>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Smuda Trenerem kadry

bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dokladnie zgadzam sie z konradem.
Nasza piłka stoi blisko dna szczegolnie ta reprezentacyjna po eliminacjach wiec co ma siedziec brac kase i sie dostosowac? Uwierz mi da sie znaleźc u nas perełki podobnie w Europie z piłkarzami naszego pochodzenia. Wedlug mnie Smuda robi w tym zakresie bardzo wiele inni to widza i tez zgłaszaja aspiracje do grania u nas. Dobrze by było jakby namówil Eugena Polanskiego , którego charakter najwyraźniej Smuda sobie ceni.
Co do powołan są wedlug mnie dobre, Smolarka nie ma i dobrze u Smudy nie ma gry za zasługi pewnie u innego coacha by dostał powołanie . Jednak nie mial klubu okolo 6 miesięcy strzelił dwa gole , super ale niech gra i strzela regularnie na pewno powołanie dostanie. Janczyk po zmianie klubu także znacznie obniżył loty a poza tym każdy ma swoją koncepcje , poczekajmy.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Witam :!:
Nie czas oceniać jakim trenerem reprezentacji jest Smuda. Nie ukrywam, że wolałbym na tym stanowisku Hiddinka. No, ale to było raczej niemożliwe. Jednak z tych możliwych opcji to Franek jest najlepszym wyborem. Czasem jednak mógłby troszkę mniej mówić. Ostatnio mnie rozwalił:
&quot;Kavala :?: Kawała to ja wam mogę opowiedzieć &quot; ????
Co do Smolarka. Aż mnie krew zalewa jak słyszę czy czytam jego wypowiedzi. Za grosz skromności. Strzelił 2 gole na pustą bramkę. No i teraz jest mistrzem i jak Go do kadry nie powołają to będzie jakieś nieporozumienie. Założe sie, że przez następne kilka meczy nie strzeli 2 bramek. Obecnie nie ma szans na walkę z Jeleniem.
Europa nam ucieka. Brakuje mi takiego piłkarza, który przetrze drogę do Europy innym. Białorusini mają Hleba, Bułgarzy Berbatova, Ukraińcy Shevchenko, Słowacy Hamsika. A my :?: A my mamy Bońka :-|
Naprawdę chce wierzyć, że będzie dobrze.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
A my wedlug mnie i tak sie powinnismy cieszyc bo we Francuskiej czolowymi postaciami są Obraniak i Jelen jest nadzieja ze zmienia kluby szczegolnie ten pierwszy , bo Irek najpierw musi byc dluzszy czas zdrowy aby ktos powazny go kupil.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
trzeba wierzyć że Smuda przekona innych Polaków z pochodzenia do kadry.
Jednym sie to podoba innym nie ale ja jestem za. Lepiej mieć zawodnika który ma coś z Polską wspólnego niż taki Roger który myślał że na Polsce $$$ sie dorobi.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Śmieszy mnie to wciskanie piłkarzy Smudzie. Co rusz czytam artykuły kto to nie powinien grać z orzełkiem na piersi. Ile to talentów jest i czeka na obywatelstwo.
Janczyka nam trzeba!
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Śmieszy mnie to wciskanie piłkarzy Smudzie. Co rusz czytam artykuły kto to nie powinien grać z orzełkiem na piersi. Ile to talentów jest i czeka na obywatelstwo.

Janczyka nam trzeba!
no ale chyba jest znacząca różnica pomiędzy piłkarzem który ma sporo wspólnego z Polską niż np taki Roger. Ja np i zapewne wielu innych nie miało by nic przeciwko gdyby tacy piłkarze u nas grali.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
no ale chyba jest znacząca różnica pomiędzy piłkarzem który ma sporo wspólnego z Polską niż np taki Roger. Ja np i zapewne wielu innych nie miało by nic przeciwko gdyby tacy piłkarze u nas grali.
Ale już nie chodzi mi o to.
Problem polega na tym, że Smudzie wciska się każdego zawodnika do kadry, ale tak naprawdę 3/4 z nich nie nadaje się do gry w reprezentacji z czysto sportowych względów. A &quot;Franz&quot; wdaje się w takie dyskusje i chętnie odpowiada, zamiast krótko skwitować, że nie ma ochoty rozmawiać na takie tematy, bo mija się to z celem. Mówiło się, że Beenhakker wypróbował w kadrze bodajże 100 piłkarzy (mogę się mylić, ale na pewno liczba oscyluje koło tego). A Smuda od zawsze był przeciwny tego, wyśmiewał Leo. Co robi teraz? Powinien już mieć 30 zawodników z którymi chce współpracować, a reszcie po prostu podziękować. Mamy tylu zdolnych bramkarzy, a on powołuje Przyrowskiego i Pawełka. No zejdźmy na ziemię...
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Po meczu kadry na gorąco , dobre spotkanie już powoli widac to co kibicom sie podoba , zadziorność w grze naszych, pressing. Po spotkaniu wyróżniam Błaszczykowskiego, Lewego, Murasia i Glika . Bardzo sie ciesze na wystep tego ostatniego bo jak wody nam potrzeba dobrego śr. obroncy. Była zadziornośc szybkie skrzydła próbowane nowe rozwiązania i niezła gra na fatalnej murawie. O koszulkach nie wspomne bo juz wiele powiedziano. Mecz na plus krok po kroku bedzie coraz lepiej .
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dzisiejszy mecz na pewno musi nas cieszyć. Po bardzo krótkim zgrupowaniu gramy od razu dobre spotkanie. Może były błędy, przede wszystkim w obronie, ale w końcu gola nie straciliśmy (choć gdyby Bułgaria była nieco skuteczniejsza to stracilibyśmy nie jednego) i to powinno się liczyć przede wszystkim. W końcu szczęście w sporcie też jest niezbędne. Smuda dopiero zaczyna wprowadzać swoje zwyczaje do kadry a przecież piłkarze dopiero zaczynają grać w takim składzie... Do tego dwie bramki... Stadiony Świata! Dawno nie oglądałem meczu naszej reprezentacji w którym padł jakiś piękny gol, a dziś mega niespodzianka bo padły takie dwa.

Jeśli mobilizacja w kadrze będzie taka jak dziś, to o przygotowanie do Euro 2012 jestem spokojny!
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Niespodziewalem sie takiego wyniku, sam liczylem na remis grajac x2. Widac, ze Smuda ma jednak pojecie o trenerce i to byl dobry wybor. Zamknal ryj na jakis czas, do nastepnego meczu krytykom ktorzy nie wierza w jego umiejetnosci. Widac juz poprawe w grze, motywacje ktorej wczesniej nie bylo w reprezentacji. Nie moge sie juz doczekac meczu z reprezentacja Hiszpanii czy Anglii..
 
R 0

r33

Użytkownik
No z Hiszpanią będzie ciężko, nie wiadomo jak rozwiąże się sytuacja z bramkarzami, bo powołał np Fabiańskiego który wg niego jest kandydatem nr1 na Euro 2012.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
No z Hiszpanią będzie ciężko, nie wiadomo jak rozwiąże się sytuacja z bramkarzami, bo powołał np Fabiańskiego który wg niego jest kandydatem nr1 na Euro 2012.
Nie wiesz, a pleciesz głupoty. Franz powiedział że chce dać szanse każdemu. Do 2011 będą testy, a potem wykształci się model podstawowego składu i rezerwy. Podstawowym bramkarzem jak dla mnie będzie ktoś z dwójki: Tytoń, Boruc.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Trzeba przyznać , że Smuda działa w sferze pozyskiwania naszych grajacych w zagranicznych ligach . MAtuszczyka juz załatwił a to dobry piłkarz, podobno nawet Podolski go namawiał ale wiele nie musiał bo Adam czuje się wiecej Polakiem niż Niemcem.
Jako jedyny nie rozmawia przez media tylko tam gdzie widzi możliwość i potencjał zawodnika poprostu jedzie i rozmawia to sie ceni.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Widać że w końcu w tej reprezentacji coś się dzieje ;) Zawodnicy których namawia Smuda to grający na europejskim poziomie piłkarze, a nie jakieś wynalazki pokroju Rogera. Podoba mi się wizja drużyny jaką przedstawia nasz trener.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Widać że w końcu w tej reprezentacji coś się dzieje ;) Zawodnicy których namawia Smuda to grający na europejskim poziomie piłkarze, a nie jakieś wynalazki pokroju Rogera. Podoba mi się wizja drużyny jaką przedstawia nasz trener.
e tam ;) przesadziłeś pod wodzą Smudu zagrali ledwie kilka spotkań, grali tak sobie :razz:, o jego wizji to też niemożna dużo powiedzieć, korzysta z usług młodych piłkarz co jest logiczne dla każdego selekcjonera którego postawilibyśmy na jego miejscy (dziadkami euro nie wygra), z tego co pamiętam Benhakker miał lepsze początki, a po meczu z Portugalią ???? jego wizje footballu podzielała cała Polska, Roger w swojej krótkiej przygodzie strzelił gola w ME i był jednym z lepszych Polskich piłkarzy na tej imprezie więc nie mam do niego zarzutów :].
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
e tam ;) przesadziłeś pod wodzą Smudu zagrali ledwie kilka spotkań, grali tak sobie :razz:, o jego wizji to też niemożna dużo powiedzieć, korzysta z usług młodych piłkarz co jest logiczne dla każdego selekcjonera którego postawilibyśmy na jego miejscy (dziadkami euro nie wygra), z tego co pamiętam Benhakker miał lepsze początki, a po meczu z Portugalią ???? jego wizje footballu podzielała cała Polska, Roger w swojej krótkiej przygodzie strzelił gola w ME i był jednym z lepszych Polskich piłkarzy na tej imprezie więc nie mam do niego zarzutów :].
Nie chodzi mi o wygrywanie meczów, ale o to że Smuda jeździ, szuka, rozmawia z piłkarzami, kontaktuje się z innymi trenerami Ekstraklasy, praktycznie co kolejkę zasiada na którymś ze stadionów i szuka nowych twarzy do kadry. Co robił Leo ? - Nic. Do kadry włączył raptem Obraniaka(mówię o piłkarzach reprezentujących jakiś poziom). Wyniki na początku były. Były zwycięstwa, ale potem zaczęło się to sypać i czym dalej szło się w las tym ciemniej aż w końcu zwolnili Benhakera. Wystarczy poczytać kilka wywiadów ze Smudą. Wie o czym mówi, jak powinien prezentować się piłkarz i jak powinna grać reprezentacja - taką wizję miałem na myśli. Nie oszukujmy się ale Holender miał wywalone na tą kadre.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Do rozmów o nastrojach i szansach przed i po meczach reprezentacji jest ten temat &gt;&gt;&gt; KLIK

Tu rozmawiamy tylko o osobie trenera Franciszka Smudy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ass to może lepiej zmienić nazwę tematu na cos typu &quot; Smuda i przygotowania kadry do Euro 2012 czy coś w tym stylu aby można było się o wypowiadac i o Smudzie i o kadrze.
edit: o dzięki Ass ???? zapomniałem że jest taki temat ????
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ass to może lepiej zmienić nazwę tematu na cos typu &quot; Smuda i przygotowania kadry do Euro 2012 czy coś w tym stylu aby można było się o wypowiadac i o Smudzie i o kadrze.
W tamtym temacie piszemy o meczach reprezentacji. Tu w zasadzie tylko powinno się pisać o Smudzie. Nie wiem jednak czy ten temat nadal powinien być otwarty. Założony zostal gdy Franka wybrano na selekcjonera i wtedy tylko o jego osobie można było rozmawiać. Teraz całą resztę dotyczącą jego osoby można i powinno poruszać sięw tym temacie: Nastroje i szanse przed i po ostatniach spotkaniach Polski
Temat jednak niech będzie otwarty, może coś będzie pasować właśnie tutaj, ale wasze spostrzeżenia dotyczące reprezentacji proszę pisać do wspomnianego wyżej tematu.. ;)
 
Do góry Bottom