>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

neutralny 18,1K

neutralny

Moderator
Członek Załogi
Miasto
Pomorze
Właśnie przeglądam. Faktycznie nieźle. To ja tu główkuję, jak Cię dogonić, a Ty rzucasz praktycznie to samo. No niee :D

shamoth 100

shamoth

Użytkownik
Miasto
Bartenstein
Witam. Już któryś raz w temacie z naszymi typowaniami jacyś użytkownicy wpisują komentarze tylko po to aby podejrzeć typy przed meczem. Nie do końca jest to fair ponieważ jest zagrożenie, że ukryte dane mogą zostać nadesłane do userów, którzy jeszcze nie typowali. Taki rodzaj szpiegostwa :).

G 1,1K

gkskubik

Użytkownik
Miasto
Gdansk
Też zwróciłem uwagę na to, ale nie dajmy się zwariować. Forum jest po to aby dzielić się typami jak również aby jakieś perełki wyłapać dla siebie. Gdzie jak gdzie, ale w temacie konkursowym o takowe najprościej i najlepiej. Jeden z użytkowników, których na pewno masz na myśli przynajmniej dwa razy "podpatrzył" typy już po rozegraniu spotkania więc nie jest jakimś podstawionym pionkiem.

neutralny 18,1K

neutralny

Moderator
Członek Załogi
Miasto
Pomorze
Zgodzę się z obiema opiniami. @shamoth oczywiście weryfikuję od razu konta, które komentują "dla typów", bo po pierwszym takim komentarzu od razu wpadła mi do głowy podobna myśl do Twojej. Zapewniam jednak, że te konta nie są w żaden sposób powiązane z którymkolwiek użytkownikiem biorącym udział w zabawie, więc rywalizacja fair nie jest zagrożona.
Jakby nie było uwaga słuszna i na przyszłość również będzie trzeba o tym pomyśleć, aby w jakiś sposób takie sytuacje możliwie wyeliminować.

neutralny 18,1K

neutralny

Moderator
Członek Załogi
Miasto
Pomorze
Zakończyliśmy drugi etap zabawy w temacie TABELA znajdują się nieoficjalne wyniki tego etapu. Proszę, aby każdy się zapoznał z klasyfikacją i do czwartku 17. września do godziny 12.00 zgłosił ewentualne błędy.