>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
adi705 0

adi705

Użytkownik
Chciałem sobie dzisiaj wypłacić 9,60 euro. ????
Niestety wyskoczył mi allert, że minimalna kwota wypłaty przez przelew międzynarodowy wynosi 20 euro. Więc myśle sobie, że wpłace na Moneybookers lub netellera. Heh a tu lekki zonk bo takiej opcji nie ma ???? Oby mikolaj był dla mnie szcześliwy i pozwolil obrocić te 9 euro jakoś ładnie ????

postaraj sie to jeszce jakos obrucic ja juz w pewnym momencie mialem ponad 90 euro ale kuilka nieprzemyslanych do konca kuponow i jestem na 0! a buk jest podobno wyplacalny wiec warto sie postarac!takze powodzenia
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Chciałem sobie dzisiaj wypłacić 9,60 euro. ????
Niestety wyskoczył mi allert, że minimalna kwota wypłaty przez przelew międzynarodowy wynosi 20 euro. Więc myśle sobie, że wpłace na Moneybookers lub netellera. Heh a tu lekki zonk bo takiej opcji nie ma ???? Oby mikolaj był dla mnie szcześliwy i pozwolil obrocić te 9 euro jakoś ładnie ????

postaraj sie to jeszce jakos obrucic ja juz w pewnym momencie mialem ponad 90 euro ale kuilka nieprzemyslanych do konca kuponow i jestem na 0! a buk jest podobno wyplacalny wiec warto sie postarac!takze powodzenia
Nie podobno tylko jest wypłacalny ja już wypłaciłem dwa razy po 20Euro, ale kapa bo teraz nic nie mam na koncie a jeszcze bym pograł.....
 
D 0

dandi1

Użytkownik
miesiac temu wyplacalem ze starbet , jednak kasa nie doszla bo moj bank odrzucil przelew od starbet i zwrocili mi kase na konto w starbet ???? ???? . W grudniu 23 znow zlecilem wyplate na konto w banku i wierzylem ze kasa po nowym roku dojdzie . Wczoraj napisali mi ze jezeli kasy do piatku nie bedzie na koncie w banku mam sie z nimi skontaktowac . Dzisiaj przed poludniem dostalem wiadomosc ze moja wyplata zostala znow znulowana ???? ???? . Zwrocili mi kase na konto w starbet a najgorsze jest to ze zwrocili mi tylko 36.18 euro a powinno byc 42.78 Euro . W lipcu wyplacalem kase na to same konto w banku i kasa doszla w 2 dni a teras bank odrzuca przelew :?: Pomoze ktos napisac tekst po angielsku , prosze o kontakt na PW ????
Aha , jest taka mozliwosc ze BANK moze odrzucic przelew zagraniczny :?:

Prosze o pomoc i wskazowki , z gory szczere DZIĘKI :!:
 
M 0

mrsphinx

Użytkownik
Ktoś już pisał, że poszukuje bonów do starbetu. Więc jak coś zapraszam gg:5469851
Mój poprzedni nick na forum &quot;Sphinx&quot; na paru innych stronach nikt się nie żałował. Sam sobie ostatnio doładowywałem.

Pozdro
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
miesiac temu wyplacalem ze starbet , jednak kasa nie doszla bo moj bank odrzucil przelew od starbet i zwrocili mi kase na konto w starbet ???? ???? . W grudniu 23 znow zlecilem wyplate na konto w banku i wierzylem ze kasa po nowym roku dojdzie . Wczoraj napisali mi ze jezeli kasy do piatku nie bedzie na koncie w banku mam sie z nimi skontaktowac . Dzisiaj przed poludniem dostalem wiadomosc ze moja wyplata zostala znow znulowana ???? ???? . Zwrocili mi kase na konto w starbet a najgorsze jest to ze zwrocili mi tylko 36.18 euro a powinno byc 42.78 Euro . W lipcu wyplacalem kase na to same konto w banku i kasa doszla w 2 dni a teras bank odrzuca przelew :?: Pomoze ktos napisac tekst po angielsku , prosze o kontakt na PW ????
Aha , jest taka mozliwosc ze BANK moze odrzucic przelew zagraniczny :?:

Prosze o pomoc i wskazowki , z gory szczere DZIĘKI :!:

Też miałem taką sytuację . Tyle że przelałem na swoje drugie konto w mBanku i wszystko było ok. A to że zabierają ponad 6 E to fakt , bo mi niestety też odjeli tyle ;)
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Ja i wiele innych osób też miało taką sytuacje że zwracali kase. A to dlatego że rejestrowałem się w starbecie na mame a potem wypłacałem na konto któro jest na mnie a pełnomocnikiem jest moja mama. W banku powiedzieli mi że przelew zagraniczny mósi być na tą samą osobe i nie ma wyjątków. Więc dandi1 masz odpowiedź.
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
Czy te darmowe euro za rejestracje nadal są przyznawane? Jakaś jest minimalna stawka u tego buka? Są jakieś problemy z przelewem kasy na konto w Multi Banku?
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Ja i wiele innych osób też miało taką sytuacje że zwracali kase. A to dlatego że rejestrowałem się w starbecie na mame a potem wypłacałem na konto któro jest na mnie a pełnomocnikiem jest moja mama. W banku powiedzieli mi że przelew zagraniczny mósi być na tą samą osobe i nie ma wyjątków. Więc dandi1 masz odpowiedź.
ale ja napisalem ze wyplacalem w lipcu i jest ok , a konto w starbet i w banku dane sie zgadzaja ???? Pomoze ktos z tym Angielskim :?:
 
D 0

duhowny

Użytkownik
Zamienie wyplacalnego bonusika 5E z http://www.todoapuestas.org do Starbetu na dowolnego innego bonusika;)Najlepiej o rownowaznej polskiej kwocie(choc zadowole sie tez bonem 5zl) do wyplacalnych bukow ,preferowany bah,bwin,gamebookers. Do konca dnia czekam na oferty najciekawszka,najlepsza lub jedyna :mrgreen: wygra ???? Zeby nie robic syfu prosze o oferty na priva pozdro gracze ????
 
K 0

kerek

Użytkownik
ja 3 stycznia porobilem to wszystko jak na 32stronie uzytkownik napisal na gorze,.. i 6 stycznia dostalem kod wiec powinno byc ok: &gt; Kod wpisalem na starbet i mam 5eu wiec dziala..
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
¿Qué debes hacer?

1. Regístrate en TodoApuestas y manda tu nombre de usuario en TodoApuestas y Starbet a starbet@
todoapuestas.org

2. En un plazo máximo de 72 horas recibirás un código que podrás introducir en Starbet.com por valor de 5€. ¡Así de fácil!

Mógłby ktoś to przetłumaczyc :mrgreen:
 
S 0

szwedu

Użytkownik
ja 3 stycznia porobilem to wszystko jak na 32stronie uzytkownik napisal na gorze,.. i 6 stycznia dostalem kod wiec powinno byc ok: &gt; Kod wpisalem na starbet i mam 5eu wiec dziala..
Też tak zrobiłem &quot;teraz&quot; zobaczymy czy przyjdzie ????

Ps.a przyszło Ci jakieś potwierdzenie po wysłaniu do nich maila?
 
W 0

wieczmen

Użytkownik
hwej, ja juz w starbecie konto mam i teraz nie moge na innego meial wyslac, a na interie nie dziala, moze ma ktos odstapic jakis kod? z gory wielkie dzieki
 
wilqkc 0

wilqkc

Użytkownik
Ile kosztuje przelew międzynarodowy? Jak wyślę 20E to dotrze całe, czy mi coś zabiorą? Jeśli tak, to ile?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom