>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Roland Garros 2016 - turniej główny

Status
Zamknięty.
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Nie Rumunką, tylko Kazaszką :cool: Kiki od połowy 2 seta, nie grała za wiele, co świadczy, że Timea była dzisiaj słabo dysponowana (mnóstwo zepsutych skrótów). Williams popełniła dzisiaj 43 UE (35 W) -8. Timea skończyła mecz na -23, a Kiki -15.
[Styl gry Holenderki + zmęczenie + tejpy na nodze.] =&gt; 3 sety mało prawdopodobne.
Patrzac na to, ze Kiki nie biegala w 2 secie do skrotow i ktora ma jakas kontuzje, bandaz na lydce, zgadzam sie, ze ten mecz jest nie do grania.. Kiki moze skreczowac, swoje juz zrobila i moze nie ryzykowac pogorszenia kontuzji.. Prawdopodobnie Serena w finale i byc moze tytul..
 
dx2 235,6K

dx2

Użytkownik
A ja w ogole nie rozumiem tego optymizmu pod katem Bertens. Bertens to tylko widzialem fragment w tym turnieju w meczu z Kasatkina, ale tam ujecie kamery z kortu bylo tak okropne, ze ciezko nawet to oceniac. Argument &quot;bo kurs jest mega&quot;, tylko uswiadcza w przekonaniu ze co niektorzy Bertens ujrzeli na korice chyba 1-szy raz. Duzo pisania o niczym, a fakt faktem ze backhand Bertens jest kulawy i kazda mocniejsza pilke Holenderka odgrywa slicem i to tak pokracznym, ze czlowiek sam sie zastanawia co to za uderzenie. Ten backhand Bertens to jest wedlug mnie najistotniejszy szczegol tego meczu. Takich zawodniczek, ktore uderzaja pileczka z moca podobna do Williams jest tylko garstka i Serena ten backhand ogra ze swoim powerem do bolu, jak sie domyslam.
Poza tym to jest polfinal szlema, czyli etap na ktorym Bertens jeszcze w zyciu nie byla i o ktorym pewnie nie marzyla jak dotad. Z Williams mecz trzeba wygrac nie tylko umiejetnosciami, ale takze trzeba wygrac w sferze mentalnej i to bedzie kolejna przeszkoda dla Holenderki. Nie gram bo i kursu rzedu 1.1 grac sie nikomu nie oplaca, a biorac pod uwage, ze to pierwszy taki mecz z gatunku o takim znaczeniu w karierze Bertens to ja bym spodziewal sie zwyciestwa Amerykanki w dwoch setach. Ogolnie nikomu granie pod katem Bertens w polfinale szlema nie polecam, ale zycze ewentualnie powodzenia.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Mugu vs Stos and Kiki vs Sere
over 8.5 w 1 secie |2,30| bet365
⛔

Bertens +5.5 |2,00| bet365 ✅

Czarny Koń RG czyli oczywiście Kiki Bertens, która w moich oczach jeszcze przed turniejem była w tym miejscu w którym jest teraz. Holenderka jest zawodniczką, która najlepiej ze wszystkich porusza się po korcie i to nie podlega żadnej dyskusji. Widziałem każdy mecz Kiki tutaj. Jak na siebie to ma na prawdę solidny serwis, szczególnie jak trafia pierwszym to przeciwniczka ma duże problemy z jakimkolwiek returnem, nawet Serena. Gra agresywnie, ale z rozwagą, nie podpala się co jest bardzo ważne. W Tenisie najważniejsza jest głowa, następnie nogi, w których tutaj Kiki ma przewagę a na końcu dopiero ręce. Holenderka jest w lepszej dyspozycji niż Putintseva, która narobiła Amerykance dużych problemów. Spodziewałem się kursu na Holenderkę około 5,00 dostałem 6,50 więc w moich oczach jest to małe value i handi w jej stronę jak najbardziej do gry tak samo jak over w pierwszym secie bo nie wierzę, że Kiki da się połamać dwa razy a Serena to wiadomo, chodź czasem &quot;odpały&quot; swoje tam ma. Pierwszy set jest skazany na over, że tak powiem i polecam. Obie panie będą trzymały swój serwis.

Muguruza, która złapała formę właśnie tutaj, bo turnieje w Madrycie czy w Niemczech totalnie nie udane. Tutaj również proponuję over w pierwszym secie, bo nie wierzę że ktoś tutaj wygra do 2 albo niżej. Hiszpanka jeśli będzie trafiała pierwszym serwisem to nie będzie zbytnio co zbierać. Widziałem jej dwa spotkania tutaj z Kuznetsową z którą poradziła sobie nadzwyczajnie łatwo i Rogers, zagrała na prawdę solidnie i gołym okiem widać że jest po prostu &quot;to coś&quot;. Stosur również bardzo solidnie a przeciwniczki do tego pół finału były od niej zdecydowanie lepsze, chodzi mi tutaj o Halep i o finalistę z poprzedniego sezonu czyli oczywiście Safarową. Również typowy mecz overowy, obie panie dobry serwi chodź wiadomo że Mugu zdecydowanie lepszy, ale Stosur w wymianach lekka przewaga. Na prawdę fajny dubelek overów w 1 secie, który jak najbardziej polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Moim zdaniem nie warto typować czy wygra Serena czy Kiki bo raczej sprawa jest oczywista. Zwróciłem jednak uwagę na over 19,5 gema w tym meczu po kursie 2.00. Kiki nie odda tego meczu i tego jestem na 100% pewien. Będzie walczyć o każdą piłkę i nie wykluczone że jakiś set skończy się tie-breakiem. Punitseva ugrała seta z Sereną więc czemu Kiki nie miała by zrobić tego samego skoro jest w lepszej formie niż Kazaszka.

Serena-Kiki over 19,5 gema Betclic 2,00
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Nie wiem czy panowie tak ochoczo idący w stronę Bertens oglądali jej wczorajsze spotkanie. Zarówno ona jak i Baczyńska grały fatalnie, masa błędów (więcej po stronie Szwajcarki, dlatego przegrała). Serwisy Kiki tak potężne, że ledwo dolatywały do siatki. Pierwszy serwis porównywalny do drugiego Radwańskiej. Serena ją zatłucze returnem. Do tego już w pierwszym secie potrafiła zagrywać piłki na sztywnych nogach, do skrótów nawet nie startowała. Generalnie wczoraj fizycznie wyglądała marnie. Wygrała, bo Szwajcarka prezentowała się jeszcze gorzej.

Zrobicie jak chcecie, ale po tym co zobaczyłem wczoraj złotówki nie postawiłbym na coś w stronę Kiki. Różnica poziomu jej gry między meczem z Keys a wczorajszym była kolosalna. Nie wierzę, że to ten jeden słabszy mecz jaki przytrafia się w turnieju. Wg mnie ona po prostu zaczyna odczuwać mocno trudny dwutygodniówki.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Wg mnie dzisiaj ten piękny sen Kiki szybko się skończy. Tak jak napisał @Rngizz - ona nawet nie startuje do piłek pod siatkę. Nie grałem jeszcze przeciwko niej w tym turnieju, ale w tym momencie trzeba. Oglądałem ją z ciekawości przeciwko Bacsinszky, która wg mnie zagrała poniżej tego co mogła zagrać. Różnica klas obu zawodniczek jest kolosalna. Tutaj nie może być innego wyniku jak wygrana Sereny, i mam nadzieję, że zrobi to w dwóch setach. Umiejętności, głowa i doświadczenie jest na pewno po stronie Amerykanki. Myślę, że Holenderka nie jest w stanie wygrać więcej jak 7 gemów przeciwko pierwszej rakiecie WTA. Wynik 6:3 6:4 na pewno realny pod kątem zwycięstwa obrończyni tytułu sprzed roku.

Williams/poniżej 19,5 gema w meczu @1,91 Fortuna
 
adzia07 47

adzia07

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 13
Spotkanie: Serena Williams vs Kiki Bertens
Typ: powyżej 18,5 suma gemów
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Wydaje mi się, że ten kurs jest bardzo wysoki na tą grę jaką prezentuje Holenderka. Nie ma co dużo mówić- gra swój turniej życia, ograła w ćwierćfinale bardzo dobrze spisująca sie na tym turnieju Bacsinszky i to bez straty seta! Williams nie jest w swojej najwyższej formie. Kiki Bertens jest w stanie zabrać seta Serenie a nawet pokrzyżować jej plany na wygranie tego turnieju. Myślę, że ten typ jest jak najbardziej racjonalny! Powodzenia!

✅ juz po pierwszym secie.. :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Rolland Garros
Godzina: 13:00
Spotkanie: Muguruza B. G. - Stosur S.
Typ: Stosur S.
Kurs: 3.65
Bukmacher: Pinnacle

Dzisiaj wszyscy raczej za młodą utalentowaną Hiszpanką jednak może to być złudne. Oglądałem Muguruzę w meczu z Rogers i nie pokazywała nic wielkiego gdyby Amerykanka była lepsza zawodniczką wygralaby przynajmniej 1 seta gdzie miała piłkę setową. Hiszpanka miała dużo słabsze przeciwniczki do tej pory jedyna groźna to Kuzniecowa. Natomiast Australijka ograła dwie bardzo groźne zawodniczki Halep i Safarową. Obie zawodniczki grały raz na mączce w Madrycie w 2014 roku gdzie wygrała Stosur po 3 setach. Stosur lubi grać w Paryżu gdzie zanotowała występy godne uwagi w 2010 roku finał w 2012 półfinal. Moim zdaniem duże znaczenie może mieć pogoda w Paryżu ciągle deszczowo korty wolne co sprzyja Stosur i zabiera atut y Hiszpance czyli serwis. W dłuższych wymianach powinna być góra Stosur moim zdaniem mecz wyrównany ze wskazaniem na Stosur.
 
U 89

user18

Użytkownik
dodam jeszcze coś od siebie:
Garcia C. / Mladenovic K. 1,41 - tak jak pisałem przy okazji poprzedniej analizy tych zawodniczek, że są faworytkami do tytułu tutaj i nadal zdania nie zmieniam. Są w gazie obie panie, doskonale rozumieją się na korcie, ich ostatnie wyniki imponują, bez większych problemów odprawiają z gry kolejne pary. Kuznetsova z Gasparyan dobrze prezentują się na tym turnieju, jest to ich 1 wspólny turniej a już osiągnęły półfinał, także duże brawa bo wyeliminowały po drodze kilka uznanych par deblowych, natomiast w meczu z Francuzkami nie daję im większych szans. Garcia z Mladenovic mają tytuł na wyciągnięcie ręki na własnej ziemii, publika jeszcze dodatkowe je zmotwuje.✅

drugi mecz to finałowy mecz miksta:
Mirza S. / Dodig I. 2,20 - jak dla mnie mecz typowe 50/50, więc wolę pobrać większy kurs. Obie pary już raz stanęły na przeciwko siebie przy okazji meczu podczas AO i górą była para Dodig/Mirza 2:0. Ogólnie rzecz biorąc to Mirza i Dodig dysponują lepszym serwisem niż ich rywale po drugiej stronie siatki, dodatkowo ograli tutaj bardzo groźną parę Herbert/Mladenovic, co robi na mnie wrażenie. Mecz jest rozgrywany na zasadzie super tiebreka i decydujących pkt przy równowadze, co wydaje mi się jest z korzyścią dla Dodiga i Mirzy, gdyż wydaje mi się, że to ta para będzie miała większe szanse na przełamanie serwisu rywali.⛔
uni
 
J 146

jazdazbukami

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 15:00
Spotkanie: Serena Williams vs Muguruza
Typ: DW 0:2
Kurs: 4.40
Bukmacher: Unibet

Czekałem na ten mecz już od ćwierćfinału, jednak po cichu licząc, że może Kiki Bartens sprawi niespodziankę, tak się niestety nie stało. Serena dostała wprost wymarzoną drabinkę, a i tak była blisko wyeliminowania przez Putintsevę, która niestety zbytnio podpaliła się w kluczowych piłkach 2 seta. Serena gra wybitnie słabo co widać było i z Kazaszką i Holenderką, długo wchodzi na swój wysoki poziom, gra bardzo sztywno, bh po linii nie funkcjonuje, często zacina się na serwisie, no każdy powie że to nie jest Serena z ubiegłego roku kiedy dosłownie demolowała rywalki, pomimo tego, że często wolno wchodziła w mecz.
Po drugiej stronie, która też jeśli chodzi przynajmniej o nazwiska nie trafiła na renomowane przeciwniczki, ale w przeciwieństwie do Sereny demolowała rywalki bez problemów.
Uważam że Amerykanką jest wymarzoną przeciwniczką dla Hiszpanki ze względu na mała ruchliwość i małą regularność, jeśli jej przeciwniczką byłaby Bartens lub Bacsinszky to po prostu bym odpuścił typowanie, uważam że tak jak w 2014r. rozstrzela Williams, która ma ogromne problemy gdy przeciwniczki grają mocne piłki pod linie. Ciężko tu coś więcej napisać, każdy kto oglądał Serenę wie, że z taką grą finałów się nie wygrywa.
Mój plan jest taki, typuję 2:0 dla Muguruzy, jeśli Williams wygra 1seta, to gram win Hiszpanki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
ludy 59

ludy

Użytkownik
dodam jeszcze coś od siebie:
drugi mecz to finałowy mecz miksta:
Mirza S. / Dodig I. 2,20 - jak dla mnie mecz typowe 50/50, więc wolę pobrać większy kurs. Obie pary już raz stanęły na przeciwko siebie przy okazji meczu podczas AO i górą była para Dodig/Mirza 2:0. Ogólnie rzecz biorąc to Mirza i Dodig dysponują lepszym serwisem niż ich rywale po drugiej stronie siatki, dodatkowo ograli tutaj bardzo groźną parę Herbert/Mladenovic, co robi na mnie wrażenie. Mecz jest rozgrywany na zasadzie super tiebreka i decydujących pkt przy równowadze, co wydaje mi się jest z korzyścią dla Dodiga i Mirzy, gdyż wydaje mi się, że to ta para będzie miała większe szanse na przełamanie serwisu rywali.
uni
Dodig ma w nogach 3 sety z dzisiejszego meczu, także moze nie być już tak świeży. Przy siatce lepiej prezentują się Paes z Martiną. Dla mnie 60/40 dla faworytów.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Muguruza 2.30 STS. Hiszpanka lepiej się prezentuje. Fizycznie idealnie - motoryka na piątkę. Tenis naprawdę przekonujący - zamiata na takim luzie te kończące strzały ! Mentalnie - po prostu zacięta lwica !!! Mam nadzieję, że w trakcie meczu po mału dobierze, że się do &quot;tyłka&quot; Amerykanki. Serena będzie odgrywała cyrk - mam już dość tego!!! Widać, że fizycznie Amerykanka jest na dnie, wisiała już parę razy na bardzo cienkij lince...Charakter oraz mocny siłowy i bezkompromisowy tenis wygra z aktorstwem, rykiem i takim graniem falami i zrywami. Sciskam mocno kciuki za Hiszpanke. Ciekawe ile Serena dostanie końskich dawek środków przeciwbólowych...pewnie dowiemy się za parenaście lat w książkowych wspomnieniach Sereny. Po przegranym pierwszym finale Szlema na trocinach Hiszpanka wygląda zupełnie innaczej. Jej tenis jest aktualnie doskonały. Cechy wolicjonalne dużo lepsze. Jest dojrzałą kobietą która msa swoje 5 minut. Serena w małej rozsypce...dostała ostro w dupe i dała się jeszcze namówić na absurdalne deble z siostrą babcią. Niech w końcu młodość i sportowa witalność wygra! A buki niech trochę kasy z pończochy oddadzą. No Muguruza jedziemy z tą sarenką.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
prezes27 1,4K

prezes27

Użytkownik
Serena Williams - Garbine Muguruza

Muguruza @2,37 ✅✅✅ bet365
Super mecz Hiszpanki

Od meczów 1/8 po cichu liczyłem na taki właśnie skład meczu finałowego pań. Gdy wejdziemy na strony bukmacherskie, zobaczymy kursy na Serenę w okolicach 1,55-1,7. Przyznam, że nie pamiętam kiedy ostatnio widziałem tak wysokie kursy na tą tenisistkę. Jest jednak prosty powód takiego stanu rzeczy. Serena po prostu nie jest murowanym faworytem w tym finale. Być może narażę się co niektórym forumowiczom, ale dla mnie lekką faworytką jest nawet Hiszpanka. Dlaczego? Już tłumaczę.

Przyznam, że nie oglądałem wszystkich meczów Sereny, widziałem jej spotkanie półfinałowe i ćwierćfinał z Putintsevą. Wcześniejszych rund nie oglądałem, bo wtedy równocześnie rozgrywane były ciekawsze pojedynki. Do finału przeszła nie bez problemów. Rozegrała 3 bardzo łatwe spotkania i 3 w których musiała się dość mocno wysilić (z Mladenovic, Putintsevą i Bertens). W drodze do finału straciła 2 sety. W tych dwóch pojedynkach, które miałem okazję obejrzeć, Serena wyglądała dosyć średnio, żeby nie powiedzieć słabo. Ociężała, kiepsko poruszała się po korcie, serwis też, wydaje mi się, nie tak groźny jak zazwyczaj. Dziwne decyzje o graniu skrótów, chociaż to nie jest jej styl gry (być może takie były założenia przedmeczowe, nie wiem). Wiadomo, korty ceglane, ciężkie warunki, wilgotno, to wszystko nie pomagało Amerykance. Ale patrząc na jej wyraz twarzy, można odnieść wrażenie, że jest na korcie za karę. Oczywiście w chwilach zagrożenia, jak chociażby końcówka 2 seta ćwierćfinałowego, potrafiła się zmobilizować i pokazać lepszą grę. Wiadomym jest to, że Serena dalej jest piekielnie groźną tenisistką, mogącą wygrać w łatwych dwóch setach z każdą tenisistką. Ale nie sądzę, że tak będzie w dniu jutrzejszym.

Oglądając turniej Wimbledonu w sezonie 2014 i pojedynek półfinałowy z udziałem Simony Halep i Eugenie Bouchard, powiedziałem do siebie mniej więcej takie zdanie: &quot;To są tenisistki, które za 2-3 lata będą rządzić na światowych kortach&quot;. O Garbine nawet wtedy za bardzo nie słyszałem (odpadła w 1 rundzie). Rok później mieliśmy ją w finale z Sereną. Co prawda tamten mecz przegrała, ale zagrała nieźle, a, co ważniejsze, zebrała sporo doświadczenia. Doświadczenia, które jutro może okazać się bezcenne. Hiszpanka ma dopiero 22 lata (aż 12 lat mniej, niż Serena). Do finału awansowała tracąc zaledwie 1 seta w meczu 1 rundy z Anną Schmiedlovą (pierwsze koty za płoty). W następnych spotkaniach pokazała się z bardzo dobrej strony. Dysponuje bardzo dobrym serwisem (jeden z szybszych w turze). Potrafi grać mocne, płaskie piłki zarówno z forehandu, jak i backhandu. Zdarzają jej się błędy, ale jest w stanie je niwelować winnerami. Tego sezonu może nie ma jakoś super udanego, jej najlepszym osiągnięciem jest półfinał osiągnięty w Rzymie, lecz na kortach w Paryżu gra bardzo dobrze.

Ciekawą sprawą są ich bezpośrednie pojedynki. Otóż, panie spotkały się dotychczas 4-krotnie i za każdym razem były to pojedynki w turniejach Wielkoszlemowych. Serena prowadzi w tej rywalizacji 3-1, a jedyne zwycięstwo nad Amerykanką Garbine osiągnęła... na kortach Rolanda Garrosa w roku 2014 (zdecydowane zwycięstwo 6-2, 6-2). Nie od dziś jednak wiadomo, że siostry Williams nie są mistrzyniami w poruszaniu się po kortach ceglanych, za to tenis hiszpański słynie ze świetnych wyników osiąganych przez swoich graczy na &quot;pomarańczowym&quot;.

Garbine ma według mnie bardzo dużą szansę w jutrzejszym finale. Grała już w finale turnieju Wielkoszlemowego, więc wie &quot;z czym to się je&quot;. Serena młodsza już nie będzie, 34 lata i mączka nie będą tutaj pomagać. Oczywiście, Amerykanka jest wielką mistrzynią, rozegrała mnóstwo ważnych finałów w swojej karierze, większość z nich wygrała, biorąc pod uwagę doświadczenie i rutynę, przewyższa Hiszpankę znacznie. Ja, mimo wszystko, liczę jutro na małą niespodziankę i triumf przyszłości żeńskiego tenisa w postaci Garbine Muguruzy.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Williams, Sharapova, Radwańska to już przeszłość, teraz idzie nowe, młode. Muguruza prezentuje się fantastycznie w tym turnieju, 2 lata temu również wygrała z babcią Williams tutaj powinno być podobnie. Muguruza 2,52 Pinnacle.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Makarova/Vesnina - Garcia/Mladenovic

Rosyjsko francuski pojedynek. Faworytem bukmacherów są gospodynie.
Para, która w tym sezonie na clay&#39;u idzie jak burza. Wygrana w Charleston, Stuttgart, Madryt oraz ćwierćfinał w Rzymie. Na 20 spotkań przegrali tylko jedno! Rosjanki natomiast w tym sezonie na clay&#39;u rozegrali 13 spotkań, przy czym ponieśli 2 porażki (półfinał w Madrycie i finał w Rzymie). W bezpośrednim pojedynku rozegranym w Madrycie para Garcia/Mladenovic wygrała 2:0 (6:2, 6:3). Wszystko przemawia za parą francuską. Ja jednak zagram na parę rosyjską i spróbuję wam wytłumaczyć dlaczego tak, a nie inaczej.
Po pierwsze Makarova/Vesnina jest bardziej doświadczoną i bardziej zgraną parą.
Po drugie osiągały już tutaj bardzo dobre wyniki (zwycięstwo w 2013r. i półfinał w 2015r.).
Po trzecie w drodze do finału rozegrały mnie setów (11 do 12 przy parze francuskiej).
Po czwarte miały trudniejsze przeciwniczki (Chan/Chan, Georges/Pliskova czy niespodziankę turnieju Krejcikova/Siniakova).
Po piąte w rankingu Road To Singapore zajmują dopiero 12 miejsce.

Jedna jak i druga para są w świetnej formie i stworzą przyjemne dla oka widowisko. Będzie dużo walki, nie wykluczam trzech setów.
Szansę oceniam 60/40 dla faworytek, więc kurs 2.40 na parę rosyjską biorę z pocałowaniem ręki.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że ktoś z typu skorzysta ????

Makarova/Vesnina - Garcia/Mladenovic 1
Kurs 2.40
Expekt.com
 
F 0

fifimaniak

Użytkownik
Ja spróbuje w tym finale dwa typy. Ja wiem ,że Muguruza gra świetnie, wspaniale ale gra jednak z Sereną, która tak jak ma wyrąbane w każdym meczu tak w finale koncentruje się na maxa, nie będzie odpuszczania ????

Serena Williams wygra mecz 1.65 Sportingbet ⛔⛔⛔


Oraz za lżejszą stawkę moim zdaniem zawyżony kurs na tie break w tym meczu. Na innych bukach jest koło 3.10-3.20. Typ na wyczucie, obie potrafią mocno serwować więc może być wyrównany mecz, w końcu to finał więc walka będzie do ostatniej piłki z jednej jak i z drugiej strony.

Liczba tie breaków w meczu over 0.5 3.70 Unibet ⛔⛔⛔

EDIT : Przy stanie 5:6 przy serwisie Muguruzy Serena miała dwa breaki.. nie potrafiła wykorzystać.. szkoda strzępić ryja
 
bukmacherd 537

bukmacherd

Użytkownik
Finał kobiet Roland Garros. Bardzo ciekawe starcie Williams - Muguruza. Moim zdaniem absolutnie 50-50 bez faworytki . Jaka Williams jest każdy wie i każdy widzi. Oglądałem oba jej ostatnie mecze z Putinstevą i Bertens i wyglądało to poprostu tragicznie i jeżeli zagra tak w finale to Muguruza ją zmieli . Ale że Amerykanka to wybitna aktorka mogliśmy się przekonać nie raz, i tak naprawde dyspozycja Sereny dla mnie jest zagadką , niby wygląda to średnio ale nauczony doświadczeniem wcale się nie zdziwie jak wyjdzie na finał i zacznie grać jak z nut. Generalnie obserwując jednak Williams mam wrażenie że dopada ją wiek , ma ogromne przestoje w grze które Muguruza wykorzysta na 100 % . Co do Hiszpanki to trzeba jasno napisać , nawet jeżeli Amerykanka zagra świetny mecz to Garbnine ma absolutnie argumenty żeby nawiązać walke i solidnie przetestować Serene . Kapitalny serwis , i bombardowanie z głebi kortu napweno sprawią ogromne problemy Wiliiams . Jeżeli chodzi o aspekt psychologiczny to po tym co pokazała Muguruza w finale Wimbledonu co prawda przegranym z czarniawą , nie mam wątpliwości ze Hiszpanka absolutnie się nie spali i wytrzyma ciśnienie .
Muguruza - Williams 1 +1.5 seta 1.52 stawka 4/5 pinnacle ✅✅
Muguruza - Williams 1 2.48 stawka 2/5 pinnacle ✅✅
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Skoro już mowa o Serenie i ostatnim meczu z KIKI - kto ogladał to wie że Serena chodziła tam jakby jej ktoś nogi ostro pokiereszował - ledwo sie poruszała, wygladała jak na łożu smierci - ALE gdy tylko widziała zagrożenie o set/mecz ze strony Bertens - od razu przystępowała do ostrego starcia jakby potrajając swoją moc - jak dla mnie grała od niechcenie aż do pojawienia sie wizji wtopy - wtedy mobilizacja i punkty - co przełożyło sie na mecz.
Tak samo widze dzisiejszy finał - może grać spokojnie by mobilizować sie tylko na kluczowe momenty i wtedy z impetem w 5 sekund zdobywać punkty. A może nie ma rzeczywiscie juz sił i skonczy sie passa.
Ale jak to mowią - bardziej opłaca sie grać na podtrzymanie serii niż na jej przerwanie.
Dlatego myślę że SERENE @ ~1,6 zdecydowanie warto
Przegrana oznaczać będzie przełom w żeńskim tenisie....ale może nie dzisiaj
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
ALE gdy tylko widziała zagrożenie o set/mecz ze strony Bertens - od razu przystępowała do ostrego starcia jakby potrajając swoją moc - jak dla mnie grała od niechcenie aż do pojawienia sie wizji wtopy - wtedy mobilizacja i punkty - co przełożyło sie na mecz.
T
Szczególnie w pierwszym secie w tie breaku, gdzie prowadziła 6-5 i dwa razy przy swoim podaniu, proste woleje posłała w pół siatki.. faktycznie się motywowała na najwazniejsze piłki.. po prostu Bertens miała kontuzję i przede wszystkim nie wytrzymała tego meczu psychicznie, przestraszyła się wygranej i tyle. Dzisiaj Muguruza nie będzie się bała, bo już z Williams wygrywała i moim zdaniem dzisiaj będzie podobnie.

Muguruza 2.37 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
ALE gdy tylko widziała zagrożenie o set/mecz ze strony Bertens - od razu przystępowała do ostrego starcia jakby potrajając swoją moc - jak dla mnie grała od niechcenie aż do pojawienia sie wizji wtopy - wtedy mobilizacja i punkty - co przełożyło sie na mecz.
Szczególnie w pierwszym secie w tie breaku, gdzie prowadziła 6-5 i dwa razy przy swoim podaniu, proste woleje posłała w pół siatki.. faktycznie się motywowała na najwazniejsze piłki.. po prostu Bertens miała kontuzję i przede wszystkim nie wytrzymała tego meczu psychicznie, przestraszyła się wygranej i tyle. Dzisiaj Muguruza nie będzie się bała, bo już z Williams wygrywała i moim zdaniem dzisiaj będzie podobnie.
Muguruza 2.37 bet365 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom