>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
No więc co do mojej sprawy z wypłatą to tak. Pani z Mbanku zadzwoniła do mnie w sprawie tej reklamacji już na drugie dzień po jej złożeniu więc duży PLUS. Powiedziała niestety że oni dostali przelew z tego banku 29 listopada i on został zrwrucony do STARBETU!!!! Więc Starbet ma tą kase na swoim koncie i on nas oszukał(przynajmniej mnie). Pani z Mbanku kazała się z nimi kontaktować ale chyba nic nie wskuram.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Ja wypłate zleciłem w czwartek a już dziś mi wypłacili ???? kokosów może nie wypłaciłem ale 20E zawsze coś...ale jeszcze zostawiłem sobie 10E na gre ????
 
S 0

szwedu

Użytkownik
No więc co do mojej sprawy z wypłatą to tak. Pani z Mbanku zadzwoniła do mnie w sprawie tej reklamacji już na drugie dzień po jej złożeniu więc duży PLUS. Powiedziała niestety że oni dostali przelew z tego banku 29 listopada i on został zrwrucony do STARBETU!!!! Więc Starbet ma tą kase na swoim koncie i on nas oszukał(przynajmniej mnie). Pani z Mbanku kazała się z nimi kontaktować ale chyba nic nie wskuram.
Poprostu napisz do nich maila napewno ci odpiszą
 
alleniverson 0

alleniverson

Użytkownik
Siemka. Ja dzwoniłem również do Mbanku i typek mi powiedział że poprostu się pytali o te dane i kasa będzie zwrócona ale na moje konto bankowe w Mbanku, więc otrzymamy kase...przynajmniej tak powiedział ten pan. Pieniądze dojdą w 48h na konto w Mbanku - oby tak było.
Pozdro :smile:
 
szary 0

szary

Użytkownik
Czy ta promocja jest w ogóle jeszcze aktualna? Założyłem jeszcze raz konto na todoapuestas, ale tym razem podałem maila z yahoo. Później wysłałem maila z loginem do todoapuestas i do starbetu. To było wczoraj i jak narazie żadnej odpowiedzi... Coś jeszcze trzeba zrobić?
 
D 0

dandi1

Użytkownik
a jednak po 2 tygodniach kasy nie bylo na moim koncie w banku , ale dzisiaj dostalem wiadomosc pay-out your cancelled i napisano mi ze wpisalem zle IBAN i kase mam z powrotem na koncie starbet i moge wyplacic .

myslalem ze zlodzieje jednak sa tak wyplacalni jak w lipcu

???? ???? :jezora: :jupi:
 
alleniverson 0

alleniverson

Użytkownik
Siemka. Ja mam to samo, ale nie wiem dlaczego wypłata została wstrzymana ?

PS. Teraz patrze na moje konto, pieniądze są ale brakuje jakiś 30 E co oni k....robią ? :przeklina:
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Ja pisywalem przed chwila iban i kod bic dalem poland dalem save i wyskoczylo:
The payment method you´ve chosen has been accepted.


Co to znaczy po angielsku ? ????
 
szary 0

szary

Użytkownik
Właśnie dostałem voucher do STARBET na 5 euro od TODOAPUESTAS, na pocztę yahoo bo na polskie serwery nie przysyłają. Promo więc nadal aktualne, jakby ktoś jeszcze chciał skorzystać :jupi:
 
kaczor44 0

kaczor44

Użytkownik
Właśnie dostałem voucher do STARBET na 5 euro od TODOAPUESTAS, na pocztę yahoo bo na polskie serwery nie przysyłają. Promo więc nadal aktualne, jakby ktoś jeszcze chciał skorzystać :jupi:
a jak go wklepales to dziala Ci??
 
Q 0

quest

Użytkownik
tez dostalem ten bon.... tyle ze jest napisane ze niemoge z niego skorzystac a z tych promocji hiszpanskich nie korzystalem...
 
szary 0

szary

Użytkownik
Pytanie nie dotyczy promocji, ale innego o Starbet nie znalazłem ;-)

Na noc zagrałem kilka kuponów z czego na jednych z nich miałem typ na Cleveland, a na drugim under. Oba kupony były z dwoma zdarzeniami. Pierwszy został już rozliczony, natomiast under jeszcze nie. Wie ktoś dlaczego? Przecież to ten sam mecz :;/:
 
szary 0

szary

Użytkownik
czy tylko mnie nie rozliczają kuponów??? miałem kolejne dwa kupony w których typowałem mecz liverpoolu, jeden (ten przegrany) rozliczyli, a ten wygrany ciągle jest otwarty ???? :;/: Wy tez tak macie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom