>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jeszcze jedna ważna kwestia. W związku, iż zarówno ja, jak i Gucci Mane Gucci Mane bierzemy udział w drugim etapie to od 11. kolejki tematy konkursowe będzie zakładał Waldi1979 Waldi1979. Spowodowane jest to opcją ukrywania postów. Jeśli robiłby to któryś z nas to z automatu widzielibyśmy w tym temacie wszystkie posty. To rozwiązanie wyeliminuje taką sytucję i jedyną osobą, która te posty zobaczy będzie administrator.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Zaznaczałam zeby ukryć, w ostatniej kolejce tez był nie ukryty. Niewiem co źle robie.
Postaram się wytłumaczyć na swoim przykładzie jak to robię - krok po kroku. Pewnie da się prościej, ale w ten sposób ogarnąłem...

1) Kopiuję szablon do odpowiedzi z początku tematu (tak ten z błędnymi drużynami - jak małpa, również :p)
2) Wklejam do swojej odpowiedzi, modyfikuję o swoje typy, handi i kursy.
3) Wycinam całą swoją odpowiedź - Zaznaczam całość i wytnij.
4) Naciskam ikonę ukryj >>> i wybieram ukryj
5) wklejam do okienka to co wyciąłem, akceptuję poprzez " KONTYNTYNUJ " - dopiero teraz zauważyłem, że przycisk z błędem :p
6) sprawdzam czy na początku naszej odpowiedzi i na jej końcu pojawiło się hasło "Hide" - jeśli tak to klikam odpowiedź.

Mam nadzieję, że przystępnie wyszło.

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Po o tak się męczyć?

Jak ukryć post - instrukcja?

1. Przed postem dodaj (HIDE) a na jego końcu (/HIDE) (zamień nawias na kwadratowy czyli [ ] )
2. Post ukryty

Cała filozofia :) Zawsze przed wysłaniem warto kliknąć "Podgląd" żeby zobaczyć czy wszystko jest ok.
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Można też skopiować ten szablon z pierwszego postu kliknąć ikonkę ukrycia i w okienku, które się pojawi wkleić typy i edytować na własne i zaakceptować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Musisz odpowiedzieć w tym temacie, aby zobaczyć zawartość tego fragmentu.
Post automatycznie złączony:

To tak ma wyglądać?
 
Z 582K
Kolejka: 12
Mecz:
Fogo Unia Leszno - PGG ROW Rybnik
Typ: H2H Pi. Pawlicki-R. Lambert -1,5 pkt//2
Kurs: 1.70
Ten typ powinien być trafiony.Tylko w typie literówka bo powinno być Lambert +15,5 punkta można to sprawdzić po kursach
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Kolejka: 12
Mecz:
Fogo Unia Leszno - PGG ROW Rybnik
Typ: PGG ROW Rybnik -28.5
Kurs: 1.75

Blad w rozliczeniu typow Kamili, jest plus przy tym becie.
 
Do góry Bottom