>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2013/2014 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Sry za off top ale szukam jakiś linków do jakiś facepacków z nba czy herbów etc macie jakieś ciekawe linkki?
 
Baqu 690,4K

Baqu

Forum VIP
Detroit Pistons zwolnili głównego trenera - Maurice Cheeks
Maurice Cheeks stracił posadę szkoleniowca koszykarzy Detroit Pistons – poinformowały amerykańskie media. Klub NBA na razie nie wydał komunikatu, ale wydaje się, że losy zatrudnionego w czerwcu trenera są przesądzone. Tłoki wygrały 21 spośród 50 meczów w tym sezonie NBA.
http://sport.tvp.pl/13954278/maurice-cheeks-zwolniony-z-detroit-pistons
http://www.reuters.com/article/2014/02/09/us-nba-pistons-cheeks-idUSBREA180SR20140209
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Mam zadanie dla ludzi, którzy lubią wszelkiego rodzaju statystyki. Ciekaw jestem jaki zysk/stratę(jestem przekonany, że raczej to drugie...) miałby typer, gdyby we wszystkich meczach w tym sezonie stawiał na gości w przedziale kursowym powiedzmy 1,2-1,7. Jeśli ktoś prowadzi takie statystyki lub wie, gdzie takowych szukać, to proszę o wyniki.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jeśli z tym będzie problem, to weźmy pod uwagę WSZYSTKICH faworytów od kursu 1,01, gdzie grają na wyjeździe.
 
P 3

pawlornba

Użytkownik
Takie może trochę nietypowe pytanie, ale fani NBA powinni wiedzieć. Czy w Pinnaclesports w ubiegłym sezonie podczas PO można było obstawiać zakłady na zwycięzców każdej serii? Począwszy od 1 rundy, a zakończywszy na finałach? Bardzo proszę o odpowiedź, bo od tego uzależniam wybór bukmachera w sieci.
 
L 181

lorak

Użytkownik
Jeśli z tym będzie problem, to weźmy pod uwagę WSZYSTKICH faworytów od kursu 1,01, gdzie grają na wyjeździe.
nie mam danych po kursach, ale mogę ci powiedzieć ile ogólnie faworyci wygrali na wyjeździe przy &quot;domyślnym&quot; handi (wszystkie mecze do końca stycznia włącznie): 123 wygrane i 99 porażek, czyli zakładając kurs między 1,8 a 1,9 (bo tyle zwykle mają te &quot;domyślne&quot; handi) wychodzi się lekko na plus tzn. przy 1,83 będzie to zaledwie +1,5% yield, przy 1,9 +5,3%.
z kolei dogi na wyjeździe wygrały 247 razy, a przegrały 212, czyli yieldy przy kursach jak wyżej: -1,5% oraz +2,2%.
(chyba że gdzieś się machnąłem, ale w takim razie proszę o korektę ???? )
 
P 9

pedzel

Użytkownik
Oglądam mecz Cavs z Sacramento i to co widzę jestem w szoku, drużyna nie do poznania. Grają zespołową koszykówke, Deng klasa sama w sobie jeśli bedą tak grać resztę sezonu jak tą 1 połowe z Kings i Grizzles zagrają w Playoff. Powtórze jescze raz Deng co to za grajek po prostu dziw że Bulls go oddali ;)
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
Bulls maja skapego wlasciciela, a denga oddali tylko dlatego zeby na ten sezon zejsc ponizej progu luxury, bo jest cos takiego, ze jak klub jest 3(?) sezony pod rzad powyzej luxury tax to sa jakies konsekwencje tego(traci sie jakies wyjatki czy cos). Poza tym po sezonie mieli by problem zeby go podpisac za taka kase jaka moze dostac jako FA, a przedluzenie kontraktu jakie mu proponowali bylo widocznie niezadawalajace dla denga.
 
P 9

pedzel

Użytkownik
Szkoda mi Shumperta ponieważ chłopak jest w top 5 najlepiej broniących graczy, taki Tony Allen z różnica że ma jescze rzut za 3 punkty, do Melo pasuje idealnie no ale coż Knicks widocznie nie potrafią wykorzystać jego umiejętności. Faried atleta, surowy w ataku brak rzutu ani post move jedynie potrafi zdobywać punkty po dobitkach ew. po alleyoppach w obronie podobnie potrafi jedynie zablokować, słabo broni post players i nie zbiera tak dobrze w obronie jak w ataku.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Podobno wg Steina z ESPN Knicks wrócili do rozmów z Nuggsies w kwestii wymiany Shumpert-Faried.
Fajnie, że Knicks próbują coś zmieniać, bo wizja nie zagrania w playoffs coraz bardziej prawdopodobna niestety. Faried to dość dobry zawodnik, ale czy akurat Knicksom tego typu gracz jest potrzebny? Miejmy nadzieję, że trener ma swój pomysł jak to ma wyglądać.

Jeśli dojdzie do tej wymiany to jak waszym zdaniem będzie wyglądała pierwsza piątka Knicks?
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Myślicie ze Curry wygra 3pts challenge? kurs 3.50.
rzadko kiedy wygrywają ci najlepsi strzelcy . Chociaż Curry jak będzie miał dzień to wszystkie piłki wrzuci do kosza a na koniec ten wózek na piłki ????
To jest zawsze loteria i wygrywa zazwyczaj koleś na którego nikt nie liczy Beal np . Chyba że startuje Peja Stojakovic ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Jeśli chodzi o konkurs wsadów to wiadomo że jest to mega loteria ale kurs na Lillarda na poziomie 10.0 to chyba jest lekka przesada bo gość pod względem umiejętności jest słabszy tylko od George&#39;a a wsady też przecież potrafi robić co wielokrotnie udowadniał a przede wszystkim potrafi radzić sobie z presją, w tamtym roku wygrał z tego co pamiętam konkurs trójek a w końcówkach meczy też często bierze grę na siebie i nie boi się ryzykować więc kurs chyba warty gry?
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Jeśli chodzi o konkurs wsadów to wiadomo że jest to mega loteria
Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Konkurs wsadów wygrywa ten kto wymyśli coś czego wcześniej ludzie nie widzieli i wykona to w sposób efektowny. Np. Howard aka Superman, Griffin wsad nad Kia, Robinson skaczący nad człowiekiem. Ostatnio Ross bez teatrzyku wygrał bo potrafi nieźle latać.
ale kurs na Lillarda na poziomie 10.0 to chyba jest lekka przesada bo gość pod względem umiejętności jest słabszy tylko od George&#39;a a wsady też przecież potrafi robić co wielokrotnie udowadniał a przede wszystkim potrafi radzić sobie z presją, w tamtym roku wygrał z tego co pamiętam konkurs trójek a w końcówkach meczy też często bierze grę na siebie i nie boi się ryzykować więc kurs chyba warty gry?
Źle pamiętasz, 3pt wygrał Irving. Pod względem wsadów uważam go za najsłabszego zawodnika w tym gronie.
Jak na PG nieźle mu to wychodzi ale do wygrania w tym konkursie to za mało.
Co ma presja do konkursu wsadów? Wszyscy tam przychodzą się bawić, to jest zabawa. Każdy zawodnik już wie jaki dunk wykona i zapewne ćwiczył go już setki razy aby dopracować każdy szczegół. O presji moglibyśmy mówić, gdyby Rihianna zrobiła blowjoba wygranemu.
Opisze swoje typy na konkursy All Star Weekend jak pojawią się kursy.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Tiaa, kto wymyśli coś nowego... Akurat jak Griffin latał nad Kią chyba więcej głosów było na nie, dla mnie też to była farsa, zwłaszcza że tytuł to on miał chyba przed zawodami przyznany (kursy na wina to na 1.30 były, bo i ASG w LA bodajże). Pamiętam jak się potem starsze gwiazdy z niego nabijały, że mniejszy samochód to ciężko byłoby znaleźć), ja wciąż uważam, że powinien wtedy wygrać DeRozan.
Poza tym jestem raczej zwolennikiem porządnych wsadów a&#39;la Carter, nawiązał rok temu do tego Ross i tyle. Chcesz pajacować w kostiumach czy po ciemku (był chyba jakiś taki urojony pomysł) to nara....
A co do tego roku to chyba zwycięzcę będzie trudno wskazać, coś słyszałem o starciu Wschód - Zachód, więc nie wiem jak będzie indywidualny zwycięzca wybierany.. specjalnie się nie zagłębiałem bo mnie tylko konkurs trójek z weekendu interesuje.
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Tiaa, kto wymyśli coś nowego... Akurat jak Griffin latał nad Kią chyba więcej głosów było na nie, dla mnie też to była farsa, zwłaszcza że tytuł to on miał chyba przed zawodami przyznany (kursy na wina to na 1.30 były, bo i ASG w LA bodajże).
Ale się spiąłeś niepotrzebnie. Jak było więcej głosów na NIE jak wygrał wtedy -2011. Na Barcelone w lidze na Camp Nou są kursy 1,1 oznacza to że 3 pkt dostali przed meczem?

Pamiętam jak się potem starsze gwiazdy z niego nabijały, że mniejszy samochód to ciężko byłoby znaleźć), ja wciąż uważam, że powinien wtedy wygrać DeRozan.
Poza tym jestem raczej zwolennikiem porządnych wsadów a&#39;la Carter, nawiązał rok temu do tego Ross i tyle. Chcesz pajacować w kostiumach czy po ciemku (był chyba jakiś taki urojony pomysł) to nara....
Ja też znacznie bardziej cenie sobie tradycyjne wsady bez pajacowania, ale jest to czysto subiektywna opinia. Lillard nie ma takich umiejętności jak choćby Ross, może jednak odegrać jakąś szopkę i miliony Chińczyków zagłosują na niego.
Brak Greena z Suns mnie boli.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Przerwa przy okazji ASW to dobra okazja żeby zastanowić się trochę nad tym jak wyglądać będzie druga część sezonu. Ja przeszperałem zakłady długoterminowe i wchodzę grubo w jeden:
Toronto Raptors to win Atlantic Division @ 1.83 Bet365
Jedynym konkurentem dla nich są Netsi, ale po kolei. W Atlantic grają jeszcze BKN, NYK, BOS, PHI. Boston i 76ers skreślamy od razu, po ASG powinni śmiało pójść na dno. Knicks jakby nawet chcieli, to z ośmioma meczami straty nie sądzę że mają jakieś szanse ich dogonić. Zostają Nets i Raptors, i te dwie drużyny i pozostały terminarz rozłożyłem na czynniki pierwsze.

Bilans na tą chwilę
TOR 28-24 BKN 24-27. 3,5 meczu straty

Pozostałe mecze
TOR 17 w domu, 13 na wyjeździe, BKN 14 w domu, 17 wyjazd. Raptors spotkań b2b zagrają jeszcze 6 (dotychczasowy bilans 11-6), Nets 8 (2-10). Tu ogromna przewaga Toronto moim zdaniem, Brooklyn w takich meczach gra zawsze okrojonym składem. Oprócz tego mecze do rozegrania z teamami z dodatnim bilansem: TOR 8, BKN 9. Co jeszcze, najdłuższa seria wyjazdowa jaka czeka Raptors 2 spotkania pod rząd, zagrają takich 4 do końca roku, poza tym pojedyncze mecze. U siebie 3 razy 3-meczowe serie. Nets z kolei od razu po weekendzie gwiazd grają 6 razy pod rząd na wyjeździe, może nie z samymi najlepszymi ale po tej serii już podejrzewam kurs na ten zakład może spaść. Oprócz tego jeszcze 2 razy 3-meczowe road tripy. W domu najdłuższa seria jaka ich czeka to 3 spotkania, za to aż trzy takie do końca roku. Mam nadzieję że zrozumiale to opisałem, ale chyba nie ma wątpliwości że trudniejszy terminarz mają Nets.
Znaczące kontuzje oczywiście Lopez do końca sezonu out, co jest dużym osłabieniem, chociaż powoli uczą się grać bez niego. Raptors jedynie bez Fieldsa z takich dłuższych absencji, ale powinien wrócić jeszcze w lutym.
Zastanawiałem się jeszcze nad ew. aktywnością obu GM&#39;ów przed trade deadline, i czy może to coś zmienić, ale i tu doszedłem do wniosku że lekka przewaga po stronie Toronto. Nie sądzę żeby Ujiri (dobrze napisałem?:razz ???? popełnił jakiś głupi ruch, tankować już nie będą więc raczej żadnych trade&#39;ów się tu nie spodziewam. Co innego Nets, pod presją wyników mogą przejąć jakieś większe nazwisko bo wiadomo że z kasą się nie liczą, ale czy dadzą radę w tym roku to wszystko jeszcze poukładać? Moim zdaniem nie, takie ruchy na siłę zazwyczaj więcej psują niż pomagają. Dodam też że to drużyna staruszków i z wątpliwym zdrowiem, a takie zazwyczaj drugą połowę sezonu mają słabszą.
Trochę się rozpisałem, ale widzę tu pewniaka, o ile takie są w tym biznesie. Chyba ostatnia chwila żeby złapać to po dobrym kursie, inne długoterminowe to na tą chwilę loteria albo kursy pokroju 1,20. Powodzenia;)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Lax moim zdaniem dobry typ , w Toronto spore ciśnienie na wygranie dywizji . Brooklyn drużyna dziadów i na pewno o kontuzję utrudniającą wygrywanie będzie łatwiej niż w Raptors bo w Nets co chwila ktoś się łamie a i tak już grają do końca sezonu bez najlepszego gracza .
Ale jakie nazwisko przyjdzie teraz do Nets , oni nie bardzo maja co oddać i raczej na pewno będą ciągnąć do końca na tym co mają .
Podsumowując jestem zdecydowanie na tak jeśli chodzi o Toronto jako zwycięzców dywizji , widać że klaruje się solidna drużyna która w domu domu powinna zaliczać wygrane bardzo często .
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom