>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

STARTBET EURO ZA REJESTRACJE

Status
Zamknięty.
D 0

denas

Użytkownik
no tak skan jest potrzebny do potwierdzenia autentycznosci twoich bdanych osobowych jak im wyslesz to odblokuja . Nie wiem przypadkiem czy to rowniez nie moze byc zdjecie dowodu zrobione w dobrej rozdzielczosci aparatem cyfrowym ale jesli sie myle prosze mnie poprawic.puszukaj kogos ze skanerem wyslij i po sprawie
moze byc zdjecie,nawet zrobione aparatem w komorce np 1.2 megapiksela,skaner nie bedzie potrzebny...
 
picia 13

picia

Użytkownik
JESTEM CHŁOPAKIEM!!!

Niestety nie mam już tego bonu - a dostałem z tego hiszpańskiego forum ;) Dają w ciągu 72 godzin ;)
 
G 0

grzybek6

Użytkownik
Jak oni przynzaja te Bony z tej hiszpanskiej strony w e mailu wystarczy tylko wpisac login i nic wiecej nic nie trzeba psiac?Mozna po polsku pisac?Tresc moze byc tylko login!!Np. grzybek6 i wsyztsko?przysylaja na pewno wazne to jeszcze jest prosze o odpowiedz!
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Dostalem email od hiszpanow z kodem, ale jak go wklepuje so STARBETU to tez mi pisze ze przekroczylem ilosc bonow.

Wiec napisalem do Supportu ze Starbetu i oni mi odpisali ze juz nie oferuja zadnych voucherow 5 Euro :/ Co mam robic to nie wiem :/
 
M 0

manycom86

Użytkownik
wyglada na to ze zostaje tylko odpuscic sobie... skoro napisali ze nie oferuja tzn ze i tak nic nie bedzie z wszelkich prob wykorzystania jakichkolwiek bonow ;]
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Ok, mam ...

Wszystkie bony dzialaja, z tym ze na kazdego uzytkownika sa maksymalnie 3 vouchery.


Ja przekroczylem, wiec chetnie wymienie swoj za 5 Euro od hiszpanow na do innego buka ;)
 
G 0

grzybek6

Użytkownik
czyli oni daja jeszcze jakies bony i mozna je uzyskac do tego starbet?Prosze o konrketna odpowiedz!Mama tez propozycje moze sie zmowimy i ktos kto dobrze umie niemiecki w mare napisze do nich i sie spyta czy bedzie jakas promo albo poprosi zeby zrbili i cos tam nasciemnia ze to dobra promocja dla nich udzo wiary sie dowie o firmie i moze dadza jakeis rpomocje jeszcze a ich mozna ladnie w chuja zrobic i ograc i sianko by nam wpadalo co wy na to prosze o szybki kontakt!
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Mama tez propozycje moze sie zmowimy i ktos kto dobrze umie niemiecki w mare napisze do nich i sie spyta czy bedzie jakas promo albo poprosi zeby zrbili i cos tam nasciemnia ze to dobra promocja dla nich udzo wiary sie dowie o firmie i moze dadza jakeis rpomocje jeszcze
Lol .. ta firma jest w *** wypromowana juz .. a nie zrobia promocji tylko dlatego ze jedna osoba pisze ;) (BTW po angielsku tez mozna do nich pisac).

Z tego co widze to kampanie darmowych voucherow robia co roku. Takze musisz do czerwca poczekac :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom