>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
trudno. chociaż innego handi w ofercie w tej linii raczej nie będzie do rozpoczęcia meczu. Rules are rules. Szanuję to.
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Właśnie przeglądam. Faktycznie nieźle. To ja tu główkuję, jak Cię dogonić, a Ty rzucasz praktycznie to samo. No niee :D
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Witam. Już któryś raz w temacie z naszymi typowaniami jacyś użytkownicy wpisują komentarze tylko po to aby podejrzeć typy przed meczem. Nie do końca jest to fair ponieważ jest zagrożenie, że ukryte dane mogą zostać nadesłane do userów, którzy jeszcze nie typowali. Taki rodzaj szpiegostwa :).
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Też zwróciłem uwagę na to, ale nie dajmy się zwariować. Forum jest po to aby dzielić się typami jak również aby jakieś perełki wyłapać dla siebie. Gdzie jak gdzie, ale w temacie konkursowym o takowe najprościej i najlepiej. Jeden z użytkowników, których na pewno masz na myśli przynajmniej dwa razy "podpatrzył" typy już po rozegraniu spotkania więc nie jest jakimś podstawionym pionkiem.
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zgodzę się z obiema opiniami. shamoth shamoth oczywiście weryfikuję od razu konta, które komentują "dla typów", bo po pierwszym takim komentarzu od razu wpadła mi do głowy podobna myśl do Twojej. Zapewniam jednak, że te konta nie są w żaden sposób powiązane z którymkolwiek użytkownikiem biorącym udział w zabawie, więc rywalizacja fair nie jest zagrożona.
Jakby nie było uwaga słuszna i na przyszłość również będzie trzeba o tym pomyśleć, aby w jakiś sposób takie sytuacje możliwie wyeliminować.
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Ok. A co się dzieje jeżeli typer wziął z oferty H2H parę, gdzie jeden z zawodników nie występuje de facto w meczu?
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zakończyliśmy drugi etap zabawy w temacie TABELA znajdują się nieoficjalne wyniki tego etapu. Proszę, aby każdy się zapoznał z klasyfikacją i do czwartku 17. września do godziny 12.00 zgłosił ewentualne błędy.
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Wysłałem dzisiaj post ukryty z dwoma meczami - 6 typów.
Nie wiem dlaczego na forum był tylko pierwszy mecz.
Powtórzyłem w osobnym poście na powyżej 1 minutę przed :)
Pozdrawiam.
 
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
G gkskubik pitcairn pitcairn kartonik kartonik radzijacek radzijacek marasspec marasspec chamberlain chamberlain Grac45 Grac45 S snickers69 shamoth shamoth
Witam finalistów konkursu. Pewnie wszyscy wiecie, że rewanżowy mecz półfinałowy Stal - Sparta został przeniesiony na najbliższą niedzielę. W związku z tym typy na ten mecz podamy na nowo. Oczywiście moglibyśmy się odnieść do jednego z punktów regulaminu, który mówi, że podane typy są ostateczne. W międzyczasie jest jednak bardzo dużo zawodów. Praktycznie do niedzieli kalendarz jest zapchany i wiele może się wydarzyć. Chciałbym uniknąć sytuacji, że ktoś traci szansę na punkty przez sytuację losową, która miała miejsce w innych zawodach (np. kontuzja Zmarzlika, czy Janowskiego w GP tfu tfu). W związku z tym na ten mecz zostanie utworzony nowy temat i to w nim podamy nowe typy, a te już podane uznajemy za nieważne.
shamoth shamoth, co do Twoich poniedziałkowych postów. Masz szczęście, bo typy na mecz w Gorzowie byłyby zminusowane. Wymóg jest prosty "wszystkie typy podajemy w jednym poście". Podanie trzech w drugim oznaczało, że widziałeś już posty dodane przez innych finalistów na co nie mógłbym pozwolić. Oczywiście na niedzielę możesz podać nowe typy, tak jak cała reszta, weź to jednak pod uwagę przy następnym typowaniu.
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Byłem święcie przekonany, że wysłałem 6 typów w jednym poście potem powtórzyłem 3 te same w kolejnym poście. No cóż gdzieś coś musiało pójść nie tak. :) Osobiście już czuję się wygranym TOP 10 :) Pozdrawiam.
 
radzijacek 5,6K

radzijacek

Użytkownik
Hej, Nie wpisałem kursu w jednej pozycji i nie dałem przy jednym zawodniku (-0,5). Nie ma to wpływu co prawda na typ ale prosiłbym o poprawkę lub uznanie aby nie odrzucić z przyczyn formalnych. Z góry dziękuje neutralny neutralny
 
Do góry Bottom