>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2014/2015 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
siema, znacie jakiegos bukmachera u którego można zagrać która drużyna będzie lepsza w przeciągu całego sezonu ? Np. że Miami będzie lepsze od Washington ? lub na ilość zwycięstw drużyny w sezonie zasadniczym ?
Nie wiem czy Ci pomogę, ale na pewno Fortuna chwali się tym, że można zaproponować jej zakład, którego nie ma w ofercie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
siema, znacie jakiegos bukmachera u którego można zagrać która drużyna będzie lepsza w przeciągu całego sezonu ?
Np. że Miami będzie lepsze od Washington ?
lub na ilość zwycięstw drużyny w sezonie zasadniczym ?
takie bety to przed sezonem, a nie teraz ;)
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Nie wiem czy Ci pomogę, ale na pewno Fortuna chwali się tym, że można zaproponować jej zakład, którego nie ma w ofercie...
Antepost poszukaj.
Są jeszcze ograniczone w Marathonbet.
Sporo jest jeszcze zakładów sezonowych w amerykańskich bukach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jakkolwiek jestem mocnym przeciwnikiem namawiania na głosowanie na Gortata, to z drugiej strony ... jego wysoka pozycja wynika ze słabości wschodu.
W poprzednich latach w ASG grywał np. taki Hibbert który wcale dużo lepszych statystyk nie miał i do ASG dostał się głównie za zasługi gry w topowym zespole. Marcin teraz też gra w takim zespole, dodatkowo Noah, Hibbert, Lopez czy Jeffeson podupadli w rankingu, chociażby poprzez kontuzje. Garnett jest już cieniem zawodnika, Drummond nierówno, Vucević w słabym zespole więc podejrzewam że nie tylko Polacy oddali swój głos na Gortata. Oczywiśćie i tak Love, Bosh, Millsapp czy Horford zabiorą miejsce MG w ASG ale trochę to tłumaczy skąd tyle tych głosów. Trochę szkoda że Gortat zaliczył zjazd jeśli chodzi o swoje statsy bo z formą z &#39;11-&#39;12 pewnie by miejsce dostał nawet i od trenerów ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Wschód powinien po prostu wystawić całą drużynę Atlanta Hawks i by pozamiatali;). Hawks obecnie jeśli chodzi o formę, to są o kilka klas lepsi od innych drużyn swojej konferencji.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Odsyłam do netu w celu poszukiwań kapitalnego występu Klaya z GSW i jego niesamowitego rekordu - 37 punktów w III Q...

Niesamowite :)))

LINK
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
Troche za nazwiska mamy po dwóch zawodników z Miami i Oklahomy, ale to chyba pierwszy sezon kiedy nie ma żadnego zawodnika, który był by zaskoczeniem
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Przy czym warto wspomnieć, że Bryant i Wade nie zagrają w ASG i na ich miejsce komisarz ligi powoła innych graczy, za Wade&#39;a być może Korvera, a wtedy będzie 4 graczy z Atlanty.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Może z trochę większym zaangażowaniem grałyby niektóre zespoły , z drugiej strony to w połowie sezonu 8 z zachodu będzie mieć już zapewniony PO i zacznie się kombinowanie.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
jak dla mnie to powinny byc kary jesli druzyna przez ktorys kolejny sezon ssie i nie potrafi podniesc poziomiu i dostosowac go do innych lepszych ekip...
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Dla mnie zdecydowanie świetny pomysł. Nic tylko przyklasnąć i trzymać kciuki, żeby to weszło w życie. Zasady Draftu też podobno mają się niebawem zmienić... tzn nie tyle draftu, co mają się wyrównać szanse na wylosowanie wysokich picków i ci tankujący nie mają być w aż tak uprzywilejowanej pozycji.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Damian Lillard was named to the Western Conference All-Star team in place of Blake Griffin (elbow).

Info z roto. Moim zdaniem słuszny wybór, brakowało go, ostatnie tygodnie słabsze ale sezon ogólnie bardzo dobry.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Damian Lillard was named to the Western Conference All-Star team in place of Blake Griffin (elbow).

Info z roto. Moim zdaniem słuszny wybór, brakowało go, ostatnie tygodnie słabsze ale sezon ogólnie bardzo dobry.


Moim zdaniem skoro odmówił wzięcia udziału w Skills Challenge, a taki był mu proponowany po tym, jak nie dostał się do Meczu Gwiazd to teraz powinien być konsekwentny i również odmówić. ????


A tak już całkiem serio brakowało go ewidentnie a tym zestawieniu pełnym gwiazd.
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość
Jestem tego samego zdania co Karmol, nie dość iż odmówił udziału w skills challenge, to dodatkowo mocno był podirytowany faktem nie wybrania go do ASG , co wyraził na swoim twitterze po ogłoszeniu wyników - lekko tam pojechał po &#39;górze&#39; ,a potem to edytował.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom