>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Smuda Trenerem kadry

Baqu 958K

Baqu

Forum VIP
po spotkaniu z Hiszpanią... ( wynik znamy... ) posypaly się gromy na Franca... ja znając naszych piłkarzy ich chęć do gry w &quot;wakacje&quot; spodziewałem się pogromu, ale nie aż takiego i w taim stylu... rozumiem, że chłopakom nie chcialo się biegać, ale wychodzić na boisko tylko po to zeby wymienic sie koszulkami ?

btw ▶ http://www.weszlo.com/news/5066
Smuda najwyraźniej myśli, że taktyka z polskiej ligi w stylu &quot;wy się nie bójta, wy grajta, szybko, po ziemi i na nich&quot; wystarcza na poziom międzynarodowy - oj nie, nie wystarcza.
[&#39;]

i mamy kolejne podsumowanie Franka http://numer10.blox.pl/2010/06/Smuda-i-owoce-spalonej-ziemi.html kolejne ktore ukazuje go w złym świetle i zbytnio nie ma jak z tym polemizować tylko trzeba się zgodzić...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Kolejny mecz kolejny bez wygranej. Na szczescie media narazie póki co przyjeły ten mecz podobnie jak ja. Bo wyniki owszem są ważne ale liczy znaczna poprawa jakości gry Biało-czerwonych. Najbardziej żal pierwszego spotkania z Ukrainą, Smuda wreszcie postawił w tej chwili na najlepszego naszego GK Boruca i odziwo obrona grała naprawde solidnie by nie powiedziec &#39;prawie &#39; bezblednie. I tylko nieskutecznosci w dużej mierze Jelenia &quot; zawiedzieczamy&quot; ten remis. Podobnie było wczoraj jak w starym prawdziwym powiedzeniu &quot; My graliśmy - oni strzelali&quot;. I nawet stały zrzęda Szpakowski , chwalił naszych za grę, pressing za pomysł.
Pozostaje miec nadzieje, że nasza repra dostanie w miarę spokój na dalszą budowę chociaż faktem jest , że już większość kadry jest znaleziona. Szczegolnie cieszą mnie boki obrony co było naszą katastrofą Boenisch spadł jak z nieba zagrał dopiero 2 spotkania a był jednym z najlepszych na boisku. Często podchodził pod akcje ofensywne z Ukrainą mogł zdobyc gola a z Australią zaliczył asyste. Piszczek tez zadziwia, chłopak , który podobno jak na Polaka ma niesamowitą wydolność ( mowiono o tym juz za czasów Zagłębia) grał w ataku i dość szybko przestawił się na grę na boku obrony także bardzo ofensywnie grający. Jest szansa , że będzie progres i bedzie lepiej ???? )
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Mielismy gorszych trenerów od Smudy, jako przykład podam: Zbigniew Boniek, Stafan Majewski... Sumuda nie jest dobrym trenerem, ale nie najgorszym , więc nie ma czego rozpaczac, tylko brac sie do roboty!
 
djgregor 55

djgregor

Użytkownik
Boniek to dopiero byl trener.. Pamietam jak jechal na swoich poprzednikow(m.i.n Engela, Janasa) ze to zle robia, ze tamto zle. Zostal trenerem i niczym nie wyroznil sie oprocz porazek a w dodatku zrezygnowal z funkcji.
Najgorzej to jak zbierze sie grono ekspertow i kazdy radzi kto by co zrobil..A co tu zrobic jak mamy takie zaplecze pilkarskie.
Ale jakos probuje wierzyc ze Smuda zrobi cos z tej reprezentacji bo lepszych trenerow niestety nie mamy w Polsce
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie czepiajcie się Bońka, przede wszystkim był w porządku: uznał że nie pomoże reprezentacji to zrezygnował z funkcji trenera. Smuda sobie nie radzi i stołka nie chce oddać, przecież niema mowy żeby Polska od tak na Euro zaczęła wygrywać, a wkręcanie przez komentatorów ludziom tekstów:

Polacy nie grali źle, przegrali ale to co będą kolejne mecze jeśli utrzymają formę to na pewno je wygrają

to jest czysta głupota dobre drużyny wygrywają nawet te mecze w których im nie idzie, skoro my nie wygrywamy to nie jesteśmy dobrą drużyną wiec poco kłamać, że będzie lepiej jak nie będzie, jeśli PZPN chcę żeby polska wygrywał to trzeba Smudzie zabrać stołek
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie czepiajcie się Bońka, przede wszystkim był w porządku: uznał że nie pomoże reprezentacji to zrezygnował z funkcji trenera. Smuda sobie nie radzi i stołka nie chce oddać, przecież niema mowy żeby Polska od tak na Euro zaczęła wygrywać, a wkręcanie przez komentatorów ludziom tekstów:

Polacy nie grali źle, przegrali ale to co będą kolejne mecze jeśli utrzymają formę to na pewno je wygrają

to jest czysta głupota dobre drużyny wygrywają nawet te mecze w których im nie idzie, skoro my nie wygrywamy to nie jesteśmy dobrą drużyną wiec poco kłamać, że będzie lepiej jak nie będzie, jeśli PZPN chcę żeby polska wygrywał to trzeba Smudzie zabrać stołek
Darius mam prosbe jesli nie przyjmujesz moich argumentow to spoko. Ale powiedz jaki masz pomysl bo o narzekanie latwo.


Tak typowa myśl przecietnego kibica. I kogo zatrudnisz?
Czy my kiedykolwiek pozwolimy coś jakiemuś trenerowi zbudowac czy to w klubie czy reprezentacji. Nie ma czasu na zwolenienia jesli juz zatrudniono Smude a przeciez &quot;wybral go narod&quot; to dajmy mu czas na tworzenie druzyny.
Ja widze postep stylowo jest dobrze naprawde brakuje w najwiekszej mierze skutecznosci . Graliby brzydko i zle to rozumiem . Ale tak to czego oczekujesz?
W Polsce lubi sie wszystko rozpierniczac był Lech , który strzelał gola za golem dawał nie tylko kibicom Lecha radosc ale wszystkim fanom w Polsce wiele radosci grając jak równy z równym z tuzami jak CSKA czy Deportivo a rozwalono to. Efekt? Widac Lech traci mniej goli ale to juz jest inna jakos nie umieją wbic jednego gola slabym druzynom z ekstraklasy. Wielu pilkarzy sie opiernicza i spoczywa na laurach.
Pragne takze przypomniec , ze to Smuda &#39;zalatwil&#39; nam Boenischa , ktory z marszu stal sie chyba najlepszym naszym bocznym obroncą wsród tych wszystkich drwali. Jako jedyny od jakiegos czasu trener naprawde interesuje sie naszymi talentami za granica mozna powiedziec , ze w jakims sensie nie dawal o sobie zapomniec co do aspektu obroncy Werderu. Efekt widzimy.
Czy naprawde przecietny kibic nie jest w stanie zrozumiec , ze trener reprezentacji ma swoja druzyne na 2 jednostki treningowe? Zazwyczaj ekipa zbiera sie 3-4 dni przed meczem z tego gdy wszyscy zbiorą sie w komplecie pierwszy kontakt treningowy to lekki rozruch. Wiec czego oczekiwac?
Prawdziwe przygotowanie druzyny mozna by ocenic jakby mial reprezentacje chocaiz na miesiac. Jak potrafil przygotowac swoje druzyny widac bylo w lidze gdy objal degradujace sie coraz bardziej Zaglebie a skonczyl u góry tabeli , podobnie z Odra, Legia i Lechem w kazdym klubie cos stworzyl.
Tak samo tu pozwolmy mu pracowac bo o efekty reprezentacyjne gdzie zaczynano praktycznie od zera jest bardzo trudno a ja progres widze.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Zwróciłem uwagę na to że się Bońka czepiają, nie czytałem twojej wypowiedzi :cool:

Ale no oczywiście masz wiele racji, ale ja osobiście uważam że spokój i czas nie wiele pomogą, po prostu w tej chwili gramy mało poważne mecze, drużyny które grają w el. podchodzą trochę treningowo, trochę chcą przećwiczyć jakieś warianty i Polska powinna poważnie podejść do tych spotkać wykorzystać to i seryjnie wygrywać. Progres jak najbardziej będzie ale progres drużyny wygrywającej wygląda znacznie lepiej niż progres remisująco/przegrywającej, sądzę że koło grudnia 2011 Polska będzie na poziomie obecnej Szwajcarii czyli nie będzie źle ale oczekiwał bym poziomu no może trochę przesadzę ale chyba poziom Chorwacji by dał nam spokojny awans z grupy i jakąś perspektywę w play-off

A kogo bym zatrudnił ?....... ja Luiz Felipe Scolari :grin:
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Co do Scolariego jest dla mnie jednym z najbardziej przereklamowanych i przecenianych trenerów ale może jestem do niego uprzedzony.
Do Szwajcarii bym nas nie porównywał bo mimo iż grają SKUTECZNIEJ to grają przez wielu lubiacych to okreslenie trudny futbol zeby nie powiedziec ANTY.
W sumie porównanie jednak spoko , bo ciekawi mnie jakby nasza druzyne tak na sparingi ustawiac ultradefensywnie a może cos z przodu wpadnie jakie by byly opinie chociaz goli by mniej tracili ???? Oczywiście to sarkazm wiec bez napiny.
No to dobrze ze sie zgadzasz wiec mi go nie zwalniaj ???? JEsli za rok w marcu bedziemy nadal przegrywac pomimo ladnego stylu sam pierwszy to wytkne nie jestem slepo -fanem Smudy. ALe poki co grali kaszane , grają lepiej Australia przez caly mecz grała piach żeby nie powiedziec dostadniej , że w 2 polowie nie istnieli.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Mielismy gorszych trenerów od Smudy, jako przykład podam: Zbigniew Boniek, Stafan Majewski... Sumuda nie jest dobrym trenerem, ale nie najgorszym , więc nie ma czego rozpaczac, tylko brac sie do roboty!
Smuda jest dobrym trenerem, ale są lepsi.
Jeśli buduje się dom, to buduje się go do końca. Jeśli ktokolwiek chce skazywać Smude na banicję to dopiero po Euro. Dajmy mu skończyć to co zaczął i tyle w tym temacie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Smuda jest dobrym trenerem, ale są lepsi.
Jeśli buduje się dom, to buduje się go do końca. Jeśli ktokolwiek chce skazywać Smude na banicję to dopiero po Euro. Dajmy mu skończyć to co zaczął i tyle w tym temacie.
Dokładnie. A pisanie , że Smuda teraz nie chce oddać stołka to czysta głupota. Jemu chyba jak jeszcze żadnemu trenerowi nie zależy tak na dobrze reprezentacji. Jeździ po meczach , szuka , namawia &quot;innych polskich piłkarzy&quot; Za Benhakkera Sebastian by u nas nie grał.Nie to co Obraniak , że na siłę chciał grać w PL. Smuda nie chce oddać stołka bo po prostu wierzy , że uda mu się z tą kadrą odnieść sukces i dlatego chce ją do nich poprowadzić.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jeśli buduje się dom, to buduje się go do końca. Jeśli ktokolwiek chce skazywać Smude na banicję to dopiero po Euro. Dajmy mu skończyć to co zaczął i tyle w tym temacie.
No nie wiem, ja nie chcę mieszkać w ruderze bez dachu ????
Dla mnie Smuda to nieporozumienie. Nie potrafił nawet wygrać Mistrzostwa Polski z Lechem co uczynił niby przeciętniak Zieliński. Radzę poczytać troszkę serwis http://www.weszlo.com/tag/smuda. Polską kadrę powinien prowadzić obcokrajowiec. Najlepiej Niemiec albo Włoch. Leo był świetny w pierwszym roku, dwóch. Potem osiadł na laurach ale nie można dlatego przekreślać obcokrajowców jako trenera kadry ...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
No nie wiem, ja nie chcę mieszkać w ruderze bez dachu ????

Dla mnie Smuda to nieporozumienie. Nie potrafił nawet wygrać Mistrzostwa Polski z Lechem co uczynił niby przeciętniak Zieliński. Radzę poczytać troszkę serwis http://www.weszlo.com/tag/smuda. Polską kadrę powinien prowadzić obcokrajowiec. Najlepiej Niemiec albo Włoch. Leo był świetny w pierwszym roku, dwóch. Potem osiadł na laurach ale nie można dlatego przekreślać obcokrajowców jako trenera kadry ...
Tak wygrał i co z tego? Smuda odnosil sukcesy z wiekszoscią klubów naszej ligi o czym pisalem. I jak gra LEch teraz , chcesz taką ekipe wlasnie oglaadac? Tak sarkastyczne weszlo jest autorytetem lub nie wiem Janek Tomaszewski to ja sie nie dziwie , ze masz takie poglaady. Nie traktuj tego absolutnie jako naskok na ciebie. Mam teorie , ze szczegolnie mlodsi kibice nie znaja smaku sukcesu polskiej pilki dlatego nie maja pojecia w budowaniu druzyny. Ja bylem tez absolutnie za LEO ale zostawil on spaloną ziemie po sobie i wes pod uwage , ze FRANZ musial to budowac od podstaw. W Lechu tez mu na poczatku szlo srednio a potem zadziwial Europe w pucharach majac wąską kadre i dziwisz sie , ze mistrza nie zdobyl. Przypomne ci , ze Poznan gral jak rowny z rownym np z CSKA zdobywca Uefa bodaj rok przed starciem z Lechem. A teraz? Meczy sie z Baku i co najgorsze nie strzela goli i nie pokazuje wogole jakiekokolwiek pomyslu i stylu.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Grają padakę, strzelili 2 gole w 6 meczach, ustawiali obronę czewy, bili po autach jak dzicy i trafili do fazy grupowej LE. To się nazywa &quot;styl w bezstylu&quot; nie?



Jeśli chodzi o tego Boenischa czy jak mu tam.. osobiście wole żeby reprezentował mnie słaby ale Polak niż pseudopolaczyna która ma &quot;dylemat&quot; w której kadrze zagrać i gra w naszej tylko dlatego że w innej go nie chcą. Faktycznie chłopak z wartościami... ale to moje zdanie. Kto ma inne jego sprawa.

Pod względem sportowym ta reprezentacja ze Smudą ma przyszłość. Tylko że jemu strasznie długo schodzi budowanie zespołu. A przy rzadkich zgrupowaniach piłkarze raczej nie skapczą o co mu chodzi. Tzn skapczą ale sporo czasu upłynie zanim zaczną to prezentować.

Zespoły Smudy zazwyczaj mają kiepską obronę. Sam Smuda kiedyś mówił że najbardziej nie lubi ustawiania obrony. Na mistrzostwach nie będą grać średniacy. Tam przyjedzie czołówka europejska która słabe obrony rozklepie równo. Ta czołówka ma często solidne obrony. A że nasz atak zbyt jakościowy nie jest to i strzelać będzie ciężko. Ma facet troche czasu... ale tak też może się zdarzyć że coś nie wyjdzie.

Jak już Smuda jest to i niech będzie do końca. Moim faworytem zawsze był i zawsze będzie Janas, bo choć swoją powierzchownością robi mniej szumu to efekty ma niewiele mniejsze o ile mniejsze. Reprezentację szybko pozbierał, dobrze ją prowadził, słabych, średniaków i mocnych średniaków laliśmy równo, z mocnymi gorzej, ale sporadycznie korzystny wynik dało się osiągnąć (Włochy, Francja). Krytyka spadła po mistrzostwach, na których z naszym potencjałem oprócz 1 meczu nie zagraliśmy źle. Z Niemcami niby się bronili cały mecz.. ale co mogli więcej? Janas 6:0 nie lubi... Może jeszcze dostanie szanse.. kto wie...
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Co do Janasa to masz Typer rację. Niczego wielkiego po jego drużynie spodziewać się nie można było ale byli regularni i nie notowali takich wtop. Natomiast nie chciałbym aby on wrócił ;-) Tak jak pisałem wcześniej według mnie najlepszym trenerem dla naszej kadry byłby trener włoski (mentalność defensywna) lub niemiecki.
Tak wygrał i co z tego? Smuda odnosil sukcesy z wiekszoscią klubów naszej ligi o czym pisalem. I jak gra LEch teraz , chcesz taką ekipe wlasnie oglaadac? Tak sarkastyczne weszlo jest autorytetem lub nie wiem Janek Tomaszewski to ja sie nie dziwie , ze masz takie poglaady. Nie traktuj tego absolutnie jako naskok na ciebie. Mam teorie , ze szczegolnie mlodsi kibice nie znaja smaku sukcesu polskiej pilki dlatego nie maja pojecia w budowaniu druzyny. Ja bylem tez absolutnie za LEO ale zostawil on spaloną ziemie po sobie i wes pod uwage , ze FRANZ musial to budowac od podstaw. W Lechu tez mu na poczatku szlo srednio a potem zadziwial Europe w pucharach majac wąską kadre i dziwisz sie , ze mistrza nie zdobyl. Przypomne ci , ze Poznan gral jak rowny z rownym np z CSKA zdobywca Uefa bodaj rok przed starciem z Lechem. A teraz? Meczy sie z Baku i co najgorsze nie strzela goli i nie pokazuje wogole jakiekokolwiek pomyslu i stylu.
Dzięki, że uważasz mnie za młodego. Ostatnio to coraz rzadsze niestety :-|
Co do weszlo to oczywiście że nie uważam ich za autorytet. Ba, mam wrażenie że redaktor tego serwisu ma kompleksy ale musisz przyznać że potrafią wyłapać absurdy. Wkleiłem link z tagiem o Smudzie byś sobie przeczytał jak niekonsekwentny jest Twój idol. Co więcej zdarza mu się kłamać i gadać głupoty. Przykładów masz tam mnóstwo. Janas to przy nim mistrz elokwencji. Ostatnio widziałem wywiad z trenerem chyba w Polsacie gdzie p. Smuda powiedział &quot;Nasi zawodnicy muszą rozwijać się do przodu a nie do tyłu.&quot; Tylko za takie powiedzonka go lubię xD Ale niech on będzie jak najdalej od kadry. Jasne, czasem tacy szaleni trenerzy się sprawdzają ale według mnie nie w naszej sytuacji.
Co do sukcesów w LE to nie chcę deprecjonować tych wyników ale o jakich sukcesach my mówimy ? Ograli Austrię Wiedeń (szczęśliwie) i Feyenoord (który z roku na tok pikuje w dół). Do tego remisy z Nancy i Deportivo (to samo co Feye). &quot;Wyrównany&quot; mecz z CSKA zakończył się porażką. Podobnie dwumecz z przeciętniakiem z Udinese. Jasne jak na polskie warunki to fajne wyniki ale pragnę zauważyć że LE to już nie ta renoma co kiedyś. W sezonie 2008/09 wyżej od Lecha był np. taki Aalborg czy Metalist Charków. A fakty są takie, że Smuda nie awansował z Lechem do europejskich pucharów (dostali miejsce bodajże za Groclin, dopiero w ostatnim sezonie pracy za vice uzyskał awans do LE) a mistrzostwo przegrał w frajerski sposób. Zieliński zdobył z Lechem mistrzostwo w 1 sezonie pracy. W drugim awansował do LE. Trudno będzie o awans z grupy ale Juventus, Manchester i Red Bull to jednak drużyny o klasę lepsze niż rywale Lecha Smudy ...
P.S. Ja awans do Euro 2008 tudzież do MŚ 2006 uważam za sukces. Z obecnym potencjałem trudno o lepsze wyniki ...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Jacques

Nie dodawaj sobie nie uwazam cie za mlodego ???? Napisalem tylko, ze wielu takich kibicow poprostu nie zna smaku budowania druzyny. I wypieprzali by ot tak kazdego trenera bo przeciez on jest winien bo my mamy wybór jak w latach 70-tych i mozemy zbudowac 2 równorzędne jedenastki na poziomie.
Tak zgadza sie mozna minimalizowac owe sukcesy w pucharach tylko popatrz co mamy teraz?

W jakis sposob śmiejesz sie z wygraną z Austrią a ja sie smieje z meczu ze slabą Spartą i z rewanzu u siebie z Baku. Lech za Smudy u siebie gral porywająco teraz nawet u siebie gra kaszane, co wiecej w pucharach lepiej idzie mu na wyjazdach . Peszko cien samego siebie, Stillic to samo przyklady mozna wyliczac. A to , że LE to nie ta renoma wiadomo LM to nie jest jednak kluby grają tam zacne i dla nich przegrana czy remis z Polska ekipa to wstyd a mimo to Deportivo moze dziekowac za ten remis. Co do meczu z Udine mimo ze bylo slabe to pamietam jak Lech prowadzil gre przewazal w Udine i nie wiem tylko braku doswiadczenia mozna zarzucic ze nie dobili ich w 1 polowie gdzie mieli ogromna przewage.
Mysle ze taki sukces jak wyjscie z grupy na ME i nawet odpadniecie pozniej uznamy za wyczyn w sytuacji jaka mamy wiec ja bym dal Smudzie spokoj.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dobra mamy Smude do Euro, niech zostanie co będzie to będzie. A ogólnie to mamy za mało informacji na temat tego jaką buduje reprezentacje, może mamy za słabych zawodników żeby odnosić sukcesy, nie wyjdziemy z grupy to nic Austria przecież też nie wyszła. Ja byłem przeciwnikiem Smudy jestem dalej ale dam mu czas za jakiś czas są mecze z USA, Ekwadorem i WKS jeśli nic się nie zmieni to 2 mecze w plecy i jeden remis maksymalnie, jeśli tak będzie to sam powinien odejść jeśli nie odejdzie to internauci wyrobią mu taki wizerunek, że w Polsce pracy już nie zajdzie wiec poczekajmy.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Dobra mozemy mowic ze Smuda jest taki czy taki, ale tak na prawde w Polsce nie ma trenera ktory by to ogarnal. Dobrym selekcjonerem byl Janas ale jego czasy juz sie skonczyly, poza tym drugi raz do tej samej rzeki sie nie wchodzi.
Spojrzmy prawdzie w oczy jezeli chodzi o trenera-fachowca to musimy szukac za granica, a co do Smudy to dalbym mu jeszcze troche czasu, a poza tym gdyby Smuda stracil stanowisko to kto zajalby jego miejsce?? PZPN na pewno nie zdecydowalby sie na zagranicznego szkoleniowca i siegneli by po kolejnego trenera amatora, wiec moim zdaniem jezeli juz selekcjonerem ma byc Polak to stawiam na Smude badz ewentualnie na Janasa.
 
M 7

mesjasz19

Użytkownik
Polska naród zawiści.
Od kiedy pracę trenerską rozlicza się po kilku spotkaniach ?
Niech zostawią go na 3-4 lata i zobaczymy czy gość się zna na robocie czy mamy w Polsce kopaczy nieudaczników ????
Nie piszę tutaj oczywiście o Boenishu, Obraniacku...
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Polska naród zawiści.
Od kiedy pracę trenerską rozlicza się po kilku spotkaniach ?
Niech zostawią go na 3-4 lata i zobaczymy czy gość się zna na robocie czy mamy w Polsce kopaczy nieudaczników ????
Nie piszę tutaj oczywiście o Boenishu, Obraniacku...
jak by nie było trzeba się zgodzić z Tobą ale tylko z pierwszą częścią. Co do naszych piłkarzy ja sądzę , że Polska ma bardzo utalentowanych piłkarzy i bardzo dobrych. Brakuje im tego czegoś - sam nie wiem czego ale czegoś brakuje i mam nadzieję właśnie że Smuda znajdzie tą lukę i ją wypełni.
 
Do góry Bottom