>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
rafaelinho 643

rafaelinho

Użytkownik
Muguruza 2.50 Pinnacle ✅✅✅

DAŁA RADE!!! I TO W JAKIM STYLU! CHYBA MAMY NOWĄ DOMINATORKĘ WTA! BRAWO BRAWO ????

Krótko bo już dużo osób coś napisało.
To nie będzie pierwszy finał Muguruzy w karierze więc to ogromny plus, że ma porównanie jak może zachowywać się jej głowa. Gra tu bardzo dobry tenis, jest pewna siebie i bez problemów odprawia kolejne rywalki po 2:0.
Serene oglądalem w meczu z małą Putinką i Bertens za każdym razem licząc, że któras pokona moją znienawidzoną tenisistke, która bardziej nadaje się do cyrku niż na kort za to całe pajacowanie i darcie ryja no, ale nie odbiegając. Muguruza skupia to czego zabrakło Putince i Bertens. W przypadku tej pierwszej siła i warunki fizyczne u drugiej z racji gry z kontuzją sprawność poruszania po całym korcie.
Williams na pewno będzie grać lepiej niż w poprzednich spotkaniach bo tam przecież odstawiała kabaret snując się po korcie i robiąc głupie miny, ale tu na nawierzchni ziemnej nie będzie miała tak ogromnych atutów siłowych. A pokazuje ostatnio, że jak rywalka ją rozrzuci po korcie to jak sarenka w tych wymianach nie biega.
VAMOS MUGI!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Trudny mecz do typowania.. Serena z Bertens zagrala w waznych punktach naprawde swietny tenis i mimo wszystko jej poziom tenisowy jest nadal na wysokim poziomie.. Muguruza no wciaz mnie nie przekonuje, wygrywa mecz za meczem, ale wciaz widac braki na BH.. Zeby wygrac z Serena bedzie musiala zagrac na bardzo wysokim poziomie.. Ja osobiscie Sereny bym nie skreslal, porazka w polfinale z Vinci , potem final z Kerber, no w koncu Serena bedzie chciala wygrac i wg mnie Serena wygra ten turniej, Muguruza, jeszcze nie ten czas na szlema.. Serena 1.60 i Serena wygra minimum trzema gemami ( Serena -2.5 gema ) 1.9 Sportingbet
Przeciwko Serenie nie postawilbym zadnych pieniedzy a doswiadczenie plus dawno nie wygrany szlem przez amerykanke da o sobie znac, do tego Muguruza, ktora moze i wygrywa ale nie jest na ta chwile, w mojej opinii, w zaden sposob zagrozic amerykance, nie ten poziom i czas ..
Muguruza 2:0 A jednak mlodosc .. Wygrala lepsza brawo ..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adzia07 47

adzia07

Użytkownik
Serena Williams 1.57 !!! Bet365

Jak dla mnie finał wygra Serena, Muguruza półfinał zagrała świetny ale przeciwniczka nie była wymagająca, fatalny mecz Stosur zapewnił finał Hiszpance. Muguruza jak dla mnie słabo porusza się na korcie, Williams też do najlepszych nie należy ale jak tylko dołoży swój świetny pierwszy serwis to przeważy szale zwycięstwa na swoją korzyść. ;) W ostatnim spotkaniu na powierzchni ziemnej wygrała Muguruza wiec to spotkanie daje szansę Amerykance na rewanż i pokazanie ze jest rakieta numer jeden w tenisie. :cool::cool: Wydaje mi się, że kurs jest warty pogrania bo jak wiadomo jest to Serena Williams która dominuje w WTA i rzadko się zdarza by kurs na nią był aż tak duży. Poza tym uważam ze warto pograć 2:0 Williams 2.37 bet365 gdyż po pierwszym wygranym secie Sereny Muguruza może się już nie podnieść i kolejny set przyjdzie Amerykance bardzo łatwo. (Ale to już dla odwazniejszych) :grin::cool: Powodzenia !

⛔ Muguruza dziś niestety o wiele lepsza. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ten hurra optymizm na Muguruze bym lekko stonowal, finaly rzadza sie swoimi prawami, Serenka na pewno sie nie polozy i nie odda meczu. Bedzie walczyc na maksa, te Jej slanianie sie po korcie bym bral z dystansem. Tenisistka jest na pewno lepsza, ma psychike mistrzyni i wszystkie swoje atuty bedzie chciala dzisiaj wykorzystac. Mocno analizowalem dzisiejszy mecz pod kazdym wzgledem i niestety sie poddaje, ten mecz moze sie potoczyc absolutnie w kazda strone. Jesli mial bym cos wybrac to chyba bym poszedl w

S.Williams vs G.Muguruza. To Win Match With Handicap By Sets: Muguruza, Garbine (+1.5) Price: 1.51 marathonbet ✅ ;)

ale nie jestem przekonany i odpuszcze sobie dzisiejsza inwestycje.

no bet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawczak9 76

pawczak9

Użytkownik
Serena 2-0 Kurs 2.50 Bet35.

Nie zgadzam sie z opiniami w strone Hiszpanki. Który to juz raz powtarza się sytuacja ze Amerykanka ledwo biega po korcie wygrywa niby od niechcenia ?! Dziwi mnie to ze ktos porusza ten temat w swoich analizach. Amerykanka chciala dojsc do finalu i tak sie stalo raz sie starala bardziej raz zlewala, jednak teraz to final. Jeden mecz do osiagniecia upragnionego koncowego tytulu wiec mentalnia mysle e bedzie zmobilizowana, a jesli chodzi o umiejetnosci jest zdecydowanie lepsza. Ja dzis pobieram zwyciestwo Amerykanki i gram to grubo, do tego probuje dokladny wynik 2-0, moim zdaniem scenariusz jak najbardziej realny, a kurs w granicach 2.50 zacheca, ogolnie kurs na win amerykanki jes dla mnie zaskakujaca wysoki, zazwyczaj kursy oscylowaly w granicach 1.2-1.3, zachecam i pozdrawiam
 
zibi16 1,2M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - Rolland Garros
Spotkanie: S. Williams - G. Muguruza
Typ: 2
Kurs: 2,45
Godz: 15:00
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Przed nami wielki Finał Rolland Garros a w nim zmierzą się najlepiej grające w tym turnieju czyli 1 rakieta na świecie S. Williams z 4 rakietą na świecie G. Muguruza. Mój typ to zwycięstwo Hiszpanki. To Ona na przestrzeni całego turnieju spisuje się lepiej, wygląda na świetną formę a Williams od jakiegoś czasu męczy się z rywalkami.
Droga Muguruzy do wielkiego Finału - 2:1 z Schmiedlova, 2:0 z Georges, 2:0 z Wickmayer, 2:0 z Kuznetsova, 2:0 z Rogers, 2:0 z Stosur a więc Garbine przegrała tylko 1 set z I rundzie w 1 secie, kolejne 12 setów ja Jej konto.
Droga Williams do wielkiego Finału - 2:0 z Rybarikova, 2:0 z Pereira, 2:0 z Mladenovic, 2:0 z Svitolina, 2:1 z Putintseva i 2:0 z Bertens tutaj również tylko 1 set stracony ale Ona bardziej się meczyła w poszczególnych meczach.
Obie zawodniczki rozegrały do tej pory ze sobą 4 spotkania - 3 zwycięstwa Amerykanki i 1 zwycięstwo Hiszpanki ale właśnie to jedno zwycięstwo było 2 lata temu na Rolland Garros 2:0 i to wtedy była wielka sensacja. Dziś to już nie będzie sensacja.

Przed nami kapitalne widowisko się zapowiada i może nawet 3 sety będziemy oglądać. Ja liczę na młodszą zawodniczkę która ma ogromny potencjał, silne uderzenia, świetny serwis. Typuję zwycięstwo Garbine.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom