>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Kolejna sprawa organizacyjna. Z racji, że I etap ma na celu głównie wyeliminowanie nieaktywnych użytkowników podjęliśmy decyzję, że z grupy szóstej z racji aktywności awans uzyska tylko dwóch użytkowników. Tabela w tej grupie prezentuje się następująco:

1. marasspec marasspec (66)
2. shamoth shamoth (57)
3. C cfc_mnich (19)
4. shadow89 shadow89 (11)
5. L lucaxx95 (2)
6. J jatyper (0)

Aby liczba uczestników się zgadzała postanowiliśmy nagrodzić uczestników rywalizujących w grupie ósmej, gdzie poziom naprawdę jest wysoki. Awansują z niej CZTERY OSOBY, a tabela wygląda tak.

1. Grac45 Grac45 ( 57 )
2. Z zwyciestwo1960 (57)
3. josnyt josnyt (57)
4. yaros yaros (56)
5. adrianabch adrianabch ( 50)
6. S smyczek ( 3)
7. maarcin14 maarcin14 ( 0)

Wydaje nam się to sprawiedliwe rozwiązanie, a zaangażowanie i typy niektórych muszą zostać docenione.Informujemy o tym na trzy mecze przed zakończeniem etapu, aby zainteresowani wiedzieli o co walczą, bo pierwsza czwórka w tej grupie wcale nie jest jeszcze przesądzona.
 
Ostatnio zmieniony przez Gucci Mane:
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Mam dwa pytania jeżeli chodzi o drugą rundę i pewną refleksję. Czy wiadomo już w jaki sposób będziemy tam podzieleni? Czy w danej grupie będzie ta sama liczba osób z pierwszych, drugich i trzecich miejsc tj. po dwie?

Co do dodania użytkownika z grupy ósmej, a odjęcia z grupy czwartej to niby rozumiem, ale jednak nie łapie się to pod ten punkt regulaminu:
"12. W przypadku zdarzeń nie opisanych w regulaminie głos decydujący należy do prowadzących konkurs i jest ostateczny. Kierujemy się zasadami fair play."
ani pod żaden inny. Chyba nadal mam ból tylnej części ciała za to, że w konkursie nie można poprosić o zmianę typu co próbowałem kiedyś zrobić i spotkało się z odmową. Wiem, że jak napiszecie, że i tak by nic to nie zmieniło w mojej sytuacji w konkursie etc. to mielibyście rację, ale jeżeli tam trzymamy się regulaminu to trzymajmy się cały czas, a skład dalszych grup jest opisany ewidentnie w zakładce format konkursu. Proponuję więc na przyszły sezon dodać jakiś zapis w regulaminie albo po prostu trzymać się bardziej kurczowo regulaminu, bo ta sytuacja, która wystąpiła nie jest tą nieopisaną w regulaminie. A to, że któraś grupa w drugim etapie miałaby prościej to przecież nie jest ani wina ani zasługa żadnego z nas biorących udział w konkursie i nikt by tego nie przewidział. Po prostu tak by wyszło.
Zdaję sobie sprawę, że przed rozpoczęciem konkursu tak naprawdę nie wiemy kto i w jakim stopniu będzie aktywny, ale tak naprawdę równie dobrze można powiedzieć, że w waszej grupie jest podobny ścisk jak w grupie ósmej i tak naprawdę to mogliście i z waszej grupy kogoś przepchnąć dalej. Strata czwartej osoby do trzeciego miejsca (zakładając, że cała najlepsza czwórka typuje do końca co jeszcze wczoraj wydawało się oczywiste) mogłaby wynieść jedynie punkty reputacji, a w grupie ósmej równie dobrze mogłaby wynieść dwa czy trzy punkty i mimo tego, że ósma grupa typuje lepiej to jednak nie byłoby błędem stwierdzenie, że to czwarta osoba z grupy trzeciej była zdecydowanie bliżej awansu dalej niż osoba z grupy ósmej, a jednak nie przeszłaby dalej.
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Mam dwa pytania jeżeli chodzi o drugą rundę i pewną refleksję. Czy wiadomo już w jaki sposób będziemy tam podzieleni? Czy w danej grupie będzie ta sama liczba osób z pierwszych, drugich i trzecich miejsc tj. po dwie?

Co do dodania użytkownika z grupy ósmej, a odjęcia z grupy czwartej to niby rozumiem, ale jednak nie łapie się to pod ten punkt regulaminu:
"12. W przypadku zdarzeń nie opisanych w regulaminie głos decydujący należy do prowadzących konkurs i jest ostateczny. Kierujemy się zasadami fair play."
ani pod żaden inny. Chyba nadal mam ból tylnej części ciała za to, że w konkursie nie można poprosić o zmianę typu co próbowałem kiedyś zrobić i spotkało się z odmową. Wiem, że jak napiszecie, że i tak by nic to nie zmieniło w mojej sytuacji w konkursie etc. to mielibyście rację, ale jeżeli tam trzymamy się regulaminu to trzymajmy się cały czas, a skład dalszych grup jest opisany ewidentnie w zakładce format konkursu. Proponuję więc na przyszły sezon dodać jakiś zapis w regulaminie albo po prostu trzymać się bardziej kurczowo regulaminu, bo ta sytuacja, która wystąpiła nie jest tą nieopisaną w regulaminie. A to, że któraś grupa w drugim etapie miałaby prościej to przecież nie jest ani wina ani zasługa żadnego z nas biorących udział w konkursie i nikt by tego nie przewidział. Po prostu tak by wyszło.
Zdaję sobie sprawę, że przed rozpoczęciem konkursu tak naprawdę nie wiemy kto i w jakim stopniu będzie aktywny, ale tak naprawdę równie dobrze można powiedzieć, że w waszej grupie jest podobny ścisk jak w grupie ósmej i tak naprawdę to mogliście i z waszej grupy kogoś przepchnąć dalej. Strata czwartej osoby do trzeciego miejsca (zakładając, że cała najlepsza czwórka typuje do końca co jeszcze wczoraj wydawało się oczywiste) mogłaby wynieść jedynie punkty reputacji, a w grupie ósmej równie dobrze mogłaby wynieść dwa czy trzy punkty i mimo tego, że ósma grupa typuje lepiej to jednak nie byłoby błędem stwierdzenie, że to czwarta osoba z grupy trzeciej była zdecydowanie bliżej awansu dalej niż osoba z grupy ósmej, a jednak nie przeszłaby dalej.
Sluszne uwagi. Jakbys przejrzal regulamin z lat wczesniejszych to mozna zauwazyc, ze Gucci Mane Gucci Mane stara sie go z kazdym rokiem ulepszac, jednak jak widac jest jeszcze sporo dziur. Ja przy rozliczaniu tez czesto mam klopot, z jednej strony musze trzymac sie regulaminu, ale z drugiej musze rozsadnie podejsc do sprawy. Oczywiscie ile glow tyle zdan i normalne ze zawsze ktos bedzie niezadowolony. Do konkursu zglosilo sie 50 osob, pula nagrod jest naprawde przyjemna, wiec to jeszcze bardziej zwieksza jego range i zawsze trafi sie ktos, kto bedzie niezadowolony.
Ze swojej strony obiecuje bezstronnosc i brak jakiejkolwiek promocji ktoregokolwiek z graczy. Oczywiscie zaraz sie trafi ktos kto mi napisze ze to g.. uzik prawda, ale faktycznie tak jest. Fajnie, kiedy ktos rozumie i mimo wlasnego bledu poddaje sie karze, jaka sa najczesciej typu rozliczane na minus. Inni mimo wlasnej winy ustaja przy swoim i obrazaja nas za stronniczosc. Takie sa realia i my juz troche sie z tym pogodzilismy. Ale to normalne, kazdy chce wygrac.
Co do drugiego etapu poinformujemy o wssystkim po jutrzejszym meczu, bo to on zakonczy I etap.

Sory, ze bez polskich znakow, ale pisze z telefonu i cos sie chyba "popsulo".
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Co do dodatkowego awansu tu akurat nie mam watpliwosci ze to dobry ruch. I etap ma na celu wyeliminowanie malo aktywnych uczestnikow i nie zgodze sie z Toba ze rownie dobrze mogl awansowac ktos z grupy 3. Punktowo wyglada to tak, ze to jednak 8 grupa bardziej zasluzyla na dodatkowe miejsce, bo tam po prostu poziom typow byl wyzszy. A to ze w grupie 3 jest ciasno, trudno. Ktos bedzie musial sie z konkursem pozegnac.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Co do dodatkowego awansu tu akurat nie mam watpliwosci ze to dobry ruch. I etap ma na celu wyeliminowanie malo aktywnych uczestnikow i nie zgodze sie z Toba ze rownie dobrze mogl awansowac ktos z grupy 3. Punktowo wyglada to tak, ze to jednak 8 grupa bardziej zasluzyla na dodatkowe miejsce, bo tam po prostu poziom typow byl wyzszy. A to ze w grupie 3 jest ciasno, trudno. Ktos bedzie musial sie z konkursem pozegnac.
Może i zasłużyła bardziej i tu się już czepiam bardziej na siłę, ale jednak regulamin to regulamin. Z mojej strony uważam na przyszłość, że warto byłoby dopisać coś w stylu, że taka osoba jak C cfc_mnich musi oddać typy minimum dla połowy spotkań tj. 20 meczów i np. jeżeli taka osoba tego nie zrobi to dalej przechodzi drużyna z 4 miejsca, która uzyskała najwięcej punktów.Wtedy wszystko byłoby bardziej jasne. Oczywiście jest to moja luźna propozycja, bo to nie ja prowadzę konkurs i też ciężko mi ocenić czy 20 meczów to wystarczająca liczba czy na przykład powinno być ich więcej. Lubię po prostu jak w regulaminie jest jak najwięcej jasne i jest najmniej sporów. Jeżeli chodzi o rygor ze zmianą typów to dalej ciężko mi to zrozumieć brak możliwości zmiany. Uważam, że jeżeli kurs nie spadłby poniżej minimalnego to taka zmiana mogłaby być w przyszłych latach możliwa jak w wielu innych organizowanych tu konkursach, gdzie inni prowadzący nie robią z tego powodu aż takich problemów. Ale oczywiście do tego też pewnie się w przyszłości przyzwyczaję, bo nie każdy konkurs musi być pod tym względem taki sam i każdy prowadzący ma prawo ustawić takie, a nie inne zasady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Fajnie, kiedy ktos rozumie i mimo wlasnego bledu poddaje sie karze, jaka sa najczesciej typu rozliczane na minus. Inni mimo wlasnej winy ustaja przy swoim i obrazaja nas za stronniczosc. Takie sa realia i my juz troche sie z tym pogodzilismy. Ale to normalne, kazdy chce wygrac.
Nie, to nie jest normalne. Każdy chce wygrać, ale nie za wszelką cenę. Niektórzy nie potrafią przegrywać. Wielu z nas poświęciło czas żeby zorganizować ten konkurs. Począwszy od Waldi1979 Waldi1979 który negocjował pulę nagród, przeze mnie, jako tego który wymyślił tę nową formułę, rozpisał cały konkurs i go nadzoruje, kończąc na neutralny neutralny który SAM rozlicza wszystkie typy. Dlatego dla mnie nie jest i nie będzie normalnością, gdy ktoś zaczyna śpiewkę, że ktoś kogoś chce "przepchnąć", czy jak w przypadku ostatniej akcji ze skopiowaniem typów, że moderatorzy chcą przejść dalej. Zrozumcie, że gdyby moderatorzy chcieli podzielić między siebie pulę nagród, to zrobiliby(śmy) to tak, że nikt by tego nie zauważył. Staramy się żeby wszystko było wyjaśnione. Wyjaśnione zostało dlaczego z jednej grupy wejdzie dodatkowa osoba. Nie dlatego, że jest znajomym kogoś z ekipy forum. Dlatego, że typuje i jest aktywny. Forumowicz, który jak zdecydowaliśmy nie przejdzie dalej z uwagi na brak aktywności, odpada nie dlatego, że podpadł komuś z ekipy. Odpada dlatego, że od czerwca nie oddał ani jednego typu. kacper091097 kacper091097 wskazałeś punkt regulaminu, twierdząc, że cała "akcja" nie łapie się pod dany zapis. Czy to jest umowa kredytowa? Jakiś regulamin urzędowy, ciul wie czego? Ten konkurs to zabawa, a my jako organizatorzy chcemy żeby było jak najlepiej. A dobrze będzie, jeśli w kolejnej rundzie zobaczymy osobę, która typowała do końca, niż osobę, która nabiła trochę punktów na starcie ligi i od czerwca już nie raczyła typować.

Co do zmian, tak jak napisał neutralny, staram się w każdej edycji wprowadzać proponowane przez Was zmiany. W tym sezonie podajemy przez to 3 typy na mecz, a nie 2. W innych miejscach regulamin też trochę się zmienił. Niektórych rzeczy nie przeskoczymy z uwagi na format konkursu, który jest jaki jest i uważam, że jest emocjonujący. kacper091097 kacper091097 jak wyobrażasz sobie możliwość zmiany typów? Oferta pojawia się rano i w zależności od tego co ludzie grają linie zmieniają się, zmieniają się kursy. Kto czuwałby nad tym, żeby 50 osób, w niedzielne południe, podkreślam niedzielne, nie manipulowało np. podając starą linię? Albo zmieniając typ, bo akurat linia spadła o jeden punkt, a ktoś gra over. Kto poprawiałby te typy? Kto edytował posty? Kto siedziałby całą niedzielę i odbierał wiadomości żeby tu dodać dwójkę, tam zmienić nazwisko, tam zmienić under na over. Jak sprawdzilibyśmy czy podany kurs 1.60 o godzinie wstawienia posta, na pewno był 1.60 a nie np. 1.55, czyli nieregulaminowy? To nie jest możliwe. Wszystkim nie dogodzimy.

Naprawdę, niech niektórzy wezmą zimny prysznic, bo jak zaczynają się oskarżenia o stronniczość, gdy pojawia się jakieś czepianie punktów regulaminu (że dana decyzja nie może mieć miejsca bo nie ma tego w regulaminie), gdy używane są słowa, że ktoś został "przepchnięty" to się odechciewa. To ma być przede wszystkim fajna zabawa z szansą na wygranie całkiem niezłej nagrody. I większość uczestników tak to traktuje. Fajniej ogląda się mecze, gdy "jadą" konkursowe typy, gdy sprawdza się typy przeciwnika. Gdy nadchodzi ostatnia kolejka i trzeba patrzeć ile punktów wystarczy do awansu, ile do pierwszego miejsca. A niefajnie jest, gdy niektórzy myślą, że cały konkurs to wielki spisek.

Przypomnę, że w konkursach gdzie będziemy losować nagrodę za zagrane kupony, będziemy korzystać ze strony, która zapewni transparentność. Nie pisałbym tego w "regulaminie" konkursu, gdyby to miała być ustawka polegająca na przyznaniu nagrody mi czy neutralnemu.

Mam nadzieję, że ten post, owszem, emocjonalny, trafi do osób, które OBRAŻAJĄ nas, prowadzących konkurs. I nie chodzi tu o kacper091097 kacper091097, ale o np. o sprawę skopiowania typów o której jest osobny temat. Zapewne za chwilę będzie kolejna afera, bo jedna osoba nie ukryła typów tak jak trzeba było to zrobić. Przez to straci punkty i pewnie wszystko zacznie się od nowa, wtedy polecam lekturę tego posta od początku. Na kilka sposobów przypominałem, że ukrycie typów to obowiązek, wszyscy oprócz jednej osoby to zrobili. Był osobny temat o tym informujący, było o tym napisane w temacie gdzie podawane były typy, nawet między typami wstawiłem dodatkową informację o tym, że jest to obowiązkowe. Niektórzy nie wiedzieli jak, ale dali radę, bo pytali na PW czy własnymi siłami kombinowali. Niektórzy robili podawali typy z telefonów i nie było problemem kliknięcie jednej ikonki na pasku z opcjami.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Forumowicz, który jak zdecydowaliśmy nie przejdzie dalej z uwagi na brak aktywności, odpada nie dlatego, że podpadł komuś z ekipy. Odpada dlatego, że od czerwca nie oddał ani jednego typu. @kacper091097 wskazałeś punkt regulaminu, twierdząc, że cała "akcja" nie łapie się pod dany zapis. Czy to jest umowa kredytowa? Jakiś regulamin urzędowy, ciul wie czego? Ten konkurs to zabawa, a my jako organizatorzy chcemy żeby było jak najlepiej. A dobrze będzie, jeśli w kolejnej rundzie zobaczymy osobę, która typowała do końca, niż osobę, która nabiła trochę punktów na starcie ligi i od czerwca już nie raczyła typować.
Nie, nie jest to umowa kredytowa, ale jakby nie patrzeć można się doczepić o to, że dane zasady każdy akceptował i powinien się do nich stosować. Szczerze to nie czułbym większej satysfakcji z tego, że miałbym nieaktywnego uczestnika w grupie, bo jeżeli typowałbym do bani co mi się zdarza to i tak bym nie przeszedł dalej i tak. I tak nawet patrząc z drugiej strony, gdyby w tym momencie C cfc_mnich się odezwał, że zasłużenie awansował wg regulaminu i tak naprawdę dalej ma tylko parę punktów straty do miejsca premiowanego awansem do ostatniej fazy to miałby rację, a samą akcję z włączeniem do gry innej osoby uznałby pewnie za śmieszną i skończyłoby się pewnie na jednej dodatkowej osobie w drugiej fazie (coś jak z Hutnikiem i Motorem w drugiej lidze piłkarskiej :D)
@kacper091097 jak wyobrażasz sobie możliwość zmiany typów? Oferta pojawia się rano i w zależności od tego co ludzie grają linie zmieniają się, zmieniają się kursy. Kto czuwałby nad tym, żeby 50 osób, w niedzielne południe, podkreślam niedzielne, nie manipulowało np. podając starą linię? Albo zmieniając typ, bo akurat linia spadła o jeden punkt, a ktoś gra over. Wszystkim nie dogodzimy.
Co do zmiany typów tak masz rację. Byłoby pół strony albo i więcej co kolejkę próśb o zmianę typów jednak takie prośby jak moja, kiedy w sumie od razu zauważyłem błąd i sam typ był również wykorzystany na pewno przez kilku innych uczestników uważam, że mogłyby w przyszłych sezonach być rozpatrywane pozytywnie.
Wiem, że ten regulamin tworzysz Ty i może trudniej jest Ci przyznawać się do paru nieścisłości. Może i znowu w paru sytuacjach trochę ja przesadzam i czegoś się doszukuję, ale zauważ, że nie naskakuję tylko piszę luźne propozycje, które jak będziesz chciał to wykorzystasz, a jak nie to nie. Jeżeli coś mi nie pasuje to po prostu to piszę, bo może za rok regulamin będzie jeszcze lepszy. Oczywiście zdecydowaną jego większość uważam za bardzo dobrą i nie ma się do czego przyczepić.
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
B bosky

Widziałem Twój post. Usunąłem go, choć wszystko co napisałeś to prawda. Celne uwagi co do tego aby trzymać się regulaminu.

Usunąłem go, bo chciałbym uciąć już dyskusję nt. dlaczego jest tak, a nie nie na przykład tak.

Wczoraj dwóm osobom ukryłem typy, były to wczesne godziny. Edytowałem temat w którym podawaliście typy i dużymi, czerownymi literami wywaliłem napis, że albo typy będą ukryte albo jest minus. Po tym czasie już nikt nie mógł liczyć na taryfę ulgową, bo było to kolejne miejsce gdzie było wspomniane, że typy muszą być ukryte. Plebs podał typy po godzinie 16, nie ukrył ich, jest jedyną osobą która tego nie zrobiła i dla niego niestety nie może być wyjątku. Ponieważ wszyscy inni, jak wspomniałem wyżej, jakoś te posty ukrywali, większość robiła to bez problemu bo to tylko dwa kliknięcia na pasku narzędzi edytora posta, inni prosili na PW o wyjaśnienie jak to zrobić itd. Czy są lepsi i gorsi? Tutaj odpowiadam na pytanie czym różnią się dwie osoby którym w godzinach ok. 13 ukryłem typy, od Plebsa. Tym, że po ukryciu typów tym dwóm osobom, czyli po doprowadzeniu do stanu gdzie wszystkie typy w temacie są ukryte, jak wspomniałem, dodałem duży, czerwony napis, że ukrywanie typów jest obowiązkowe. Był osobny temat poświęcony temu, że jest to obowiązek, jak to zrobić itd. Był założony w sobotę. Był mój post pomiędzy typami z informacją, co należy zrobić, no i do tego był czerwony napis który dodałem po ukryciu typów tych dwóch osób. Ukryłem je, bo pomyślałem tak. Jest niedziela, ludzie mają różne obowiązki, niektórzy szybką wrzucają typy i mogli nie zobaczyć nowego tematu nt. wymogu zakrycia typów. Wszyscy walczyli 10 rund o każdy punkt, a tu teraz przez taką drobnostkę mogą stracić nawet 6 punktów, a ścisk w tabelach w czubie jest ogromny. Dlatego wiedząc, że mogą się pojawić dyskusje, wybrałem "mniejsze zło", zakryłem typy tym dwóm osobom, dodałem do tematu w którym podawaliście typy duży, czerwony napis, którego już naprawdę trudno było nie zauważyć, tym bardziej, że wielu z Was pisało, że kopiuje wzór typów z pierwszego posta i dopiero dodaje do niego swoje kursy itd. Z tego powodu nie możemy zaliczyć typów Plebsowi i tym różnią się oba przypadki.

Dziś też każdy typ musi być ukryty. Jest również czerwony napis, że jest taki obowiązek i jeśli ktoś tego nie zobaczy, to po prostu ma pecha. Uczestnicząc w konkursie trzeba czasem zajrzeć czy nie ma jakichś nowych okoliczności czy zmian, a nie tylko ślepo wklejać kolejne typy.

Aktualnie silnik forum nie pozwala na to, aby po prostu z automatu ukryć wszystkie posty w danym temacie. Stąd musimy posiłkować się tym, że po prostu wymagamy od Was abyście sami to robili. Też nas to irytuje, ale wkrótce będzie taka opcja dostępna, więc już w kolejnej edycji nie będzie takiego tematu.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W temacie TABELA zamieszczona jest końcowa klasyfikacja I etapu. Nie jest ona oficjalna. Od teraz do środy 19 sierpnia do godziny 12.00 każdy ma czas na zapoznanie się z nią oraz złożenie wszelkich skarg i apelacji. Wszystkie rozpatrzymy i po tym terminie podamy oficjalną tabelę oraz rozpoczniemy II etap rywalizacji.
 
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
W temacie TABELA zamieszczona jest końcowa klasyfikacja I etapu. Nie jest ona oficjalna. Od teraz do środy 19 sierpnia do godziny 12.00 każdy ma czas na zapoznanie się z nią oraz złożenie wszelkich skarg i apelacji. Wszystkie rozpatrzymy i po tym terminie podamy oficjalną tabelę oraz rozpoczniemy II etap rywalizacji.
Tam w Waszej grupie coś jest nie tak albo kolejność albo liczba pkt. Cinka.
 
josnyt 424

josnyt

Użytkownik
Doliczyłem się plusika więcej, czyli 60. Co zmieniłoby moje miejsce na 3. Jeżeli mógłbym prosić o przeliczenie raz jeszcze.
 
shamoth 1,1K

shamoth

Użytkownik
Witam. Z tego co podliczyłem 1 Etap 6 grupa 47 pkt.
9 kolejka piątkowe - 3
9 kolejka niedzielne - 4
10 kolejka - 3
zaległy 4 kolejka -2
zaległy 6 kolejka - 2
Razem - 61 pkt
Chociaż i tak to nic nie zmieni.
Pozdrawiam.
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Witam. Z tego co podliczyłem 1 Etap 6 grupa 47 pkt.
9 kolejka piątkowe - 3
9 kolejka niedzielne - 4
10 kolejka - 3
zaległy 4 kolejka -2
zaległy 6 kolejka - 2
Razem - 61 pkt
Chociaż i tak to nic nie zmieni.
Pozdrawiam.
Nie zmieni, ale poprawic trzeba. Dzieki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zakończyliśmy I i rozpoczynamy II etap zabawy forBET Speedway Typer 2020. Z czystym sumieniem można napisać, że wszyscy którzy się tu znaleźli, są tu zasłużenie. Gratuluję wszystkim, którzy awansowali i dziękuję za zabawę również tym, którym się ta sztuka nie udała. W szczególności oddaję honor osobom, które walczyły do końca. Mam nadzieję, że jeśli za rok uda się zorganizować konkurs to ponownie będziecie z nami.

W odpowiednim temacie podałem podział na grupy w kolejne fazie. Zostały one podzielone w taki sposób, aby każdy był w grupie z innymi osobami niż w I etapie. Zgodnie z regulaminem miejsce w etapie I zostało nagrodzone odpowiednią ilością punktów.
Przed nami cztery ostatnie kolejki fazy zasadniczej PGE Ekstraligi będące jednocześnie II etapem naszej zabawy. 48 typów, więc szanse nadal ma każdy, a tabele mogą się odwrócić do góry nogami.

O formacie oddawania typów i rozliczaniu ich poinformuję w osobnym poście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +165
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
WAŻNE!
Dla przypomnienia kilka zasad, które obowiązywały pod koniec pierwszego etapu i obowiązywać będą podczas trwania II:

- Tylko ukryte typy będą rozliczane, każdy jawny typ będzie minusowany. Pozwolę sobie oznaczyć tu josnyt josnyt, M mumin89 oraz K kamila365. Nie znam powodów, dlaczego nie ukrywaliście swoich postów w ostatnich kolejkach I etapu, ale proszę, abyście zaczęli to robić. Jeśli jest to kłopot techniczny to śmiało pytajcie lub próbujcie tej opcji w innych działach forum.
- Podajemy dokładne handicapy i linie z oferty forBet. Żeby nie było wątpliwości, każdy typ podany z inną linią lub handicapem będzie minusowany już przed meczem. Tu pozwolę sobie oznaczć Grac45 Grac45, nie wiem dlaczego praktycznie przy każdym Twoim typie na pojedynek H2H dodajesz (0.5), lub (-0.5). W ofercie nie ma takiego dopisku, więc proszę abyś to pominął, bo zwrot w naszej zabawie oznacza minus, a 0.5 jednak ten zwrot wyklucza.
- Wysłane typy bezwzglednie pozostają ostateczne. Tu nie ma, co wyjaśniać. Oferta żużlowa jest specyficzna i bardzo ruchoma, szczególnie rano, więc nie będzie możliwości jakiejkolwiek zmiany w typach. Niech każdy przeczyta dwa razy swój post, zanim go doda.
- W jednym temacie konkursowym każdy użytkownik ma prawo dodać, tylko jeden post. Taka sama sytuacja, jak w końcówce I etapu i w sumie tu wszyscy się zastosowali. Ma to związek z ukrywaniem postów w obecnym silniku forum.

Proszę, aby każdy się z tymi zasami, które w sumie nie są nowe zapoznał i do nich się stosował.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
Do góry Bottom