>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

neutralny 23,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
08/2010
Posty
1752
Miasto
Pomorze
Hej, Nie wpisałem kursu w jednej pozycji i nie dałem przy jednym zawodniku (-0,5). Nie ma to wpływu co prawda na typ ale prosiłbym o poprawkę lub uznanie aby nie odrzucić z przyczyn formalnych. Z góry dziękuje neutralny neutralny
Rozumiem, będę miał to na uwadze przy rozliczaniu. Faktycznie brak takiego oznaczenia nie zmienia sensu w Twoim typie, więc nie ma problemu, ale jeszcze raz proszę wszystkich o skupienie, to ostatnie dwa dni konkursu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
neutralny 23,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
08/2010
Posty
1752
Miasto
Pomorze
Ehhh ... Mogę tylko sobie wzdechnąć, bo straszne komplikacje w tym żużlowym sezonie, a tym samym w naszym konkursie.
Uprzedzając pytania odnośnie niedokończonego meczu w Zielonej Górze. Skutki jego są takie, że oddane na ten mecz typy uznaję za nieważne. Naprawdę kombinowałem, myślałem, jak zrobić, aby było sprawiedliwie, ale nie ma takiego wyjścia przy takim obrocie spraw. W każdej kombinacji byłby ktoś pokrzywdzony i miałby (moim zdaniem słuszne) pretensje. Odbyło się 12. biegów, więc tak naprawdę nawet niepełne cztery serie. Niektórzy zawodnicy pojechali więcej razy, inni mniej. Liczna punktów również bez sensu, bo praktycznie wszystkie overy byłyby minusami. Dla dobra konkursu jedyną opcją jest unieważnienie typów. Pozostają trzy mecze do końca sezonu 2020. Powodzenia!
 
pitcairn 595

pitcairn

Użytkownik
Dołączył
03/2011
Posty
152
Moim zdaniem możliwe byłoby też rozwiązanie, że zaliczone na + są wszelkie typy, które przy rozegraniu 15 biegów miałyby chociażby matematyczne szanse wejścia. Nikt nie byłby pokrzywdzony i nie padałyby argumenty "a, bo mój typ jeszcze mógł wejść gdyby zawodnik X zdobył 2*3 w dwóch startach". Jako minus rozliczone byłyby tylko te zakłady, których autorzy ewidentnie przestrzelili i już po 12 biegach ich typy (w przypadku wyniku 37:32 dotyczy to tylko oczywiście wyłącznie typów na zawodników) nie miały żadnych, nawet chociażby matematycznych, szans na wejście i niezaliczanie meczu jest dla nich ewidentną korzyścią. Uważam, że takie rozwiązanie byłoby jednak sprawiedliwsze.
 
neutralny 23,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
08/2010
Posty
1752
Miasto
Pomorze
pitcairn pitcairn przeanalizowałem Twoją sugestię i napiszę zdawkowo "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia". Jedyny zakład, który pasuje do Twoich przemyśleń to "Janowski poniżej 14.5 pkt.". Tylko ten typ jest pewne, że nie wszedłby w żadnej kombinacji biegów, cała reszta to niewiadome. Taką propozycję w swoich typach dałeś tylko Ty i chyba chamberlain chamberlain. Śmiem, więc uważać, że podałeś tę sugestię trochę "pod siebie", choć mogę się mylić. Równie dobrze mogłem napisać, że "zaliczamy handicap meczowy, bo to oficjalny rezultat i bukmacherzy również to normalnie rozliczają". Tak się składa, że za taki typ miałbym plus tylko ja i kartonik kartonik.
Według mnie jednak nie byłoby to fair względem reszty zaliczając jeden typ, a reszty nie, mimo że został on uznany za oficjalny.
Mimo wszystko mam nadzieję, że Twoja wola nie była taka, jak opisałem powyżej, ale przy dawaniu swoich propozycji patrzmy na dobro ogółu, a nie szukajmy punktów dla siebie. W tabeli jest straszny ścisk, każdy ma jeszcze szansę na wygraną, więc postarajmy się, aby końcowe wyniki były, jak najbardziej sprawiedliwe.
Pozdrawiam.
 
pitcairn 595

pitcairn

Użytkownik
Dołączył
03/2011
Posty
152
Dajmy spokój z takimi argumentami ad personam bo równie dobrze ja mógłbym napisać, że jesteś uczestnikiem konkursu więc nie powinieneś, jako osoba bezpośrednio zainteresowana, rozstrzygać jak zaliczyć typy ze spotkań nierozstrzygnietych w 15 biegach. "Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia" jak napisałeś, a okolicznością bezsporną jest, że na mojej propozycji to Ty straciłbyś najwięcej, bo typ H2H Tonder - Krakowiak miałeś ewidentnie przestrzelony, a MJJ był o krok od pokrycia linii 8,5 pkt więc nierozliczanie meczu jest dla Ciebie opcją najbezpieczniejszą.
Wracając jednak do meritum, to nie wiem czy zrozumiałeś dobrze, ale ja właśnie powyżej postulowałem za tym, żeby te "niewiadome" jak to nazwałeś rozstrzygać na korzyść typerów i dawać w każdym przypadku +, obojętnie czy typ na 100% by wszedł czy była na to szansa jedynie ~1%. Rozliczane na - miałyby być tylko te typy, które przy rozegraniu 15 biegów nie miałyby nawet matematycznych szans na wejście.
Według mnie takie rozwiązanie jest obiektywnie najbardziej sprawiedliwe ponieważ wynagradza tych, którzy dobrze wytypowali ten mecz i jego przerwanie po 12 biegach pozbawiło ich pewnych lub niemal pewnych punktów, jednocześnie nie karząc tych, którzy mogli jeszcze liczyć na taki korzystny splot wydarzeń w ostatnich 3 bigach, który pozwoliłby im zdobyć punkty (przykładowo Vaculik albo Dudek zdobywają 2*3 w ostatnich dwóch biegach i wchodzą overy na ich punkty).
 
neutralny 23,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
08/2010
Posty
1752
Miasto
Pomorze
Dajmy spokój z argumentami ad personam, a zaczynasz na mnie naskakiwać. Dlaczego uważasz, że mi mogłoby zależeć na tym, aby nie zaliczać wyników. Sam sobie przeczysz. Piszesz o moim typie na Jensena, a idąc Twoim tokiem rozumowania ten typ byłby trafiony, bo MJJ zdobył 8 pkt. a linia była poniżej 8.5, więc miałbym dwa plusy, tak więc jakaś wielka krzywda by mi się nie stała.
Uważam, że powinniśmy zakończyć tę dyskusję, jeśli bardzo Ci zależy możemy zaangażować w tę sprawę administratora i niech on rozstrzygnie, bo u mnie na samym szczycie stoi dobro uczestników i równe szanse dla wszystkich. Śmiem mieć podejrzenia, że tak walczysz o te punkty tylko dlatego, że Ty miałbyś komplet. Do tej pory wszystkie typy w przerwanych meczach były nieważne i było wszystko ok, teraz nagle akurat w tym jednym spotkaniu masz wielkie obiekcje, bo mogłeś zyskać przewagę nad niektórymi jednego punktu. Sory za szczerość, tak to widzę.
 
pitcairn 595

pitcairn

Użytkownik
Dołączył
03/2011
Posty
152
Po pierwsze to tak, ten typ na MJJ przy mojej propozycji dałby plus, wymieniłem go w kontekście tego, że gdyby rozegrać 15 biegów to PRAWDOPODOBNIE dałby minus, po drugie to Ty pierwszy naskoczyłeś na mnie, zarzucając koniunkturalizm, a ja tylko pokazałem, że to Tobie mogłoby bardziej zależeć na unieważnieniu typów, po trzecie - do tej pory nie było w tym sezonie sytuacji, że mecz został przerwany po 12 biegach, z tego co pamiętam to były przerwane po 8 albo w ogóle nieodbyte - w takich przypadkach rzeczywiście nie mogę sobie wyobrazić innego rozwiązania niż unieważnienie typów na takie spotkania, gdy odjechano już 12 wyścigów sytuacja wygląda zupełnie inaczej, mecz jest na ukończeniu w związku z tym można znaleźć lepsze rozwiązanie niż "kasowanie" wszystkiego.
Wreszcie po czwarte, kluczowe w tym temacie - po raz kolejny nie odniosłeś się merytorycznie do mojej propozycji, która stanowiła istotę zarówno pierwszego jak i drugiego mojego posta, brniesz dalej w personalne utarczki, nie stawiając jednak konkretnych zarzutów względem mojej koncepcji rozliczenia meczu Falubaz - Sparta. Do neutralności w tej sprawie to Ci daleko. "Sory za szczerość, tak to widzę".
P.S. Zaakceptowałbym ostateczną wersję gdybyś od razu odniósł się rzeczowo do mojej propozycji, ale takie wyliczanie mi, co byłoby dla mnie bardziej korzystne, co mógłbym ugrać i antycypowanie moich intencji jest dla mnie hipokryzją z Twojej strony dlatego musiałem odnieść się tutaj szerzej do Twoich wywodów.
 
neutralny 23,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
08/2010
Posty
1752
Miasto
Pomorze
Zwróć uwagę, że przy zdaniu o tym, że walczysz o swoje punkty dodałem również, że oczywiście mogę nie mieć racji. Nie postawiłem więc tezy, tylko hipotezę do której mam prawo, bo zarówno ja, jak i Ty jako bodaj 2 - krotny zwycięzca konkursu doskonale wiemy, że każdy, kto interweniuje w kwestii jakichkolwiek decyzji odnośnie rozliczania typów robi to tylko i wyłącznie w swoim interesie. Być może w tej konkretnej sytuacji faktycznie miałeś na myśli dobro ogółu, a Twój ewentualny komplet punktowy jest absolutnie przypadkowy. Wierzę, że tak było i mam nadzieję, że dziś nie dojdzie do żadnych dziwnych meczowych sytuacji i uda nam się dojechać konkurs do końca.
W razie "W", gdyby któryś z dzisiejszych meczów nie dojechał do końca to potraktujemy go tak samo, jak ten w Zielonej Górze. Prognozy są jednak optymistyczne, a z przygotowaniem torów w Lesznie, czy Wrocławiu raczej nie było problemów. Liczę więc na sprawiedliwe zakończenie rywalizacji.
I jeszcze jedno, proszę, aby dziś nie było błędów przy typach (choć sam ostatnio taki popełniłem) oraz aby wszystkie posty były ukryte.
Powodzenia dla wszystkich!
 
neutralny 23,3K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dołączył
08/2010
Posty
1752
Miasto
Pomorze
KONIEC KONIEC KONIEC!

Udało nam się dojechać do końca żużlowego sezonu 2020 w PGE Ekstralidze. Tym samym dobiega końca również nasza zabawa.
Absolutnie specyficzny rok, pod względem prowadzenia konkursu, była to dla mnie zdecydowanie najtrudniejsza edycja. Dla Was również sezon nie był łatwy, bo aby być na bieżąco z typami naprawdę trzeba było się pilnować. Do tego nowości, które wprowadzaliśmy dla Was podczas trwania konkursu, zdaję sobie sprawę, że to wszystko czasami Was irytowało, jednak w 95% ostatecznie zostawało popierane.
Tak patrzę sobie na pierwszą dziesiątkę i poza pojedynczymi przypadkami nikogo tu nie brakuje i nikt nie znalazł się tu na wyrost. Szczerze powiedziawszy poziom w finale był tak wyrównany, że równie dobrze tabela mogła być przewrócona do góry nogami i nikt chyba nie czułby się pokrzywdzony.
Ze swojej strony chciałbym podziękować organizatorowi konkursu, czyli Gucci Mane Gucci Mane. To on wyszedł z inicjatywą rozpoczęcia kolejnej edycji. Tak naprawdę do końca stała ona pod znakiem zapytania ze względu na pandemię, która wówczas w naszym kraju nabierała rozpędu. To on ulepszał regulamin i tworzył od podstaw wszystkie tematy potrzebne do sprawnego przeprowadzenia zabawy. Stworzył on również konkurs poboczny i wspólnie z administracją zorganizował nagrody dla zwycięzców.
Podziękowania należą się również Waldi1979 Waldi1979, który podjął się tworzenia tematów w fazie finałowej, aby zapewnić bezstronność w najważniejszej fazie konkursu.
Ja osobiście chciałbym podziękować wszystkim konkursowiczom, jako uczestnik bawiłem się naprawdę świetnie i rywalizacja w tak doborowym towarzystwie dodawała smaczku ekstraligowym meczom. Poza pojedynczymi przypadkami wykazywaliście się wyrozumiałością i zrozumieniem w tym trudnym i czasami bardzo niezrozumiałym sezonie. Bardzo to doceniam i szanuję.

Informuję również, iż była to ostatnia edycja Speedway Typera, którą poprowadziłem. W tym roku kultura konkursu nie była tak wysoka, jak w latach wcześniejszych. Przez niektóre mecze, które były przekładane, przerywane, czy ulepszenia forum, które moim zdaniem usprawniły przebieg konkursu wiele osób miało ogromne pretensje, czasem uzasadnione, czasem nie. Jestem osobą, która lubi, gdy wszystko jest na "tiptop". W tym roku ewidentnie nie było i choć zapewniałem o swojej bezstronności niejednokrotnie byłem oskarżany o promowanie, czy to siebie, czy innych moich faworytów, kolegów. Promowanie o którym oczywiście nie było mowy.
Przez zaangażowanie w prowadzenie zabawy zaniedbałem inne "forumowe" obowiązki na które po prostu brakowało czasu, więc pora to naprawić.
Oczywiście mam nadzieję, że to nie koniec pięknej historii tego konkursu. Jeśli będzie ktoś chętny, kto będzie chciał go zorganizować za rok i władze forum wyrażą chęci to w sezonie 2021 również będziemy mogli emocjonować się swoim typami i sprawdzać swoją wiedzę na tle innych użytkowników.

Oczywiście, jeśli macie ochotę to dajcie znać w tym temacie, jakie zmiany powinny zostać wprowadzone w ewentualnej następnej edycji. Każda rada może przydać się organizatorom, bo w końcu to Wy macie najważniejszy głos.


Przedstawiam wszystkich laureatów konkursu forBET Speedway Typer 2020 i proszę o przesłanie mi w wiadomości prywatnej swoich loginów do bukmachera forbet. Po skompletowaniu wszystkich loginów przekażę je do administracji forum, która poczyni następne kroki w celu wypłacenia nagród na Wasze konta.

pitcairn pitcairn - 1 miejsce 650 PLN
Grac45 Grac45 - 2 miejsce 400 PLN
G gkskubik - 3 miejsce 300 PLN
neutralny neutralny - 4 miejsce 200 PLN
kartonik kartonik - 5 miejsce 150 PLN
shamoth shamoth - 6 miejsce 75 PLN
chamberlain chamberlain - 7 miejsce 75 PLN
radzijacek radzijacek - 8 miejsce 50 PLN
marasspec marasspec - 9 miejsce 50 PLN
S snickers69 - 10 miejsce 50 PLN
kacper091097 kacper091097 - 1 miejsce w konkursie pobocznym 150 PLN
Gucci Mane Gucci Mane - 2 miejsce w konkursie pobocznym 100 PLN
marasspec marasspec - 3 miejsce w konkursie pobocznym 50 PLN
 
Otrzymane punkty reputacji: +160
Grac45 10,4K

Grac45

Forum VIP
Dołączył
06/2011
Posty
1282
Miasto
Casal di Principe
Fajnie poszło, w gruncie rzeczy nie tyle cieszy nagroda finansowo co obskoczenie speców od żużla, tutaj widzę satysfakcję.

neutralny neutralny i Gucci Mane Gucci Mane pół roku roboty, nie jest to łatwa sprawa, trochę o tym wiem i tym bardziej szacunek. Od czerwca tyle zmian w życiu a Wy tydzień w tydzień robiliście robotę dla graczy. Pozdrówki, niedoceniona robota na pewno.

Pozostali przeciwnicy - fajna rywalizacja, żałuje że pierwszy raz dopiero wziąłem udział, fajne emocje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +278
pitcairn 595

pitcairn

Użytkownik
Dołączył
03/2011
Posty
152
Dzięki wszystkim uczestnikom za fajną zabawę w tegorocznej edycji konkursu, znowu udało mi się wygrać ale tym razem na mega farcie, w ostatnim biegu finału kolega G gkskubik stracił zwycięstwo nie przez błędne typy ale wyłącznie z powodu specyfiki rozstrzygniętego finału i ostatniego meczu sezonu zarazem gdy Baron zmienił Kołodzieja i Lidseya w ostatnich biegach dając za nich jechać juniorom i rezerwowemu. Cóż, takie sytuacje się zdarzają i dlatego finały są niekiedy trudne do typowania pod względem zakładów na poszczególnych zawodników.
Podziękowania należą się oczywiście organizatorom konkursu, neutralny neutralny Gucci Mane Gucci Mane i Waldi1979 Waldi1979 dobra robota Panowie. W trakcie ostatniej kolejki miałem lekką "utarczkę" z neutralnym jednak wydaje mi się, że cała wymiana zdań odbywała się w w miarę kulturalnej atmosferze, bez obrażania się nawzajem, ale jeśli poczułeś się urażony tym co napisałem, to w tym miejscu Cię przepraszam, emocje związane z ostatnim etapem konkursu mi się udzieliły :)
Jeśli miałbym z kolei coś sugerować pod kątem przyszłorocznego konkursu to wg mnie warto by wprowadzić rozwiązanie, że w razie równej liczby punktów między typerami w II i III etapie decydowały o wyższym miejscu nie punkty reputacji a liczba punktów uzyskanych w poprzednim etapie, tak jak w playoffach żużlowych w przypadku równej liczby punktów w dwumeczu decyduje wyższe miejsce zajęte w fazie zasadniczej.
A, bo bym zapomniał, jeśli któryś z Was, organizatorów czy też administratorów forum będzie wysyłał loginy do forbetu w celu wypłaty bonusów, to taka prośba z mojej strony, myślę że będąca w interesie wszystkich, którym przysługują nagrody - poproście żeby czas na obrót bonusu był tym razem dłuższy niż 7 dni, jak to było w zeszłym roku, np. 30 dni. Myślę, że każdy z uczestników mnie w tym poprze bo te 7 dni na obrócenie 4* kwotą bonusu po kursie 2,0 to jednak trochę mało. Z góry dzięki :)

Jeszcze raz dzięki za fajną zabawę i do zobaczenia, mam nadzieję, w przyszłym roku!
 
Otrzymane punkty reputacji: +174
radzijacek 99

radzijacek

Użytkownik
Dołączył
09/2013
Posty
99
Miasto
Gorzów Wielkopolski
Dziękuję za fajną zabawę. Gratuluję zwycięzcy pitcairn pitcairn. 3 raz z rzędu to już nie fart a doskonała znajomość tematyki :) Brawo !!

Podziękowania największe należą się dla neutralny neutralny i Gucci Mane Gucci Mane za ogromny wkład pracy - Szacun.

W przyszłym roku muszę się jednak kierować bardziej rozumem niż sercem bo dawałem dupy głównie na Stali Gorzów czyli mojej rodzimej drużynie.

Mój login do Forbet wyślę w prywatnej wiadomości.
... Choć obrócenie wygraną żeby móc to wypłacić graniczy z cudem :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
 
Gucci Mane 23,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Dołączył
03/2016
Posty
1595
Cieszę się, że udało się zorganizować tegoroczną edycją Speedway Typera i że dojechaliśmy do końca. Waldi1979 Waldi1979 jak zawsze niezawodny, bo nie trzeba było długo czekać, abym po propozycji zorganizowania konkursu, już wiedział kto będzie jego sponsorem i jak duże nagrody mamy dla zwycięzców. Były fajne emocje, a mówię to jako uczestnik, bo do końca walczyłem o awans do III etapu i choć się nie udało, to zawsze oglądanie meczów było ciekawsze, mając w "grze" swoje typy oraz wiedząc co mają pograne najwięksi rywale :)

Gratulację dla pitcairn pitcairn za wygranie konkursu, ale też dla całej stawki III etapu. Format konkursu jest wymagający i żeby być wśród nagrodzonych trzeba po prostu znać się na żużlu i być dobrym typerem. Brawo panowie. Trzeba jeszcze wspomnieć, że pitcairn pitcairn wygrał Speedway Typera 3 raz z rzędu! Coś niesamowitego.

Podziękowania dla neutralny neutralny który prowadził konkurs, rozliczał typy i przeprowadził losowanie w konkursie pobocznym. Włożył w to wszystko naprawdę dużo pracy i czasu, dlatego jako organizator konkursu bardzo mu dziękuję.

Mam nadzieję, że tradycja będzie zachowana i że w przyszłym roku znów odbędzie się żużlowa rywalizacja na forum. Koniec żużla na ten rok, sezon ogórkowy uważam za otwarty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +162
Waldi1979 103,6K

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
03/2016
Posty
7019
A, bo bym zapomniał, jeśli któryś z Was, organizatorów czy też administratorów forum będzie wysyłał loginy do forbetu w celu wypłaty bonusów, to taka prośba z mojej strony, myślę że będąca w interesie wszystkich, którym przysługują nagrody - poproście żeby czas na obrót bonusu był tym razem dłuższy niż 7 dni, jak to było w zeszłym roku, np. 30 dni. Myślę, że każdy z uczestników mnie w tym poprze bo te 7 dni na obrócenie 4* kwotą bonusu po kursie 2,0 to jednak trochę mało. Z góry dzięki
poruszę ten temat z forBET jak otrzymam juz komplet loginów
... Choć obrócenie wygraną żeby móc to wypłacić graniczy z cudem :ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
4 x po kursie 2,0 to nie są jakieś kosmiczne obroty, u niektórych buków są zdecydowanie mniej korzystne, chyba że chodzi o te 7 dni, ale to będę jeszcze wyjasniał
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
radzijacek 99

radzijacek

Użytkownik
Dołączył
09/2013
Posty
99
Miasto
Gorzów Wielkopolski
4x po kursie 2 to wg mnie jest mega ciężko coś wyjąć. Zresztą w forbet nawet jeśli fartem trafi sie jakis wysoki kurs to wtedy forbet robi jedno z dwóch:
1) anuluje kupon
2) limituje gracza
Takie niestety są realia. Poki w tym kraju bedzie zakaz gry u zagranicznych buków nic sie nie zmieni. Bedą nas doili i to rowno.
 
G 1,3K

gkskubik

Użytkownik
Dołączył
12/2006
Posty
162
Miasto
Gdansk
Jak to bywa w tej dyscyplinie - jeszcze się speedway na dobre nie zaczął, a już sezon zakończony. Co prawda jakieś pojedyncze turnieje zostały, ale kierownik startu wyraźnie macha już flagą z biało - czarną szachownicą. Sezon dziwny, jak i cały rok. Tym bardziej się cieszę, że konkurs wystartował, a nawet udało się go w całości rozegrać. Ze swojej perspektywy widzę go jako bardzo silnie obsadzony. W zeszłym roku jakoś bezboleśnie przechodziłem przez kolejne etapy. W tym naprawdę musiałem się nieźle nagimnastykować aby wskoczyć do finałowej dziesiątki. W niej już miejsca na błędy nie ma. Tym bardziej, że brak tam przypadkowych osób. Siedmiu uczestników to ubiegłoroczni finaliści, do tego dwóch forumowych "kozaków".
Konkurs jak i sport jest nieprzewidywalny do samego końca. W trakcie finałowej potyczki oczyma wyobraźni widziałem siebie na najwyższym stopniu podium. Można powiedzieć, że już odpalałem cygaro niczym były prezes Gorzowskiej Stali :)
A tu klops i defekt na prowadzeniu. Spokojny nad wyraz ze mnie człowiek więc telewizor stoi na swoim miejscu. Do pana trenera Barona parę słów jednak wykrzyczałem :p
Wracając do meritum - gratulacje dla całej finałowej dziesiątki. Szczególne dowody uznania dla pitcairn pitcairn , który kolekcjonuje złote krążki i jest na najlepszej drodze aby zdetronizować Maugera w ilości ich posiadania. Również Grac45 Grac45, który jak sam mówi w konkursie po raz pierwszy, a robi wspaniały wynik.
Podziękowania dla neutralny neutralny, który nad wyraz sprawnie i szybko rozliczał konkurs, a nie miał łatwego zadania biorąc pod uwagę "ducha sportu", płonące rozdzielnie i aurę pogodową :)
Dla wspierających z tylnego fotela Gucci Mane Gucci Mane i Waldi1979 Waldi1979 , którzy również poświęcili swój wolny czas aby reszta mogła rywalizować.
Pozostałym dziękuję za wspólną zabawę i oby do zobaczenia za jakieś pół roku. Oby bez masek i przy pełnych trybunach.

PS. Jeszcze mnie naszło odnośnie bonusa. Wiadomo, że za łatwo być nie może, ale ta czterokrotność obrotu nie jest jakimś kosmosem. Szczególnie, że nie obracamy "własnymi środkami" i ewentualna ich strata tak bardzo nie boli. Wiadomo, że wiele zależy od szczęścia i pierwszego obrotu - potem łatwiej dokonać kolejnych mając większą pulę. W zeszłym roku mniej więcej dokładnie w tych okolicach cztery razy kwotą zakręciłem w jeden wieczór podczas jednego spotkania. W hotelu w Jerozolimie oglądałem spotkanie naszych grupowych rywali - Izrael grał z Łotwą i akurat wszystko ładnie powchodziło. Dobrze, że do pokoju nie weszli za to smutni panowie - jak się później dowiedziałem - hazard w tym kraju jest nielegalny :p

Powodzenia przy obrotach!
Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +162
marasspec 1K

marasspec

Użytkownik
Dołączył
04/2012
Posty
433
Miasto
polska
4x po kursie 2 to wg mnie jest mega ciężko coś wyjąć. Zresztą w forbet nawet jeśli fartem trafi sie jakis wysoki kurs to wtedy forbet robi jedno z dwóch:
1) anuluje kupon
2) limituje gracza
Takie niestety są realia. Poki w tym kraju bedzie zakaz gry u zagranicznych buków nic sie nie zmieni. Bedą nas doili i to rowno.
Mało tego- te złodzieje w porównaniu do innych buków każą Ci dać 2 pozycje minimum po kursie min 1,3 jedna .Zdecydowanie wolałbym solo kurs nawet 3