>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
beau 1

beau

Forum VIP
Właśnie wysyłałem typ na gości z handi w Betgunie gdy wyskoczył komunikat, że zawartość kuponu została zaktualizowana.Betgun już wie co jest grane i wycofał ofertę na handi.
edit: Powiększyli handi z 7,5 na 8,5 ????
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Spotkanie: Ural Great - BC FMP
Typ: BC FMP (+7)
Kurs: 1,90
Data: 11 listopad 2008 Godz: 15:15

Analiza:
Uleb Cup, Basketball.
Pierwsze spotkanie w Serbii, zakończyło się zwycięstwem BC FMP 69:61, młodziutki zespół Serbski prowadzony przez Labovica Dragana gra w tym sezonie bardzo solidnie, młodzi zawodnicy graja niezwykle ambitnie a co najważniejsze skutecznie, zdolna młodzież z Serbii w pierwszym spotkaniu pokazała Rosjanom, że nie będa Oni mieli spacerku w dwumeczu z Nimi. Mimo, że Rosjanie przed sezonem sprowadzili do drużyny kilka gwiazd - Christiana Dalmau z Besiktasu, Jumaine Jones z Sacramento Kings, oraz była gwiazda greckiego Arisu - Darius Washington , który w dzisiejszym spotkaniu nie wystapi. Jednak sprowadzenie tak wielu, zawodników poważnie zachwiało finansami drużyny rosyjskiej - aktualnie drużyna przechodzi poważne problemy finansowe, były trener Uralu - S. Belov - został aresztowany, a byly dyrektor generlany klubu - nie otrzymywal wynagrodzeń i swoich praw będzie dochodził w sadzie. Taka sytuacja na pewno nie wpływa korzystnie na atmosferę w szatni, a także sama grę rosyjskiej drużyny. Czytałem, że gra Uralu jest bardzo słaba, popełniaja sporo niewymuszonych błędów a ich gra bardziej przypomina, badanie ścian po omacku we mgle, niżli prawdziwy basket.
Tutaj w dziale napisałem trochę więcej, w sumie to ja nie wiem - czy problemy finansowe to tak ogromny bodziec, żeby przegrać, bo sprowadzili całkiem ciekawy skład do tego Uralu, a same problemy finansowe to trochę mało, żeby przegrać mecz w moim odczuciu. Jednak handi, można próbować.
Vanja Plisnic,ex- FMP and now Ural player said today in the newspapersr that they have no financial problems and that Washington adapted well,so now they have one morer player in rotation.
Ale watpię, by otwarcie mówili, że maja problemy, wtedy kibice mogliby się od nich odwrócić itd
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Świetne info Verti, dałeś zarobić. ????

Ural vs FMP 57:69 ;) Handi +9 w GB to czysty prezent był ????
Spoko, na BA było ;)
Kolega Mazine podał typ z brazylijskiej ligi Marilia - Cricuma, ja widziałem, że na Barrecie ktoś podał, że jest to fix - ale wiecie, w strefie otwartej itd więc nie koniecznie musi być prawdziwe info. Może macie coś konkretnego o tym meczu ???? ?
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ja mam na dzisiaj układ, możlie, że wejdzie po wysokim kursie:

Stoke vs Rotherham (awans) 2, 4.75 Bwin 1/10

Stoke wystawi rezerwową 11tke, nie zależy im na Curling cup. Drużyy dzieli jedynie 70km, słyszałem, że są zaprzyjażnione. Za low stake warto grać ????
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
jak ktos moze pstawic na live na Tokatspor(Turcja) to polecam, przeciwnik drugim składem np. na bramce stoi piłkarz ktory nadal jest studentem, ok 3 zawodników gra swój 5 powazny mecz w zyciu itp. jak kurs dobry to mozna zagrac

edit: 1-1 nie wygrali wygranego meczu ;)
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
TypBuk, gratuluję X Widzewa. Mecz nie wyglądał na fix, ale wynik wszedł co najważniejsze. Szkoda że tak delikatnie puściłem;] ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
może nie fix ale obie ekipy chciały tego remisu :jezora:
Może nie fix Knorra... ale galante peffy Vadera :jezora:
http://forum.bukmacherskie.com/showpost.php?p=748719&amp;amp;postcount=29
Pocisnął mnie dziś rywal więc i ja go pocisnąłem.
Benkowi mówiłem, żeby podsumował na koniec a nie &quot;na raty&quot; aby nie było wątpliwości :]
A jeszcze Assat miałem peffe na tercje...
http://www.livesports.pl/detail/hockey.php?match=8796&amp;amp;gmt_offset=-3600&amp;amp;tab=1
Choć jak popatrzymy na wynik z 2-0 na 2-3 w tercji to... ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ale po co nam to wszystko mówisz skoro nic tutaj o tym nie napisałeś?

Mam nadzieję ;)
Jaruś... przecież pisałem Ci na GG. Napisałem Ci po meczu ruskich. Ja nikomu nigdy nic nie sugeruje. Pytałeś o Cracovie. To samo Benek pytał o Cracovie. Każdemu powiedziałem to samo. Że zwykły typ. Ale sam gruuubo dziś rano o zagrałem 2 duble. Wkurw... m się po karnych Ottawy. Miałem zagrane SJS ML + OTT ML. Więc zagrałem Europę. Napisałem tutaj tylko Cracovię. Bo nie lubię podawać wszystkiego. Trochę przesądny jestem.
Cracovia póki co 7-3 po 2 tercji. Reszta peff izzzi. Jeszcze jeden mecz mi został.
A co do peff konkursowych. Mogłeś Jarek zagrać. Pół żartem pół serio pisałem że to ustaFFki.
Koleś mnie pocisnął to trzeba było ostro atakować.
4/5 peffy konkursowe. Tylko MVD nie weszło. Kurs pewnie AKO 235 ????
Pisałem też w moim temacie żeby zaglądać do tego co daję w konkursie ;)
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Pytałem o Cracovie chcąc uzyskac więcej info padły odp typu &quot; gram za 2.5&quot; itp nie wracajmy do tego, bo nie mam zamiaru sie użalać ;)
P.S. Jesli masz takie info odnosnie meczy jak w ruskich to mogłeś tu wyraźnie podać.
P.S.2 Twój udziałw konkursie jest niesprawiedliwy jak zajmiesz miejsce wyzej od mojego zglaszam to ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sutek, Śląsk u siebie gra bardzo dobrze, jedynie wpadka z Piastem. Z Lechem bardzo dobry mecz i 1:1, uważałbym tutaj. I albo będzie niespodzianka albo Wisłą, ale raczej liczyłbym tutaj na X. Zobaczymy jak będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom