>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2013 (26.05-08.06.2013)

oeb 257

oeb

Użytkownik
Williams Serena vs Kuznetsova Svetlana
Typ: Over 17.5 @1.72 [Bet365]
Jak najbardziej do grania na over ustawił linię gemową bukmacher. Po pierwsze Rosjanka nie jest kandydatką do srogiego lania ze strony madmoiselle Williams. A to dlatego, że patrząc w H2H, każdy ich mecz (a było ich do tej pory osiem) nie był do jednej tylko bramki i w każdym proponowana linia by pękła. Poza tym Rosjanka już swoje w Tourze ugrała i doświadczenia ma na pewno wiele, nie sądzę żeby wyszła na ten mecz jak na ścięcie. Bądź co bądź to triumfatorka tego turnieju (notabene w 2009, kiedy sięgała po tytuł odprawiła w półfinale właśnie Serenę). No ale ok, 2009 to dla Kuznetsovej był świetny rok, od tego czasu wiele się pozmieniało, niemniej jednak mam wrażenie że Svetlana bardzo poważnie podeszła do French Open, może chce udowodnić komuś (sobie?), że jeszcze się nie skończyła i od czasu do czasu może sprawić niespodziankę. Jak na razie jej to świetnie wychodzi. Tutaj na niespodziankę nie liczę, ale na ugranie przez Rosjankę tych sześciu gemów to już liczę mocno. Przede wszystkim jak dla mnie jest to grajka, która może się pokusić nie tylko o utrzymywanie własnych serwisów, ale przy odpowiednim splocie okoliczności nawet o przełamania Sereny. Jankeska od dziesięciu spotkań z rzędu (sic!) grała poniżej linii 17.5 G. Tutaj liczę na przerwanie tej passy, bo przeciwniczka jak najbardziej odpowiednia ku temu. Huknąć potrafi, returnuje w miarę, a i zimnej krwi w kilku kluczowych momentach nie powinno zabraknąć (w kilku, wiadomo że wszystkich szans z kortu nie podniesie). Ktoś już przy okazji tego turnieju pisał, że Kuznetsova umie kalkulować. Zgadzam się z tym. Myślę, że kalkulacja przed French Open była prosta: zrobić ćwierćfinał (dla Rosjanki na ten moment to świetny wynik), a potem jak Bóg da i będzie dobry dzień to powalczyć bez kompleksów z liderką rankingu. Zobaczymy jak będzie, ja w to wchodzę.
✅ 6/1 3/6 6/3
 
D 319

defox

Użytkownik
Nie wiem skąd ten hurraoptymizm w stosunku do Errani. Kto widział jej mecz z Suarez-Navarro ten wie, że zagrała go mega słabo i gdyby Hiszpanka myślała na korcie to mogło być gładkie 2:0. W drugim secie każdy gem serwisowy Errani to męczarnie, nie widzę jej winu z Isią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mbmartin 84

mbmartin

Użytkownik
Dziś stawiam Handi setowe na Amerykankę Hampton , myślę ,że stać ją spokojnie na ugranie seta , kurs całkiem niezły 1.70 w betgun i tam też gram w dublu z kolejną Amerykanką Stephens na over 18.5 games kurs 1.90 . Myślę,że nie zawiodę się na amerykańskich zawodniczkach , których w tej fazie turnieju jest całkiem dużo i powalczą z faworytowanymi tenisistkami.
 
omlygoryl88 121

omlygoryl88

Użytkownik
Hamtpon-Jankovic 0:2 2.0 Bwin
Jankovic gra w tym turniej dość pewnie. Może nie gromi jakoś specjalnie rywalek ale jest to równa gra na przyzwoitym poziomie. Jej przeciwniczka w pierwszy meczu męczyła się z Safarovą. Nie jest za pewna. Często męczy się w setach i gra tie breaki. Jankovic pokonała utytułowaną Stosur która była w przyzwoitej formie. Myślę że to będzie pewna ale nie jakaś ogromna wygrana. Myślę że spokojnie wygrane 6:3 6:4 w setach to coś czego możemy się tutaj spodziewać. Jankovic to doświadczona zawodniczka i z pewnością nie spali się psychicznie.
 
sztacheta 42

sztacheta

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Radwańska-Errani
Typ: 1
Kurs: 1,65
Godz: jeszcze nie znana (11.00)
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Ćwierćfinał Rolanda Garrosa. Moim zdaniem faworytką jest Polka. Aga idzie w tym turnieju jak burza , w poprzednim meczu nie dała szans serbce Ivanovic. I nie chodzi o same wygrane ale widać że Isia gra we Francji dobry tenis w tym turnieju . Errani oczywiście wymagająca tenisistka , w ostatnim meczu jednak bardzo męczyła się z przeciętną Hiszpanką Suarez Navarro. Polka z Włoszką grały ze sobą 3 mecze i .. wszystkie 3 mecze wygrała Radwańska, tracąc tylko 1 seta w tych spotkaniach. Errani może być zmęczona , gra również debla (jutro ma zaplanowany mecz ). Aga gra pierwszy raz w ćwierćfinale w RG i mysle ze wykorzysta swoją szanse i wygra ten mecz.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Serena Williams - Svetlana Kuznetsova Typ: 2 Kurs: 15,20 (Pinnacle) Z kolei ten kurs to valuebet.
Zgadzam się z tym w kontekście value. Problem jest jednak taki, że w meczach Sereny zawsze jest value bo buki nie chcą dać zarobić na najoczywistszym typie czyli zwycięstwie Sereny a jak ktoś jest śmiałek i zagra przeciwko niej to raz na rok może sobie coś tam wygrać bo więcej meczy Serena i tak nie przegra. Myślę, że należy się zastanowić nad tym jak ten mecz może wyglądać i jak długo Svieta będzie się w stanie opierać Serenie, bo co do czystego zwycięstwa to myślę, że i tak wygra Amerykanka i będzie tak, że ktoś kto postawi na nią 100zł wygra sobie 3zł a ktoś kto postawi 100zł na Svietę będzie mógł długo opowiadać, że było blisko, value itp ale zaksięguje i tak -100zł. To, że Rosjanka gra bardzo fajnie na tym turnieju niestety ni jak się ma do meczu z Williams, która nie daje powodów by przedwcześnie wysyłać ją do domu. Handicap gemowy uważam za dobre rozwiązanie. Często zdarza się, że Serena nie przełamuje rywalek od razu (zaobserwowałem to w szczególności gdy te pierwsze serwują w meczu) więc można mieć nadzieję, że Svieta powalczy w pierwszym secie przegrywając tylko te 6-4 a w drugim 2 gemy też uciuła.
Mój typ to handicap +6,5 gema dla Rosjanki kurs 2,0 bet365✅
Tak jak myślałem, było blisko wygranej Sviety ale co by się nie działo wygrać musiała Wiliams.

 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Aga - Sara (1.63) - Unibet
Nie ma się co za bardzo rozwodzić, na temat tego meczu. Jeśli Adze będzie siedział pierwszy serwis, i będzie agresywniejsza to mecz jest w jej zasięgu. Znamy Sarę i chyba każdy wie, że to, że jest niska, to atut ma taki, że jest szybka i dużo biega po korcie. Ale miejmy nadzieje, że jutro Aga, ją wyślę prosto na debel.. i liczę na Agi kolejny dobry występ. Po ostatnim meczu, z Serbką zagrała bardzo dobrze, nie poddała się, zawalczyła tak by spotkanie miało tylko 2 sety i jutro jeśli tylko się zepnie w sobie i nie będzie popełniała głupich błędów to wygra na spokojnie. Mecz o 14ej, w eurosporcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Agnieszka Radwańska - Sara Errani - 1 (1,66)⛔
Pinnacle Sports


Kurs już wyżej raczej na Polkę nie pójdzie więc pozostaje ugryźć mecz w tym stanie. Kolejny raz czeka Agnieszkę Radwańską trudny mecz. Spotykają się właściwie dwie dość podobne zawodniczki. W obu przypadkach serwis służy u obu Pań raczej do zaczęcia gry z naciskiem na Włoszkę. Polka jeszcze pomimo małej siły uderzenia potrafi zaserwować częściej niewygodne piłki do odbioru. Nie spodziewam się z żadnej strony armat. W całym turnieju Sara miała dosłownie jeden as. Polka miała ich 5 i średnio jeden pada w meczu. Obie mają dużą regularność odbić więc zapewne czeka nas niezła &quot;nawalanka&quot; na korcie. Wymiany z pewnością będą długie. Sara jest bardziej zmęczona od Polki i miała ostatnio jakieś problemy zdrowotne podczas meczu z Hiszpanką. Sara gra fazami. Momentami prowadzi mądrze wymiany, atakuje, a momentami zachowuje się jak statystka na korcie i czeka na zbawienie. Bardziej cenie umiejętności Polki dlatego uważam że Agnieszka ten mecz wygra, ponieważ Włoszka nie bardzo czym ma zaskoczyć Polkę. Włoszka szybko się porusza po korcie jednak po tym co widziałem podczas meczu z Hiszpanką nie jestem pewien czy będzie to jutro jej atut. Polka nie gra rewelacyjnie ale i tragicznie też nie jest. Serwis jest na dobrym poziomie, w meczu z Ana Ivanovic nawet kilka razy ryzykowała drugim podaniem zdając sobie sprawę że Serbka ma potężne uderzenie. Włoszka zapewne też będzie starać się atakować serwis Polki jednak siła uderzeń Sary nie jest tak groźna jak Serbki. Polka nie potrafi grać z zawodniczkami które grają silny tenis. (chyba że gra z zawodniczkami które mają papkę w psychice - jak Ana Iavanovic a czasami nawet Petra Kvitova) Sara do nich nie należy dlatego uważam że Agnieszka powinna jeśli nie normalnie wygrać to wymęczyć to spotkanie. Kto jak kto ale Polka jest w ścisłej czołówce zawodniczek które mają wysoką regularność przebijania piłek na drugą stronę w sposób niewygodny dla rywalek. Oby tylko smecze Agnieszki nie wyglądały tak jak w meczu z Ana Iavanovic bo to z pewnością źle u niej funkcjonowało. Polka zachowywała się wtedy jakby miała w GPSie wgraną pozycje Any, i idealnie posyłała jej piłkę prosto niemal na rakietę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Radwańska Agnieszka - Errani Sara @ 2.50 ✅ ✅ ✅
Osoby grające na Radwańską nie rozumieją jednej rzeczy. Polka jest słaba. Serio. Bez jakiejś niechęci, nienawiści czy czegokolwiek trzeba sobie normalnie powiedzieć, że Radwańska jest słaba. No jest słaba i tyle. A na clayu jej braki się jeszcze bardziej uwypuklają i powodują ośmieszanie się Radwańskiej i bardzo łatwy cel dla rywalek. Nie dość, że taki tenis nie przynosi żadnych efektów to jeszcze się go nie da oglądać. Jak osoby stawiające tutaj na Radwańską wytłumaczą te wyniki z przed RG. Porażki z Robson, Halep i męczarnie z Pironkova? Co w Paryżu nagle Radwańska dostała olśnienia i gra mistrzowski tenis. Nie róbmy z siebie idiotów. Radwańska gra cały czas taki sam tenis bez żadnych zmian. Ona nie potrafi nic zmienić i nie chce nic zmienić. Czy to jest aż takie trudne do zrozumienia? Ona jest w ćwierćfinale dzięki błędom rywalek. Tak dzięki błędom rywalek. Powiem jeszcze raz jakby ktoś jeszcze nie zrozumiał. Jest w półfinale dzięki tragicznej grze swoich rywalek. Jak ktoś się z tym nie zgadza to nie mam pytań. I teraz pytanie jak ona chce wygrać z Errani? Typujący na Radwańska powiedzcie mi w jaki niby sposób Radwańska ma pokonać Errani? Jakim stylem? Radwańska nie gra swojego tenisa, ona tylko liczy na błędy, a tych Errani nie będzie popełniać, także ja się pytam czym ona ma niby wygrać ten mecz? Nową fryzurą? Myśli, że tym rozproszy Włoszkę? No nie bądźmy śmieszni. Errani może nie jest w życiowej formie, ale wygrywa swoje mecze. Wygrywa walecznością, bieganiem, taktyką. A właśnie te rzeczy będą decydować o wyniku tego meczu. A w każdym z tych elementów bije Radwańską na głowę. To ona będzie prowadzić w tym meczu grę. Serwis nie jest niczyim atutem, Radwańska bije mocniej pierwszym, ale Włoszka też ma bardzo różnorodny dobry pierwszy serwis i dużo lepszy od Polski drugi. Return na korzyść Errani, która umie dobrze wejść na piłkę. W defensywie Włoszka świetna, świetnie odgrywa, umie kontrować, a nie jak Radwańska odpowiedzieć, tylko tępym lobem. W ofensywie Errani ma dużo więcej do powiedzenia od masakrycznie pasywnej Polki. Problemów ze zdrowiem żadnych niema. Dzisiaj na luzie wygrała debla. Przewaga Włoszki jest ogromna a nawierzchnia tylko jeszcze bardziej powiększa tą przepaść. Bez kitu ja w tym mecz wchodzę grubo. Errani grałą tutaj w zeszłym roku w finale, Radwańska w tym roku dopiero pierwszy raz jest w 1/4 i to ma ogromnym farcie. Jutro jej szczęście się kończy. Serio polecam ten typ.
Nie chce mi się pojedynczo dopowiedać na każdy nowy post, więc napiszę raz. Do typu podchodzę jak najbardziej obiektywnie i jak najbardziej w niego wierzę. I będzie to jeden z grubiej zagranych typów na RG, także kto wierzy w moją tenisową wiedzę, temu polecam ten typ, a kto nie, ten niech nie gra.
Pozdrawiam i liczę na gratulację po meczu.

Dodatkowo polecam:
Jankovic J. - Sharapova M. 0:2 @ 1.60
Jankovic J. - Sharapova M. -5 gemów @ 1.85
Później coś napiszę, ale polecam grać, bo kursy powinny spadać. Z Serbki po tym meczu zostanie mokra plama. I tak na farcie już doszła za daleko, a Maria gra fantastycznie.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Radwańska w tym roku dopiero pierwszy raz jest w 1/4 i to ma ogromnym farcie. Jutro jej szczęście się kończy. Serio polecam ten typ.
Tak jak i serio polecałeś Ivanovic. Wygrana lekko 2-0 to jest fart tak ? Przecież Radwańska w meczu z Ivanovic ani przez chwilę nie była zagrożona porażką. Nie twierdzę, że Errani tego nie wygra, ale jesteś po prostu śmieszny ????
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Serbka nie będzie się pieprzyć z dzieckiem, tak jak to robiła dzisiaj Niemka, tylko sprzeda Polce parę mocnych bomb i skończy się zabawa.
Gdzieś tam nawet pisałeś pamiętam - że Agnieszka nie ma prawa z Ana Ivanovic wygrać. Niestety posta już chyba nie ma. W każdym razie zamiast zaczniesz czepiać się osoby grające na Polkę powinieneś najpierw odnieść się do swojej klęski z Ana Ivanovic. I pogratulować osobom które zagrały na jej porażkę. Nie wiem czy zauważyłeś ale pisałem o słabej dyspozycji psychicznej Serbki z zawodniczkami wyżej rozstawionymi i tak też było. Właściwie to jeżeli masz zamiar pisać o błędach Serbki i jej fatalnej dyspozycji jako wyznacznika jej porażki to nie musisz nic pisać, ponieważ Twoja tutaj nowa analiza jeżeli znowu gruchnie, to znowu napiszesz o fatalnej dyspozycji rywalki Agnieszki. Nie ma sensu się ponadto odnosić do Twojej analizy bo Ty w ciemno bijesz przeciwko Polce obrażając ją. Twoja analiza jest pozbawiona obiektywizmu ponieważ jedziesz po Polce jak po ścierce nie analizując jej dobrych elementów gry. Jeżeli jutro Polka wygra to i tak nie usłyszymy nic dobrego na Twój temat bo jesteś po prostu trollem Agnieszki Radwańskiej. Dlaczego więc piszę? A no dlatego:

Proszę wszystkich aby analizę Majestro dotyczącą Agnieszki Radwańskiej nie brali na poważnie, ponieważ jego typ przeciwko Polce jest tak naprawdę argumentowany jego niechęcią do niej.

No akurat tutaj to ty jesteś śmieszny, bo poczytaj sobie moje posty, to zauważysz, że nie grałem Ivanovic.
Bwin wystawił już 2.25, ale chyba poczekam, bo mimo wszystko liczę na wzrost kursów na Ivanovic. Jak już zdecyduję się zagrać to wstawię kurs po jakim pograłem.

Radwańska Agnieszka - Ivanovic Ana @ &gt;2
aha.


Bo taki mecz może zakończyć się tylko albo zwycięstwem Ivanovic, albo porażka Ivanovic, nie ma tutaj takie opcji jak zwycięstwo Radwańskiej, no ale mniejsza o to. [/size]
Ahhaa. Czyli nie może być jeszcze remis? ;&gt; Bez obrazy ale Ty czytasz siebie czasem? ;&gt; Co za zbiór absurdów w jednym zdaniu ????
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Tak jak i serio polecałeś Ivanovic. Wygrana lekko 2-0 to jest fart tak ? Przecież Radwańska w meczu z Ivanovic ani przez chwilę nie była zagrożona porażką. Nie twierdzę, że Errani tego nie wygra, ale jesteś po prostu śmieszny ????
No akurat tutaj to ty jesteś śmieszny, bo poczytaj sobie moje posty, to zauważysz, że nie grałem Ivanovic. Także tak ....
I tak jak jeszcze byłem w stanie zrozumieć granie ludzi na Radwańską z Ivanovic, bo sam szczerze mówiąc liczyłem na kursy na Serbkę w okolicach 3.00 i wiadomo jaką tenisistką jest Serbka, to w tym przypadku kompletnie nie rozumiem jak można grać na Radwańską z Errani. Polka w tym meczu nie będzie miała nic do powiedzenia, a kursy na nią śmieszne.
 
bananaya 2

bananaya

Użytkownik
alescie sie uczepili ? mam ja poszukac waszych typow ktore nie weszly ? tez jestem zdania ze radwanska umoczy, niech jej tylko kilka pilek sie nie uda i odrazu bedzie uderzanie rakieta w buty i zaciskanie piesci, szanse 50/50 a kurs 2,5 piechota nie chodzi
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Gdzieś tam nawet pisałeś pamiętam - że Agnieszka nie ma prawa z Ana Ivanovic wygrać. Niestety posta już chyba nie ma. W każdym razie zamiast zaczniesz czepiać się osoby grające na Polkę powinieneś najpierw odnieść się do swojej klęski z Ana Ivanovic. I pogratulować osobom które zagrały na jej porażkę. Nie wiem czy zauważyłeś ale pisałem o słabej dyspozycji psychicznej Serbki z zawodniczkami wyżej rozstawionymi i tak też było. Właściwie to jeżeli masz zamiar pisać o błędach Serbki i jej fatalnej dyspozycji jako wyznacznika jej porażki to nie musisz nic pisać, ponieważ Twoja tutaj nowa analiza jeżeli znowu gruchnie, to znowu napiszesz o fatalnej dyspozycji rywalki Agnieszki. Nie ma sensu się ponadto odnosić do Twojej analizy bo Ty w ciemno bijesz przeciwko Polce obrażając ją. Twoja analiza jest pozbawiona obiektywizmu ponieważ jedziesz po Polce jak po ścierce nie analizując jej dobrych elementów gry. Jeżeli jutro Polka wygra to i tak nie usłyszymy nic dobrego na Twój temat bo jesteś po prostu trollem Agnieszki Radwańskiej. Dlaczego więc piszę? A no dlatego:
Proszę wszystkich aby analizę Majestro dotyczącą Agnieszki Radwańskiej nie brali na poważnie, ponieważ jego typ przeciwko Polce jest tak naprawdę argumentowany jego niechęcią do niej.
Nie wiem czy pisałem coś takiego, że Radwańska nie ma prawa wygrać z Ivanovic, czy nie, ale jest to jak najbardziej trafne zdanie. Bo taki mecz może zakończyć się tylko albo zwycięstwem Ivanovic, albo porażka Ivanovic, nie ma tutaj takie opcji jak zwycięstwo Radwańskiej, no ale mniejsza o to. Nie było żadnej mojej klęski z Ivanovic bo tak jak wyżej pisałem nie grałem Serbki. A ty tak serio o tym, żeby nie pisać o fatalnej dyspozycji rywalek Polki, czy tylko żartujesz? Ivanovic zagrała mega fatalnie i powie ci to każdy, więc niby czemu nie mam o tym nie pisać? Kurcze no człowieku. Nigdzie nie obrażam Polki i patrzę jak najbardziej obiektywnie. Dobre elementy w grze Polki można zliczyć na palcach jednej ręki,a na calyu, to niecała ręka wystarczy i nie będą one miały żadnego znaczenia w tym meczu, bo to Errani cały czas będzie dyktować tempo gry w tym meczu.
Proszę wszystkich aby analizę scotratez dotyczącą Agnieszki Radwańskiej nie brali na poważnie, ponieważ jego typ na Polkę jest tak naprawdę argumentowany jego skrywaną miłością do niej.
No i pokaż mi ten post w którym zatwierdziłem swój typ na Ivanovic. Gdzie podałem kurs po jakim gram. Czekam
Ahhaa. Czyli nie może być jeszcze remis? ;&gt; Bez obrazy ale Ty czytasz siebie czasem? ;&gt; Co za zbiór absurdów w jednym zdaniu
Tak myślałem, żeby tego nie pisać, bo może być za trudne dla ciebie do zrozumienia, ale miałem jednak nadzieję, że dasz radę. Jednak przeceniłem twoje zdolności.
Może kolega ozborn86 ci to wytłumaczy, bo jak widać doskonale rozumie temat, a już nie mam siły sprzeczać się na temat oczywistego typu.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Problem z Radwańską jest taki, że ludzie często mylą pojęcia. Każdy kto już nie mówię, że się zna na tenisie itp ale każdy kto po prostu sobie tenis ogląda widzi, że Radwańska jest słaba i nie jest stworzona do tej dyscypliny. Jej gra nie polega na wygrywaniu piłek tylko liczeniu na banalne błędy i braniu głębokich oddechów po tym jak jej rywalka smeczuje w publiczność. Tylko, że właśnie w tym jest całe sedno. Radwańska jest słaba ale co z tego skoro poza top3 wszystkie zawodniczki są słabe. Isia jest słaba bo umie tylko przebijać, a pozostałe bo starają się grać (przynajmniej większość) jak człowiek ale najnormalniej w świecie nie umieją. Jak ktoś nagminnie wywala wystawianą piłkę poza kort albo wali w siatkę tylko dlatego, że Isi jeszcze raz się udało dobiec i przebić to dowodzi, że panie niestety ale nie radzą sobie w tym sporcie, nie wiem może piłki za ciężkie, korty za małe kto to wie. Po co walić z całej siły 5 razy pod rząd i się denerwować, że i tak dobiegnie i przebije, lepiej zagrać lżej i przede wszystkim nie wywalić, a jak Isia zobaczyłaby, że jej rywalki zmądrzały to by pewnie zwinęła manele i poszła się opalać do końca życia za tą kasę którą już wygrała na nieumiejętności gry rywalek. I naprawdę nie piszcie farmazonów, że one umieją grać bo pomiędzy Sereną, Azą i Maszą a resztą jest przepaść głównie w kontekście gry z Radwańską. Jakoś trzy wyżej wymienione panie nie mają problemów bo opanowały takie zagrania jak serwis, smecz, albo jakiś volley przy siatce gdzie piłka jest na rakiecie i mają skuteczność na tych zagraniach z 90% a reszta ma pewnie z 40%. Widzieliście kiedyś mecz, który Isia wygrała z przeciwniczką, o której powiedzielibyście, że dobrze grała w tym meczu? Ja nie, bo albo dostaje wciry od top3 albo dostaje darmowe 50pkt po banalnych ue. Jutro z Errani opcje są dwie: Albo wygra Aga bo Sara nie umie grać albo wygra Sara bo będzie dobrze grała. Na 100% nie będzie takiej sytuacji, że wygra Aga ale Sara zagra wspaniale tylko Isia będzie wybitniejsza.
Co do typu na ten mecz to może jestem naiwny ale jak gramy na mączce to uwierzę, że Errani będzie umiała grać i da radę.
Errani win bet365 kurs 2,3✅
Może kolega ozborn86 ci to wytłumaczy, bo jak widać doskonale rozumie temat, a już nie mam siły sprzeczać się na temat oczywistego typu.
Chwila chwila ja nie traktuję tego jako oczywisty typ. Oczywisty to by był jakby Isia grała z top3 a tu niestety istnieje ryzyko, że Errani nie będzie umiała grać i polegnie. P prostu kurs mnie zachęca bo to czy zagra dobrze czy źle oceniam 50/50.
Co do kolegi poniżej, który napisał, że nie wygrywa się meczu 6-4 6-2 po błędach rywalki. A po czym Isia wygrała takim rezultatem z Aną? Po swoich 18 winnersach czy jednak po 35 ue Serbki?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Hehe dobrą beke kręcicie.

Radwańska @1,65 Pinek

Nie lubię Agnieszki, uważam że jest zmanierowaną dziołchą ale czysto sportowo to jutro powinna spokojnie ograć Włoszkę. H2H i tyle w temacie. Jeden jedyny mecz przegrany w 2006r. Polka lubi grać z takimi przebijaczkami jak ona. Obie nie są w życiowej formie. Sara zagrała słabiutki mecz z Suarez. Nic więcej pisać nie trzeba bo każdy choć trochę śledzący WTA zna grę obu Pań. W ubiegłym roku Errani miała bilans 16/0 na mączce, grała świetny tenis(lepszy niż obecnie) trafiła na Age w 2r w Madrycie.. dostała 0/6 1/6. Potem przegrywała tylko ze Stosur i z Maryśką w finale RG(zakończyła sezon z bilansem 28/3 na clayu). Radwańska grała tak samo jak dziś, słabsze mecze przeplatała z tymi lepszymi. Przypomne tylko, że wtedy kurs na Polke wynosił @1,25. Naprawdę PROMO.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Niech ktoś ogarnie ten dział. Majestro narobił zamieszania i w całej tej dyskusji rację należy przyznać scotratezowi. Majestro - sposób Twojej wypowiedzi jest tak charakterystyczny i tak pełen niechęci do Polki , że tylko słabo myślący człowiek weźmie twoją propozycję pod uwagę.Mam tu na myśli następujące fragmenty:
Bez jakiejś niechęci, nienawiści czy czegokolwiek trzeba sobie normalnie powiedzieć, że Radwańska jest słaba. No jest słaba i tyle
Pogrubiony fragment oznacza jakby przez chwile brakło Ci argumentów. Jest słaba i koniec. Chłopie ogarnij się.

Jak osoby stawiające tutaj na Radwańską wytłumaczą te wyniki z przed RG. Porażki z Robson, Halep i męczarnie z Pironkova?
Powiedz mi co mają wyniki przed Roland Garros do tego co zawodniczka prezentuje na turnieju. Prze Rolandem Novak Djokovic też cienił , miał słabszy okres a teraz popatrz jak gra także poprzedzające turnieje nie są tak kluczowe. Patrz jak ona gra w tym turnieju a nie jak grałą wcześniej.

Czy to jest aż takie trudne do zrozumienia? Ona jest w ćwierćfinale dzięki błędom rywalek.
Przez błędy rywalek wygrywa się minimalnie a nie 6:4 6:2 albo wyżej.

Jak ktoś się z tym nie zgadza to nie mam pytań
Z góry zakładasz, że Twoja teza jest słuszna i nie bierzesz innych pod uwagę.

Errani może nie jest w życiowej formie, ale wygrywa swoje mecze. Wygrywa walecznością, bieganiem, taktyką. A właśnie te rzeczy będą decydować o wyniku tego meczu. A w każdym z tych elementów bije Radwańską na głowę
Bije Radwańską na głowę w tych elementacj.Bez przesady . Akurat pod tym względem stoją na porównywalnym poziomie.

W defensywie Włoszka świetna, świetnie odgrywa, umie kontrować, a nie jak Radwańska odpowiedzieć, tylko tępym lobem
To już jest pisanie typowo pod typ. Radwańska także świetnie potrafi skontrować i jest dość wszechstronną zawodniczką tylko brak siły w uderzeniu.

Majestro widać , że masz pojęcie o tenisie jednak jesteś uprzedzony i Twoje propozycje nie mogą być brane na poważnie i przestrzegam przed tym innych by nie brali kolegi propozycji na serio. Są to wypowiedzi zbyt stronnicze i nakierowujące.

Majestro przemyśl to co robisz. Robisz sieczkę użytkownikom z mózgu. Jakiś laik nie znający się na tenisie wejdzie przeczyta i tutaj taka pewność taka konsekwencja a wyniki tak jak w przypadku Ivanović.

Analiza to przedstawienie zalet i wad obu zawodniczek i możliwości w danym turnieju jednak z zachowaniem obiektywizmu.
 
dx2 224,6K

dx2

Użytkownik
Problem z Radwańską jest taki, że ludzie często mylą pojęcia. Każdy kto już nie mówię, że się zna na tenisie itp ale każdy kto po prostu sobie tenis ogląda widzi, że Radwańska jest słaba i nie jest stworzona do tej dyscypliny.
Zenujące to jest. Ogladam tenis, gram rekreacyjnie wiosna i latem i bardzo chwale umiejetnosci tenisowe Radwanskiej. Podejrzewam, ze Martina Hingis tez nie byla stworzona do tej dyscypliny.
Isia jest słaba bo umie tylko przebijać, a pozostałe bo starają się grać (przynajmniej większość) jak człowiek ale najnormalniej w świecie nie umieją.
Wierz mi, ze to duza sztuka jest umiec przebijac duzo lepiej od rywala czy rywalki. Radwanskiej po prostu pilka nie przeszkadza. Zawsze smiesza mnie komentarze typu a po co zawodnik X gral skrota po raz setny. Po prostu jak ktos jest obdarzony wiekszymi umiejetnosciami to rywal skraca wymiany (atakuje, uderza mocniej, gra skroty, chodzi do siatki), a ze taka gra obarczona jest duzo wiekszym ryzykiem popelnienia bledu to chyba tlumaczyc nie trzeba.
Po co walić z całej siły 5 razy pod rząd i się denerwować, że i tak dobiegnie i przebije, lepiej zagrać lżej i przede wszystkim nie wywalić
Jak wyzej.
Widzieliście kiedyś mecz, który Isia wygrała z przeciwniczką, o której powiedzielibyście, że dobrze grała w tym meczu?
Słuze uprzejmnie. Pierwsze z brzegu: Radwanska-Wozniacki (Doha 2013), Radwanska-Sharapova (final Miami 2012 bodajze 6-4 7-6), Radwanska-Kerber (Wimbledon 2012).
Jutro z Errani opcje są dwie: Albo wygra Aga bo Sara nie umie grać albo wygra Sara bo będzie dobrze grała.
No to sie zdecyduj na ktoras opcje. To tak jakbym powiedzial: albo ubiore dres albo ubiore garnitur.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Wierz mi, ze to duza sztuka jest umiec przebijac duzo lepiej od rywala czy rywalki. Radwanskiej po prostu pilka nie przeszkadza.
No właśnie ziom o to chodzi, jej nie przeszkadza bo może przebijać do usranej śmierci a innym przeszkadza i dlatego wywalają nagminnie banalne piłki czyli nie umieją grać.
Słuze uprzejmnie. Pierwsze z brzegu: Radwanska-Wozniacki (Doha 2013), Radwanska-Sharapova (final Miami 2012 bodajze 6-4 7-6), Radwanska-Kerber (Wimbledon 2012).
Jeżeli one wtedy zagrały dobry mecz to składam Ci najszczersze kondolencje.
No to sie zdecyduj na ktoras opcje. To tak jakbym powiedzial: albo ubiore dres albo ubiore garnitur.
No to jak widzisz po typie zdecydowałem się. Zresztą wyrwałeś to z kontekstu bo podaję w kolejnym zdaniu sytuację, która jest teoretycznie możliwa ale, której absolutnie nie biorę pod uwagę.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Ja uważam że mecz jest 50-50 ;) akurat należę do osób które potrafią wygrywać kasę na tenisie o czym mogę poświadczyć screenami z pinka gdzie gram za dość wysokie sumy.
Moim zdaniem tak samo Aga niczym nie zaskoczy włoszki jak i włoszka niczym nie zaskoczy agi. Obie są regularnymi, dobrze grającymi kombinacyjnie przebijaczkami z dość słabym serwisem. Za Agą przemawia fakt że gdy ona ma z kimś mega dodatnie h2h to zazwyczaj z tym kimś wygrywa (przykład Ivanović). Z włoszką ma h2h super dodatnie i nie zdziwi mnie wynik taki sam jak z anną. Nie gram tego meczu z jednego powodu - clay - na każdej innej nawierzchni 1,6 na agę z włoszką byłoby promocją - jednak nie zaryzykuję dużej kwoty w naszą zawodniczkę. Tak samo nie szukajcie sensacji w meczu Syreny bo tej sensacji nie będzie i tyle w temacie
 
Do góry Bottom