>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ΚΥΡ 2315:00ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ 0-30-175&#39;
To się nazywa galanty fix ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Czyżby Grecja kopalnią znowu :?: Asteras vs Giannina 0:0 81&#39;. pisałem, że prawdopodobny X. W rewanżu trzeba będzie pamiętać, że wygra Giannina ;) W H2H widać układzik.
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Jedno zastrzeżenie mam naciągane ???? . Jak Verti dajesz też fixa na public, to dla mnie jest mniej wiarygodny niż jakby znalazł się tylko tutaj:p Chociaż zauważyłem to po fakcie i tak ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Fixed dajemy tylko tutaj i insidery..... :!: Nie może to wyjść na public, ponieważ wtedy kursy bezsensu spadają i buki blokują......
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Widze że Verti rowniez napisał analize do tego meczu co ja podałem rzeczywiscie moj post jest 3 minuty pozniej, ale mowie szczerze ze nie sciagałem ;) Teraz dopiero oblukałem
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
spoko nie ma problemu ???? gdyby kogoś interesowała trochę obszerniejsza wersja to zamieszczam

Bourges Baskets - TS Wisła Can Pack Kraków (+10.5) 1 # 1.83

Już dzisiaj krakowianki udadza się do Francji, aby rozegrać spotkanie w ramach 7 kolejki Euroligi Kobiet, póki co obie drużyny sasiaduja ze soba w tabeli.
Wisła zajmuje miejsce trzecie z bilansem 4 zwycięstw oraz 2 porażek, co daje im 10 punktów, tyle samo oczek na swoim koncie wywalczyła drużyna francuska, jednak bezpośrednie spotkanie na swoja korzyść rozstrzygnęły koszykarki Bourges ( dodatkowo maja lepszy bilans małych punktów) i to one zajmuja miejsce 2 w tabeli, tuż za rewelacyjna drużyna Halconu Avenida (który na chwile obecna przegrywa z ostatnia w tabeli rosyjska Nadhezda 83:62). Głównymi faworytkami do zwycięstwa w tej grupie, była właśnie drużyna z Bourges, jednak podopieczne Pierre Vincenta, przegrały dość niespodziewanie spotkania z Pecsem 58:62 i Avenida 70:77 na wyjazdach i aktualnie musza okupować &quot;dopiero&quot; druga lokatę, jednak podopieczne Pierre Vincenta kapitalnie radza sobie na własnym parkiecie, gdzie zdemolowały w pierwszej kolejce turecki Besiktas 79:49 oraz 79:45 rosyjska Nadhezde, średnio więc na własnych śmieciach pokonuja rywalki różnica 32 punktów. Jednak nie oszukujmy się drużyna mistrzów Polski, to zdecydowanie wyższa półka, mimo to nie oszukujmy się, że Krakowianki w ostatnich tygodniach nie maja łatwego życia, w niedziele uległy w spotkaniu na szczycie polskiej Ligi z Lotosem 73:62, a kilka tygodni wcześniej niespodziewanie przegrały w Krakowie z Avenida. Francuski natomiast na ligowych śmieciach radza sobie wybornie, w 11 rozegranych spotkaniach odniosły komplet zwycięstw i zdecydowanie prowadza w tabeli. Dzisiaj gospodynie będa miały ułatwione zadanie, gdyż w ekipie mistrzyń Polski nie zagra najskuteczniejsza zawodniczka - amerykanka Chaminque Holdsclaw (22 punkty w pierwszym meczu, średnio na mecz 17.6 punkta + 6.6 zbiórek na mecz) oraz serca drużyny Anny Wielebnowskiej (12 punktów w pierwszym spotkaniu, 8.8 punkta na mecz). Trener gospodyń ma do dyspozycji pełny skład na czele z najskuteczniejsza Alessandra Santos. 22 października obie druzyny rywalizowały na terenie &quot;Białej Gwiazdy&quot; i wtedy to gospodynie uległy francuskom 78:66, jednak historia spotkań francusko - polskich, nie zamyka się na tym jednym spotkaniu - ponieważ, obie druzyny w poprzednia zimę rywalizowały ze soba, wtedy to zanotowano po jednym zwycięstwie z obu stron. Francuski wygrały w Bourges 60:51, natomiast Wisła 66:61 w Krakowie.
Myślę, że problemy zawodniczek z pierwszej piatki krakowskiej drużyny i nie najlepsza dyspozycja w ostatnich dniach, spowoduje, że gospodynie bezlitośnie obnaża wszystkie słabości naszych zawodniczek.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Dob po pierwsze przesadzasz ze stawkowaniem 8/10... przecież to już niezły insider. Po drugie w drugim typie brak stawki. Po dwóch typach się poddajesz :?: Żal.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie , nie po prostu ostatnio niemam formy odpocznę kilka dni przepraszam panowie , Ostatnio nie w formie jestem. Postaram się poprawić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom