>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
M 0

mazine

Użytkownik
Tak damian, dobrze zauważyłeś, że livescore w ligach C2 zawsze pokazuje wynik HT: 0:0 , ale w rzeczywistości tak nie jest - po prostu jest to niska liga, a livescore bierze zazwyczaj tylko końcowe wyniki ... zauważ, że gdy zobaczysz szczegóły meczu , to piszą, że bramki padały w minutach 60, 70, 80 .. jest tak w każdym jednym meczu ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
co na dziś ;) ?
ja myślę o Cortibie, która dzisiaj będzie miała super okazję do wygrania spotkania - w klubie obchodzone sa uroczystosci 100 lecia istnienia, więc będa pewnie mieli super motywację ponadto Nautico ostatnio w strasznej formie i bez 4 zawodników.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Już info potwierdzone, trener bramkarzy Bekas stanie między słupkami płockiej bramki hehe ????
Widocznie można, pierwszy Melon kontuzja Palca zerwane nerwy w palcu coś takiego drugi bramkarz ostatnio z kręgosłupem problemy i sytuacja awaryjna
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Nie o to mi chodziło chodziło mi o miejsce twojego zamieszkania i w tym mieście żeby nikt lepiej nie wiedział bo ja będę miał lipę ????
Luźno ziomekkk
 
M 0

mazine

Użytkownik
Mam info od znajomego o paru meczach, napisał mi, że ze strefy VIP, jednak szanse ocenia na 4-5/10 , ja jednak nie mam zaufania do niego jeszcze , więc nie podaje w temacie tylko tutaj... jeśli ktoś ma ochotę to zagrać - może spróbować , znajomy mówi, żeby spróbować, kursy są wysokie ..

Örebro - Ljungskile SK ht/ft 1/2 @41
Cruzeiro - Fluminense Powyżej 3 bramek @3.00 ( napisał 7+ , nigdzie tego nie widze )

bet365
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
z tego co dzis czytam to ponoc Piast-SLask był mecz 3za3 i grali X ale z h2h za cholere tego nie moge zaobserwowac
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
cos na dzis ciekawego ;)) ?
Ural Great has some serious financial problems. Club property could be arrested today. S.Belov ex-coach and now ex-general manager did not receive his salary and is going to try with club in the court.. His absence could be vital for club because he is very-very important person in this club and I think that he is the true coach of this team because he conslulted young Dvinianov since he became coach of UG.
Unfortunately I have not seen Ural Great games this year but according to testominials the game Ural Great has a lot of problems.. players don&#39;t know what to do and where to run.. many mistakes and no collective game.. Those off-court problems also should be counted if you want to bet on this match.
However officialy club stated that next 2 games games against FMP and Spartak have extreme urgency but I still can&#39;t be sure about Ural Great real level.. Everything is possible here.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom