>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
R 0

rozirozi

Użytkownik
IBAN PL .. NUMER KONTA, nie wiem co po PL jest
a moze mi ktos powiedziec jak to jest z tym IBAN pierwsze trzeba wpisac PL a te dwie kolejne cyfry to o to jest?
 
R 0

rozirozi

Użytkownik
lipa ze tak dlugo za wygranie przysylaja
troche to trwa za nim wygrana przysla na konto wczoraj mialem pewnieaka i nie zdarzylem go obstawic :/ . przyszlo 12h pozniej :/
 
K 0

kaki

Użytkownik
A jak wyplacalaliscie to pierwsza strone wypelniliscie pewnie cala a pozniej wpisaliscie ile wyplacacie a na dole bylo takie same wypelniliscie tez to czy zostawiliscie wolne .Prosze o szybko odpowiedz
 
K 0

kusiu

Użytkownik
A jak wyplacalaliscie to pierwsza strone wypelniliscie pewnie cala a pozniej wpisaliscie ile wyplacacie a na dole bylo takie same wypelniliscie tez to czy zostawiliscie wolne .Prosze o szybko odpowiedz
Jaki mętlik :p O co Ci chodzi ? WPisujesz swoj nr konta, kwote i SWIFT .. nic wiecej :/
 
K 0

kaki

Użytkownik
Chodzi mi oto dalem wyplate i wpisywalem kod swift iban i polnad a pozniej druga strona byla i tam wpisalem ile wyplace a ponizej tego bylo to samo co na pierwszej stronie i ja tego nie wypelnilem.Zlecilem wyplate o 19.30 i jeszczen nie dostalem maila i zleceniu wyplatu a ty po ilu dostales prosze o odpowedz
 
K 0

kaki

Użytkownik
Wir haben Ihren Auszahlungswunsch über 95.00 Euro soeben an unsere Bank
weitergeleitet! Das Geld sollte innerhalb der nächsten fünf Werktage auf Ihrem
Bankkonto eingehen. Bitte beachten Sie: Die Überweisung kann durch unsere
Bank nur ausgeführt werden, wenn alle von Ihnen angegebenen Daten
(Kontonummer, BLZ etc.) der Richtigkeit entsprechen.

Beste Grüße und viel Erfolg für Ihre nächsten Wetten sendet IhnenStarbet
Gaming Entertainment

co to znaczy prosze przetlumaczcie mi
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Wir haben Ihren Auszahlungswunsch über 95.00 Euro soeben an unsere Bank
weitergeleitet! Das Geld sollte innerhalb der nächsten fünf Werktage auf Ihrem
Bankkonto eingehen. Bitte beachten Sie: Die Überweisung kann durch unsere
Bank nur ausgeführt werden, wenn alle von Ihnen angegebenen Daten
(Kontonummer, BLZ etc.) der Richtigkeit entsprechen.

Beste Grüße und viel Erfolg für Ihre nächsten Wetten sendet IhnenStarbet
Gaming Entertainment

co to znaczy prosze przetlumaczcie mi

ze ci przeleja na konto , przyjeli zlecenie
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Czesc , wyplacalem od nich w lipcu wiec nie pamietam . Moje pytanie brzmi czy oni wysylaja jakies potwierdzenie ze dostali moja zlecona wyplate . Wczoraj o 17 zlecilem wyplate i do dzis tylko jedna informacja ze pay-out We regret to tell you that our polish employee is currently taking a
vacation.

Please request us in english, so that we can help you more.


Pomoze ktos maila napisac czy mam czekac cierpliwie? :?: :?:
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
jak zleciles wyplate to czekaj spokojnie, jak cos bedzie nie tak to do Ciebie napisza, ja zlecilem wyplate to napisali ze mam im dowod przyslac, zrobilem to i kasa jest na koncie, pare dni roboczych to trwa, ale pewna firma!!
 
D 0

dandi1

Użytkownik
jak zleciles wyplate to czekaj spokojnie, jak cos bedzie nie tak to do Ciebie napisza, ja zlecilem wyplate to napisali ze mam im dowod przyslac, zrobilem to i kasa jest na koncie, pare dni roboczych to trwa, ale pewna firma!!
to wiem ze pewna... wyplacilem spora kase w lipcu i doszla bez zadnych oplat ???? , dzieki
 
P 0

padilo

Użytkownik
Ja dostalem Dzis kase na konto !!! a zleciłem w niedziele .... :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:
 
K 0

kaki

Użytkownik
We have thankfully recieved your copys.

If you need further assistance or have any other questions, please don&#39;t
hesitate to contact us!

Yours sincerly

co to znaczy prosze o odpowiedz
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom