>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Smuda Trenerem kadry

bayern91 0

bayern91

Użytkownik
jak by nie było trzeba się zgodzić z Tobą ale tylko z pierwszą częścią. Co do naszych piłkarzy ja sądzę , że Polska ma bardzo utalentowanych piłkarzy i bardzo dobrych. Brakuje im tego czegoś - sam nie wiem czego ale czegoś brakuje i mam nadzieję właśnie że Smuda znajdzie tą lukę i ją wypełni.
nie mow mi ze mamy utalentowanych pilkarzy???
Na jakiej podstawie tak twierdzisz??
Moze nie widziales ostatnich meczow reprezentacji????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
nie mow mi ze mamy utalentowanych pilkarzy???
Na jakiej podstawie tak twierdzisz??
Moze nie widziales ostatnich meczow reprezentacji????
Jeśli w pierwszym składzie grają tacy nieudacznicy jak Peszko który nie potrafi grać w piłkę (czytałem jaka to gwiazda jest w polskiej lidze) ale patrząc na reprezentacje to cienias który nie powinien grać w kadrze, więc co tu się dziwić że Polska przegrywa, Boenish, Jeleń, Boruc, Obraniak to chyba są trochę utalentowani piłkarsko chyba?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jeśli w pierwszym składzie grają tacy nieudacznicy jak Peszko który nie potrafi grać w piłkę (czytałem jaka to gwiazda jest w polskiej lidze) ale patrząc na reprezentacje to cienias który nie powinien grać w kadrze, więc co tu się dziwić że Polska przegrywa, Boenish, Jeleń, Boruc, Obraniak to chyba są trochę utalentowani piłkarsko chyba?
Raczej każdy piłkarz który gra na poziomie reprezentacji ma &quot;jakiś&quot; talent do piłki. To nie są przypadkowi ludzie. Gdyby wszyscy piłkarze z naszej kadry grali regularnie w swoich drużynach to ta gra i wyniki wyglądałby inaczej, ale żeby to zmienić musimy poczekać kilkanaście lat, bo to nie robi się od tak. Trzeba zacząć od przetrzebienia dziadów w PZPN, zmienić system szkoleniowy młodzieży, a przede wszystkim oczyścić polską ligę z dzikich układów, co sprowadziłoby sponsorów do Polski, bo uwierzyliby oni że w Polsce też można stworzyć silną drużynę. Koniec biadolenia bo to nie temat o polskiej piłce tylko o Smudzie. Tak więc:
Cudów na Euro nie oczekuję, ale chcę jedynie tego by o Polakach nie mówiło się źle...
 
ramonescojones 0

ramonescojones

Użytkownik
Zauważyliście, że już od dłuższego czasu każdy kolejny trener odchodzi w jakiejś kwaśnej atmosferze? Przecież to nie jest norma! Chciałbym dożyć momentu kiedy z wdzięcznością będziemy żegnali odchodzącego trenera reprezentacji.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Raczej każdy piłkarz który gra na poziomie reprezentacji ma &quot;jakiś&quot; talent do piłki. To nie są przypadkowi ludzie. Gdyby wszyscy piłkarze z naszej kadry grali regularnie w swoich drużynach to ta gra i wyniki wyglądałby inaczej, ale żeby to zmienić musimy poczekać kilkanaście lat, bo to nie robi się od tak. Trzeba zacząć od przetrzebienia dziadów w PZPN, zmienić system szkoleniowy młodzieży, a przede wszystkim oczyścić polską ligę z dzikich układów, co sprowadziłoby sponsorów do Polski, bo uwierzyliby oni że w Polsce też można stworzyć silną drużynę. Koniec biadolenia bo to nie temat o polskiej piłce tylko o Smudzie. Tak więc:
Cudów na Euro nie oczekuję, ale chcę jedynie tego by o Polakach nie mówiło się źle...
W zupelnosci sie z Toba zgadzam✅
Tak na prawde to jaki fachowiec nie przyjdzie to wiele z tej druzyny nie wycisnie, a budowanie kadry trzeba zaczac od szkolenia a nie ciaglego narzekania na kolejnych selekcjonerow...
Na ta chwile to moze doczekamy sie remisu z jakimis sredniakami, ale rewelacji nie ma co oczekiwac.
A co do Euro to nie chce tylko blamazu, bo to ze zagramy 3 mecze wydaje sie byc pewne.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nie mow mi ze mamy utalentowanych pilkarzy???
Na jakiej podstawie tak twierdzisz??
Moze nie widziales ostatnich meczow reprezentacji????
ja mecze naszej reprezentacji oglądam od jakiś 11-12 lat. Mam W tej chwili nie co ponad 18. Wszystkich meczów nie widziałem ale to były tylko pojedyncze spotkania. Za Smudy widziałem wszystkie i wiem co piszę , pisząc , że Polska ma dobrych zawodników.

Spójrz na skład i sie dobrze przypatrz. Ja jak patrze na nasz skład to widzę nazwiska piłkarzy którzy nie raz nie dwa pokazywali , że potrafią grać na bardzo dobrym poziomie. Tylko brakuje im tego czegoś. Nie wiem czego ale jak już pisałem wcześniej Smuda jest od tego aby tą lukę znaleźć , a jak już ją znajdzie to będziemy mieli bardzo dobra , silną i równą reprezentację. Nie musisz się ze mną zgadzać bo to jest tylko moje zdanie.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
ja mecze naszej reprezentacji oglądam od jakiś 11-12 lat. Mam W tej chwili nie co ponad 18. Wszystkich meczów nie widziałem ale to były tylko pojedyncze spotkania. Za Smudy widziałem wszystkie i wiem co piszę , pisząc , że Polska ma dobrych zawodników.
Spójrz na skład i sie dobrze przypatrz. Ja jak patrze na nasz skład to widzę nazwiska piłkarzy którzy nie raz nie dwa pokazywali , że potrafią grać na bardzo dobrym poziomie. Tylko brakuje im tego czegoś. Nie wiem czego ale jak już pisałem wcześniej Smuda jest od tego aby tą lukę znaleźć , a jak już ją znajdzie to będziemy mieli bardzo dobra , silną i równą reprezentację. Nie musisz się ze mną zgadzać bo to jest tylko moje zdanie.
Wiadomo kazdy ma swoje zdanie, ale jezeli Polscy reprezentanci byli dobrzy, to graliby w klubach zagranicznych, a sytuacja jest calkiem inna. Nie dosc ze polskich pilkarzy za granica jest malo to w dodatku tych ktorzy licza sie w swoich klubach mozna policzyc na palcach jednej reki, wiec jak zawodnik ktory nie gra w klubie ma grac dobrze w reprezentacji. Polscy pilkarze nie sa cenionym towarem na rynku, wiadomo sa wyjatki ale tak na prawde obraz polskiej pilki jest zenujacy. Szczerze to mam nadzieje ze to ja sie myle, a ty masz racje bo chcialbym obejrzec Polska Reprezentacje ktora cos znaczy w swiecie, a nie tylko bande kopaczy ktorzy poruszaja sie po boisku jak we mgle....
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Konrad tu chodzi o archetyp. Tego nie da się przeskoczyć.

Dla tych co nie zrozumieją za bardzo znaczenia a może i nawet definicji archetypu przedstawię istotę jego problemu na przykładzie świata np psów. Młody piesek przychodząc na świat tylko w początkowych minutach posiada instynkt niejako &quot;adaptacji&quot; otoczenia. &quot;rozpoznaje&quot; wtedy matkę i tak samo będzie postrzegał te osobniki których zapach i widok sobie w tych kilku chwilach &quot;przyswoi&quot;. Oczywiście ta interpretacja jest jak powiedziałem niedokładna ale chodzi o to, żeby zrozumieć, że to element nieświadomości. To jest nie do przeskoczenia dlatego nasi piłkarze tego błysku i pewnego rodzaju dzikości zmieszanej z żywiołowością mieć nie będą
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Selekcjoner wypowiedział się tak: - Uganda? To są jakieś jaja. Albo te inne afrykańskie drużyny, pełętają się tam po buszu, ale w rankingu są przed nami. To jest zabawa!
Pałętają się po buszu? Gdybyś poleciał na finały mistrzostw świata w RPA (co było twoim zasranym obowiązkiem) zamiast wypoczywać z żoną w Hiszpanii, to może byś wiedział, że Afryka to nie tylko busz. Nauczkę miałeś zresztą całkiem niedawno - zbieranina pętaków z buszu, w dodatku bez trenera - sprała ci tyłek bez żadnej litości. Za chwilę przyjadą kolejni buszmeni, z tym Drogbą z buszu na czele, i możemy mieć powtórkę z rozrywki.
Pałętają się po buszu? Tyle ma do powiedzienia człowiek, który obsadza jedno z najbardziej eskponowanych stanowisk w Polsce? W czasie Euro 2012, gdy słuchać będą go telewizje z całego świata, ma zamiar być równie błyskotliwy? Matura - raz. Kurs dobrych manier - dwa. Staż u profesjonalnego trenera - trzy. Czas skończyć traktować Franka jako kumpla do kielicha, tylko zacząć patrzeć na niego, jak na kogoś, kto będzie wizytówką całego kraju. Kafelkarz-tapeciarz przebranżawia się w kawalarza-tupeciarza. Szykuje się kompromitacja nie tylko sportowa. Tak, jak wypowiada się Smuda, to może wypowiadać się kibic, a nie SELEKCJONER KADRY NARODOWEJ. Wiadomo, kraj specyficzny, Andrzej Lepper był wicepremierem. Ale bez przesady.
Poza tym... To są jaja, kabaret, że Uganda jest przed Polską? Franiu, Uganda jest przed Polską, bo wygrywa częściej niż prowadzona przez ciebie Polska. Na ostatnich 16 spotkań, wygrała 12. Ty na 6 spotkań, nie wygrałeś żadnego. W ostatnim spotkaniu Uganda 3:0 pokonała Angolę i wyobraź sobie, piłkarze nie ganiali się po buszu i nie chlastali trzciną po gołych tyłkach, tylko grali tutaj:


Materiały z www.weszlo.com
Franz &quot;Nikoś&quot; Smuda CDN
P.S Polska - Buszmeni z Kamerunu 0-3
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Szczerze to mam gdzieś co trener mówi o innych ;) Jakoś żyjąc w tym rasistowskim kraju przyzwyczaiłem się do tego (co nie znaczy że to popieram), bo wypowiedź Smudy można podpiąć &quot;pod brak tolerancji do ludzi o innym kolorze skóry. &quot;
Tak jak powiedziałem dla mnie jest ważne by dobrze poprowadził ten zespół oraz potrafił zmotywować zawodników. Wiele jest trenerów w europejskim futbolu którzy nie wstrzymują języka, a jednak w elicie są. Mówienie że Smuda reprezentuje kraj OK, ale wyłącznie pod banderą piłki nożnej, a ludzie zapamiętają bardziej to co dokonał z reprezentacją a nie to co powiedział lub jakie są jego poglądy - tutaj liczą się WYNIKI. Kraj może reprezentować prezydent, czy tez politycy i to co teraz odwala Kaczyński czy jakiś tam Palikot robi więcej szumu w mediach(także zagranicznych) niż wypowiedz Smudy o buszmenach.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Tak czepiajmy sie wszystkiego. Na tym forum nie jednokrotnie widac cos podobnego &quot; Czemu ten czarnuch nie strzelil&quot; &quot; Asfalt spier...il&quot; itp i pozostawiano to tak sobie bez odzewu. Poza tym przywolywanie zwyciestw Ugandy do spotkan Polski jest nie powazne. Od lat chciano by przed waznymi imprezami nasi grali z potegami, wkoncu gramy i nasz dziwny naród narzeka na wyniki. Zapewniam was , ze gdyby jak pare lat wczesniej gralibysmy z ekipami pokroju Litwa, Walia czy Malta bylo by wiecej goli i wszystko cacy. Teraz gramy z Kamerunem , Hiszpanią , Serbia i zaplanowane inne mocne pojedynki . Nawet taka Australia widac bylo jak sie prezentuje na MŚ ...wiec co za porownanie?
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Tak czepiajmy sie wszystkiego. Na tym forum nie jednokrotnie widac cos podobnego &quot; Czemu ten czarnuch nie strzelil&quot; &quot; Asfalt spier...il&quot; itp i pozostawiano to tak sobie bez odzewu. Poza tym przywolywanie zwyciestw Ugandy do spotkan Polski jest nie powazne. Od lat chciano by przed waznymi imprezami nasi grali z potegami, wkoncu gramy i nasz dziwny naród narzeka na wyniki. Zapewniam was , ze gdyby jak pare lat wczesniej gralibysmy z ekipami pokroju Litwa, Walia czy Malta bylo by wiecej goli i wszystko cacy. Teraz gramy z Kamerunem , Hiszpanią , Serbia i zaplanowane inne mocne pojedynki . Nawet taka Australia widac bylo jak sie prezentuje na MŚ ...wiec co za porownanie?
no owszem. Tylko dziś doszła spora grupa nieudaczników z naszej ligi, do niedawna prawie cała kadra to był zlep z europy więc narzekanie jest na styl nie na wyniki (przynajmniej ja to tak odbieram).



Ja już powoli tęsknie za pokoleniem Bąków, Kłosów, Radomskich, Rząsów, Krzynówków, Lewandowskich i tych trochę starszych dzisiaj. Co z tego że popełniali błędy, że nie zawsze dali z siebie 100%... skoro k...a ich 10% stanowiło więcej niż 100% obecnej grupy partaczy. Oni tworzyli reprezentacje i nawet za kilku meczów Bońka grali lepiej niż Ci dzisiaj. Doszło do tego że nawet Smuda ma problem z zakomunikowaniem swojej filozofii tym nieukom.

Coraz bardziej myślę że zawodnik z polskiej ligi zanim rozpocznie &quot;prace w zawodzie&quot; powinien przejść gruntowne szkolenie wojskowe. Może tam by do pustych łbów wlali trochę więdzy z zakresu działania w grupie, taktyki, potrzeby zaangażowania w misji (tu mecz) itp... bo ja już niewiem co z tym robić. Czas mija a euro się zbliża...

A od rasizmu się odczepcie... to zjawisko zawsze było, jest i zawsze będzie. I dobrze:razz:
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Hah to jest smieszny paradoks bo mysle ze ty Typer jak i ja narzekalem na tych RAdomskich,Rzasow czy Bakow tzn mialem zastrzezenia co do gry ???? a teraz bym takiego zawodnika niemal oklaskami przyjal.

Bak to wogole w formie to byl bez apelacyjnie najlepszy nas srodkowy obronca. Ale u nas tez jest takie myslenie , stracilismy 3 gole no to winny Bak . PRzeciez najbardziej doswiadczony , a to naprawde byl bardzo dobry gracz. Heh teraz takich co dadza sie pokroic za repre trzeba by szukac chociaz ja wierze i ufam KUBIE, Żewłakowowi czy Borucowi. Taki Lewandowski podchodzil do karnego w ostatnim meczu ja mowie do kumpli &quot; nie strzeli&quot; i to nie bylo na chybił trafił. KAzdy kto kocha mimo wszystko i sledzi poczynania kadry moze sie domyslic ze wysoko w hierarchii wykonawcow tego elementu Lewy nie byl. Żewłakow ktos tam za nim, moze jeszcze ktos i dopiero LEwy ale on przeciez chcial sobie 2 gole strzelic...
Dlatego tez sadze , ze taki SMuda co do psychologicznego podejscia dobrze , ze zostal trenerem &#39;moze&#39; cos wycisnie z nich i wpoi im niejako slowa KUBY z ostatniego wywiadu&quot; Co niektorzy chyba nie zdają sobie sprawy , ze w kadrze nie ma spotkan towarzyskich , reprezentujesz 40 mln kraj i nie dziw sie , ze nie biją ci brawa po slabym spotkaniu maja prawo oczekiwac , ze dasz z siebie wszystko&quot; Nic dodac nic ujac.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Zgadzam sie z przedmowcami;)
Moze i faktycznie w tej chwili smiesznie to brzmi ze z lezka w oku wspominamy kadre Engela czy Janasa, ale tak na prawde tamci pilkarze grali w klubach zagranicznych i sie w tych klubowach liczyli, a w tej chwili nie dosc ze gra ich malo to jeszcze malo ich w tych klubach zagranicznych jest.
Poza tym moze i za Janasa i Engela przegrywalismy z druzynami pokroju Anglii czy Niemiec, ale jezeli przyszlo do spotkan z Ukraina, czy Walia, Wegrami itd to bylismy w stanie ich rozjechac.
Jednak nie obwiniam za to Franza, tylko pilkarzy ktorzy w mojej ocenie nie maja ambicji, a poza tym caly PZPN ktory zamiast wspominac wiecznie pamietne mecze kadry z lat &#39;70 powinien zajac sie przyszloscia i zaczac budowac szkolki pilkarskie i w ogule zmienic swoj poglad na Polska pilke.
Kadra trenera Górskiego juz na Euro nie zagra:?
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dlatego też spotykam sie czesto z opiniami starszych kibiców , że Smuda owszem powinien byc selekcjonerem ale wlasnie w latach np 2002 gdzie kadre mial Engel. Engel mial charakternych zawodnikow typu &quot;Świr&quot; czy Hajto . Mial Waldocha srodkowego obronce , ktory gral w pierwszym skladzie Schalke. Krzynowek blyszczal w LM i w lidze. Dudek bronil regularnie w Angielskiej. Sadze , ze z tamtego materialu moglby wiecej zdziaalac niz Engel. Ale to juz niestety tylko gdybanie....
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Dlatego też spotykam sie czesto z opiniami starszych kibiców , że Smuda owszem powinien byc selekcjonerem ale wlasnie w latach np 2002 gdzie kadre mial Engel. Engel mial charakternych zawodnikow typu &quot;Świr&quot; czy Hajto . Mial Waldocha srodkowego obronce , ktory gral w pierwszym skladzie Schalke. Krzynowek blyszczal w LM i w lidze. Dudek bronil regularnie w Angielskiej. Sadze , ze z tamtego materialu moglby wiecej zdziaalac niz Engel. Ale to juz niestety tylko gdybanie....
Problem Engela bylo to ze wybral swoj dream team i juz zamknal drzwi do kadry. Na pewno Smuda jest lepszym trenerem, ale czasy sie juz troche zmienily...
Troche schodzimy z tematu ale trudno;)
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dzis Polskę obiega informacja o wyrzuceniu z kadry Peszki i Iwańskiego przez upicie sie po meczu z Australią. NArazie chyba nie potwierdzono tej informacji , ale jesli to prawda to brawa dla Smudy. I sadze ze w przeciwienstwie do poprzedniego zdarzenia z LEO u Smudy tak latwo oni nie wroca i bardzo dobrze.
Kompletnie nie rozumiem. EUro jest u nas niesamowita okazja na wynik i na pokazanie sie a tu taki debilizm. Ale coz ja takiego zachowania Peszki sie nie dziwie zeby nie uzywac wuglarnych slow pomine jego zachowanie nie opisujac go.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Dzis Polskę obiega informacja o wyrzuceniu z kadry Peszki i Iwańskiego przez upicie sie po meczu z Australią. NArazie chyba nie potwierdzono tej informacji , ale jesli to prawda to brawa dla Smudy. I sadze ze w przeciwienstwie do poprzedniego zdarzenia z LEO u Smudy tak latwo oni nie wroca i bardzo dobrze.
Kompletnie nie rozumiem. EUro jest u nas niesamowita okazja na wynik i na pokazanie sie a tu taki debilizm. Ale coz ja takiego zachowania Peszki sie nie dziwie zeby nie uzywac wuglarnych slow pomine jego zachowanie nie opisujac go.
To jest przyklad na to ze Smuda ma zasady.
Mam nadzieje ze ci pilkarze dlugo nie znajda sie w skladzie kadry i beda przykladem na to ze gra w reprezentacji to nie sa zadne jaja tylko powazna sprawa, moze takie zachowanie przeszloby w klubie ale w reprezentacji powinni grac ludzie, ktorzy powinni byc przykladem.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dla mnie to są frajerzy i tyle Smuda ma racje tak robiac.
Nigdy nie grałem w reprezentacji heh ale mozna powiedziec , ze w latach juniorskich posmakowalem profesjonalnego grania potem takze i na mysl mi nie przeszlo na zgrupowaniu upijac sie . Owszem jedno , 2 piwka racja ale to nawet Franz w wywiadze powiedzial , ze to rozumie. A tu jeden gosciu z drugim reprezentuja prawie 40 mln kraj , gospodarza Euro i robia sobie jaja to wypad!
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Z jednej strony dobrze bo porządek musi być, ale z drugiej &quot;straciliśmy&quot; dwóch dobrych piłkarzy. Peszko to walczak który mimo słabych warunków potrafi grać w piłkę, chociaż gra w reprezentacji wypada trochę gorzej (to może coś tłumaczyć :razz ???? , a Iwański bardzo dobrze wykonywał stałe fragmenty. Nie będę ich tłumaczył i jednak każdego trzeba traktować tak samo - wypad !
 
Do góry Bottom