>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2014/2015 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
N 196

nicks

Użytkownik
Hejka
Jak jest z tym NBA League Pass
Wykupilem 4.12.2014 na miesiac tylko abonament za 59,99 pln . Wiec wyrazilem chec na miesiac
I dzis Nba League Pass London same probuje mi pobrac oplate chyba za kolejny miesiac. Nie udalo im sie bo platnosci korespodencyjne zablokowane
Czemu sami chcieli pobrac srodki za kolejny miesiac ?
Czy musze cos odznaczyc ze nie chce juz wykupywac ? Bo chyba z automatu sie przedluza samo ? Tak ?
 
c-bud 150

c-bud

Użytkownik
Nie pamiętam jak to jest dokładnie, ale musisz odznaczyć subskrypcję czy coś w ten deseń. Nie wiem jak to dokładnie wytłumaczyć po prostu dopóki nie wyłączysz czegoś w ustawieniach czy coś to automatycznie będzie Ci przedłużało. To jest ten haczyk właśnie jak dają darmowe LP. Podajesz numer karty itd, jeżeli nie wyłączysz od razu samemu, chwilę przed końcem darmowego LP (w święta itd, wiesz ocb) to automatycznie będzie chciało Ci samo przedłużyć.
 
N 196

nicks

Użytkownik
No oka sami probuja mi przedluzyc. Nie udalo im sie pobrac odemnie kasy.
Mimo to przedluzyli z automatu? Nie pobierajac srodkow i tak bede musial za to zaplacic bo nie zdazylem odhaczyc ze jusz nie chce ? Jestem im i tak winiem i musze zaplacic ?
 
K 37

kcz18

Użytkownik
Nie miałem takiego przypadku.
Ale koledzy mają rację, trzeba samemu wyłączyć subskrypcję, żeby nie została ona z automatu przedłużona.

Ja mam inny problem i może tu mi jest ktoś w stanie pomóc (support nie odpowiada). Wykupiłem także na msc (trzeci raz z rzędu) LP - 24.12.14 i od 02.01.15 mi nie działa (w Nowy rok nie sprawdzałem). Każą wykupić subskrypcję. Mam potwierdzenie bankowe pobrania mi kwoty 60.99 (tyle kosztowało), z konkretną datą. Jest tu jakiś haczyk, miał ktoś taką sytuację?

Dzięki za odpowiedzi.
 
P 6

pachuciak1989

Użytkownik
Około 1:50 naszego czasu pojawiła się wiadomość :
Cleveland pulled Dion Waiters out of the game tonight and have a deal to trade him, league sources tell Yahoo Sports.
Około 5:30 potwierdzone info o wymianie :
CLEVELAND CAVALIERS:
-Wybór w pierwszej rundzie draftu 2015 od Thunder (protected)
-JR Smith i Iman Shumpert z Knicks
OKLAHOMA CITY THUNDER:
-Dion Waiters od Cavs
NEW YORK KNICKS:
-Alex Kirk I Lou Amundson od Kawalerzystów oraz Lance Thomas z Thunder. Dwaj pierwsi według doniesień mają zostać od razu zwolnieni, a Thomas może liczyć na minimum dla weterana ew.
W skrócie : Będzie ciekawie.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Koleś z NYK w avku zadaje takie pytania ???? Phil tym manewrem sprawił że Knicks mają wyczyszczone salary na przyszły sezon i teraz będa tankować ????
 
P 6

pachuciak1989

Użytkownik
NYK spisują sezon na straty i budują zespół od nowa (który to już raz ? ). Tej nocy, w starciu z Memphis nie grał Anthony a chciał grać. Klub naciskał na niego jednak by odpoczął i nie nadwyrężał nogi. Była wcześniej taka informacja że Anthony ma opuścić resztę sezonu. Teraz kiedy NYK spisują sezon na straty , gdy tylko pojawi się cień opcji z operacją kolana to lider Knicks pójdzie pod nóż szybciej niż nam się wydaje.
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
NYK spisują sezon na straty i budują zespół od nowa (który to już raz ? ). Tej nocy, w starciu z Memphis nie grał Anthony a chciał grać. Klub naciskał na niego jednak by odpoczął i nie nadwyrężał nogi. Była wcześniej taka informacja że Anthony ma opuścić resztę sezonu. Teraz kiedy NYK spisują sezon na straty , gdy tylko pojawi się cień opcji z operacją kolana to lider Knicks pójdzie pod nóż szybciej niż nam się wydaje.
fajnie to tak bezczelnie słowo w słowo przepisywać to co jest napisane na jednym z serwisów?
 
deepred 698K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Hehehe, tankowanie przez Knicks będzie teraz zabawniejsze niż tankowanie 76ers. ;D Mam tu na myśli brak picków w pierwszej rundzie następnego draftu.
Co do Cavs to dalej mierne ruchy widzę, zespół budowany na prędko bez szans na sukces. Im jest potrzebny nr 5 a nie J.R. Smith czy Shumpert. Ich ruch też jest zabawny. W następnym meczu będą chyba grać pięcioma piłkami. ;)
Smitha powinni według mnie przehandlować na jakiegoś defensywnego centra, który coś będzie zbierał, bo póki co jest padaczka.
Jeżeli chodzi o Shumperta to akurat dobry ruch ze strony Cavs, bo Iman jest dobrym obrońcą, a takich praktycznie w Cleveland nie ma.
Co do Oklahomy to mam mieszane uczucia, bo z jednej strony dostają fajnego, utalentowanego gracza na pozycji nr 2 a z drugiej strony mają zbyt wielu graczy obwodowych. Westbrook, Durant, Waiters, Jackson, a jest jeszcze Morrow, nieźle radzący sobie Smith i młodzi, całkiem perspektywiczni Jones i Robertson. Raczej szukałbym skutecznego podkoszowego, bo Ibaka rzuca praktycznie zawsze z półdystansu, Adams czy Perkins nie są wirtuozami gry ofensywnej.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Oni i tak maja stracony sezon, niczego nie ulepia z tego skladu teraz i w przyszlosc wiec czeka ich przebudowa. Od czegos musieli zaczac :]
Solidny center za nieduże pieniądze to towar deficytowy i nie powinni się go pozbywać za 2 zastrzeżone picki które moga sie okazać mieć równowartość 10 arbuzów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom