>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Scandic - Pierwsza wpłata - Bonus do 200 PLN!

K 18

klakson

Użytkownik
Wyplacalni.
Pierwsza wyplata ma MB trwala dosyc dlugo, rano zlecenie , wieczorem kasa na MB, druga juz szybciej , max 2 h. Wyplaty na MB realizuja prawdopodobnie dopiero wieczorem, wiec trzeba sie uzbroic w cirpliwosc ???? .
Dosyc Dlugo ?? Haha !! w innych bukach czeka sie nawet z 2 dni a nie rano dajesz a wieczorem juz masz.. To bardzo szybko jak dla mnie.
 
ucubucu 9

ucubucu

Użytkownik
Ty juve devil przeciez zgarniasz miliony swoim sposobem ruletkowym i chcesz teraz wyciagac od buka kilkakrotnie darmowy bonus ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dosyc Dlugo ?? Haha !! w innych bukach czeka sie nawet z 2 dni a nie rano dajesz a wieczorem juz masz.. To bardzo szybko jak dla mnie.
w bet365 wypłata na MB w godzinę i 10 minut.


A support tutaj odpowiedział po godzinie i 40 minutach:
Witamy!
Sprawdzimy dlaczego wystąpił błąd z linkiem aktywacyjnym.
Pana konto jest aktywne.
Pozdrawiamy,
Team Scandic
Całkiem sympatyczni. Inne niby z marką buki potrafią odpowiedzieć po 3 dniach.
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
z kursami szału nie ma
nawet małe przegięcie
chciałem postawic na
fc porto - amadora typ fc porto/fc porto kurs 1,5
i na to samo spotkanie tylko kto wygra 1 poł na porto też 1.5 więc po co ryzykowa postawiłem tylko na 1 poł
 
C 174

cezi77

Użytkownik
z kursami szału nie ma
nawet małe przegięcie
chciałem postawic na
fc porto - amadora typ fc porto/fc porto kurs 1,5
i na to samo spotkanie tylko kto wygra 1 poł na porto też 1.5 więc po co ryzykowa postawiłem tylko na 1 poł

Wg mnie to mniejsze ryzyko jak na caly mecz postawisz...
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Mam pytanie zlecił ktos wypłate dzisiaj ??? Ile czekacie juz ??

Ja zleciłem o 18.00 ale narazie nic ???? Moze jutro dojdzie do 13 ???? bo chce postawic Kubice ????
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Wg mnie to mniejsze ryzyko jak na caly mecz postawisz...

na cały mecz tak
ale nie na
1połowa spotkania /koniec spotkania typ 1/1
tu kurs powinien byc większy a nie taki sam jak na
kto będzie prowadził po 1 połowie typ 1
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
Chciałem poinformowac,ze własnie 499zł pojawiło sie na koncie moneybookers po 5 h czekania ???? Obrot wykonany bardzo szybko ????

Naprawde to jest najlepsze promo w sieci ???? Przegladałem inne promocje i nic tak fajnego podobnego nie ma ;(
 
zomber 9

zomber

Użytkownik
Nie wszystkie mecze rozliczają tak szybko , bo mi dwa spotkania od wczoraj popołudnia czeka na rozliczenie -Piłka ręczna -puchary.

sprawdź czy te mecze się odbyły
też mam jeden kupon oczekujący na rozliczenie
bo został mecz z ligi chorwackej
co do wypłaty zleciłem w nocy około godz. 2 i kasa jużjest na MB
to chyba jeden z szybciej realizujących wypłaty bukmacher
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nie wołają przy wypłacie o dowód...Jechanie na babcie ,wujków,ciocie,psa ,żenada.Wkrótce na Scandic będzie info ,nie obejmuje Polaków.Przystopujcie.

Screen szybkości transferu na MB.Najszybszy w mojej historii grania u buków.1 h 16 minut.




 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Nie ma co robić parodii , buk jest OK więc nie ma co zniechęcać do Polaków i zakładać więcej niż jedno konto z jednego IP.
 
Do góry Bottom