>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Luźny temat do rozmów, zadawania pytań oraz do składania ewentualnych skarg i protestów. Proszę się nie krępować, to w końcu forum dyskusyjne, więc w czasie trwania konkursu zachęcam do rozmów :)
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Pytanie odnośnie wprowadzonego nowego punktu regulaminu. Czy w przypadku gdy mecz przełożony na inny termin odjechany będzie w zmienionych składach będzie skutkować zwrotem i 0 punktów za typ?
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
W którymś meczu w zeszłym sezonie była sytuacja, że kurs na handicap na jeden z zespołów był poniżej granicy wymaganego kursu, więc siłą rzeczy trzeba było grać na drugi zespół. Czy jest przewidziane rozwiązanie takiej sytuacji?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Nie, bo ciężko znaleźć jakieś rozwiązanie. Wtedy pozostaje właśnie zagrać na handicap z regulaminowym kursem. Liczę, że nie będzie takich sytuacji.
 
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Grupy podzielone, dwie ostatnie 7 - osobowe. Można już oddawać typy na pierwszą kolejkę. Aby zminimalizować ryzyko, że w jednej grupie wpadnie na siebie kilku użytkowników z czołówki edycji 2019 do podziału przyjąłem następujące kryteria:
- Zwycięzcy poprzedniej edycji zostali przydzieleni każdy do innej grupy
- Kolejni trafiali tam według miejsca, które zajęli w zeszłym roku
- Stawkę uzupełnili wszyscy Ci, którzy się zgłosili, a nie brali udziału w konkursie w 2019 roku

Mam nadzieję, że wszyscy zapoznali się z regulaminem, jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości niech przeczyta go jeszcze raz, aby uniknąć nieporozumień. Liczę, że wszyscy będą grać fair, a cały konkurs przebiegnie w miły i kulturalny sposób, tak jak było w latach ubiegłych.
Życzę wszystkim powodzenia i przyjemnej rywalizacji!
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik

Proszę o zmianę ostatniego typu tj. Zmarzlik under 14 na Kołodziej lepszy od Palwicki Kurs 1.92.
Piszs tu bo nie można edytować
 
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi

Proszę o zmianę ostatniego typu tj. Zmarzlik under 14 na Kołodziej lepszy od Palwicki Kurs 1.92.
Piszs tu bo nie można edytować
Niestety nie można edytować typów po dodaniu postu.
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Dwa spotkania piątkowe zostały przełożone. Buk nie wystawił kursów więc sprawa jest prosta - typować mogę w terminie późniejszym. Pytanie odnośnie dzisiejszych - bardzo zagrożonych spotkań. Kursy już się pojawiły, a spotkania będzie bardzo trudno odjechać. Czy jeśli nie zatypuję powiedzmy do 15, a mecz zostanie odwołany (i tym samym kursy u buka znikną) to czy będę mógł go typować w nowym terminie? Na chłopski rozum wydaje mi się, że mogę, ale proszę o potwierdzenie bądź negację od osoby decyzyjnej.

Pozdro!
 
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
G gkskubik dobre pytanie. Myślę, że najsprawiedliwiej będzie jeśli zrobimy tak:

Obecnie oferta jest dostępna, więc każdy kto wytypuje teraz to jego typy będą ważne niezależnie w jakim dniu odbędą się mecze.
Jeśli przed godziną 16.30 dowiemy się, że mecz zostaje przełożony na inny termin to wszyscy którzy nie oddali swoich typów będą mieli okazję zrobić to przed rozpoczęciem spotkania w innym dniu.
Najważniejsze. Może się zdarzyć sytuacja, że będziemy dziś czekać z rozpoczęciem meczu, czy to w Lublinie, czy w Zielonej Górze, bo prognozy są różne i tak naprawdę nie wiemy, jak z opadami. Jeśli w końcu jednak mecz dojdzie do skutku np. o godzinie 17.30 w Lublinie to pod uwagę będą brane tylko typy podane do 16.30.
Myślę, że to najsprawiedliwsze wyjście i proszę, aby każdy w miarę możliwości się z tym zapoznał.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Podobny błąd jak u kolegi wyżej. Protasiewicz powinien być powyżej 7,5 pkt. Proszę poprawić. Dzięki. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom