>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rozmowy, pytania, dyskusje, skargi

neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W temacie TABELA wstawiłem aktualną klasyfikację we wszystkich grupach w I etapie zabawy po 7 kolejce Ekstraligi. Proszę wszystkich o zapoznanie się z nią. W razie jakichkolwiek błędów można zgłaszać swoje uwagi w tym temacie.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
21 czerwiec: Ja i Kacper090197 zgłaszamy pomyłkę w zapisie typu Protasiewicz powyżej 9,5 ( powinno być 7,5 )
Od razu informacja: Oba typy niestety zgodnie z regulaminem będą zminusowane. A obok typów: Brak takiego zdarzenia w ofercie.

24 lipca: Typer successful podaje zakład Drabik - Czugunow / 1 @1.66. Zakład powinien być z handicapem +1,5 na tego drugiego, brak zapisu, brak zgłoszenia ( no chyba, że priv ) ale krótko mówiąc zdarzenia bez handicapu brakuje w ofercie. Czy aby nie powinno być minus ?

Wczoraj typer zwyciestwo1960 podaje również typ bez handicapu, zgłasza to i ma rozliczone na minus. Pewnie gdyby typ był trafiony byłby rozliczony na plus.

Podsumowując: dlaczego w obu tych typach nie ma obok minusa z tekstem: Brak takiego zdarzenia w ofercie.
Czym panie neutralny różni się zły zapis jeżeli chodzi o handicap, a pomyłka w wystawionej linii od razu zgłoszona?
Napisałeś mi na priv, że handicap nie miał wpływu na wynik, tzn. jeżeli Protasiewicz wtedy zdobyłby 10 pkt miałbym zaliczone?
Nie sądzę bo minusa dałeś bez względu na wynik.

Dlaczego stosowane są podwójne standardy, przecież obaj użytkownicy pomylili się identycznie jak ja przy tych typach. Nie ma takiego zdarzenia w ofercie bez handicapu. Więc oni mają rozliczone, jeszcze na plus ma successful.

Uregulujcie tą kwestie, bo sprawa jest bardzo prosta. Albo wszystkie typy, które mają zły zapis powinny być minus bo nie ma możliwości poprawy albo proszę o zaliczenie mi typu Protasiewicz i mimo wszystko można zgłosić błąd w zapisie.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
coolmen7 coolmen7 od początku masz z sobą jakiś problem. Na priv wszystko sobie wyjaśniłem z kacper091097 kacper091097 i zachował się, jak cywilizowana osoba i zaakceptował to co nastąpiło, a z Tobą się po prostu nie da. Piszesz do mnie skargi na innych użytkowników, głównie z Twojej grupy. Wytłumaczyłem Ci to już raz na priv i wytłumaczę ponownie, bo widzę, że do Ciebie nic nie dociera i za jeden punkcik zabrany rywalowi z grupy oddałbyś życie.
Punkt z regulaminu mówi " 22. Nie ma możliwości zmiany typu. Po wysłaniu typów są one ostateczne. Przed wysłaniem posta prosimy o sprawdzenie czy wszystko jest jak należy". Czyli krótko mówiąc, przeczytaj trzy razy zanim wyślesz, bo nie ma możliwości zmiany typów. Oczywiście, jak ktoś nie wpisze kolejki, czy przegapi kurs to nie robimy z tego problemów i po prostu to zmieniamy, bo nie ma to wpływu na rozgrywkę.
Co do Twojego wpisu. Pomijam sprawę, że typy są praktycznie w całości powielone po koledze kacper091097 kacper091097. Zmieniłeś chyba tylko dla oka jeden na Thomsena. Jeśli byłbym złośliwy to mogłem tu śmiało zastosować punkt regulaminu mówiący o zakazie kopiowania typów, bo nie wierzę, że jakimś cudem wpisałeś identycznie błędną linię.
Jeśli dobrze pamiętam to zminusowałem to już przed meczem, żeby nie było wątpliwości. Tu była inna linia i to o dwa punkty, więc według mnie duże nadużycie, a regulamin mówi jasno: "PO WYSŁANIU TYPÓW SĄ ONE OSTATECZNE".
Tyle słów wyjaśniających tamto zdarzenie, po którym w bardzo niekulturalny sposób odniosłeś się w kierunku mojej osoby. Oczywiście nie dostałeś za to nawet forumowego ostrzeżenia, bo osobiście bardzo nie lubię ich dawać. Nadal tego nie doceniłeś i widzę cały czas próbujesz zaburzyć wieloletnią kulturę i tradycję Speedway Typera. To nic. Wyjaśnię po raz kolejny, tak żeby też i wszyscy zdali sobie sprawę o co Tobie chodzi.
Podajesz przykład typu Drabik - Czugunov, taki typ podali zarówno successful successful, jak i S sztabson_93 (tego akurat nie wynalazłeś, bo przecież on nie jest z Twojej grupy to Ci nie zależy). Przypomnę wynik typu był bodajże 13-7 dla Maksyma. Piszę z pamięci, więc mogłem się trochę pomylić. Jakby nie było handicap w tym typie nic nie zmieniał. Jeśli wynik punktowy byłby 8-7 dla Maksa to przykładowy S sztabson_93 miałby minus, bo wiedziałem, że w ofercie był handicap. Teraz wyjaśniam Twoje pretensje, dlaczego takich typów nie minusuję. Już Ci to wyjaśniałem, ale napiszę to ponownie.
W ofercie forbet jest wiele pojedynków handicapowych typu "Sayfutdinov - Vaculik (+1.5)". Zazwyczaj jest to mniej więcej połowa ze wszystkich H2H. Jeśli przejrzałbyś wszystkie grupy post po poście to znalazłbyś tam masę różniących się od siebie postów. Przykładowo pierwsza kolejka i typ "Karczmarz (+1.5) - Kubera 1". Jedni podają tak, jak napisałem, a inni "Karczmarz - Kubera 1". Analogiczna sytuacja do opisanej przez Ciebie. kolejny przykład kolejka druga i typ "Kubera - Czugunov", czy "Jensen - Protas". Część podaje gołe H2H, a część dodaje -0.5. A to wiele zmienia, bo w naszej zabawie to 0.5 dużo zmienia, bo przy zwrocie jest minus. Takich przykładów jest cała masa w każdej kolejce. Rozliczając typy trafiam na takie przykłady praktycznie w każdym meczu. Dlatego staram się być na bieżąco z ofertą i w miarę możliwości każdy dodany typ od razu weryfikuję, żeby nikt mnie nie zrobił w "konia", bo w końcu zdarzy się typ na styku, który będę musiał zminusować, bo pomimo iż teoretycznie typ wszedł, bo zapis jest "Janowski - Woffinden 1" to ja wiem, że w ofercie było "Janowski (-1.5) - Woffinden". Na szczęście póki co taka sytuacja nie miała miejsca, bo pewnie jakbym to rozliczył na minus to byłyby pretensje, że oferta była inna. Muszę jednak być na to przygotowany, bo nikt nie robi screenów oferty, jak oddaje typy (choć tu mogę się mylić, bo ostatnio ktoś mi chyba takiego przysłał na priv).
Podsumowując. Z dwojga złego wolę sobie pilnować oferty i mieć podpowiedź w innych typach niż minusować w kolejce po kilka typów przez handicap, który i tak by nic nie zmienił, bo wtedy dopiero w tym temacie byłoby zatrzęsienie i milion pytań dlaczego tak, a nie inaczej. A tak muszę się po raz kolejny tłumaczyć tylko Tobie.
Uwierz, przy rozliczaniu staram się nikogo nie krzywdzić, muszę się trzymać regulaminu, ale jednocześnie brać na niego poprawkę, bo sytuacje są różne (nie będę minusował typu za brak wpisanej kolejki, czy brak kursu, jeśli oczywiście jest minimalny). Jeśli ktoś by się uparł i szukał odbierania punktów u rywali to zaraz mi napisze "ten typ nie jest podany według wzoru", albo "w regulaminie jest napisane, żeby typy podawać maksymalnie w dwóch postach".
Zaznaczam jednak, aby pilnować tych handicapów i w swoich typach je podawać, bo gdy w końcu zdarzy się sytuacja stykowa to będą one minusowane.
Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, nikogo nie promuję, wkładam w ten konkurs dużo pracy, bo jakbyś sobie policzył to na weekend muszę rozliczyć ponad 400 typów (jeśli chcesz pomóc napisz na priv) i naprawdę zależy mi, aby ten konkurs był prawdziwą weryfikacją umiejętności.
Kolejna sprawa, razem z Gucci Mane Gucci Mane zdecydowaliśmy, że w tym roku można podawać typy H2H z handicapem, aby każdy miał większy wybór w typowaniu i aby jak najlepiej zweryfikować wiedzę bawiących się razem z nami, dodatkowo już od pierwszej fazy oddajemy po 3 typy, nie jak było wcześniej po 2. Dla nas to potrzebne nie było, mogliśmy zostawić po staremu, my byśmy mieli mniej pracy, to Wy byście się głowili, jakie typy oddać, żeby nie powielać tego samego zawodnika.
Moim subiektywnym zdaniem sytuacja wygląda tak. Pogodziłeś się z tym, że masz minus za pierwszą kolejkę, a teraz, kiedy successful successful depcze Ci po piętach i Twój awans do drugiej rundy stanął pod znakiem zapytania to odkopujesz brudy z pierwszej kolejki i liczysz, że Twój rywal dostanie minusa. Ale to jest tylko i wyłącznie moje zdanie. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to śmiało pisz, odpowiem, ale już jednym zdaniem, bo powyższe wyjaśnienie mam nadzieję powinno Ci wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Powiem szczerze że czytałem dwa razy dyskusję i mocno się silę aby zrozumieć gdzie popełniłem potencjalny błąd. Zdaje się, że w moim typie konkursowym z 24/07 znalazła się pozycja: Drabik - Czugunow / 1 @1.66, która rzekomo zawierała błąd, bo typ miał być z handicapem. Szkoda że bukmacherzy (w tym iForbet) nie pokazują zaprzeszłych kursów i zdarzeń na nie (dlatego nie mogę zobaczyć jak ja to faktycznie widziałem), ale chcę z tego miejsca nadmienić, że gwarantuję ze swojej strony 100% uczciwości. Jeśli faktycznie u bukmachera w typie był handicap, a ja go nie dodałem, to z pełną stanowczością nie wynikało to z chęci przekłamania rzeczywistości. Nie będę się spierał że iForbet nie wystawił tego typu z handicapem. Nie wiem. Deklaruję jednak, że będę z pełną uwagą przepisywał zdarzenia i kursy, niemniej gdyby ktoś zauważył nieścisłość w moim typie, uprzejma prośba o wiadomość priv - wówczas jak najbardziej zgłoszę do poprawy.

Szczęśliwie w tym konkretnym przypadku w żaden sposób nie zaważyło to na zmianie powodzenia typu. Niemniej w ramach zadośćuczynienia oferuję deklarację, że w przypadku równej liczby punktów z coolmen7 coolmen7 , które będą miały decydujący wpływ o ew. awans do drugiego etapu, odstępuję Ci miejsca.

Chciałbym jednak, abyś w ramach zdrowej rywalizacji i rewanżu za powyższą deklarację, od tej pory wstawiał tylko swoje własne typy, niekopiowane od kacper091097 kacper091097 ani też bezpośrednio ode mnie w ostatniej kolejce (jeśli przed jej rozpoczęciem będziesz przede mną w klasyfikacji).

coolmen7 coolmen7 proszę daj znać czy powyższe zamyka temat.
 
B 26,1K

bosky

Użytkownik
Goraca prosba ode mnie - jesli bedzie kolejna edycja (a bardzo gleboko wierze, ze bedzie, bo sam konkurs jest super) poprosilbym jeszcze raz jury i rade najwyzsza o przemyslenie typowania w formie tajnej (tzn bez widocznosci typow dla innych uzykownikow). Nie bede rzucal konkretow, bo po co, ale post Successful przekonal mnie, ze w wielu grupach ludzie bezmyslnie kopiuja typy innych uzytkownikow i nawet nie fatyguja sie sprawdzic, czy takie zdarzenie jest w ogole w ofercie.

Chcialbym, zeby nikt mnie nie zrozumial zle - nie widze w tym niczyjej winy - po prostu dosc mocno to wypacza wyniki zabawy. A z kazda kolejna kolejka zblizajaca nas do rozstrzygniec te incydenty beda pewnie czestsze i czestsze..
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Typy tajne beda wprowadzone juz w dwoch ostatnich kolejkach pierwszej fazy tegorocznej edycji. Mysle rowniez ze calkiem mozliwe jest rowniez wprowadzenie ich od poczatku kolejnej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Miesiąc - Berntzon / 1 @1.60 Zwróć uwagę, że w ofercie jest Miesiąc (-1.5 pkt.) i tak będę to rozliczał.
Szkoda że bukmacherzy (w tym iForbet) nie pokazują zaprzeszłych kursów i zdarzeń na nie (dlatego nie mogę zobaczyć jak ja to faktycznie widziałem), ale chcę z tego miejsca nadmienić, że gwarantuję ze swojej strony 100% uczciwości. Jeśli faktycznie u bukmachera w typie był handicap, a ja go nie dodałem, to z pełną stanowczością nie wynikało to z chęci przekłamania rzeczywistości. Nie będę się spierał że iForbet nie wystawił tego typu z handicapem. Nie wiem. Deklaruję jednak, że będę z pełną uwagą przepisywał zdarzenia i kursy, niemniej gdyby ktoś zauważył nieścisłość w moim typie, uprzejma prośba o wiadomość priv - wówczas jak najbardziej zgłoszę do poprawy.
😂😂😂

No taki jestem, że nie mogę tego nie skomentować. 😂

I czym się różni dopisanie handicapu typerowi od zmiany linii poniżej/powyżej... w obu przypadkach błąd w zapisie ale tutaj widzimy nie ma problemu, a tam napisałeś ''kierowniku'' neutralny, że pomyłka była aż o 2 pkt. Szkoda, że tam było na niekorzyść czyli zamiast 7,5 wpisane zostało 9,5, a tutaj jest niedopisanie handicapu. Ale przecież tutaj można dopisać handicap, a tam jednak typy niezgodne z regulaminem, bo jakim prawem zmienić typerom linie powyżej/poniżej. 👏👏👏
Ale napisz o kopiowaniu typów, tym, że successful mnie ściga itd. Bo trzeba jakoś wytłumaczyć, że prowadzisz to w sposób nielogiczny.

Pozdrawiam 😂
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
😂😂😂

No taki jestem, że nie mogę tego nie skomentować. 😂

I czym się różni dopisanie handicapu typerowi od zmiany linii poniżej/powyżej... w obu przypadkach błąd w zapisie ale tutaj widzimy nie ma problemu, a tam napisałeś ''kierowniku'' neutralny, że pomyłka była aż o 2 pkt. Szkoda, że tam było na niekorzyść czyli zamiast 7,5 wpisane zostało 9,5, a tutaj jest niedopisanie handicapu. Ale przecież tutaj można dopisać handicap, a tam jednak typy niezgodne z regulaminem, bo jakim prawem zmienić typerom linie powyżej/poniżej. 👏👏👏
Ale napisz o kopiowaniu typów, tym, że successful mnie ściga itd. Bo trzeba jakoś wytłumaczyć, że prowadzisz to w sposób nielogiczny.

Pozdrawiam 😂
Mistrzu, dwie sprawy. Raz, że nie odniosłeś się do mojej propozycji z mojego powyższego posta. Myślę że jest to jak najbardziej zagranie fair play z mojej strony. Nie mam jednak odniesienia się z Twej strony. Dwa - zwróć uwagę że popełniłem też taki sam błąd który jest na moją niekorzyść. I jest to tylko mój problem bo najprawdopodobniej będę miał za to - 1 pkt (chyba że trafię przy dużym farcie mimo pomyłki).
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dwa - zwróć uwagę że popełniłem też taki sam błąd który jest na moją niekorzyść. I jest to tylko mój problem bo najprawdopodobniej będę miał za to - 1 pkt (chyba że trafię przy dużym farcie mimo pomyłki).
Z regulaminu

5. Minimalny kurs typu to 1.59. Typy z mniejszymi kursami będą nieważne. Typy podajemy tylko i wyłącznie z oferty forBET.

Twojego typu nie ma w ofercie, więc powinien być rozliczony na minus.

Albo umożliwiamy poprawki typów w odpowiednim temacie, albo rozliczamy wszystko na minus. Panowie ogarnijcie jakąś jedną wersję, bo zaczyna się burdel robić.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
rodzyn7 rodzyn7 ja tu nie widze zadnego burdelu poza tym, ktory ktos potrafi wprowadzic. Wszystko opisalem w poscie wyzej. Zasady mojegi rozliczania. Nie bede minusowal typow, ktorych bylo do tej pory pewnie ze 20, jak nie wiecej, bo wtedy mialbym tutaj zatrzesienie. Mamy I etap, ktory ma na celu wyeliminowanie uzytkownikow, ktorzy nie biora udzialu i w wielu grupach sie to potwierdza. W niektorych nawet zdarza sie, ze regularne typy oddaja tylko dwie osoby. Mam juz pewne postanowienia co do II rundy, kiedy zacznie sie naprawde zabawa na powaznie, ale o tym poinformuje w odpowiednim czasie.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Z regulaminu

5. Minimalny kurs typu to 1.59. Typy z mniejszymi kursami będą nieważne. Typy podajemy tylko i wyłącznie z oferty forBET.

Twojego typu nie ma w ofercie, więc powinien być rozliczony na minus.

Albo umożliwiamy poprawki typów w odpowiednim temacie, albo rozliczamy wszystko na minus. Panowie ogarnijcie jakąś jedną wersję, bo zaczyna się burdel robić.
W takim razie ode mnie jeszcze jeden post kończący dyskusję.

Abstrahując od typu za który zasłużenie dostałem minus (i nawet do głowy mi nie przychodzi by w jakikolwiek sposób się spierać), to prawda jest taka, że żaden z nas (rodzyn7, coolmen7, ja) najprawdopodobniej nie zdobędzie żadnej nagrody finansowej w tym konkursie, gdyż uczestników jest wielu a wśród nich naprawdę mocni znawcy żużla. I wśród nich jesteśmy my, którzy się spieramy nie wiadomo o co? I - jeszcze trafniej spytać - po co?!

Jeśli jest gdziekolwiek napisane że przepisanie z Forbet typu z błędem równa się niezaliczonemu typowi w konkursie, to nie mam podstaw by się z tym spierać. Do opiekunów konkursu należy interpretacja regulaminu i w stu procentach im ją powierzam. Przyznałem się, że się pomyliłem przy przepisywaniu typu, za ten "występek" nota bene obiecałem koledze coolmen7, że w razie remisu między nami bezpośrednio decydującym o awansie do drugiego etapu przepuszczam go przodem. Nie musiałem ale chciałem zachować się fair play.

Natomiast słowami "(...) zaczyna się robić burdel" przejaskrawia się ewidentny brak szacunku dla ogromnego wysiłku drugiej osoby. Dlaczego tutaj się tylko narzeka, a nikt nie powie, że neutralny neutralny oraz Gucci Mane Gucci Mane odwalają taką robotę (w dodatku totalnie bezinteresownie), że powinniśmy tylko dziękować właścicielom Forum że mamy tu takich ludzi którzy poświęcają czas i energię na to byśmy mogli pobawić się w typowanie żużla. Celowo używam słowa "pobawić", bo jak wspomniałem wcześniej żaden z nas nic tu nie wygra, są dobrzy typerzy którzy zasługują na wygraną, a my podbijamy frekwencję konkursu co też ma dużą wartość dodaną. Opiekunowie konkursu robią zajebistą robotę rozliczając typy idące w setki (sic!) i takie typowe narzekactwo z pewnością nie motywuje do zakładania kolejnych konkursów.

I wreszcie - cała ta dziwna dyskusja zaczęła się od coolmen7, który - uwaga - bronił jednego pojedynczego punkcika, a nie podał ani jednego typu na pięć ostatnich meczów! 15 pkt poszło z dymem. Co powie, gdy okaże się, że (czego nie życzę) zabraknie mu np. 3 punktów do awansu do drugiego etapu. Poszuka błędów w rozliczeniu? Myślę, że trzeba zacząć patrzeć najpierw od siebie.

W tym momencie zamykam dyskusję, nie oczekuję odpowiedzi na ten komentarz, bawimy się dalej - aby w zdrowej przyjaznej atmosferze. Czego życzę sobie, wam i może przede wszystkim do granic wytrwałym opiekunom konkursu.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Przed dziewiątą kolejką zabawy nastąpi mała reorganizacja mająca na celu wcześniej zapowiedziane ukrywanie postów. W związku z tym, że obecny silnik forum nie pozwala na to, aby wprowadzić ukrywanie postów w tematach poszczególnych grup, które już istnieją to od jutra typy oddajemy w nowo tworzonych tematach do tego przeznaczonych. Na każdy ekstraligowy dzień będzie utworzony inny temat w którym wszyscy uczestnicy będą oddawać swoje typy. Cały czas jednak obowiązuje oczywiście podział na grupy, zasady awansu do drugiego etapu zabawy pozostają niezmienne. Kolejna klasyfikacja poszczególnych grup pojawi się po zakończeniu dziewiątej kolejki PGE Ekstraligi.
 
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
Ajj, nie doczytałem, że przy podawaniu typów w nowym temacie trzeba zaznaczyć odpowiednią opcję przy wysyłaniu posta żeby go ukryć, myślałem, że wszsytkie wiadomości niejako "z automatu" będą ukryte. Da się to jakoś naprawić?
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Ajj, nie doczytałem, że przy podawaniu typów w nowym temacie trzeba zaznaczyć odpowiednią opcję przy wysyłaniu posta żeby go ukryć, myślałem, że wszsytkie wiadomości niejako "z automatu" będą ukryte. Da się to jakoś naprawić?
Niestety za późno. Ale w Twoim przypadku nic się wielkiego nie stało. Z tego co widzę prowadzisz w swojej grupie, więc jeśli ktoś chce Cię dogonić to i tak musi podać inne typy. Pamiętaj o tym przy meczach niedzielnych. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
[QUOTE="successful, post: 6944508, member: 138763"

Natomiast słowami "(...) zaczyna się robić burdel" przejaskrawia się ewidentny brak szacunku dla ogromnego wysiłku drugiej osoby. Dlaczego tutaj się tylko narzeka, a nikt nie powie, że neutralny neutralny oraz Gucci Mane Gucci Mane odwalają taką robotę (w dodatku totalnie bezinteresownie), że powinniśmy tylko dziękować właścicielom Forum że mamy tu takich ludzi którzy poświęcają czas i energię na to byśmy mogli pobawić się w typowanie żużla. Celowo używam słowa "pobawić", bo jak wspomniałem wcześniej żaden z nas nic tu nie wygra, są dobrzy typerzy którzy zasługują na wygraną, a my podbijamy frekwencję konkursu co też ma dużą wartość dodaną. Opiekunowie konkursu robią zajebistą robotę rozliczając typy idące w setki (sic!) i takie typowe narzekactwo z pewnością nie motywuje do zakładania kolejnych konkursów.

I wreszcie - cała ta dziwna dyskusja zaczęła się od coolmen7, który - uwaga - bronił jednego pojedynczego punkcika, a nie podał ani jednego typu na pięć ostatnich meczów! 15 pkt poszło z dymem. Co powie, gdy okaże się, że (czego nie życzę) zabraknie mu np. 3 punktów do awansu do drugiego etapu. Poszuka błędów w rozliczeniu? Myślę, że trzeba zacząć patrzeć najpierw od siebie.
[/QUOTE]
Post automatycznie złączony:

Usunięto mój post, w którym zrezygnowałem z udziału, żeby admin miał pewny awans czyli Ty geniuszu. Co napiszesz. Zabawny jesteś successful, polecam mniej wchodzenia w cztery litery prowadzącym, bo tak rozliczają typy, ale serio myślisz że to jest coś ciężkiego i na to trzeba poświęcić tak dużo czasu? Chociaż jeżeli neutralny tak rozlicza typy jak prowadzi konkurs to racja 😂😂😂
 
Ostatnia edycja:
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
coolmen7 coolmen7 Twój post został usunięty tylko i wyłącznie ze względu na słownictwo. To, że zrezygnowałeś z ZABAWY i tak nikogo nie interesuje. successful successful z własnej inicjatywy wyszedł ze sprawiedliwą moim zdaniem propozycją, Ty to olałeś i nadal wykłócasz się o jeden punkt, który na końcu i tak pewnie nie będzie miał większego znaczenia. Daj się w spokoju bawić innym i nie zakłócaj swoimi wpisami kultury zarówno konkursu, jak i całego forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
Do góry Bottom