>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Roland Garros 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
tenismanager 538

tenismanager

Użytkownik
Bertens K. - Keys M.

Dziś około 17:00 jedno z ciekawsztch spotkań czwartej rundy pań. Bertens, która miała już odpaść w poprzedniej rundzie podejmować będzie Keys. Bertens jak wielu pewnie już zauważyło jest od dwóch tygodni w ciągłym rytmie meczowym 1-2 dni. Jest już zapewne zmęczona tym graniem, było to widać w ostatnim meczu z Kasatkina, gdzie w 3 secie walczyła wygrywając 10:8. Keys bardzo dobry turniej gra wszystkie mecze narazie gładko 2:0. Keys ma bardzo dobry serwis oraz dobrze gra też z głębi kortu pewne mocne uderzenia. Moim zdaniem jest zdecydowana faworytką w dzisiejszym meczu, a nawet może dość do półfinału w który spotka się z Serena.

Typy:
Keys M. @1.51 OtoBet 10/10j.
Keys M. 1 set @1.59 PinnacleSports 8/10j.
Keys M. DW 2:0 @2.20 Bet365 6/10j.
Keys M. -3.5gema @1.90 Bet365 5/10j.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Przychylam sie do wygranej Keys, aczkolwiek 10/10 w zyciu bym tu nie zagral, dla mnie tez jest zdecydowana faworytka, ale pamietajmy, ze to jest kobiecy tenis i przede wszystkim sport, w ktorym wszystko jest mozliwe.
 
ganador1988 845

ganador1988

Użytkownik
Co myslicie o typie na Venus ???? kursy niezle podskoczyly do 2.75...z Cornet fajnie sie prezentowala serwis funkcjonowal i momentami grala jak za dawnych lat,francuzka nie grala zle ale pekla w pewnym momencie gdy Amerykanka ciagle naciskala.Amerykanka doszla daleko Bacsinszky(regularna przebijaczka) jest jak najabrdziej w jej zasiegu jesli tylko wlaczymozg i nie bedzie grac na kasliwy backhand Szwajcarki
 
E 15

esemnw

Użytkownik
ja myślę, że szwajcarka dosyć szybko odbierze venus chęć do gry i wolę walki. Innymi słowy złamie ją psychicznie, time-a jest bardzo mocna psychicznie ostatnio - gdy wygrywa, z uśmiechem na twarzy przyjmuje własne błędy, natomiast potrafi obudzić w sobie lwa gdy jest pod kreską i staje się bardzo agresywna na korcie. Oglądałem jej ostatnich sporo meczy i jak dla mnie mecz z halep mogłaby wygrać ale chyba trafiła na mocny dołek. Z mugurunzą przyznaję nie oglądałem, a we wszystkich pozostałych meczach (większość z nich obejrzałem) od maroka to z meczu na mecz stawała się coraz pmocniejsza psychicznie i mocniejsza na korcie.
Taka niby analogiczna sytuacja ma miejsce teraz we francji z mugurunzą, rozkręca się z meczu na mecz.

Natomiast o venus mogę tylko tyle po jej dwóch ostatnich meczach napisać, że jak zwykle jest nie regularna i bardzo krucha psychicznie, przynajmniej tak ją oceniam po ostatnich dwóch meczach.
____________________________________________________
ale ja jestem januszem tenisa, więc nie traktujcie mej opini jako wyrocznię :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
galica13 522

galica13

Użytkownik
Ja odpisze. I napiszę ci przyjacielu że kup sobie coś dobrego albo kup mamie kwiaty niż stawiaj na takie śmieszne rzeczy w damskim tenisie. Ja rozumiem, że nie musisz mieć takiej wiedzy, dlatego nie będę Cię atakować, a spokojnie Ci wytłumaczę że Serena Williams jest taką zawodniczką, której często zdarza się przegrywać pierwszego seta. Czasami nawet bardzo wysoko jak 2-6. Czasami nawet z zawodniczkami spoza TOP 100. Tak więc może przegrać seta z każdym, aby potem go zmiażdżyć w kolejnych dwóch setach lub po prostu przegrać. Bo Serena ma 35 lat, nie jest robotem, przegrała ostatnie dwa Wielkie Szlemy z Flavią i Angie. Po drugie &#39;konsultantką&#39; utalentowanej, młodej i ambitnej Eliny jest Justine Henin, która wygrywała z Sereną tutaj na RG. Ja osobiście po kursie 5.0 raczej nie grałbym Sereny 2:0, a co dopiero po śmiesznym 1.40. ????
 
D 103

dangerzone

Użytkownik
Venus Williams - Timea Bacsinszky
Typ-2
kurs:1,44 Bet365

Typuje tu zwycięstwo Szwajcarki z tego względu,że mecz odbywa sie na nawierzchni ziemnej,na której to w przeciwieństwie do Amerykanki Timea czuje sie o wiele lepiej..Mówią o tym tegoroczne wyniki gdzie zawodniczka z Europy przegrala tylko 2 mecze z 15 które rozegrała.Jeśli chodzi o aktualny turniej w Paryżu to w 3 swoich meczach nie straciła seta i dość gładko poradzila sobie z Espinozą.Bouchard i Parmentier.Pisanie tutaj o przebiegu tych spotkań,procentach serwisu,winnerach itp.uważam za zbędne bo w tenisie czesto jest tak ze jednego dnia gra sie mecz życia a kolejnego dużo poniżej oczekiwań..Myślę,ze nawet jeśli Szwajcarka bedzie miala gorszy dzień to z Venus sobie poradzi dlatego,ze Amerykanka ma swoje lata,nie gra na swojej ulubionej nawierzchni,miewa przestoje w grze,jej serwis na ziemi nie ma takiej siły rażenia,rozegrala do tej pory tylko 7 meczy na mączce gdzie 2 z nich przegrala z Putinciewą i Babos,które w mojej ocenie sa zawodniczkami słabszymi od Szwajcarki.Jesli chodzi o obecny turniej to 1 runde przeszła po 2 wyrównanych tie-breakach z młodą Estonką Kontaveit,2 runda to niedoswiadczona rodaczka Chirico i gładkie 2-0,a w 3 rundzie 3 setowy pojedynek z Cornet,która jest zdecydowanie pod formą w tym sezonie i w ostatniej parti nie wytrzymała tego meczu kondycyjnie.
Biorąc pod uwage dotychczasowe wyniki,lepszą gre z glebi kortu po stronie Timei oraz to,że jest 9 lat młodsza stawiam na zwycięstwo Bacsinszky.
 
U 89

user18

Użytkownik
zacznę od meczy deblowych:

Garcia C. / Mladenovic K. 1,25 - dobry kurs do podbicia ako, Francuzki powinny gładko odprawić sklejkę turniejową z Niemiec. Forma w deblu mega w tym sezonie, super się razem rozumieją na korcie, obie dziewczyny dobry serwis. Z singli już odpadły, więc mogą w pełni skupić się na deblu. Najgroźniejsze rywalki już poza turniejem, więc otwiera się duża szansa na zgarnięcie wielkoszlemowego tytułu, i w moim odczuciu Garcia z Mladenovic ten tytuł zgarną. ✅

Hlavackova A. / Hradecka L. 1,42 - tutaj idę w stronę bardziej doświadczonej Czeskiej pary, a to, że Siniakova z Krejcikova dotarły do tej fazy turnieju uważam za szczęśliwy traf. Hingis z Mirzą musiały mieć wybitnie zły dzień, że tak gładko przegrały.. statystyka wygranych drugich podań 2/18 mówi sama za siebie. Przed starszymi Czeszkami otwiera się więc klarowna droga do półfinału, którą powinny wykorzystać, bo umiejętnościami deblowymi i zgraniem biją swoje rywalki na głowę.⛔

Svitolina +6,5 gema 1,57 - ogólnie Ukrainka ten sezon ma mocno przeciętny, na mączce wręcz fatalny, natomiast na tym turnieju prezentuje się bardzo przyzwoicie. 3 pewne zwycięstwa po 2:0 w dobrym stylu. Spodziewam się zaciętego spotkania, opady deszczu mogą mieć tu duże znaczenie, bo jak wiadomo Serena jest najgroźniejsza jak złapie swój rytm, wtedy jest nie do zatrzymania, a jeżeli spotkanie będzie rozgrywane &quot;na raty&quot; to Williams może mieć kłopoty z koncentracją i utrzymaniem rytmu. Być może Svitolina nawet urwie seta Serenie, na co mamy również zacny kurs, ale to już opcja bardziej ryzykowna.⛔

Ponadto skłaniałbym się na granie w stronę Bacsinszky 1,42✅, widać, że jest w gazie, pewnie odprawia kolejne rywalki, bdb forma w tym sezonie na mączce. Starsza z sióstr miewa od czasu do czasu jeszcze przebłyski dobrej formy, ale na rozpędzoną Timeę to raczej za mało.

uni

Swoją drogą ciekawe ile dzisiejszych spotkań zostanie rozegranych, pogoda to jakiś dramat w tym roku, częste przerywanie gry ogólnie źle działa na zawdoników, no chyba, że komuś w meczu wybitnie nie idzie to wtedy chyba modli się o opady deszczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Bo Serena ma 35 lat, nie jest robotem, przegrała ostatnie dwa Wielkie Szlemy z Flavią i Angie.
W Australii owszem Serena przegrała z Kerber, ale w US Open wyeliminowała ją Roberta Vinci w półfinale, a nie Flavia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
galica13 522

galica13

Użytkownik
Bóg jednak istnieje i chciał mi dać nauczkę! Czekam od niedzieli na kasę, bo Radwańska prowadziła 6-2 3-0, Halep 5-3 i gdyby nie było przerw itd to spokojnie by dowiozły zwycięstwo. A tu nagle wychodzą po dwóch dniach i Radwańska przegrywa 6 gemów z rzędu z babką spoza TOP 100 i gra jak *****, a Halep ze śmieszną okularnicą Stosur prze*ebuje seta i w drugim na dzień dobry oczywiście się łamie. I tak dobrze, że jest 2-3* dla Stosur a nie 0-4*.
 
U 89

user18

Użytkownik
Bóg jednak istnieje i chciał mi dać nauczkę! Czekam od niedzieli na kasę, bo Radwańska prowadziła 6-2 3-0, Halep 5-3 i gdyby nie było przerw itd to spokojnie by dowiozły zwycięstwo. A tu nagle wychodzą po dwóch dniach i Radwańska przegrywa 6 gemów z rzędu z babką spoza TOP 100 i gra jak *****, a Halep ze śmieszną okularnicą Stosur prze*ebuje seta i w drugim na dzień dobry oczywiście się łamie. I tak dobrze, że jest 2-3* dla Stosur a nie 0-4*.

no właśnie, zawsze mam takie wrażenie, że jeśli mecz jest przekładany to zawsze działa to na niekorzyść faworytów, w tym wypadku i Halep i Radwańska, które powinny dokończyć sprawę, przegrywają.. dziwna sprawa.

PS. Djokovic przegrał seta, ciekawe czy się cieszy z tego deszczu, bo jak widać Bautista w gazie hehe kto wie jak będzie po przerwie
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Raczej zaczną i będą grać z przerwami , prawdopodobieństwo deszczu w Paryżu od spada do 50 % i będą to opady już tylko przelotne
 
S 40

spejson1

Użytkownik
Raczej zaczną i będą grać z przerwami , prawdopodobieństwo deszczu w Paryżu od spada do 50 % i będą to opady już tylko przelotne
Na twitterze pojawił się wpis, że przed 15 na pewno nie zaczną ????
 
E 15

esemnw

Użytkownik
i tak o to koledzy i koleżanki wtapiamy kasę dzięki organizatorom - bynajmniej ja na halep i adze (2:0) - a pewnie takich jak ja jest wielu :p... btw. ktoś z Was oglądał któryś z tych meczy ? czy to faktycznie wina pogody i tego, że dopuścili do gry, czy tak słabo grała simona z agą ?
 
W 66

warchlak

Użytkownik
i tak o to koledzy i koleżanki wtapiamy kasę dzięki organizatorom - bynajmniej ja na halep i adze (2:0) - a pewnie takich jak ja jest wielu :p... btw. ktoś z Was oglądał któryś z tych meczy ? czy to faktycznie wina pogody i tego, że dopuścili do gry, czy tak słabo grała simona z agą ?
Simona w swoim stylu faluje i przegrała najważniejsze piłki. Generalnie mecz bardzo wyrównany i poza TB w pierwszym secie, decydują często pojedyncze akcje. Równie dobrze teraz po wznowieniu Halep może to odrobić i wygrać ;]
 
vercyngetoryx 308

vercyngetoryx

Użytkownik
Panowie nie ma co plakac, Aga moze sobie zrobila kontrolowany spacerek przez drugiego seta, bo kurs na wygrana 2 seta przez Pironkova byl mega, a czasu do namyslu wiele
napisz jak ty to sobie wyobrażasz? ???? daje info znajomym, czy podstawionym osobom by ładowały grubą kasę w Pironkową? Wydaje ci się, że tak to działa?
Może wysil się trochę i poszperaj po necie jak to się naprawdę robi, bo kompletnie nie tak jak sugerujesz... coś kiedyś usłyszałeś i potem się takie farmazony sadzi. Czasy sprzed dekady, gdzie idiotyczni włosi potrafili obstawiać swoje mecze z hotelu turniejowego już dawno minęły i nie wrócą. Jaka ci się wydaje będzie reakcja buka czy giełdy gdy nagle w taki kurs kilka osób załaduje gruuubą kasę? Myślisz, że oni tego nie sprawdzą i tak zostawią? ???? Przecież oni monitorują i zgłaszają takie kwiatki. Beka.
zdecydowanie za dużo ustawek co poniektórzy widzą, co nie znaczy oczywiście, że ich nie ma
 
P 2

przmk

Użytkownik
i tak o to koledzy i koleżanki wtapiamy kasę dzięki organizatorom - bynajmniej ja na halep i adze (2:0) - a pewnie takich jak ja jest wielu :p... btw. ktoś z Was oglądał któryś z tych meczy ? czy to faktycznie wina pogody i tego, że dopuścili do gry, czy tak słabo grała simona z agą ?
Wtapiacie pieniądze tylko i wyłącznie ze swojej winy -
kto siedzi w środowisku tenisowym doskonale wie ze nie gra sie kursów 1,1 - 1,5 bo :
po 1. to kobiety (mają miesiączki , kłótnie z chłopakiem, kłótnie z przyjaciółką,gorsze dni )
po 2. można przekalkulować na przykładzie meczu Pironkova - Radwańska :
obie grały dobrze , obie doszły do tego poziomu turnieju więc w teorii dalej faworytką bedzie Radwańska ale w praktyce szanse można określic jakos 60:40 ,70:30, więc kurs 5:1 na Pironkovą będzie value.
Ot cała filozofia - stawiajcie na dogi w tenisie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
E 15

esemnw

Użytkownik
Simona w swoim stylu faluje i przegrała najważniejsze piłki. Generalnie mecz bardzo wyrównany i poza TB w pierwszym secie, decydują często pojedyncze akcje. Równie dobrze teraz po wznowieniu Halep może to odrobić i wygrać ;]
Rozumiem, tylko wydaje mi się, że samantha nie odda żadnego z 3 pozostałych jej serwisów do zwycięstwa.
Ja wiem, że Samantha to Samantha, ale gra bardzo dobrze jak na siebie w tym turnieju, a i jej serwis jest niczego sobie. No ok, Safarova na własne życzenie z nią przegrała, ale powoli zmierza ku temu, że simona podzieli los czeszki ;]
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Ponoć znowu zaczyna padać, jak już mieli wychodzić na kort...
Najlepiej niech odwołują dzisiaj te mecze i poczekają na warunki gdzie będzie można rozegrać mecz bez przerw i najlepiej na suchym korcie...To zarówno w ATP i w Wta obejdzie się bez niespodzianek

@edit widzę organizatorzy za wszelką cenę chcą żeby cokolwiek się dzisiaj odbyło... Takie to wszystko na siłę i pod underdogów
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
4.60 pironkova pograne było. Teraz rączka Radwańską boli, to może skreczujemy i będziemy mieli wymówkę? Z każdą rundą gram regularnie na przeciwniczki Agi. Garcia zaczynała obiecująco, Pironkova przeciwieństwo tego. Podziwiam Bułgarkę za grę z kontuzją (nie wierzę, że noga jej nie kuje) i oby ten mecz dograły panie do końca. Nie mogę słuchać komentatorów, jakie to piłki ciężkie jak błąd popełnia Radwańska i jaka to niedoświadczona i że 102 w rankingu Pironkova, gdy wywalała po autach w pierwszym secie. Oglądamy dalej...
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
niestety zegnamy Age ???? mozna sobie pluc, ze przegrala przez deszcz, ale niestety taki jest sport ????
Chociaz po ostatnich meczach siatkarzy i w reczna nic mnie juz nie zdziwi... wierzyc trzeba ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom