>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
win1988 164

win1988

Użytkownik
Zajdzie daleko w tym roku
W następnej rundzie czekać będzie prawdopodobnie Fedex, więc wątpię o jego większy sukces w tym roku ;)
Jutro bez wątpienia najciekawszym wydarzeniem będzie starcie Del Potro z Djokovicem. Nie obstawiam tego spotkania, oj nie. Będę mocno trzymał kciuki za Argentyńczyka, jednego z moich ulubionych zawodników. Grać na mączce Juan Martin potrafi, co już nie raz udowadniał. Naprawdę liczę na dobre widowisko, a po cichu na jego zwycięstwo. Wiemy co prezentuje Serb, w jakiej kapitalnej jest formie. Wg mojej skromnej opinii tylko Argentyńczyk, Murray i chyba jednak Nadal są w stanie przerwać kapitalną serię Serba, chociaż w Hiszpana z meczu na mecz co raz bardziej powątpiewam. Już się nie mogę doczekać. C&#39;mon Del Potro ; )
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
Oj wydaje mi sie ze Dojko wygra z Del Porto dosc pewnie. Dojko jest w takiej formie ze ze jak Del Porto wyrwie mu seta to juz bedzie cos. Zastanawiam sie nad hendi steowym, albo nawet 3-0 dla Dojka a under gemowy ponizej 35,5 gema wydaje sie bardzo przekonywujacy ...
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
C0 myslicie o meczu Fogniniego z Garcia Lopezem bo mi sie wydaje ze włoch w mocnym gazie a hiszpan z kebabem kwalifikantem sie meczył sporo sił stracił a Fabio dwa spacerki
W pamieci mam pamietny horror z zeszłego roku Fogniniego z Monfilsem zakonczony zwyciestwem włocha

Fognini+Tsonga+Monfils+Djoko= ako 3,74
 
M 0

majkele

Użytkownik
Napisał Win1988 -&gt; W następnej rundzie czekać będzie prawdopodobnie Fedex, więc wątpię o jego większy sukces w tym roku
Kto wie, może Janko sprawi niespodziankę :p Swoją drogą, nie zdziwiłbym się gdyby Tsonga wygrał z Fedexem ;) 3 lata temu nawet nie był rozstawiony, a doszedł do La Grande Finale AO ;) Z resztą w tym roku Gaross rządzi się swoimi prawami, wiec wiesz wszystko jest możliwe :p
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Nie rozumiem za bardzo, jak można typować przeciwko Gasquetowi, grającemu przed własną publicznością i będącemu w naprawdę niezłej dyspozycji. Bellucci to chimeryczny zawodnik, po którym czasami nie wiadomo nawet, czego możemy się spodziewać. Zdziwiły mnie kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie, korzystam więc ze świetnego prezentu na Francuza. Poza tym dawno nie widziałem tak zaciekle grającego Richarda, walczącego o każdą piłkę, nawet komentatorzy to zaczynają coraz częściej podkreślać, że zaczyna się to naprawdę poprawiać, jeśli chodzi o psychikę.
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
C0 myslicie o meczu Fogniniego z Garcia Lopezem bo mi sie wydaje ze włoch w mocnym gazie a hiszpan z kebabem kwalifikantem sie meczył sporo sił stracił a Fabio dwa spacerki
W pamieci mam pamietny horror z zeszłego roku Fogniniego z Monfilsem zakonczony zwyciestwem włocha
Fognini+Tsonga+Monfils+Djoko= ako 3,74
Fogniniego uważam za pyszałkowatego gnojka, który uważa się za pępek świata, jednak trzeba mu oddać - jest w bardzo dobrej dyspozycji i myślę, że jutro powinien to wykorzystać i zwyciężyć. Lopez kompletnie bez formy, popełnia multum niewymuszonych błędów i momentami nie przejawia większego zaangażowania w mecz. Skoro tracił sety z takimi grajkami jak Kendrick, który nawet nie wie, co to jest cegła, czy też Ilhanem - czemu więc miałby wygrać z Włochem, który jest w gazie?
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Heh, wszystkie moje typy na jutro zupełnie odmienne niż zaprezentowali szanowni forumowicze ;)
Ja typuje jutro na wygraną Youzhnego z Montanesem i jest to dla mnie jeden z pewniejszych typów z dobrym kursem. Co do Wawrinki myślę, że przełamie jutro zła serie spotkań z Francuzem i odniesie w końcu zwycięstwo. Gasquet natomiast góruje nad Brazylijczykiem doświadczeniem, a i publika będzie po jego stronie. Kurs na Garcia-Lopeza także kusi zwłaszcza, zwłaszcza że Hiszpan jest w moim odczuciu lepszym tenisista i powinien bez większych problemów poradzić sobie z Włochem. Fakt, że może nie ma życiowej formy, ale liczę że i bez tego da radę. W pojedynku Bartoli - Goerges kurs na Francuzkę jest jak dla mnie sporo zawyżony. Obie zawodniczki prezentują podobny poziom i jeśli Francuzka tylko nie skreczuje myślę, że wygra.
Co z tego wariactwa wyjdzie zobaczymy już niebawem ????
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Nie rozumiem za bardzo, jak można typować przeciwko Gasquetowi, grającemu przed własną publicznością i będącemu w naprawdę niezłej dyspozycji. Bellucci to chimeryczny zawodnik, po którym czasami nie wiadomo nawet, czego możemy się spodziewać. Zdziwiły mnie kursy wystawione przez bukmacherów na to spotkanie, korzystam więc ze świetnego prezentu na Francuza.
A ja nie rozumiem jak mozesz byc tak pewien tego ze Francuz napewno wygra ten mecz. Co niby na to wskazuje? Ja nie twierdze ze Gasquet nie wygra ale nie smiem twierdzic ze Belucci forme ustabilizowal i jest w stanie wygrac z Richardem. Oczywiscie widze tez argumenty za Francuzem. Gra u siebie, niesiony przez publicznosc ale nie przesadzajmy. Im dalej w turniej tym zawodnicy odczuwaja wieksze zmeczenie a ze mecz szykuje sie wyrowany i Gasquet jest znany z niezbyt dobrej formy fizycznej widze to value na Belucciego.
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Czyli uważasz, że Bellucci dysponuje piekielnie mocną kondycją i jest w stanie zagrać na równym poziomie przez 4-5 godzin? Nie przesadzajmy, również pod tym względem mam co do niego spore zastrzeżenia. Na dzień dzisiejszy znacznie większa ilość przemawia właśnie za Francuzem, który niesiony dopingiem własnej publiczności powinien szybko rozprawić się z chaotycznym Belluccim, dla którego wpadki z przeciętniakami to norma. Owszem, jako underdog dodatkowo się mobilizuje i jest w stanie sprawić niespodziankę, jednak jestem pewien, że jutro do tego nie dojdzie.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Ok,masz swoj poglad na ten temat, ja mam swoj, a jutro sie okaze co z tego wyniknie. Powodzenia w typowaniu ????
 
M 2

milenkowic

Użytkownik
Co sądzicie o typie: Južnyj-Montanes @1 ?
Martwi mnie tylko słaba postawa Rosjanina na clay w tym roku - 4/6, Monatanes pod tym względem jest o wiele lepszy -11/9.
Możecie powiedzieć coś więcej o grze ruska? Śledzi ktoś jego mecze?
Z góry dzięki za info.
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Oglądałem niedawno Juzka w meczu z Kohlschreiberem i muszę przyznać, że w pierwszym secie wyglądało to naprawdę bardzo dobrze. Później dowiedział się, że ze względu na niekorzystane wyniki w pozostałych spotkaniach i tak reprezentacja Rosji nie ma już najmniejszych szans, tak więc zaangażowanie nieco spadło. W Paryżu spisuje się jak dotąd całkiem nieźle, nie stracił jeszcze ani jednego seta. Martwi mnie jedynie jego serwis, jednak u Alberta również nie funkcjonuje on ostatnimi czasy najlepiej. Montanes w dodatku jest w bardzo słabej formie, tak więc myślę, że jeśli Misiek zagra na swoim optymalnym poziomie - powinien w czterech setach odprawić Hiszpana, który jest daleki od swojej najlepszej dyspozycji.
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Przeciwko Staszkowi , w meczu z Tsonga , po kursie @1,8 w mojej opinii grać nie ma sensu. Niby Szwajcar w drugiej połowie sezonu spuścił z tonu, gra słabiej ale on jest takim typem że spokojnie może przebudzić się z meczu na mecz. Działa to także w drugą stronę, jak np. w tegorocznym AO gdzie po znakomitych pojedynkach z Monfilsem i A-Rodem, w ćwierćfinale zagrał mega kaszankę urywając Rogerowi zaledwie 7 gemów. Jutro występuje w roli doga, publika będzie wirowała z Tsonga, dodając do tego gorącą głowę Jo, myślę że momentami nie wytrzyma presji i się podpali. Stach parę razy zagra magicznie, Francuz się wrukwi i zaczną się UE. 3 gładkie sety z Schoorelem mogą sygnalizować powrót do optymalnej dyspozycji. Reasumując, @2,2 Wawrinka !
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja tak trochę poza tematem typów,bo z tenisową bukmacherką dałem sobie już spokój(według mnie to sport z największą liczbą ustawek,ale dowodów nie mam;)).
Chciałem podzielić się moim odczuciem po pierwszych dniach RG. Jako że siedzę w domu,staram się oglądać Eurosport i relacje z turnieju(niestety mam tylk 1 kanał). I jakoś nie powala mnie poziom meczów,nie trafiłem na jakiś wielki bój dwóch zawodników grających swój najlepszy tenis. Nie wiem skąd to się bierze. Pamiętam że w AO w tym roku było więcej emocji,przynajmniej dla mnie. Jutro kolejny dzień i może w końcu mnie powalą na kolana panowie,mam tu na myśli Djoko i Del Potro. Może być piękna walka,trzymam kciuki za Juana. Vamos Juan!:razz:
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Przeciwko Staszkowi , w meczu z Tsonga , po kursie @1,8 w mojej opinii grać nie ma sensu. Niby Szwajcar w drugiej połowie sezonu spuścił z tonu, gra słabiej ale on jest takim typem że spokojnie może przebudzić się z meczu na mecz. Działa to także w drugą stronę, jak np. w tegorocznym AO gdzie po znakomitych pojedynkach z Monfilsem i A-Rodem, w ćwierćfinale zagrał mega kaszankę urywając Rogerowi zaledwie 7 gemów. Jutro występuje w roli doga, publika będzie wirowała z Tsonga, dodając do tego gorącą głowę Jo, myślę że momentami nie wytrzyma presji i się podpali. Stach parę razy zagra magicznie, Francuz się wrukwi i zaczną się UE. 3 gładkie sety z Schoorelem mogą sygnalizować powrót do optymalnej dyspozycji. Reasumując, @2,2 Wawrinka !
to kiedy ma go ograc Tsonga jesli nie w tym momencie:
po pierwsze troche lepsza forma i najwazniejsze gra u siebie publicznosc powinna mu pomóc Stasiek poleci i tyle H2H 3:0
Meczem z Schorelem bym sie nie sugerował to dopiero pierwsze kroki chłopaka w ATP s
 
T 205

tomz

Użytkownik
Witam.Zna się ktoś tutaj na deblach.
Co myślicie o jutrzejszych spotkaniach mianowicie I.Dodig / I.Karlovic - D.Bracciali / P.Starace.Z tego co wiem obaj chorwaci wysocy,dobrze serwujący a to napewno ważne w deblach.Kurs 1,65.Warto ? Proszę o fachowców o opinie.
M.Melo / B.Soares - A.Golubev / D.Istomin 1 1,55 ? Kiedyś wiem że dobrze grali,teraz nie śledze wyników.Rok temu wysoko QF.Również proszę o opinie czy warto.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
(niestety mam tylk 1 kanał). I jakoś nie powala mnie poziom meczów,nie trafiłem na jakiś wielki bój dwóch zawodników grających swój najlepszy tenis.
jeżeli masz tylko 1 kanał to oglądaj sobie mecze na necie.
Dzisiaj było przynajmniej jedno wspaniałe widowisko: Nadal-Andujar. Dawno nie widziałem tak zaciętego meczu. Obaj łamali się praktycznie co chwile. Patrząc trochę w przyszłość Nadala widzę czarne chmury, pierwszy mecz z Isnerem 3:2, a w meczu z rodakiem Andujarem nie wiem jakim cudem nie stracił przynajmniej tego jednego seta kiedy przegrywał 1:5, zabrakło zimnej głowy u Pabla..
 
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Witam.Zna się ktoś tutaj na deblach.
Co myślicie o jutrzejszych spotkaniach mianowicie I.Dodig / I.Karlovic - D.Bracciali / P.Starace.Z tego co wiem obaj chorwaci wysocy,dobrze serwujący a to napewno ważne w deblach.Kurs 1,65.Warto ? Proszę o fachowców o opinie.

M.Melo / B.Soares - A.Golubev / D.Istomin 1 1,55 ? Kiedyś wiem że dobrze grali,teraz nie śledze wyników.Rok temu wysoko QF.Również proszę o opinie czy warto.
Melo/Soares jak najbardziej fajny kurs Iva bym nie grał fajny kurs na czeski debel Hlavackova/Hradecka sa mocne
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Tsonga – Wawrinka 1 1,85 (betsafe) – 5/10j
Na „papierze” zapowiada się bardzo ciekawy mecz, jednak Wawrinka często spotkań pod presją nie wytrzymuje. Tak było na przykład podczas tegorocznego Australian Open, gdzie grał naprawdę dobrze. Przyszedł ważny mecz z Federerem i gładka przegrana 3-0. Może Tsonga to nie Federer, ale też Wawrinka nie jest w takiej dobrej formie jak na początku sezonu.
Tsonga gra u siebie, będzie miał całe trybuny za sobą. W dodatku ostatnio pogrywa sobie całkiem nieźle. Przed Roland Garros grał z Wawrinką w pokazówce i ograł go 2-0.
Francuzowi styl Szwajcara odpowiada i myślę, że to spotkanie wygra.
Fognini – Garcia-Lopez 1 1,62 (extrabet) – 7/10j
Fognini do French Open przygotował się solidnie, w dwóch pierwszych rundach zmiótł rywali z kortu, oddając im po kilka gemów w całym meczu. Nawierzchnia pasuje pod jego styl gry i sądzę, że on może w tym turnieju osiągnąć naprawdę dobry rezultat, tym bardziej, że drabinka układa się po jego myśli.
Bukmacherzy nie wyciągnęli wniosków z poprzednich spotkań Włocha i wystawili ponownie fajny kurs na jego zwycięstwo.
Garcia-Lopez to Hiszpan, który do końca nie gra po „hiszpańsku”. Bardzo uniwersalny gracz, który potrafi odnaleźć się na każdej nawierzchni. Wszystko fajnie, ale jest zupełnie pod formą. W 1 rundzie oddany set Kendrickowi, który na clayu zupełnie grać nie potrafi. W 2 rundzie ciężki, pięciosetowy mecz z Ilhanem także nie wróży dobrze.
Reasumując, Włoch to lepszy gracz na clayu, w dodatku w lepszej formie. Do meczu przystąpi wypoczęty, ponieważ dwie pierwsze rundy to był dla niego „spacerek”, natomiast Garcia-Lopez już trochę się nagrał w tym turnieju. Nie zdziwię się jak mecz zakończy się gładkim zwycięstwem w 3 setach Fogniniego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom