>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ShoutBox (1) --> Czyli pogawędki w Strefie Zamkniętej

Status
Zamknięty.
damian77 34

damian77

Forum VIP
LOL :| ...

Jak pisałem , wiem jakie konsekwencje są wyciagane..za błedy typ...
Więc jak uwazacie , albo dajcie mi last chance.
Albo Mi podziękujcie.

Przepraszam!

Dziekuje i Pozdrawiam. :/
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Ja nie zdarzyłem zagrać, bo trochę późno podałeś ;) więc o nic nie mam pretensji, jednak to nie ja tu jestem szefem ;)
btw. można sprobować dzisiaj zagrać 3 za 3.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Top Oss vs GA Eagles 1, 1.85 Nordicbet 2/10

GA Eagles mocno osłabieni. Strasznie różne kursy od ponad 2 do 1.60 na gospodarzy w różnych bukach. W wielu kurs diametralnie spada.
Nie będe benkowi zaśmiecał tematu - podam tylko listę zawodników, którzy nie wystapia po stronie Orłów: Droste,Parnela,Post,Te Boekhorst, ,Oosthout, Wissink, Siemelink , Kieftenbeld, Colak i Bakkati.
 
rty007 0

rty007

Użytkownik
St. Patricks - UC Dublin 6/10
X2
@2.75
BET 365
Podobno piłkarze gospodarzy stawiają u bukmacherów przeciw sobie. Ich zespół i tak już nie ma szans na pierwszą pozycję, a patrząć na statystyki bardzo często padał remis dlatego myśle że kurs warty ryzyka.
http://www.rte.ie/sport/soccer/2008/1107/stpatricks.html
dla sportu puszcze czystą 2ke. Chociaż info z lineczka mówi, że coś podejrzewają także mogą gospodarze przestać świrować. Puścić dla sportu można...
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
a ja chciałbym się zapytać, bo miałem już na oku typy na Cork i Top Oss i miałem je podać w moim temacie, na forum ogólnodostepnym, ale teraz widzę, że sa one w Strefie Zamkniętej, więc chyba nie powinienem podawać tych typów w moim temacie?
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
a ja chciałbym się zapytać, bo miałem już na oku typy na Cork i Top Oss i miałem je podać w moim temacie, na forum ogólnodostepnym, ale teraz widzę, że sa one w Strefie Zamkniętej, więc chyba nie powinienem podawać tych typów w moim temacie?
Dokladnie myslalem o tym zeby podac swoj typ z St Patrics w TD ale bez tej inforamcji ktora podalem w Strefie, a bazujac tylko na statystykach ewentualnie absencji graczy.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
O Cork widziałem, że pisali na BA. Z kolei Top Oss widziałem, gdzieś na chorwackim forum, było podawane ;) Po prostu miałem to podać, już miałem napisane co i jak i wklejać, ale widzę, że w SZ info jest o tych spotkaniach, wiec nie chciałbym podpaść, że wynoszę info ze strefy. Więc co zrobić ;)?
 
rty007 0

rty007

Użytkownik
ciezki temat... profilaktycznie odpusc, bo wroci szef i bedzie szczelal blyskawicami;D a jak benek wroci przed rozpoczeciem spotkan, to sie go zapytasz.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
ciezki temat... profilaktycznie odpusc, bo wroci szef i bedzie szczelal blyskawicami;D a jak benek wroci przed rozpoczeciem spotkan, to sie go zapytasz.
Trudno, gdybym nie zajrzał - do SZ, to nie miałbym problemu bo już miałem wklejać typy z notatnika do tematu, a tu patrze i to samo, najwyżej jakby ktoś chciał to moge do udokumentować linkami, skad mam te info ;) Podam publicznie, bo sam wyszukałem to ..
 
rty007 0

rty007

Użytkownik
verti... mi to lata kolo nosa. żeby nie powiedziec gorzej, w strefie zdanie jakiekolwiek ma przedewszystkim benek. jak dla mnie podawaj... ale nie wiem co reszta na to.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Strefa to strefa :p Możecie podać, ale bazując tylko i wyłącznie na informacjach ogólnodostępnych, albo w ogóle bez analiz ;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
dostałem to na emaila od dobrego źródła, jednak dopiero tearz go przeczytałem, jest HT i 0-0 kto moze niech gra na live.
Cukaricki-Borac
Typ: X
3,30
daja 10/10 ja napisze 9/10
Ted, a nie wiesz gdzie można to znaleźć na live - w jakim buku?
Po za tym ja widziałem to na pewnym chorwackim forum - gość podał info
Cukaricki Stankom vs Borac Cacak Tip X @ 3,25 9/10
Info from ex-Cukaricki player that this match is my bet on a draw
 
M 0

mazine

Użytkownik
Verti też myślałem nad tym meczem, kursy u każdego buka różnią się znacząco, od 18 do 8 .. Boję się tego meczu ruszać , ale 29.09.2007 też była duża niespodzianka, tylko , kiedy przyglądniemy się bliżej tym układom to można wywnioskować, że co sezon się to zmienia, mianowicie w sezonie 06/07 - 1,1,1,1 ; 07/08 - 2,2,1,1 ; 08/09 - 2 , i teraz może być taki układ, że dziś wygrają gospodarze, w następnym meczu goście, a poźniej znów gospodarze .. daje dużo do myślenia ;/
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
i tak ten remis w serbskiej nie wszedł, jednak niema co ufac takim info gdzie sie dostaje na meila a pozniej sie je widuje na jakims blogu lub otwartym forum
 
damian77 34

damian77

Forum VIP
Przegladałem , troszke livescory...i mnie zaskakuje Włoska C2 A / B / C ... zobaczcie..tam co kolejka są remisy do przerwy.

A kursy w włoskim bukmacherze na &quot;krzyże&quot; są 1.70 - 2.15....Jeśli zagram 20 spotkań za 3eu.(bo taki jest minimalny zakład) , to juz ..coś fenomalnego....Co wy o tym myslicie?

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom