>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
W 0

wieczmen

Użytkownik
czyli, jak wygeneruje sobie teraz na tej steronie kod( bedzie to juz moj 3 kod bonusowy czyli razem 15euro) to tez bedzie wszystko ok i mi nie zablokuja konta?
tylko jest problem, wychodzi komunikat, nie da sie jak narazie wygenerowac kodu, moze mozecie podac jeszcze jeden? tylko czy na pewno tak mozna?...
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Patrz .. w sieci sa 3 rozne linki do bonow za 5 Euro. Chocbys wygenerowal sobie po 10 kodow w kazdym linku to na Twoim koncie Starbet i itak tylko 1 z kazdego linka przyjmie. I mozesz korzystac z tych promocji ile chcesz ???? Wyplata - 3x obrot.
 
W 2

wislak

Forum VIP
na to ots wpisalem maila i mam:


Leider ist ein Fehler bei der Auslieferung des Gutscheincodes aufgetreten. Bitte wenden Sie sich an unsere Kundenberater.

Tel: 0900 3 100 440 (12 Cent pro Minute aus dem Festnetz der DTAG)

czy jest dobrze czy co?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
mam jeszcze takie pytanie, czy jest tu ktos kto najpierw wpisal kod bonusowy z jednej strony, pozniej z drugiego linka zrobil drugi kod i tez go wpisal, czyli mial w bonusie 10E, nastepnie ugral, zlecil wyplate i dostal kase? ja gram tak wlasnie, na tym podwojnym bonusie, po jednym z kazdego linka i nie wiem czy jak zlece wyplate to czy mi nie zablokuja konta za oszustwo!? prosze o odp

NIE MA PROBLEMU JA ZLECILEM WYPLATE I W PIATEK DOSTALEM EMAILA ZE PRZELALI MI -SPOKO GRAJ I PRZELEWAJ ????
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
a scan dowodu trzeba im wyslac przed zleceniem wyplaty, czy najpierw zlecic wyplate i oni potem przysylaja maila z zadaniem scana dowodu?? Aha i jeszcze jedno - czy mozna zlecic wyplate bezposrednio na konto w PKO??
 
D 0

dandi1

Użytkownik
a scan dowodu trzeba im wyslac przed zleceniem wyplaty, czy najpierw zlecic wyplate i oni potem przysylaja maila z zadaniem scana dowodu?? Aha i jeszcze jedno - czy mozna zlecic wyplate bezposrednio na konto w PKO??
jezeli Twoja pierwsza wyplata to wyslij skana najlepiej dzien przed zleceniem wyplaty przez Ciebie :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom