>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Smuda Trenerem kadry

darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja uważam, że trochę źle Franek postąpił, że się ich od razu pozbył, oczywiście zasady to zasady ale to przecież dorośli ludzie, wystarczyło wziąć ich indywidualnie na rozmowę &quot;poważną&quot; zapytać co sobie wyobrażają i co w związku z tym chcą zrobić. Zawiesić ich na kilka meczy (nie na tyle co Anelke :grin ???? . Trzeba sobie zdać sprawę, że strata w pewnym sensie psuje system przygotowań i że na ich miejsce niema zbytnio zastępców, a jeśli by się jakiś wynalazek znalazł to zapewne nie był by już taki dobry.

Nie wiem jak z tym było do końca, ale decyzja dla mnie zbyt pochopna. Trzeba też zaznaczyć że media trochę tą sprawę ubarwiają bo jak czytam:
Reprezentacja ma pewne zasady jeżeli chodzi o dyscyplinę. Od początku mówiłem, że w kadrze nie będzie tolerancji dla tego typu zachowań...
to jestem pewien że to nie są słowa Smudy, zwłaszcza że wiem jak on się wysławia i jestem pewien że słowo tolerancja nie przejdzie mu przez gardło ale to tak na marginesie.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
To co darius napisales nie trzyma sie kupy. Taki pilkarz bylby w jakims stopniu bezkarny. Odwalilby numer i dostalby zakaz na 3 mecze i co to by dalo?
Najlepiej jest taki zakaz nieokreslony ...wrócą może w styczniu a może w czerwcu sami tego nie wiedzą . Tym bardziej , że podobno na kazdym niemal zgrupowaniu Smuda przypominał o regulaminie, nie zabraniał im napic sie piwa ale takich zachowan nie bedzie tolerowal. To oni są ułomni? To nie jest przedszkole , każdy wie o co gra i po co.
Dla mnie nie ma dyskusji jedyna słuszna decyzja, bo co innego jest nie podac ręki przykładowo schodząc z boiska a co innego wspomniana sytuacja. Na meczu piłkarz jest poddany dużemu napięciu,stresowi i emocjom więc rożne głupie zachowania mogą sie zdarzyć , tu usprawiedliwienia nie znajduje.
A czy nie ma zastępców? Peszko to skrzydło , dla mnie na jego pozycji najlepszy jest chyba ogolnie nasz pilkarz teraz Błaszczykowski. Peszko jesli naprawde odwala taką sytuacje to za niego może byc Grosicki w drodze utalentowany Kupisz.
Za Iwańskim to juz wogole plakac nie bede bo to jest ligowiec na kadre mi nie pasuje.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja uważam, że trochę źle Franek postąpił, że się ich od razu pozbył, oczywiście zasady to zasady ale to przecież dorośli ludzie, wystarczyło wziąć ich indywidualnie na rozmowę &quot;poważną&quot; zapytać co sobie wyobrażają i co w związku z tym chcą zrobić. Zawiesić ich na kilka meczy (nie na tyle co Anelke :grin ???? . Trzeba sobie zdać sprawę, że strata w pewnym sensie psuje system przygotowań i że na ich miejsce niema zbytnio zastępców, a jeśli by się jakiś wynalazek znalazł to zapewne nie był by już taki dobry.
Nie wiem jak z tym było do końca, ale decyzja dla mnie zbyt pochopna. Trzeba też zaznaczyć że media trochę tą sprawę ubarwiają bo jak czytam:
to jestem pewien że to nie są słowa Smudy, zwłaszcza że wiem jak on się wysławia i jestem pewien że słowo tolerancja nie przejdzie mu przez gardło ale to tak na marginesie.
Mimo to że mam sentymenty do Sławka to nie będę go bronił. Niby prezentuje już &quot;jakiś tam&quot; poziom sportowy, a w głowie ciągle siano... Kadra powinna być wyróżnieniem, a nie okazją do spotkania się z kolegami z ligi i wypicia... Żałosne, dałbym im definitywnie czerwoną kartkę, poczekał pół roku, a potem kazał publicznie przeprosić KIBICÓW w mediach za swoje zachowanie. Potem dziwy czemu przegrywamy mecze... My tego nie wiemy co dzieje się na zgrupowaniach, ale temat był już kiedyś poruszany...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wiecie odsunięcie od reprezentacji to kara, ale są też inne drogo. To są dorośli ludzie i nie trzeba z nimi postępować jak z dziećmi, dla mnie to wygląda jak zabawa z dziećmi i zagrywki w stylu &quot; jak nie będziesz grzeczny to nie siądziesz na komputer&quot;/ skoro ze Sławkiem w Lechu sobie radzą to dlaczego nie radzą sobie w reprezentacji. Co do Iwańskiego to piłkarz Legii, ostatnio jego i chyba dwóch kolegów przesunęli do młodej ekstraklasy wiec może są z nimi problemy, jednak w szczegóły się nie zagłębiałem wiec tego nie wiem. Dla mnie to kwestia honoru piłkarzy, powinni pójść przeprosić, wyjaśnić albo sami zrezygnować z gry dla reprezentacji, bo w tej chwili wszystko jest rozdmuchane przez media i niczego dobrego to nie przyniosło, a Polska reprezentacja straciła bocznego pomocnika i solidnego zmiennika.
 
N 50

nikt

Użytkownik
Wiecie odsunięcie od reprezentacji to kara, ale są też inne drogo. To są dorośli ludzie i nie trzeba z nimi postępować jak z dziećmi, dla mnie to wygląda jak zabawa z dziećmi i zagrywki w stylu &quot; jak nie będziesz grzeczny to nie siądziesz na komputer&quot;
Jest odwrotnie. Zachowujemy się jak dorośli. Jeśli nie traktujemy się poważnie to do widzenia - zasady są jasne i wiemy jakie są konsekwencje. Nie traktujemy dorosłych facetów jak dzieci, które nie zdają sobie sprawy z tego co robią, więc kara niby jest, ale taka delikatna żeby im krzywdy nie zrobić. Wypad z kadry i już.
Gdyby byli super zawodnikami na miarę Besta, Gascoinge&#39;a albo nawet Kowalczyka, którzy mimo słabości do alkoholu grali świetnie, to bym zostawił z braku alternatywy. Ale i tak przegrywamy i tak - a być może w części właśnie poprzez brak profesjonalizmu.... :?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jest odwrotnie. Zachowujemy się jak dorośli. Jeśli nie traktujemy się poważnie to do widzenia - zasady są jasne i wiemy jakie są konsekwencje. Nie traktujemy dorosłych facetów jak dzieci, które nie zdają sobie sprawy z tego co robią, więc kara niby jest, ale taka delikatna żeby im krzywdy nie zrobić. Wypad z kadry i już.
Gdyby byli super zawodnikami na miarę Besta, Gascoinge&#39;a albo nawet Kowalczyka, którzy mimo słabości do alkoholu grali świetnie, to bym zostawił z braku alternatywy. Ale i tak przegrywamy i tak - a być może w części właśnie poprzez brak profesjonalizmu.... :?
Przypadków piłkarzy którzy lekko mówiąc &quot;lubili&quot; alkohol w naszej kadrze było sporo... Czy to Peszko czy inny piłkarz nie może być wyjątku, nawet jeśli byłby to jedyny piłkarz na tej pozycji, zakładając hipotetycznie to nie można nikomu robić wyjątku. Takie zachowania trzeba tępić żeby ktoś nie pomyślał &quot;jestem dobry to i tak mnie nie wyrzucą&quot;
 
N 50

nikt

Użytkownik
Przypadków piłkarzy którzy lekko mówiąc &quot;lubili&quot; alkohol w naszej kadrze było sporo... Czy to Peszko czy inny piłkarz nie może być wyjątku, nawet jeśli byłby to jedyny piłkarz na tej pozycji, zakładając hipotetycznie to nie można nikomu robić wyjątku. Takie zachowania trzeba tępić żeby ktoś nie pomyślał &quot;jestem dobry to i tak mnie nie wyrzucą&quot;
Co do zasady - zgoda. Ale jeśli niemiłosierny pijak jest w stanie wyjść na kacu na mecz i grać na poziomie, który mnie satysfakcjonuje to trudno... niech pije. Natomiast jeśli wychodzi i gra słabo, to pa pa.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Wiecie odsunięcie od reprezentacji to kara, ale są też inne drogo. To są dorośli ludzie i nie trzeba z nimi postępować jak z dziećmi, dla mnie to wygląda jak zabawa z dziećmi i zagrywki w stylu &quot; jak nie będziesz grzeczny to nie siądziesz na komputer&quot;/ skoro ze Sławkiem w Lechu sobie radzą to dlaczego nie radzą sobie w reprezentacji. Co do Iwańskiego to piłkarz Legii, ostatnio jego i chyba dwóch kolegów przesunęli do młodej ekstraklasy wiec może są z nimi problemy, jednak w szczegóły się nie zagłębiałem wiec tego nie wiem. Dla mnie to kwestia honoru piłkarzy, powinni pójść przeprosić, wyjaśnić albo sami zrezygnować z gry dla reprezentacji, bo w tej chwili wszystko jest rozdmuchane przez media i niczego dobrego to nie przyniosło, a Polska reprezentacja straciła bocznego pomocnika i solidnego zmiennika.
Wiadomo ze z czlowiekiem doroslym nie powinno sie obchodzic jak z dziecmi, ale problem w tym ze tym zachowanie ci dwaj pilkarze pokazali ze jeszcze sa dziecmi i tak trzeba z nimi postapic.
Dla mnie to w ogole nie jest sprawa do dyskusji- zasady musza byc, bo inaczej to kazdy z pozostalych pilkarzy pomysli sobie ze u Smudy mozna sie na zgrupowaniu &quot;pobawic&quot; i juz calkiem wszystko wyszloby z pod kontroli.
Na miejscu Smudy nie powolalbym juz tych pilkarzy za swojej kadencji, moze i Peszki szkoda bo nie jest zly, ale Iwanski to przecietniak.
Poza tym wszystkich mozna zastapic, za Peszke- Grosicki, a za Iwanskiego to juz nie problem kogos znalesc bo wiekszosc jest lepsza od niego.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
&quot;
PS: Dlaczego pan złamał regulamin obowiązujący w kadrze?


SP: To był mój wielki błąd i myślę, że czegoś to mnie nauczyło. A pana Franciszka Smudę za moje zachowanie serdecznie przepraszam. Zresztą, już to zrobiłem. Wczoraj do niego zatelefonowałem. Powiedział, że nie zabiera mnie na najbliższe zgrupowanie kadry, ale później to już jest kwestia otwarta.

Obiecał, że gdy będę w wysokiej formie i nikt się na mnie nie będzie skarżył, to zaprosi mnie na następne zgrupowanie.
&quot;

Cały wywiad ze Sławomirem Pe. :

http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Peszko-i-Iwanski-kontra-Smuda,artykul,87467,1,291.html

Dla mnie śmiech na sali, Peszko z Iwańskim wywijają po pijaku numery w hotelu, gdyby nie prasa to pewnie sprawa została by całkowicie utajniona, a już w pierwszy dzień po ujawnieniu tego bądź co bądź skandalu selekcjoner obiecuje Sławomirowi że odsuwa go od repry tylko na jedno zgrupowanie ... kolesiostwem mi tu śmierdzi na kilometr i pokazówką ze strony Smudy.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Peszko mowi to co wypada powiedziec...
Dziwi mnie troche, bo przeciez za kadencji Leo byla juz podobna sytuacja, ale jak widac nie wyciagnal wnioskow z bledu kolegow.
Ale trudno.... moze kilkumiesieczna przerwa w grze w kadrze czegos go nauczy...
 
Baqu 958,5K

Baqu

Forum VIP
dowcip a propo całej afery...

Afera w kadrze. Na nocnej libacji alkoholowej zostali przyłapani Arkadiusz Głowacki i Dariusz Dudka. Głowacki natychmiast wyleciał z kadry, a Dudce się upiekło. Dziennikarze pytają piłkarza Auxerre:
- A dlaczego pan nie wyleciał z kadry za picie na zgrupowaniu?
- Bo piłem z głową!
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
dowcip a propo całej afery...

Afera w kadrze. Na nocnej libacji alkoholowej zostali przyłapani Arkadiusz Głowacki i Dariusz Dudka. Głowacki natychmiast wyleciał z kadry, a Dudce się upiekło. Dziennikarze pytają piłkarza Auxerre:
- A dlaczego pan nie wyleciał z kadry za picie na zgrupowaniu?
- Bo piłem z głową!
HAHA udało Ci sie nawet ????

Co do zajścia poczekajmy oficjalnie co powie Franz. Bo juz widze gazety strasznie koloryzują i dodają. GW oczywiście czuje dodała od siebie jako by praktycznie pół kadry melanżowalo. Oczywiście nie popadajmy w skrajnośc i nikomu 2-3 piwka nie zaszkodzą. Ale jeśli , któryś sie uchlal i szlajał po hotelu o 4 nad ranem jak jakis STUDENT po imprezie ???? to dowidzenia.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
HAHA udało Ci sie nawet ????
Co do zajścia poczekajmy oficjalnie co powie Franz. Bo juz widze gazety strasznie koloryzują i dodają. GW oczywiście czuje dodała od siebie jako by praktycznie pół kadry melanżowalo. Oczywiście nie popadajmy w skrajnośc i nikomu 2-3 piwka nie zaszkodzą. Ale jeśli , któryś sie uchlal i szlajał po hotelu o 4 nad ranem jak jakis STUDENT po imprezie ???? to dowidzenia.
Wiadomo prasa szuka taniej sensacji, ale najbardziej wkurza mnie Tomaszewski ktory przy kazdej nadazajacej sie okazji chce dopiec Smudzie.
Moge zrozumiec ze co do PZPN moze miec zastrzezenia bo chyba kazdy normalny czlowiek ma, ale nie moze sie czepiac wszystkiego co jest z tym zwiazane. Smudy czepia sie od dawna a ciekawi mnie jakim on bylby selekcjonerem....ZAL
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wiadomo prasa szuka taniej sensacji, ale najbardziej wkurza mnie Tomaszewski ktory przy kazdej nadazajacej sie okazji chce dopiec Smudzie.
Moge zrozumiec ze co do PZPN moze miec zastrzezenia bo chyba kazdy normalny czlowiek ma, ale nie moze sie czepiac wszystkiego co jest z tym zwiazane. Smudy czepia sie od dawna a ciekawi mnie jakim on bylby selekcjonerem....ZAL
Z tego co ja czytałem czepiał się tego że Smuda wielce na początku ogłaszał coś w stylu jedna kropla i alkoholu i won z reprezentacji, że nie będzie powtórki ze Lwowa, a tak naprawdę to dla Smudy znaczenie miało że Peszko podważył decyzję Zielińskiego a nie to że 8 czy 12 chlało na kadrze i wyrzucił ich dwóch tylko za tą awanturę i to dopiero jak sprawa wyszła na jaw, to nie wiem o co Ci chodzi bo jak dla mnie to jak ma coś do powiedzenia to niech mówi.;)
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Tez jestem zdania ze kazdy moze wypowiadac sie jak chce, tylko chodzi mi o styl w jakim sie wypowiada, a dokladniej tez o to ze Tomaszewski sam oskarza wszystkich wokol a ciekawe jak on by sie sprawdzil w roli selekcjonera.
Troche pokory by mu sie przydalo....
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Z tego co ja czytałem czepiał się tego że Smuda wielce na początku ogłaszał coś w stylu jedna kropla i alkoholu i won z reprezentacji, że nie będzie powtórki ze Lwowa, a tak naprawdę to dla Smudy znaczenie miało że Peszko podważył decyzję Zielińskiego a nie to że 8 czy 12 chlało na kadrze i wyrzucił ich dwóch tylko za tą awanturę i to dopiero jak sprawa wyszła na jaw, to nie wiem o co Ci chodzi bo jak dla mnie to jak ma coś do powiedzenia to niech mówi.;)
Tylko , że to jest kompletna bzdura i tak sie tworzą ploty. Sam widzialem wywiad dosyć śmieszy wkońcu Franz jest naszym złoto-ustym. Mowil cos w stylu jako by piwo to nie był alkohol:d
A tak poważnie na pytanie dziennikarza w tej wlasnie sprawie , powiedzial , ze nie ma nic przeciwko symbolicznemu piwko czy dwom i ja z tym tez sie zgadzam.
Nic nie mowisz o zadnych kroplach to nie jest zakon pilkarz wypic moze aby sie nie schlal.
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Tylko , że to jest kompletna bzdura i tak sie tworzą ploty. Sam widzialem wywiad dosyć śmieszy wkońcu Franz jest naszym złoto-ustym. Mowil cos w stylu jako by piwo to nie był alkohol:d
A tak poważnie na pytanie dziennikarza w tej wlasnie sprawie , powiedzial , ze nie ma nic przeciwko symbolicznemu piwko czy dwom i ja z tym tez sie zgadzam.
Nic nie mowisz o zadnych kroplach to nie jest zakon pilkarz wypic moze aby sie nie schlal.
O to wlasnie chodzi zeby kazdy znal umiar, a nie robil sobie ze zgrupowania kadry jakies jaja.
Poza tym piwo czy dwa nikomu nie zaszkodzi, a przeciez takie rzeczy nie dzieja sie pierwszy raz ze ktos wypil piwo, ale taki przyklad jak Iwanskiego i Peszki powinien byc przykladem ze trzeba znac granice.
Smuda tez czlowiek, ale co za duzo....
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
- Mieliśmy plan, żeby ta sprawa nie przedostała się do mediów. Na kolejnym zgrupowaniu pozostali kadrowicze mieli dowiedzieć się, czemu nie ma w drużynie Sławka i Maćka. Nie udało się go zrealizować - mówi drugi trener reprezentacji, Jacek Zieliński w rozmowie z Łukaszem Żurkiem na łamach &quot;Sportu&quot;.

Sprawa jasna, plan był jeden : załatwić całość po cichu bez wiedzy kibiców, mediów - kogokolwiek. Po co ? Ano nie dla dobra reprezentacji, nie dla dobra fanów - tylko i wyłącznie dla własnego dobra i dla wygody własnej ciepłej posadki Pan Smuda nie zachował się tak jak zapowiadał to zawsze, lecz próbował wszystko schować głęboko &quot;do szafy&quot;.
Ja się cieszę że się nie udało, już parokrotnie padł mit Franka jako szkoleniowca-boga (bo gdy wybierano go na stanowisko selekcjonera to 3/4 narodu widziały w nim mesjasza i pewne wybawienie), a teraz powoli padają kolejne mity : jego żelaznych zasad, charakteru nie dającego się złamać nikomu i niczemu ...
 
Do góry Bottom