>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
miha13 0

miha13

Użytkownik
We have thankfully recieved your copys.

If you need further assistance or have any other questions, please don&#39;t
hesitate to contact us!

Yours sincerly

co to znaczy prosze o odpowiedz
Ze dostali skany, i jesli masz jeszcze jakies pytania, to pisz do nich...
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Just for the first pay out we need a copy of your document. You have had on
the 31st July your first pay out.

After all we have thankfully received the copies of your document.

We are avaiable for further details.



To oznacza ze mam wyslac skana dowodu czy ze otrzymali juz ode mnie go ?? Prosze o szybka odpowiedz , dzieki !!
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Just for the first pay out we need a copy of your document. You have had on
the 31st July your first pay out.

After all we have thankfully received the copies of your document.

We are avaiable for further details.



To oznacza ze mam wyslac skana dowodu czy ze otrzymali juz ode mnie go ?? Prosze o szybka odpowiedz , dzieki !!
.

Musisz im wysłać skany.
 
G 0

grzybek6

Użytkownik
Porsze z kims o jakis konakt chce sie odwiedziec kilka waznych rzeczy odnosnie wyplaty z tego buka!Porsze oi odzew na gadu 3129611!!Z gory dzieki!
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
hej mam pytanie wam tez na starbecie nie wyswietla dzis zadnych zdazen??bo chcialem obstawiac kupon a tu zonk!prosze napiszcie jak jest u was bo jesli tnie tylko u mnie to pojde obstawie do kumpla
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
a z jakiej korzystasz przegladarki bo mi na internet exploder nie pokazywalo przelaczylem sie na firefoxa 2.0 i nadal nie wyswietla
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
kumpel napisal ze tez mu nic nie wyswietla.normalnie wchdzisz wciskasz football i masz


Mi wywietla to:

BET SELECTION
3-Way Betting (46) Double chance (46) 3-Way Handicap (17)
OverUnder Betting (11) Half Time / Full Time Betting (17) Result (17)
To Win Outright (4)
All (158)

DISPLAY SELECTION

pod spodem powinny byc mecze ale nic sie nie pokazuje ma tak tez ktos bo kumpel na gg napisal ze u niego tez sie nie wyswietla
 
M 0

manycom86

Użytkownik
tak. normalnie wybieram sobie dyscypline i sie wyswietla, biore na oferte na dzien dzisiejszy i tez sie wyswietla... wszystko dziala jak powinno ;]
 
adi705 0

adi705

Użytkownik
ok zaraz sprawdze bo nawet nie wiem ale do tej pory bylo wszystko ok a dzis poprostu wchodze i nagle znikly wydazenia i niema!ok zaraz zobacze co i jak z ta java



EDIT
java zainstalowana nic jednak to nie pomoglo nadal nie wdac wydarzen juz mnie nerwica bierze bo chcialem obstawic kupon na wieczor na uefa :przeklina:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom