>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
picia 13

picia

Użytkownik
Co, oni mi napisali :?:

Hello ***!
Your pay-out request for 20.20 Euro has been received. In the interests of security we require a copy of your valid ID, passport or driving license before we can go ahead with the first pay-out. If you intend to send us a copy of your ID or driving licence, please remember to send us a copy of all the relevant pages. If your pay-in to your starbet account is to be carried out by credit card, please send us a copy of your credit card.

Copies of official ID should be mailed under your user name to [email protected] or faxed to +43 1 205334.

Please send all mail to the following address:
starbet
PO box 168
A-1011 Vienna
Austria

If you have already sent us a copy of your ID for the purpose of a pay-out in the past, please disregard this request for ID.

Best regards,Starbet Gaming Entertainment
Dear ***!

We have received the copies of your document and forwarded your request to the authorized department.

We are available for further details.

With best regards.

Dragoslav Mitrovic
Customer Care

starbet
Proszę o szybką pomoc :!: Z góry dzięki :!:
 
porchmonkey 0

porchmonkey

Użytkownik
witam
wlasnie jak to jest ... moge wyplacic pieniadze na nie swoje konto ? musze wysylac im skan mojej karty czy wystarczy sam dowod ?

dzieki za odp i pozdrawiam ????
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Musisz wyslac kopie np dowodu jak chcesz wyplacic kase, jesli chcesz dokonywac transakcji za pomoca karty kredytowej wyslij im skan karty. dalej podaja Ci adres na ktory mozesz wyslac..

Nie lepiej bylo Ci zalozyc konto np w BAH ? ???? ) nie mialbys problemow
Pozdrawiam ! ????
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
na wszytskich trzech stronach wyskakuje &quot;Diese Bonusaktion ist leider nicht mehr gültig!&quot; chyba po promocji :/
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Co, oni mi napisali :?:

Hello ***!
Your pay-out request for 20.20 Euro has been received. In the interests of security we require a copy of your valid ID, passport or driving license before we can go ahead with the first pay-out. If you intend to send us a copy of your ID or driving licence, please remember to send us a copy of all the relevant pages. If your pay-in to your starbet account is to be carried out by credit card, please send us a copy of your credit card.

Copies of official ID should be mailed under your user name to [email protected] or faxed to +43 1 205334.

Please send all mail to the following address:
starbet
PO box 168
A-1011 Vienna
Austria

If you have already sent us a copy of your ID for the purpose of a pay-out in the past, please disregard this request for ID.

Best regards,Starbet Gaming Entertainment
Dear ***!

We have received the copies of your document and forwarded your request to the authorized department.

We are available for further details.

With best regards.

Dragoslav Mitrovic
Customer Care

starbet
Proszę o szybką pomoc :!: Z góry dzięki :!:
w pierwszej wiadomosci napisali Ci ze otrzymali zlecenie wyplaty, ale w celu weryfikacji Twoich danych prosza o kopie dowodu, paszportu lub prawa jazdy, natomiast w drugiej napisali ze otrzymali kopie dokumentu tozsamosci i przekazali do weryfikacji...
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
jeszcze takie jedno male pytanie do kogos kto wyplacal juz ze starbeta kase, czy przed numerem konta czyli w polu &quot;IBAN&quot; trzeba pisac skrot &quot;PL&quot; czy wystarczy tam potem zaznaczyc &quot;country code&quot; na Polske??
 
picia 13

picia

Użytkownik
Trzeba wpisać PL ???? (przynajmniej ja wpisałem)

kaczor, a mógłbyś mi jeszcze to przetłumaczyć :?:

Dear ***,

thank you very much for your e-mail.

Your bet balance is paid out to your bank account. Starbet carries out pay-outs on all working days. Please be aware that we can not influence the handling time needed by each bank. As a rule you can expect the money to arrive on your account within 5 - 7 working days following the receipt of a pay-out request. Please note that banks are often closed on weekends, public holidays and bank holidays, and thus no bank transfers can be carried out.

If you need further assistance or have any other questions, please don&#39;t hesitate to contact us.
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Trzeba wpisać PL ???? (przynajmniej ja wpisałem)

kaczor, a mógłbyś mi jeszcze to przetłumaczyć :?:

Dear ***,

thank you very much for your e-mail.

Your bet balance is paid out to your bank account. Starbet carries out pay-outs on all working days. Please be aware that we can not influence the handling time needed by each bank. As a rule you can Expekt the money to arrive on your account within 5 - 7 working days following the receipt of a pay-out request. Please note that banks are often closed on weekends, public holidays and bank holidays, and thus no bank transfers can be carried out.

If you need further assistance or have any other questions, please don&#39;t hesitate to contact us.
pisza ze wyplata zostala zlecona na Twoje konto w banku, ze nie maja wplywu na dlugosc trwania procedury w tym Twoim banku, ze moze to potrwac 5-7 dni roboczych... (w telegraficznym skrocie, w kazdym razie wszystko jest w porzatku, pozostaje Ci tylko czekac az kasa wplynie na konto)
 
D 0

denas

Użytkownik
jakby ktos chcial,bon do starbetu,z zupelnie innej promocji,z nie wymienionych tu wyzej,to pisac na gg:4147763,wraz z bonem z kampanii ots,albo z bonem do bah ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom