>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2014/2015 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Mój post nie jest reklamą, a ciekawostką dla tych co nie mogą znaleźć dobrej jakości streamów ;-)
Mamy dla Was absolutny HIT!
W sezonie 2014/2015 mecze NBA dostępne ZA DARMO i NA ŻYWO w STS TV
Startujemy już dziś w nocy! Zagrają: New Orleans Pelicans vs Orlando Magic!
Sprawdź ofertę i kalendarz transmisji:
bit.ly/NBA_2014_2015
bit.ly/STS_TV_Kalendarz
OGLĄDAJ NBA W STS TV
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
H 187

h778

Użytkownik
Miałem nieszczęście przeglądać w kiosku, zdecydowanie nie warto. Lepiej dać kilka złotych więcej chłopakom z wiadomego portalu (nie wiem, czy można reklamować :wink ???? i dostać prawdziwy skarb kibica + dostęp do najlepszej strony o NBA w Polsce.
 
grabowski 36

grabowski

Użytkownik
To pytanie z innej beczki. Gdzie mozna grac kupony ako z iloscia punktow/asyst/zbiorek i np handi na jakis mecz? Wiem, ze millenium online i fortuna online, ale poki co oni tego w ofercie nie maja
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Wszystkie skarby PS sa do d..., jesli chodzi o te pilkarskie mnostwo w nich bledow, malo info - typowe pojscie na latwizne. Zreszta cala ta gazeta odkad wydaje ja ten sam wydawca co Fakt jest nie warta kupowania...
 
U 0

Usunięty użytkownik 91451

Gość

W swoim prawdziwym debiucie na parkietach NBA J.Randle doznał kontuzji, która prawdopodobnie wykluczy go na kilka tygodni z gry - jak pech to pech.
Nie dość, ze LAL nie odegrają żadnej znaczącej roli w tym sezonie to już na starcie tracą jedną z niewielu jasnych gwiazd w swoim zespole, Randle wyglądał bardzo dobrze w preseason , szkoda chłopaka
oby szybko wrócił na parkiet
 
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Panowie co z tymi Cavs? Wiadomo, że to początek sezonu, ale na razie kiepsko to wygląda. Mecz z Portland zaczęli na skuteczności 10/10 by w całym meczu osiągnąć marne 36.5% skuteczności.
Lebron jakiś niezaangażowany, bez motywacji (oby obudził się na PO), Irving ceglący niemiłosiernie, ze złą selekcją rzutową (skuteczność 3-17). Strasznie przeceniany z niego all-star.
Nie wspomne nawet o reszcie. No może Love jako tako zagrał.
Wiem, że nie można na tym etapie ferować wyroków, ale jeśli tak grająca drużyna jest faworytem East-Conference, to słaba jest ta konferencja niemiłosiernie. Trail Blazers ich zawstydzili. Co będzie jak przyjdzie Cavs zmierzyć się za chwilę z SAS,Clippers czy GSW?
Oby Chicago Bulls, albo chociażby Toronto Raptors zostali czarnymi koniami wschodu bo mają ciekawe zespoły, budowane z większą starannością i jest w nich team spirit czego na razie nie widać w drużynie z Cleveland.
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Wszyscy wiedzieli że Love nie jest zbyt dobrym obrońcą, ale dopiero w Cavs widać jaki jest słaby. W meczu z Blazers do Aldridge&#39;a to się nawet nie zbliżał, ale jeśli taki zespół jak Portland zaczyna grać izolację czy picknrole pod Lopeza (19 punktów przy skuteczności 8/11) aby grać przeciwko niemu to znaczy że jest bardzo źle. Do tego dochodzi bardzo mało aktywny James, Irving wciąż obok zespołu, jedynie wspomniany Love trójkami w ataku i z ławki Thompson oraz Marrion coś prezentują. Tylko ustawienie z Marrionem na SF i LBJ na SG jakoś w miarę fajnie wygląda.
Sztab trenerski musi pobudzić zespół, bo z taką grą frustrację mogą się pogłębiać, a wiadomo że w poprzednim sezonie atmosfera była tam bardzo kiepska. Entuzjazm po przyjściu James i Love&#39;a może szybko przygasnąć i będzie kłopot.
Z drugiej strony to tylko dwa słabe mecze, zobaczymy co będzie dalej.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
trzeba troche poczekac, miami na poczatku tez gralo bardzo slabo, caly pierwszy miesiac mowilo sie ze spoestra sobie nie radzi, a z czasem jakos wszystko sie ulozylo
 
W 25

wasul

Użytkownik
Kolejna porażka Cavs. Tylko 6 asyst w całym meczu. Dużo czasu musi upłynać zanim uda im się stworzyć drużynę z tych graczy. Bez tego może nawet nie być ECF.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Panowie, gdzie znajdę duży zakres handicapów na NBA, tak jak w Bet365? Przydałby się też jakiś bonusik na start:]
 
P 0

probettor

Użytkownik
Czy jest gdzieś dostępny, powiedzmy, taki pasek z wynikami live, czasem gry i numerem kwarty jaki znajduje się na stronie głównej NBA.com? Tylko chodzi mi o możliwość umieszczenia go na pulpicie, poza przeglądarką (np. jako kanał RSS). Wiecie, żeby po prostu w jakiejś cześci pulpitu mieć live score z wynikami NBA (najlepiej w formie, która jest na głównej NBA).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom