>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
tobi22 0

tobi22

Użytkownik
Tak ja wypłacałem 25euro..I musze powiedzieć, że przelew doszedł bardzo szybko, bo w dwa dni. Zleciłem wypłate w niedziele a we wtorek na koncie było 93.27zł ????

Andreoid musisz na ich maila wysłać skana dowodu lub innego dokumentu np. prawa jazdy.
 
P 0

padilo

Użytkownik
a ja mam pytanie w sprawie tego skana .... Na jaki adres go wysłać ?? co wpisac w tytule i Czy moze byc ewentulanie zdjecie dowodu ?? i ost pytanie czy przysylaja jakies potwierdzenie ze sie zgadza wszystko ?? :?: :?: :?: :?: :?: :?: z Gory dzieki ...
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
mam jeszcze takie pytanie, czy jest tu ktos kto najpierw wpisal kod bonusowy z jednej strony, pozniej z drugiego linka zrobil drugi kod i tez go wpisal, czyli mial w bonusie 10E, nastepnie ugral, zlecil wyplate i dostal kase? ja gram tak wlasnie, na tym podwojnym bonusie, po jednym z kazdego linka i nie wiem czy jak zlece wyplate to czy mi nie zablokuja konta za oszustwo!? prosze o odp
 
D 0

denas

Użytkownik
Leider ist ein Fehler bei der Auslieferung des Gutscheincodes aufgetreten. Bitte wenden Sie sich an unsere Kundenberater.


co to znaczy?
 
G 2

grzela083

Użytkownik
wiadomosc do denas i jakubiono..... ehehehe tez mam taki problem ze nie moge wyslac... i nie pomoze wam ze ktos inny wam wysle bo nie wysle wam bo probowalem i wiem... i wiem tez ze jesli nawet udalo by sie wysalc na inny email to kod nie bedzie paswal... czyli juz wiecie co jest grane.... pozdro i musicie sie zadowolic tymi 5euro... bo ja innego wyjscia nie widze
 
P 0

padilo

Użytkownik
MAM pytanie czy ktos wyplacał juz na konto ktore nie jest jego np kowalskiego ...czy da sie ?? ...Chce wyplacic na konto dziewczyny i nie wiem czy mozna ?? z Gory dziekuje !! :?: :?: :?:
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Mozna .. przeciez tam podajesz cale namiary na konto.

Picia - [email protected]


A co do tekstu ktory Wam tam wyskakuej po wpisaniu maila, on znaczy ze maja jakis wewnetrzny blad i nalezy sie z nimi skontaktowac ????
 
D 0

denas

Użytkownik
wiadomosc do denas i jakubiono..... ehehehe tez mam taki problem ze nie moge wyslac... i nie pomoze wam ze ktos inny wam wysle bo nie wysle wam bo probowalem i wiem... i wiem tez ze jesli nawet udalo by sie wysalc na inny email to kod nie bedzie paswal... czyli juz wiecie co jest grane.... pozdro i musicie sie zadowolic tymi 5euro... bo ja innego wyjscia nie widze

Napisalem do supportu,i gosciu wklepal mi ten kod,ktory ktos z forum przeslal na moj adres.
A tak wogole to maja naprawde konkretny support,najwazniejsze ze polski,szybka odpowiadaja na meile.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom