>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

siłownia/kulturystyka

D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Na schudnięcie jest tylko jeden sposób-trzeba ćwiczyć,nieważne co biegi,siłka,pływanie.Wszystkie te preparaty typu l karnityna,zielona herbata i inne magiczne shity to jedna wielka ściema.A6W chyba najlepszy sposób na schudnięcie i sześciopak na brzuchu,sam 3 razy zrobiłem cały cykl i efekty zawsze są zajebiste,raz na 3 miechy każdemu się to przyda,choć przez pierwszy tydzień lub 2 to można się zniechęcić tak mięśnie piwne bolą,ale potem już jest z górki.

Niechce mi się wierzyć,żeby te &quot;wszystkie magiczne shity&quot; to ściema bo by towar nie schodził po prostu i by go wycofali a po za tym na paru sławniejszych forach piszą o niektórych &quot;preparatach&quot; pozytywnie więc coś w tym musi być;)
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Wszystkie te preparaty typu l karnityna,zielona herbata i inne magiczne shity to jedna wielka ściema
Bzdura, po co się wypowiadasz jak nie ogarniasz kwestii.
Pewnie, że lepiej gdyby wszyscy najpierw sobie przygotowali odpowiednią dietę i uprawiali same aeroby, a dopiero kiedy to nie wypali wzięli się za odżywki czy witaminy.
 
duda 380

duda

Użytkownik
To było do Shena gość nie ma pojęcia co pisze. Po pierwsze ASW nie powoduje spalenia tłuszczu, rozwija tylko mięśnie brzucha, a tak na marginesie ASW jest do kitu, ćwiczysz mięśnie codziennie powodując ich spalenie, co wyklucza się z budowaniem masy, są lepsze sposoby na rozwijanie mięsa. Co do ćwiczeń oczywiście tak, są ważne ale ważniejsza jest dieta, chcesz schudnąć - ujemny bilans kaloryczny.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
To było do Shena gość nie ma pojęcia co pisze. Po pierwsze ASW nie powoduje spalenia tłuszczu, rozwija tylko mięśnie brzucha,
dokładnie, forum o sporcie, więc przykład ze sportu. tenisistom zmierzyli poziom tkanki tłuszczowych w obu rekach. na jednej i drugiej ten poziom był identyczny, choć jedna z nich była regularnie obciążana i ma większe mięśnie to i tak tkanka tłuszczowa była na takim samym poziomie. Tak więc cwiczeniami na brzuch takimi jak A6W mozna jedynie zbudowac miesnie brzucha ale na pewno nie da rady nimi zrzucic tkanki tluszczowej.
na schudniecie dieta + aeroby (bieganie, rower, w ostatecznosci basen). proste jak ..... . cudów nie ma, ujemny bilans kaloryczny byc musi, dokładjac do tego cwiczenia musimy zrzucac tluszcz. oczywiscie wszystko z głową.
co do odzywek na redukcji to mozna jesc spalacz, aczkolwiek jego moc nalezy dobrac do doswiadczenia z cwiczeniami. dla osób którym zalezy na utrzymaniu masy miesniowej (czyli dla cwiczacych na siłowni) niezbedne bedzie bcaa.
jak ktos jest bardziej zainteresowany tematem to wszystko znajdzie na forach sfd.pl i kfd.pl.
 
W 0

weem

Użytkownik
Basenu na schudnięcie to ja raczej bym nie polecił, jak zaczynałem pływać kilka miesięcy temu to też zamiarem schudnięcia, co drugi dzień pływałem ~50min pływania, na dystans wychodził kilometr z hakiem(co 200m przerwa) i zamiast zrzucić trochę tłuszczu rozbudowałem sobie barki, ramiona, plecy.
Na typowe zrzucenia brzuszka jednak imo najlepsze jest bieganie bo na rowerze musisz zrobić spory dystans zanim zaczniesz cokolwiek przepalać.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Basenu na schudnięcie to ja raczej bym nie polecił, jak zaczynałem pływać kilka miesięcy temu to też zamiarem schudnięcia, co drugi dzień pływałem ~50min pływania, na dystans wychodził kilometr z hakiem(co 200m przerwa) i zamiast zrzucić trochę tłuszczu rozbudowałem sobie barki, ramiona, plecy.
Na typowe zrzucenia brzuszka jednak imo najlepsze jest bieganie bo na rowerze musisz zrobić spory dystans zanim zaczniesz cokolwiek przepalać.
Na basenie można fajnie się wyrzeźbić, ale do schudnięcia również polecam.
Można schudnąć a przy okazji wzmocnić barki.
Bieganie na brzuch nie wystarczy.
Trzeba po biegu zrobić kilka serii brzuszków.
 
W 49

wojti1830

Użytkownik
Ogolnie na miesnie brzucha polecam 6 Weidera robioną jak należy bez ułatwien ????
6 weidera jest dobra ale tylko na rzeźbę siły mięśniowej nie wyrobisz. ogólnie nie polecam.
a na dolną partię mięśni brzucha najlepsze są ćwiczenia na drążku w zwisie
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Panowie, jakiś nie szkodzący zdrowiu preparat pomagający utrzymać właściwą wagę możecie polecić?
Przez lato udało mi się zrzucić naprawdę dużo i teraz coś widzę, że przez zimę znowu przybiorę. Szkoda mi mojego wysiłku, bo trochę się natrudziłem, żeby to zrzucić.
Proszę o pomoc ;)
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Sprawa wygląda następująco. Raczej żadnych specjalistycznych ćwiczeń kulturystycznych nie robiłem, a pomyślałem, że warto troche przypakować. Ogólnie z moją masą szału nie ma, jestem dość szczupły. Mógłbym zacząć chodzić na siłkę, ale z uwagi na to, że po drugiej stronie ulicy mieszka kumpel, który ma troche sprzętu tj. sztangi, hantle, dwie ławeczki szkoda mi bulić co miesiąć nawet te kilka dyszek, gdyż moge u niego ćwiczyć te 3 razy w tygodniu. Więc moje pytanie nasuwa się samo. Od czego zacząć? Wytłumaczcie mi tak kawa na ławę, bo nie chcę bezmyślnie machać sztangą, bo to szczególnie bez odpowiedniej techniki może mi tylko zaszkodzić.A tak wogóle, to nie było mnie miesiąc na forum i się troche pozmieniało. Gdzie jest słynny HP bukmacherski?
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
Sprawa wygląda następująco. Raczej żadnych specjalistycznych ćwiczeń kulturystycznych nie robiłem, a pomyślałem, że warto troche przypakować. Ogólnie z moją masą szału nie ma, jestem dość szczupły. Mógłbym zacząć chodzić na siłkę, ale z uwagi na to, że po drugiej stronie ulicy mieszka kumpel, który ma troche sprzętu tj. sztangi, hantle, dwie ławeczki szkoda mi bulić co miesiąć nawet te kilka dyszek, gdyż moge u niego ćwiczyć te 3 razy w tygodniu. Więc moje pytanie nasuwa się samo. Od czego zacząć? Wytłumaczcie mi tak kawa na ławę, bo nie chcę bezmyślnie machać sztangą, bo to szczególnie bez odpowiedniej techniki może mi tylko zaszkodzić.A tak wogóle, to nie było mnie miesiąc na forum i się troche pozmieniało. Gdzie jest słynny HP bukmacherski?
Tu masz wszystko:
[URL='http://www.kulturystyka.pl/atlas/']http://www.kulturystyka.pl/atlas/[/URL]
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
lukiaszenko - Na początku to sobie jakaś diete sobie ułóż ale nie taka z googli tylko własną wylicz sobie zapotrzebowanie na kalorie i poszczególne składniki białka węglowodany i tłuszcze i układaj.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Mam takie pytanie czy ma ktoś jakieś ciekawe przepisy na koktajle węglowodanowo - białkowe ??
50gr płatków owsianych, 2-3 miarki odżywki białkowej, łyżka masła orzechowego, łyżka miodu, 1 banan, mleko
mój ulubiony
pozdro
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Mam takie pytanie czy ma ktoś jakieś ciekawe przepisy na koktajle węglowodanowo - białkowe ??
Raket Fjul i Dabyl Blasta ???? Sorry, nie mogłem się powstrzymać.
Ogolnie na miesnie brzucha polecam 6 Weidera robioną jak należy bez ułatwien ????
2 miechy robiłem i efekty mizerne :p Ale to chyba wina dodatkowej &quot;zimowej oponki&quot; która urosła grubo ponad normę ????
 
Do góry Bottom