>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros 2013 (26.05-08.06.2013)

mariuszm127 134

mariuszm127

Użytkownik
Mecz meczowi nie równy. Naprawdę liczysz, że Radwańska zagra w taki sam sposób po raz drugi? I nie wyciągnie żadnych wniosków? Sorry, to nie jest Stosur, czy też Kvitova.
Ana Ivanović - Agnieszka Radwańska 1 @ 2.10
Po raz drugi?
Radwańska na ziemi jest zdecydowanie słabsza, i nic tego nie zmieni.
Wszystko zależy od tego, czy Ana będzie trafiać czy nie. Jeśli będzie, to skończy się szybkim 2:0, w innym wypadku Aga wymęczy. Jak więc widać jest to typowe 50/50, więc atakujemy wyższy kurs ;)

Jeszcze drugi typ warty uwagi:
Roger Federer - Gilles Simon 1 (-8 gemów) @ 1.95 ⛔⛔⛔⛔⛔
Roger go zniszczy. Simon wymęczony pięciosetówkami, oprócz pasywnego przebijania zza linii niczym nie zagraża. Spotkali się ostatnio w Rzymie i skończyło się 6:1 6:2 dla Szwajcara. Polecam
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
N 196

nicks

Użytkownik
Nie wiem jak można pisać, ze Ivanovic jest lepsza tenisistka anizeli Radwanska. Panie spotykały się ze sobą 10 razy. 7 z tych spotkan wygrała Agnieszka. 4 ostatnie mecze 2:0 dla Radwy. Chyba patrzycie na urode, a nie na argumenty przemawiajace za Polka.


Piszesz o bezpośrednich pojedynkach.co to ma do rzeczy.nie będę Ci tego wyjaśniał.
Czemu? Bo widzę iż nie wiesz jak gra teraz i ostatnio Radwanska a co prezentuje Ivanovic idzie. To co gra Agnieszka Anna wciąga na śniadanie. Wiesz jak ona gra a co stawia pokazuję Radwanska po drugiej stronie kortu.
STATYSTYKI są największym kłamcą dla obstawiajacego .To ją Ci powiem iż Anna ma formę Agnieszka nie. ANNA SIĘ super czuje na ziemi Radwanska nie. ANNA JEST dwa razy wieksza ma większy zasięg lepszy serwis i jaki return kończące zagrania czego Radwanska nie ma
Radwanska ostatnio zasnela a Ivanovic z najlepszymi przegrywa.nie może się przełamać .a Radwanska to co? Akurat do pozamiatania dla Anny dziś!!
Pozdr kumatych
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Radwańska - Ivanovic

Na pewno nie należy tego grać za większą kasę, każdy wynik jest możliwy. Jeśli już to za jakieś drobne, można też pobawić się w handicapy, ale jak ktoś chce zagrać na poważnie to nie należy tego w ogóle tykać.
 
K 43

krak

Użytkownik
Sam zacząłem się zastanawiać czy nie ugryźć jakoś najbardziej elektryzującego dziś dział tenisa kobiecego spotkania. Przeczytałem Wasze analizy, jedni w wygranej Polki widzą najlepszą lokatę turnieju, a inni są przekonani o sukcesie Ivanovic. Ci pierwsi swoje tezy opierają głównie H2H, które w roli faworyta stawia Radwańską. Strona opowiadająca się za zwycięstwem pięknej Serbki wylicza między innymi: spadek formy rywalki oraz jej kłopoty z barkiem, oraz oczywiście poprawę gry Any. Choć zwykle nie grywam tenisa, sam zacząłem się nad tym meczem zastanawiać. Próbowałem stworzyć w głowie różne scenariusze tego spotkania i wszystkie z nich łączył jeden wspólny czynnik. Wydaje mi się, że jakkolwiek spotkanie się nie zakończy, to będzie to wyrównany pojedynek. Wiem, że w roku 2013 Agnieszka wygrała z Ivanovic dwa razy 2:0, ale chyba trzeci pojednek w tym roku to czas aby Ivanovic trochę z Agą powalczyła, a przynajmniej na to wskazuję wiele analiz z działu. Czy Serbka wygra? Nie wiem, ale obstawiam, że żadna z tenisistek nie będzie chciała tego szybko przegrać.
typ: powyżej 22 gemów
kurs: 1.9 w Betsafe
Pierwsza (pseudo) analiza tenisowa w dziale, nie uważam się z znawcę tej dyscypliny, ale skoro jakieś myśli kłębiły się w głowie to postanowiłem je przelać na papier. Ze stawką nie szaleję, w ogóle bardzo rzadko grywam tenisa, ale dziś spróbuję.
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyskusja trwa,więc i ja dorzucę coś od siebie.
Oczywiście idę za 300-500zł w stronę Polki. Według mnie mecz może wyglądać w taki sposób,że Ana sama go przegra. Regularność Agnieszki starczy na chimeryczną rywalkę.
Oczywiście za pewne będą takie momenty gdy Serbka zacznie mocna strzelać z forhendu i ten sposób gry da jej kilka gemów,może nawet seta,ale na przestrzeni całego meczu wątpię,by Ivanovic utrzymała swoją grę na najwyższym poziomie,a tylko w taki sposób może ograć Polkę.
Dla mnie faworytką jest Isia,a jak będzie przekonamy się wieczorem.

Radwańska vs Ivanovic
Radwańska
1,84
Pinnacle


✅✅✅ Tak ma być.
 
N 196

nicks

Użytkownik
Kumaci wejdą w Ivanovic a Ci co chcą przegrać przez swoją niewiedzę pograją Radwanska
Czemu? Pisakem już 6 razy i na 7 zakoncze .ludzie Radwanska gra tak samo jak w spotkaniu z robson i halep gdzie dostała bedzki .Anna JEST w optymalnej formie zagra swoje a Radwanska swoją pasywnoscią pomoze .to ana biega i atakuje.wiem jak grała bez formy była dnem. A teraz gra na 100%
AGNIESZCE będzie trudno wygrać podanie .
Ponadto kort na którym będą grały jest bardzo wolny więc agnieszka może pograć w babingtona
Grajcie Ivanovic a 2.1 i na 2-0 po 3.5
Bądźcie Kumaci nie dajcie się oszukać PO i team-owi Radwanskich
 
dejvo91 169

dejvo91

Użytkownik
Poszło na Ivanovic - kiedyś passa porażek musi się przełamać a wydaję się że od dawna nie było lepszej okazji dla Serbki żeby w końcu Polkę pokonać
 
mazepa 75

mazepa

Użytkownik
Suarez - Navarro poniżej 8,50 , 1,72
BET365
Na każdej innej nawierzchni ten typ miałby szanse wejscia, ale nie na mączce. Hiszpanka nie zachwyca męczarnie 3 setowe z duzo slabszymi zawodniczkami. Natomiast Włoszka łatwe zwyciestwa z z Lisicki 6:0 6:4 i z Putintseva 6:1 6:1.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Mecz Radwańskiej i znów dwie strony dylematów. Na prawdę można analizować babski tenis i uważać się za znawcę ale logiczne analizowanie gry Radwańskiej jest bez sensu. I nie mówię tu o tym turnieju tylko ogólnie bo ona wszędzie gra tak samo. Wypisywanie, że nie lubi tej nawierzchni,a inną tak. Jakie to ma znaczenie skoro jedyne co robi to wystawia piłkę, którą albo rywalka skończy albo wywali za kort? Następni spece wychwalający inteligentny styl gry. Rzygam jak słyszę ten tekst. O jaką inteligencję Wam chodzi? O to, że nie ma siły zagrać mocno więc gra lekko czy może o to, że od czasu do czasu zagra skrót z tego samego powodu dla którego gra lekko? Prawda jest niestety jedna: gdyby kobity zniwelowały swoje niewymuszone błędy o chociażby połowę czyli umiały smeczować albo zagrać po ludzku przy siatce gdy mają piłkę na rakiecie to by Isia nie miała prawa być w top100. Napiszę jeszcze raz, że niewymuszone błędy popełniane są dlatego, że w danej akcji zawodnik/zawodniczka nie umiał/a zagrać prostej piłki i nie ma to nic wspólnego z jakąś inteligentną piłką Isi czy jak tego jeszcze nie nazwiecie. Ana to zawodniczka zupełnie inna, ma parę żeby przypierniczyć tak jak się należy (przez co pewnie jest mniej inteligentna dla co po niektórych;D) tylko niestety nie jest Sereną, Azą czy Maszą, które jak mają po drugiej stronie siatki Isię to dziwnym trafem umieją trafić w kort po tych jej inteligentnych balonikach. Ana póki co prezentuje się dobrze w tym turnieju, jest na przyzwoitej skuteczności więc wierzę, że skoro umiała kończyć szybsze piłki to w końcu dzisiaj z piłkami granymi z siłą 15latka też sobie poradzi. No i liczę, że serwis wynoszący zawrotne 120km/h (ale nie zapomnijmy, że piekielnie inteligentny) będzie umiała skontrować z głową a nie wywalać piłkę na sąsiedni kort.
A dodam jeszcze dla tych co piszą, że Ana ma słabą główkę (owszem ma) ale bądźcie sprawiedliwi i dodajcie też, że nie gra dzisiaj z zawodniczką silną psychicznie. Wypatrujcie skrzywionej Isi i robienia tych jej fochowatych min. Kiedy to się pojawia to obojętnie kto jest po drugiej stronie to nawet wygrany mecz jest momentalnie wtopiony co było już wielokrotnie widoczne.
Typ:
Ana se wygra mecza: kurs 2,1 bet365⛔
Tak bardzo chciałbym być kobietą. Nic bym nie musiał robić a byłbym sobie 4 rakietą świata i miał dużo pieniędzy. Czyli jednak nie ma co kombinować grać w tenisa umieją tylko 3 kobiety, marnie oj marnie.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Mecz meczowi nie równy. Naprawdę liczysz, że Radwańska zagra w taki sam sposób po raz drugi? I nie wyciągnie żadnych wniosków? Sorry, to nie jest Stosur, czy też Kvitova.
Heh, odpisywałem na tego posta, i zaraz przed wysłaniem wywaliło prąd na 3 godziny.

Tak więc: Wnioski, wnioskami, Agnieszka głupia nie jest tylko, co z tego ona może przenieść na kort ZIEMNY z tych wniosków? Nie bez powodu na 6 poprzednich startów nigdy nie przeszła 4 rundy.
Do tego mój poprzedni post był skierowany do kolegi nad tobą, który to zachęcał do jakże to pewnej lokaty na Agnieszkę, choć ten mecz nie będzie od niej zależał, a od tego co pokaże Ana. Isia przeszła pokonała dwa ogórki, teraz jej się Niemka już postawiła i Ana to już jest wg mnie koniec turnieju dla Iśki NA TEJ NAWIERZCHNI. Co innego hard czy trawa, ale dzisiaj wolę zagrać w lotto po wyższym kursie, i w moim przekonaniu z większym prawdopodobieństwem
 
S 0

stopao

Użytkownik
Gdyby Niemka miała mocniejsza głowę albo większe obycie to by Radwańską odpuliła, ale jej przygoda z Paryżem dziś dobiegnie końca, bo Ivanovic obecnie gra lepiej od Polki, która w jeden dzień formy nie zrobi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Dziwa dyskusja... albo pewni siebie gracze, którzy zapewne mają taśmy za grosze, albo fanatycy danej zawodniczki i texty gdyby cos tam...

Fakty sa takie, ze lepsze wyniki i lepsza forma sa po stronie Any. Pomimo, że jej nie znosze a Radwanskiej mocno kibicuje to nie bede sciemniac. Serbka jest faworytka i kurs ponad 2 na nią to soczyste value.

Aga gra zbyt pasywnie a Ivanovic potrafi walic mocne bomby. Przy takich pilkach Isia nie ma nic do powiedzenia, nawet jak dobiegnie to slabo odgrywa.

Ivanovic 2,32 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
logicus 139

logicus

Użytkownik
Dodałem HC na Ivanovic do akumulatora jeszcze zanim ktokolwiek tutaj wypowiadał się na temat tego spotkania. Szczęśliwie po pierwszym secie dobrze skontrowałem i jestem na plus, ale ładnie można było utopić. Trzeba sobie zanotować, że mecze Ivanovic z Radwańską należy grać na Polkę, ale ja nie o tym. Ivanovic 9 lub 10 podwójnych fauli, chyba z 50 niewymuszonych błędów więc to ona ten mecz przegrała bardziej niż Radwańska wygrała. Chociaż słowa uznania dla Isii za wprowadzenie dobrej taktyki w czyn. W związku z tym szykuje się bardzo interesujący bet na spotkanie Radwańska-Errani i stąd moja prośba o napisanie kilku słów nt. dzisiejszego spotkania Errani z Suarez Navarro (osoby, które ten mecz oglądały).
Interesuje mnie również czy rosyjski czołg ma argumenty żeby skrzywdzić Serenkę? Bo zabawa w HC z siostrą Williams była dotychczas udana i zastanawiam się czy jest sens kontynuacji. Z damskich typów na jutro widzę możliwości handicapowe dla ekspertów. Chyba można też pograć grubiej czysty win Sharapovej ze Stephens za 1,11. Czarnulka jest śliczna, urocza, dobrze się zapowiada i w ogóle, ale póki co nie powinna doskoczyć do progów Sharapovej.
 
aerts 78

aerts

Użytkownik
więc to ona ten mecz przegrała bardziej niż Radwańska wygrała.
Agnieszka 18 winnersów i 5 ue, ciężko więc z takim bilansem nie wygrać meczu a w WTA to raczej niemożliwe, Twoje stwierdzenie jest śmieszne bo Agnieszka przy Anie dzisiaj wyglądała jak profesor przy studencie.
 
R 4

ronin7677

Użytkownik
Genialne podsumowanie Fidelio :p To jest najlepsze na tym forum, kiedy ludzie wymyślają argumenty, wyszukują genialnej formy u jednej zawodniczki, a umniejszają innej... Radwańska wygrywa bez najmniejszego problemu z Aną od bodaj 6 spotkań! Ma na nią patent, a jej styl to dla Serbki próg nie do przeskoczenia. Panowie odrobina obiektywizmu, przecież to nie miało prawa inaczej się zakończyć. I pozdrowienia dla &quot; fachowców&quot; co lubią &quot;pozdrawiać kumatych&quot; oraz tych &quot;nie dających prawa na zwycięstwo Agnieszce&quot;.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Ana zagrała słabiutko. Mnóstwo niewymuszonych. Aga prawie cały czas kontrolowała mecz, poza jednym momentem, kiedy dała się odłamać na 4:3 w 2 secie. Ivanović z takim niechlujnym tenisem nie miała szans nawet na walkę w 3 setach. Masa podwójnych błędów, masa niewymuszonych. Aga zrobiła tylko 5 niewymuszonych - to pokazuje różnicę klas. Polka wygra też z Errani - warto będzie na nią grubo zagrać, ale trzeba poczekać aż się kursy wyklarują.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kumaci wejdą w Ivanovic a Ci co chcą przegrać przez swoją niewiedzę pograją Radwanska
Czemu? Pisakem już 6 razy i na 7 zakoncze .ludzie Radwanska gra tak samo jak w spotkaniu z robson i halep gdzie dostała bedzki .Anna JEST w optymalnej formie zagra swoje a Radwanska swoją pasywnoscią pomoze .to ana biega i atakuje.wiem jak grała bez formy była dnem. A teraz gra na 100%
AGNIESZCE będzie trudno wygrać podanie .
Ponadto kort na którym będą grały jest bardzo wolny więc agnieszka może pograć w babingtona
Grajcie Ivanovic a 2.1 i na 2-0 po 3.5
Bądźcie Kumaci nie dajcie się oszukać PO i team-owi Radwanskich
No ile straciłeś Panie &quot;kumaty&quot;, a może celowo tak pisałeś i nic nie straciłeś, tylko ludzie, którzy ci uwierzyli, a post i tak pewno za chwilę mi usuną, ale nienawidzę takich gości, którzy używają słów &quot;kumaci&quot;, &quot;pefka&quot;, albo z niezaburzoną pewnością siebie piszą &quot;grajcie i stawiajcie wszystko&quot;, a potem... przegrywają. Dodatkowo piszą to wbrew zdrowemu rozsądkowi, kursom bukmacherskim i wielu osobom rzeczywiście &quot;kumatym&quot; Pan &quot;niks&quot; trafia na moją czarną listę. Nic już nigdy jego nie zagram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nafaelradal 79

nafaelradal

Użytkownik
W związku z tym szykuje się bardzo interesujący bet na spotkanie Radwańska-Errani i stąd moja prośba o napisanie kilku słów nt. dzisiejszego spotkania Errani z Suarez Navarro (osoby, które ten mecz oglądały).
Witam. Osoby, które stawiały swoje pieniądze na Włoszkę i oglądały jej dzisiejszy mecz pewnie nie wspominają go za dobrze. Powiem Ci, że to był taki mecz, który lepiej rozliczyć sprawdzając wynik po, niż oglądać go od początku. Ale cóż, było tak: Errani zaczęła słabiej niż powinna, musiała gonić wynik, gdyż pierwsza straciła swoje podanie w 1 secie. Zaraz jakoś odrobiła, więc było ok. Potem przy serwisie CSN miała BP i piłkę setową, której nie wykorzystała (w tym momencie w sumie już myślałem, że jest po meczu, że Errani ma go w garści). No to się zaczyna dopiero teraz ciekawie. Errani serwuje, dochodzi do równowagi, Włoszka po punkcie, tuż przed serwisem pochyla się 3 razy, opiera ręce o uda, sygnalizuje sędzinie, że nie może w tej chwili kontynuować gry, łapie się tuż pod żebrami, komentatorzy mówią o problemach z oddychaniem. Errani schodzi na swoją ławkę, przychodzi pani doktor, sędzina przyznaje medicala. Kilka minut i Włoszka wraca do gry, lecz widać, że nie czuje się jeszcze za dobrze. CSN dała jej z 2 piłki luźniejsze i wróciła do swojej gry, czyli niezłej nawałki (ale o tym dalej Ci napiszę, narazie taką relację Ci zdam z ważnych wydarzeń meczu :p). Set dla Hiszpanki. Drugi to już słaba gra Errani (w 1szym trzymała poziom), co SCN starała się wykorzystywać. W momencie, gdy doszło do przełamania na 3:2 i serwis Hiszpanki dla mnie mecz już był zakończony. Widząc grę obu podarłem wirtualny kupon, na którym miałem Errani. Potem powiem Ci doszło do cudu i Errani odwróciła kompletnie losy seta. Co prawda, gdyby przy stanie 4:4 (serwis Włoszki, punkty jakoś koło BP, nie pamiętam aż tak co do punkty), Suarez Navarro nie popełniła tragicznego wręcz i głupiego błędu zapewne mecz zakończyłby się w 2 setach. No ale sport to sport i błędy są jego częścią, do tego lepsza troszkę Errani i gorsza dyspozycja w tych gemach Suarez Navarro dała wyrównanie w setach. 3 set to niby spacerek wg gemów, ale jednak każdy punkt, który Errani miała wygrać, by być bliżej wygranej, to była walka chyba z samą sobą. Set miał być formalnością a na serio zamknięcie go ze stanu nawet 5:1 było ciężkim zadaniem dla Errani.

Teraz jak grały. Warunki meczu dyktowała prawie cały czas Hiszpanka. Rozrzucała Errani po korcie jak chciała, otwierała sobie stronę forehandową kortu Włoszki spokojnie i kończyła wymiany pewnym backhandem po linii. Komentatorzy dziwili się, jakim cudem Errani wiedząc przecież i widząc teraz, jak mocny i dobry Hiszpanka ma bh gra jej ciągle na tą stronę. Errani często próbowała skrótów i ciężko jej to szło, dużo z nich szło w siatkę, chociaż gdy gra jej się kleiła to wchodziły ładnie, w tym skrót, którym zamknęła mecz. Próbując ocenić dzisiejszy występ Errani jestem zawiedziony, ale pamiętać trzeba o problemach z końcówki 1 seta. Radwańska nie powinna mieć problemów z awansem do półfinału.
Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Takie głupie pisane, że to Radwańska nie wygrała tego meczu. Wyniki pokazuje co innego. Co niektórzy co sami doszukują się nie wiadomo czego.

Ostatnie trzy spotkania Isi z Sarą, są na korzyść Polki. Ciężko jest mi cokolwiek teraz stwierdzić.
Trzeba na spokojnie przeanalizować i poczekać na kursy.
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Agnieszka 18 winnersów i 5 ue, ciężko więc z takim bilansem nie wygrać meczu
Od razu napiszę, że podałem typ na Anę, żeby nie było zaraz napinek w stylu eee co teraz gadasz jak źle podałeś typ eee. Jeżeli chodzi Ci o czysto formalne pojęcie zwycięstwa czyli, że to Isię zobaczymy w kolejnej rundzie to ok jeśli natomiast użyłeś wyrazu &quot;wygrana&quot; w kontekście tego, że Isia swoją super grą wygrała a nie Ana przegrała sama z sobą to już są brednie. Z Twoich statystyk wynika, że Isia jest na plus 13pkt co daje jej 3 gemy &quot;prawdziwie&quot; wygrane. Ana miała ue grubo ponad 30 czyli oddała totalnie za darmo około 8 gemów. Więc nie piszcie bzdetów, że Isia zagrała jakoś inteligentnie i super taktycznie bo 2/3 gemów na koncie Isi to są banalne piłki załadowane w siatkę, wywalone za kort albo po podwójnych błędach Any. Hot dog jest szlagierowym przykładem: co z tego, że Isia umie tak zagrać i łał och ach skoro to była piłka wystawiona tylko po prostu Ana niestety jak 99% kobiet nie umie trafić w kort.
 
Do góry Bottom