>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

maer 210,7K

maer

Typer A-League
WAŻNE!

Razem z Gucci Mane Gucci Mane podjęliśmy decyzje, co do sześciu ekstraligowych spotkań, które zakończyły się w nietypowy sposób, lub wcale się nie odbyły. Informuję, co następuje:

- Typy z meczu GKM Grudziądz - Stal Gorzów nie będą brane pod uwagę.
Mecz MrGarden GKM Grudziądz ze Stalą Gorzów z VII kolejki został zakończony po dziewięciu biegach. Biorąc pod uwagę wszelkie opcje zdecydowaliśmy, że to spotkanie po prostu nie będzie rozliczane, gdyż będzie to najsprawiedliwszym wyjściem dla wszystkich i nikt według nas nie będzie mógł się czuć pokrzywdzony. Co do wyniku meczu GKM wygrał 29-25, więc obie najpopularniejsze linie pokryłyby ten rezultat. Zarówno Stal +6.0, jak i GKM -2.0 , więc kompletnie nic nie zmieniłoby to w ogólnej klasyfikacji. Co do over / under oraz H2H zawodników sytuacja jest zdecydowanie bardziej skomplikowana. Niektórzy zawodnicy pojechali dwa biegi, inni trzy, więc kompletnie mijałoby się z celem rozliczanie takich typów i wszelkie próby podliczenia ich w jakikolwiek sposób nie miałyby sensu, bo zawsze ktoś byłby pokrzywdzony.

- Typy z meczu Włókniarz - Unia zachowują ważność.
Mecz Włókniarz - Unia z VII kolejki został w ostatniej chwili przełożony najprawdopodobniej na 4. sierpnia. Wszyscy zainteresowani jednak swoje typy oddali w wyznaczonym terminie i zgodnie z 23. punktem regulaminu forBET Speedway Typera 2020 zachowują swoją ważność i nie można podać nowych typów, ani zmienić tych podanych wcześniej.

- Na przełożone mecze VI kolejki Unia - Falubaz, ROW - Włókniarz oraz Stal - Sparta podajemy nowe typy.
Tu sytuacja jest klarowna. O przełożeniu tych meczów wiedzieliśmy na kilka dni przed ich rozpoczęciem. Praktycznie nie było na nie oferty, nikt nie podał typów, więc podajemy je przed planowanym rozpoczęciem danego spotkania.

- Trzeba podać nowe typy na mecz Stal - Włókniarz.
Pojedynek Stali Gorzów z Włókniarzem Częstochowa w ramach IV kolejki został przerwany z powodu awarii zasilania. Decyzją Ekstraligi zostanie on powtórzony, więc ten pierwszy w praktyce nie ma żadnego znaczenia. Jest to sytuacja absolutnie bezprecedensowa i o tym najwięcej dyskutowaliśmy. Ostatecznie uznaliśmy, że skoro mecz odbędzie się całkowicie od nowa to typy również trzeba podać na nowo. Nie zastosujemy tu punktu 23. regulaminu ST 2020, ponieważ nie jest to przełożenie spotkania o kilka, maks kilkanaście dni, tak jak w przypadku trzech spotkań opisanych wyżej. Mecz odbędzie się ponad miesiąc po pierwotnym terminie, oferta jak i linie zaproponowane przez forbet zapewne będą zupełnie inne, dodatkowo nie wiadomo, czy pojadą zawodnicy ze "starej" oferty. Czy to Woźniak, czy obecnie Thomsen, który ma problemy ze zdrowiem. Ich występy nie są pewne, czyli wszyscy którzy ujęli ich w swoich pierwotnych typach albo z góry mieliby plusy, albo nie mieliby w ogóle szans na punkty, co na pewno nie byłoby dobrym wyjściem. Uznaliśmy więc, że skoro mecz jedzie całkowicie na nowo, a tamten praktycznie zostaje unieważniony to i my typujemy na nowo.


Mam nadzieję, że opisałem wszystko w klarowny sposób, jest tego sporo, ale sezon żużlowy jest dość specyficzny, wiele pojedynków przełożonych, więc przyszedł czas, aby to wszystko uregulować i wyjaśnić.
Wszystkie powyższe decyzje są ostateczne i bardzo proszę zainteresowanych o zapoznanie się z nimi, żeby później nie było wątpliwości i niedomówień. Staraliśmy się, aby było, jak najmniej krzywdząco i jak najbardziej sprawiedliwie.
W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę śmiało pytać w tym temacie, wszystko wyjaśnię najjaśniej jak będę tylko potrafił. Proszę o nie wylewanie żali w stylu "ja miałby komplet w meczu GKM - Stal". Nie bądźmy egoistyczni, myślmy o ogóle, nie o sobie. Szanse wszyscy mamy równe i NIECH WYGRA NAJLEPSZY. POWODZENIA!





neutralny neutralny i Gucci Mane Gucci Mane już jutro jest to spotkanie przełożone przez rozdzielnie która się zapaliła i moje pytanie brzmi czy każdy podaje typy na to spotkanie nowe tak jak pisze w swoim temacie grupowym czy ogólnie macie w zamyśle założyć temat na te spotkania przełozone na które typy trzeba podać i tak:
10.08.2020 : Stal - Włókniarz
17.08.2020 : Stal - Sparta

Odnośnie meczu Włókniarz - Unia pisaliście że typy zachowują ważność to ten mecz nie wchodzi w te zaległe.
Proszę o odpowiedź.
 
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
neutralny neutralny i Gucci Mane Gucci Mane już jutro jest to spotkanie przełożone przez rozdzielnie która się zapaliła i moje pytanie brzmi czy każdy podaje typy na to spotkanie nowe tak jak pisze w swoim temacie grupowym czy ogólnie macie w zamyśle założyć temat na te spotkania przełozone na które typy trzeba podać i tak:
10.08.2020 : Stal - Włókniarz
17.08.2020 : Stal - Sparta

Odnośnie meczu Włókniarz - Unia pisaliście że typy zachowują ważność to ten mecz nie wchodzi w te zaległe.
Proszę o odpowiedź.
Dokładnie tak, jak napisałeś. Włókniarz - Unia typy zostają. A na jutrzejsze spotkanie Stal - Włókniarz będzie założony nowy temat i wszyscy podają nowe typy.
 
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Zerknijcie do tematu TABELA. Jest tam klasyfikacja po dziewiątej kolejce. Jeśli gdzieś znajdziecie błędy piszcie w wiadomości prywatnej, lub w tym temacie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +31
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Proszę o ponowne sprawdzenie i poprawę tabeli grupa 7 .Po 8 kolejce miałem 45 pkt , w 9 kolejce 2pkt piątek + 2 pkt niedziela to po 9 kolejce powinno być 49 pkt a jest 47,pozdrawiam kartonik:)
 
B 35,3K

bosky

Użytkownik
Pewnie decyzja zostala juz podjeta, ale tylko poddaje pod rozwage - nie wiem jak inni, ale ja w meczu Czewa-Leszno stawialem na gospodarzy, poniewaz Unia byla po kwarantannie. Teraz jak wiadomo sytuacja sie nieco zmienila i typowalbym prawdopodobnie inaczej. Wydaje mi sie, ze sprawiedliwiej byloby podawac typy na wszystkie mecze od nowa. Niewykluczone rowniez, ze zmienia sie zawodnicy w skladach, badz ich numery startowe i uklad biegow.. ale oczywiscie dopasuje sie do ostatecznej decyzji ;-)
 
josnyt 424

josnyt

Użytkownik
Czy jest szansa że dodacie mi "1", przy typie na Zmarzlika, bo nie dopisałem zwycięzcy ?
 
C 171

cinek773

Użytkownik
W przykladowych typach na dzisiejszy mecz neutralny dwa razy wpisal mecz Stal -Motor. Pomylka czy to celowe dzialanie zeby sprawdzic kto bezmyslnie kopiuje bez czytania :p jak widac takich nie brakuje
 
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Oczywiście te przykładowe typy były skopiowane z poprzedniego tematu. Po prostu w pierwszym zmieniłem rywala, a w reszcie nie. Jasne, że jeśli ktoś skopiował ten szablon z "moim" błędem to nie będę mu minusował za to typów. Bez jaj.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Czy jest szansa że dodacie mi "1", przy typie na Zmarzlika, bo nie dopisałem zwycięzcy ?
Przykro mi, ale jesteśmy już w takiej fazie, że brak typu oznacza minus. Z resztą sam w jednym typie w TYM poście padłem ofiarą podobnego błędu i mimo, że był wygrany to musiałem go zminusować, więc to nie pierwszy taki błąd w konkursie.
 
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Pewnie decyzja zostala juz podjeta, ale tylko poddaje pod rozwage - nie wiem jak inni, ale ja w meczu Czewa-Leszno stawialem na gospodarzy, poniewaz Unia byla po kwarantannie. Teraz jak wiadomo sytuacja sie nieco zmienila i typowalbym prawdopodobnie inaczej. Wydaje mi sie, ze sprawiedliwiej byloby podawac typy na wszystkie mecze od nowa. Niewykluczone rowniez, ze zmienia sie zawodnicy w skladach, badz ich numery startowe i uklad biegow.. ale oczywiscie dopasuje sie do ostatecznej decyzji ;-)
B bosky sory, że tak późno, ale gdzieś mi umknął Twój post. Co do meczu Czewy z Lesznem nie będziemy już kombinować i pozostajemy przy decyzji o której informowałem. Mecze przełożony stosunkowo niedługo, bo to była VII kolejka. Co prawda pierwotny termin był podawany na 4. sierpnia, jednak tu również była zmiana.
Wszystko jest w miarę uporządkowane. Terminarz jest bardzo dziwny, co utrudnia trochę prowadzenie konkursu, do tego wprowadzenie ukrywania postów również troszkę zmieniło format, jednak myślałem szczerze powiedziawszy, że będzie większe zamieszanie. Wszyscy jednak sobie z tym gładko poradzili i obyło się bez większych nieporozumień.
Ostatecznie zostajemy przy podanych typach na pierwotny termin, pewnie faktycznie linie minimalnie się zmienią, jednak tak, jak napisałem.Odległość czasowa nie jest tak duża, jak w przypadku Stali z Włókniarzem.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
B 35,3K

bosky

Użytkownik
B bosky sory, że tak późno, ale gdzieś mi umknął Twój post. Co do meczu Czewy z Lesznem nie będziemy już kombinować i pozostajemy przy decyzji o której informowałem. Mecze przełożony stosunkowo niedługo, bo to była VII kolejka. Co prawda pierwotny termin był podawany na 4. sierpnia, jednak tu również była zmiana.
Wszystko jest w miarę uporządkowane. Terminarz jest bardzo dziwny, co utrudnia trochę prowadzenie konkursu, do tego wprowadzenie ukrywania postów również troszkę zmieniło format, jednak myślałem szczerze powiedziawszy, że będzie większe zamieszanie. Wszyscy jednak sobie z tym gładko poradzili i obyło się bez większych nieporozumień.
Ostatecznie zostajemy przy podanych typach na pierwotny termin, pewnie faktycznie linie minimalnie się zmienią, jednak tak, jak napisałem.Odległość czasowa nie jest tak duża, jak w przypadku Stali z Włókniarzem.
Powodzenia.
Neutralny, a nie daloby sie po prostu umozliwic zmiane typu, ale jej nie wymuszac? Tzn kazdy moglby zmienic, ale nie musialby. Tak czy siak, przyjmuje decyzje :)
Post automatycznie złączony:

albo nawet po prostu umozliwic edycje postu do momentu rozegrania meczu
 
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Neutralny, a nie daloby sie po prostu umozliwic zmiane typu, ale jej nie wymuszac? Tzn kazdy moglby zmienic, ale nie musialby. Tak czy siak, przyjmuje decyzje :)
Post automatycznie złączony:

albo nawet po prostu umozliwic edycje postu do momentu rozegrania meczu
Możliwość edycji postów w dziale konkursowym jest wyłączona.
 
Do góry Bottom