>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sezon 2013/2014 - ciekawostki, pytania, rozmowy o NBA.

Status
Zamknięty.
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Bobcats zaczynają dzisiaj chyba najgorszą serię 4 meczy jaką jakakolwiek drużyna spotka w tym sezonie - @SA @OKC @MIA(b2b) i IND u siebie.


Nie wiem czy dało się gorzej trafić, jedynie IND na wyjeździe tylko ????
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
W zeszłym tygodniu Heat odrzucili ofertę trade’u z Filadelfii, która zaoferowała Evana Turnera w zamian za Udonisa Haslema. Turner w tym sezonie zdobywał średnio 17 punktów na mecz i zbierał 6 piłek. Haslem zagrał w zaledwie 26 z 55 możliwych spotkań Miami Heat w tym sezonie i trafia tylko 39% swoich rzutów w 12 minut na parkiecie. Ponadto Haslem posiada opcję zawodnika na 4.620.000 dolarów w przyszłym sezonie z której zapewne skorzysta. Heat bez Haslema w składzie na 100 posiadań są lepsi aż o 24 punkty! Dlaczego Heat nie zdecydowali się na taki deal? Haslem dla Żarów znaczy bardzo dużo - jest legendą. Pewnie niewiele osób wie, że Udonis poświęcił się i zrezygnował z dużego kontraktu aby móc zostać w swoim domu i grać z BIG3. Jak ktoś chciałby więcej wygooglować na ten temat, to warto zobaczyć film &#39;Mr. Miami&#39; lub &#39;pobuszować&#39; trochę na stronie Miami Heat.

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
doktor-g 576

doktor-g

Użytkownik
Kilka moich przemyśleń na temat NBA
Ostatnio trochę się wygłupiłem z typem na NYK z Miami za co przepraszam, ale jak wykazała moja analiza były merytoryczne przesłanki, żeby Nowojorczycy pokryli 10 punktowy handicap. Życie, a właściwie Miami zweryfikowało moje przewidywania.
New York Knicks

Nie widzę już żadnej nadziei dla Knicksów. Marzenia o playoffach powoli odchodzą w zapomnienie, a oglądając ich grę, aż oczy bolą. Mam wrażenie, że w obecnej formie z NYK powalczyłby spokojnie Turów Zgorzelec. Dziwię się, że jeszcze są chętni na oglądanie tego Cyrku w Madison Square Garden, ale tam halę zapełniają przede wszystkim turyści, którzy przy okazji podróży do NY z różnych regionów świata postanawiają odhaczyć na liście swoich marzeń obecność na meczu NBA.
Fatalny trener, jeszcze gorsza gra obronna i jeden Carmelo Anthony, który jakoś to ciągnie. Ale ile Wy mielibyście cierpliwości gdybyście musieli pchać wózek pełen nieudaczników. Życzę Carmelo, żeby znalazł sobie w lecie jakiś solidny klub z którym będzie mógł powalczyć o wysokie cele.
Zostałem skarcony przez bukmachera z wysp brytyjskich b365, bo sztandarową zasadą jaką zawsze sobie powtarzałem w głowie była:
Nie powierzaj pieniędzy kiepskim drużynom. Lepiej przejechać się na Miami, SAS czy Oklahomie niż kombinować z jakimiś ogórkami i później po porażce czuć się jak idiota.
Miami Heat
Na nadchodzące mecze będę polował przede wszystkim na Miami
Drużyna ta w 2 części sezonu gra lepiej i jak w 1 części sezonu grają na pół gwizdka, tak teraz można się spodziewać efektownej gry i solidnych blow outów. Ich celem jest pierwsze miejsce w konferencji wschodniej po sezonie zasadniczym i myślę, że te założenia zostaną zrealizowane.
Indiana Pacers
Dopóki nie wrócą do swojej dawnej gry, nie warto na nich stawiać zarówno na ujemne wysokie handicapy jak i undery. Bo jak wytłumaczyć ostatnie wyniki z LA Lakers gdzie odpuszczają momentami kompletnie obronę czy wyczyny w meczu z Milwaukee gdzie dają sobie w jednej kwarcie rzucić 30 punktów przez najgorszą drużynę w NBA. Trener Vogel trochę ostatnio kombinuje z ustawieniami czy też nowym zawodnikiem w rotacji : Turnerem. Jak wszystko się ustabilizuje to można wrócić do grania underów i dużych handicapów.
Na amerykańskim forum covers.com spotkałem się z tematem człowieka, który gra systemem w meczach Indiany.
1 połowa - under
w razie porażki
2 połowa - under za podwójną stawkę.
Podstawy merytoryczne tego systemu to przede wszystkim:
świetna gra obronna Indiany
przestoje w ofensywie Indiany. Często się coś u nich zacina w ataku i nie potrafią rzucić 20 punktów na kwartę.
Do niedawna ten system był kopalnią sztabek złota. W ostatnich meczach jednak to nie działa. Myślę, że to się zmieni nie długo i można będzie wypróbować ten system gry.
Philadelphia 76ers

Nie ma co wiele pisać. Ewidentne tankowanie. Zero motywacji. Wyprzedawanie wartościowych zawodników. Nikt teraz nie chce przegrać z 76ers bo to straszny wstyd. Dziś mecz z Wizards i czarodzieje z Gortatem powinni się zabawić z nimi jak z panną lekkich obyczajów.
Memhpis Grizzlies
Poukładana gra obronna, kolektyw. Dla mnie są drużyną, która powinna wejść do playoffów i w nich namieszać jak to mają w zwyczaju. Warto na nich stawiać. Dziś trochę szczęśliwie pokryli mi handi +6.5 z Oklahomą. Następny mecz już najbliższej nocy z Cleveland i czas na porażkę kawalerzystów.
Uważajcie na ujemne handicapy. Jako, że atutem Miśków jest defence, nie gromią oni słabszych drużyn. Warto wchodzić w nich kiedy są dogiem, albo faworytem na krótkiej linii. Dziś dla przykładu mecz z Cleveland, który na 99% wygrają, ale już nie byłbym taki pewny czy pokryją linię -8.5pkt.
Chicago Bulls
Ta drużyna jest fenomenalna. Thiebodeau, który hołduje starej koszykarskiej szkole pokazuje, że doskonałą obroną i zespołowością można wygrywać mecze mimo wielu braków w grze ofensywnej. Ta drużyna gdyby miała jakiegoś all-stara czy to zdrowego Rose&#39;a czy np. Carmelo Anthonego mogłaby spokojnie dojść do finału konferencji wschodniej.
To, że u siebie zlali Goldenów to jeszcze nie wielu dziwi bowiem w Chicago są mocni. Wczoraj jednak pokonali Dallas co już jest godne podziwu, gdyż jak dotąd na wyjazdach zwłaszcza po solidnych wygranych nie prezentowali się jakoś wybitnie. Wróżę im świetny koniec sezonu. W długofalowej perspektywie 2-3 miesięcznej ta drużyna z pewnością da zarobić.
Portland Trail Blazers
Mimo braku Aldridge&#39;a radzą sobie dobrze. Drużyna, która do tej pory dawała solidnie zarobić. W nadchodzących meczach również warto im zaufać. Dziś w Rose Garden powinni się przejechać jak walec po Denver.
Dopóki nie wróci Ty Lawson ta drużyna nie ma szans na nawiązanie walki z drużynami pokroju Portland.

Washington Wizards

Kibice z Waszyngtonu śmiali się z Gortata kiedy przed startem sezonu mówił, że Czarodziejów stać na 50 zwycięstw w sezonie zasadniczym. Zadanie trudne, ale nie nie możliwe ????
Obecnie notują świetną serię 5 zwycięstw. Dziś szykuje się blow out i duuużo punktów Gortata. Następnie grają z Memphis i będzie ciężko. Później jednak UTAH i MILWAUKEE do zjedzenia ????
Jak by ktoś miał czas i mógł też zrobić, krótką charakterystykę danej drużyny pod kątem najbliższych meczów, dałoby to spojrzenie z szerszej perspektywy i można by jakoś zaplanować działania bukmacherskie ???? wyprzedzając bukmacherów i ich linie, które nie raz nie dwa mieszają nam tylko w głowie ????
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
pompon67 122

pompon67

Użytkownik
Czy zna ktoś może jakąś stronkę skąd można pobrać bądź na której można obejrzeć całe mecze w jakości HD z finałów z lat &#39;90 albo &#39;00? Bulls to wiadomo ale bardziej interesuje mnie nawet trylogia Lakersów &#39;00 - &#39;02. Z góry dzięki.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Czy zna ktoś może jakąś stronkę skąd można pobrać bądź na której można obejrzeć całe mecze w jakości HD z finałów z lat &#39;90 albo &#39;00? Bulls to wiadomo ale bardziej interesuje mnie nawet trylogia Lakersów &#39;00 - &#39;02. Z góry dzięki.
Spróbuj tutaj http://bt.davka.info/forum/viewforum.php?id=1
Dawno już tam nie zaglądałem, ale swego czasu sporo fajnych spotkań ściągnąłem, Iverson, Magic, Jordan. Nie wiem akurat czy są Lakersi z czasów three-peat ale próbuj wyszukiwarką. Niestety z tego co pamiętam niektóre linki nie działały:;/: Jak jest teraz nie mam pojęcia
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
- No i coś Ty piiiip piiiip piiiip narobił?! Chcesz wiedzieć jak bardzo zmalał ruch w kasie biletowej?! Czy twoi chłopcy wiedzą chociaż jak ustawić się na faul ofensywny? Czy choć raz pokazałeś im to na treningu ty wąsaty piiiip? Czy zamierzasz choć raz w tym sezonie wybronić akcję pick-and-roll?
słowa Menedżera LA Lakers po meczu z Clipsami ????
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jak zaproponowałem wymianę George+Hibbert za Carmelo, to niektórzy pisali, że sam George za Carmelo to za dużo. No to porównajmy średnią:

Carmelo Anthony: 28,1 PPG, 8,1 RPG, 3,1 APR

Paul George: 22,3 PPG, 6,6 RPG, 3,4 APG


Może zamiast wiecznie hejtować tak wspaniałych koszykarzy jakim jest dla przykładu Carmelo Anthony, to warto spojrzeć REALNIE na to co dany zawodnik sobą reprezentuje? Ale pewnie, lepiej hejtować takich geniuszy jak Anthony, Westbrook, itp. bo czasem troszkę ceglą...
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Powinienem tutaj napisać, że nie chodzi o PPG i resztę tylko współpracę z kolegami, że Melo wstrzymuje ruch piłki i kreuje tylko siebie itd itp tylko po co skoro sam pokazałeś swoją kompetencje w zakresie nie tylko NBA ale i chyba sportu w ogóle skoro dla Ciebie liczą się tylko suche liczby bez głębi...
Ale pewnie, lepiej hejtować takich geniuszy jak Anthony, Westbrook, itp. bo czasem troszkę ceglą...
Łapu capu chyba ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
takich geniuszy jak Anthony, Westbrook, itp. bo czasem troszkę ceglą...
Geniuszem kolego to był Jordan, Bryant, teraz jest nim LeBron

Wymienieni przez Ciebie zawodnicy często są określani w drużynie mianem raka, z resztą widać gołym okiem, że OKC radziło sobie lepiej z jednym gwiazdorem w składzie ;) Do tej dwójeczki fajnie pasowałby jeszcze Iverson.
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Jak zaproponowałem wymianę George+Hibbert za Carmelo, to niektórzy pisali, że sam George za Carmelo to za dużo. No to porównajmy średnią:
Carmelo Anthony: 28,1 PPG, 8,1 RPG, 3,1 APR
Paul George: 22,3 PPG, 6,6 RPG, 3,4 APG
Nie wiem dlaczego przytaczasz statystykę np. PPG. W tym przypadku to się mija z celem. Po pierwsze zadaj sobie pytanie jaką rolę w drużynie odgrywa Anthony a jaką George. Carmelo nosi na swoich barkach praktycznie całą ofensywę NYK. Od czasu do czasu ktoś odpali i mu pomoże, ale Smith i reszta znajduje się w słabej dyspozycji rzutowej w obecnych rozgrywkach.
Na obwodzie postraszyli Novak i Coopeland, ale ich już nie ma w Big Apple.
W Indianie mamy znacznie szerszy roster i zdobycze punktowe rozkładają się inaczej niż w NYK.
Jeszcze a propos statystyk. Dlaczego nie przytoczyłeś średniej liczby minut w meczu? Anthony 39 a George 35,9. Anthony gra więcej niż George. Wnioski proszę wyciągnij sam.
Na co Knicsom Hibbert? Mają Chandlera. Z czym zostaje Indiana? Z połamanym Bunyumem i Mihiamim, który spełnia swoją rolę tylko jako rezerwowy?
Indiana to nie jest drużyna która chciałaby mieć w swoim rosterze takiego all-stara z ogromnym kontraktem.
Znalazło by się i więcej argumentów ale po co mam pisać jak ta wymiana ma szanse powodzenia tylko i wyłącznie w grach serii NBA.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ciekaw jestem z kim i czy w ogóle wygra Phila;). Jeśli dostali blowouta od Sacramento i to u siebie, to z kim oni mają wygrać i jak? Z Sacramento przegrali, z Utah też, to samo z Lakers i Celtics. Jeśli nikt im nie podaruje zwycięstwa, to łatwo nie będzie.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Pytanie retoryczne: po ki uj oni mają wygrać? By - nie daj Boże - nie być najgorszą drużyną? Przecież to ich cel w tym sezonie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom