa



Jak dlugo czekaliscie na wypalte tzn ile dni? czy to mozliwe ze wyslali emaila w ub piatek ze pzrelewaja mi , a do dzis nic na koncie i wczoraj zapytalem to odpowiedzieli ze moze to sie przesunac do 8 dni....miał ktos taka sytuacje ze czekał tak długo?
 
lela84 0

lela84

Użytkownik
Ja zleciłem wypłatę 20E z żony konta (bo na swoim przegrałem ) 28.11 około godz. 21 na Inteligo .30.11 około 13 w pracy odebrałem sms-a z Inteligo że wpłynęła kaska na konto a dokładnie 63zł z groszami. Przeliczyli po kursie coś ok. 3,75 i wzięli ok.10zł. za przewalutowanie. ???? Czyli można powiedzieć że kasę dostałem w 1,5 dnia.
 
K 0

kima600

Użytkownik
hmm no czekam juz ponad 24 godziny tam cos jest niby napisane ze chyba trzeba czekac do 72 godzin na ten bon z tego forum no nic zobaczymy ...... ???? no chyba ze znajdzie sie ktos kto podaruje mi bonik na 5 ojro :grin: bedę bardzo wdzięczny gdyz niestety nie zdązyłem na te dwie ostatnie promocje............. :cry: z góry dzieki proszę o kontakt na PW
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
When paying in an error occurred: You have already reached the maximum number of vouchers.

o co w tym chodzi ? pzrecież to jest kod ktory dostałem i nie moge go wklepac jakoś?
 
H 0

hulio22

Użytkownik
WITAM SZANOWNYCH FORUMOWICZOW!!
Mm prosbe do WAS:
Chcialem prosic kod bonusa OSOBE ktora go nie potrzebuje.
Z GORY SLICZNIE DZIEKUJE!!
 
D 0

denas

Użytkownik
When paying in an error occurred: You have already reached the maximum number of vouchers.

o co w tym chodzi ? pzrecież to jest kod ktory dostałem i nie moge go wklepac jakoś?
nie ma na to jakiegos sposobu?mi tez sie cos takiego wyswietla ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
When paying in an error occurred: You have already reached the maximum number of vouchers.

o co w tym chodzi ? pzrecież to jest kod ktory dostałem i nie moge go wklepac jakoś?
nie ma na to jakiegos sposobu?mi tez sie cos takiego wyswietla ????

nie mozna na jedno konto wpisywac dwa razy KOD z tej samej promocji ...mozna z roznych promocji..na jednym koncie nie ominiesz tego co ci wyskakuje
 
W 0

wrobell

Użytkownik
A ja mam cos takiego : Diese Bonusaktion ist leider nicht mehr gültig!
Dlaczego ??

Nie korzystalem jeszcze z bonusa a wychodzi na to ze promocja sie juz skonczyla
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
dostalem takie cos jak stawialem zaklad puscilem wariata do wygrania mam 190euro co to znaczy bo nie odjeli mi kasy tylko pojawil sie taki napis co mam zrobic??

Your bet is being checked for validity. Please go to &quot;Ihre Wetten&quot;, to see if your bet has been accepted!

prosze o pomoc
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
nie myslisz chyba ze nie czaje co tam pisze ale nie wiem co mam zrobic z tym:

Please go to &quot;Ihre Wetten czyli o co mnie prosza co to jest ten Ihre Wetten na maila mi przyjdzie odpowiedz czy zatwierdzili kupon??
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
ludzie, skad wy sie urwaliscie ? nie ucza was w podstawowkach/gimnazjach angielskiego ?

porchmonkey jak jestes taki znawca angielskiego to moglbys mi powiedziec co mam zrobic a nie sie wymadrzac jaki z ciebie pozytek na forum jak swiecisz swoja wielka madroscia a niechcesz pomoc!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom