>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
komos84 182

komos84

Użytkownik
to kiedy ma go ograc Tsonga jesli nie w tym momencie:
po pierwsze troche lepsza forma i najwazniejsze gra u siebie publicznosc powinna mu pomóc Stasiek poleci i tyle H2H 3:0
Meczem z Schorelem bym sie nie sugerował to dopiero pierwsze kroki chłopaka w ATP s
Ja Cię pozdrawiam jeżeli bierzesz pod uwagę h2h 3:0 w którym są dwa mecze z turnieju pokazowego, gdzie decydujący set był grany jak tie break 3 seta w deblach. Dla mnie jest 1:0 Tsonga (mecz na szybkiej nawierzchni w Metz, w hali).
Nie wiem, czy w przypadku wielkich szlemów można mówic o formie, przykłady zawodników, którzy nic nie grali w tym roku przed RG, a teraz zadziwiają można by mnożyc i mnożyc (np. Kubot, Fish, Dolgopolov, Tipsarevic...). Tak naprawdę można stwierdzic, że w świetnej formie co potwierdzają wyniki z poprzednich turniejów jak i RG jest tylko Djoko.
Wawrinka jest typowym zawodnikiem, któremu nie przeszkadza żadna nawierzchnia. Gra na solidnym poziomie które zapewnia mu miejsce w top20 już od jakiegoś czasu. W mojej ocenie jest znacznie lepszym zawodnikiem na clay&#39;u niż Tsonga. A na szlemy potrafi się zmobilizowac, ma doskonałego trenera (Lundgren), a jego wyniki z ostatnich lat występów na francuskich kortach są dobrym prognostykiem przed jutrzejszym meczem.
Staszek jak odpadał to tylko ze ścisłą czołówką (clayową i nie tylko: 2010 Federer, 2009 Davydenko, który był w formie, 2008 Gonzalez)
Tsonga na ogół dochodzi w RG do IV rundy, rok temu poddał mecz z Youzhnym po przegranym secie 2-6, 2 lata wcześniej nie sprostał Del Potro, co wcale ujmy nie przynosi. Jo Wilfred to już nie jest ten sam zawonik, który zachwycał w Australian Open 2008-2010. W tym sezonie już jednak słabszy występ i porażka w III rundzie ze wschodzącą gwiazdą ze wschodu Dolgopolovem.
Reasumując, żeby byc uczciwym wyniki w tym sezonie nie przemawiają anie za jednym ani za drugim. Wg mnie Francuz przewyższa Szwajcara tylko serwisem, reszta narzędzi po stronie Staszka. Z niebezpiecznym Schoolerem tylko przez pierwsze 3 gemy miał problem z potężnym serwisem, o bardzo wysokim koźle. Co jeśli Tsonga nie będzie serwował tego dnia dobrze? skończy się 0-3 1-3 Wawrinka.
Grałbym:
Wawrinka to win 2.1
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelstrzala 313

pawelstrzala

Użytkownik
Ja Cię pozdrawiam jeżeli bierzesz pod uwagę h2h 3:0 w którym są dwa mecze z turnieju pokazowego, gdzie decydujący set był grany jak tie break 3 seta w deblach. Dla mnie jest 1:0 Tsonga (mecz na szybkiej nawierzchni w Metz, w hali).

Nie wiem, czy w przypadku wielkich szlemów można mówic o formie, przykłady zawodników, którzy nic nie grali w tym roku przed RG, a teraz zadziwiają można by mnożyc i mnożyc (np. Kubot, Fish, Dolgopolov, Tipsarevic...). Tak naprawdę można stwierdzic, że w świetnej formie co potwierdzają wyniki z poprzednich turniejów jak i RG jest tylko Djoko.

Wawrinka jest typowym zawodnikiem, któremu nie przeszkadza żadna nawierzchnia. Gra na solidnym poziomie które zapewnia mu miejsce w top20 już od jakiegoś czasu. W mojej ocenie jest znacznie lepszym zawodnikiem na clay&#39;u niż Tsonga. A na szlemy potrafi się zmobilizowac, ma doskonałego trenera (Lundgren), a jego wyniki z ostatnich lat występów na francuskich kortach są dobrym prognostykiem przed jutrzejszym meczem.
Staszek jak odpadał to tylko ze ścisłą czołówką (clayową i nie tylko: 2010 Federer, 2009 Davydenko, który był w formie, 2008 Gonzalez)

Tsonga na ogół dochodzi w RG do IV rundy, rok temu poddał mecz z Youzhnym po przegranym secie 2-6, 2 lata wcześniej nie sprostał Del Potro, co wcale ujmy nie przynosi. Jo Wilfred to już nie jest ten sam zawonik, który zachwycał w Australian Open 2008-2010. W tym sezonie już jednak słabszy występ i porażka w III rundzie ze wschodzącą gwiazdą ze wschodu Dolgopolovem.

Reasumując, żeby byc uczciwym wyniki w tym sezonie nie przemawiają anie za jednym ani za drugim. Wg mnie Francuz przewyższa Szwajcara tylko serwisem, reszta narzędzi po stronie Staszka. Z niebezpiecznym Schoolerem tylko przez pierwsze 3 gemy miał problem z potężnym serwisem, o bardzo wysokim koźle. Co jeśli Tsonga nie będzie serwował tego dnia dobrze? skończy się 0-3 1-3 Wawrinka.

Grałbym:
Wawrinka to win 2.1
Na AO T Tsonga ten mecz przegrał sam ze soba a konkretnie ze zdrowiem miał go 2:1 i stanoł problemy z plecami,porazka z Potro ta co podajesz o ile mnie pamiec nie myli Potro grał wtedy zajebisty tenis wtedy miał półfinał RG a na koniec roku wygrał US open wiec porazka z Potro ujmy mu nie przynosi
Stasiek polegnie
 
bukmacherace 59

bukmacherace

Użytkownik
Zarówno Tsonga, jak i Wawrinka to klasa światowa. Co do Tsongi to weźcie pod uwagę, że od zeszłego roku chłop wciąż boryka się z jakimiś urazami, co na pewno nie pomaga mu w utrzymywaniu pozycji i robieniu wyników w ATP. Wcale nie stawiam na plus dla Tsongi serwisu, bo Wawrinka, jeśli tylk ojest regularny to serwisu też nie ma najgorszego. Jednak Tsonga ma na pewno publiczność za sobą, co daje sporego kopa. Dodatkowo Wawrinka nie jest mistrzem stabilności psychicznej. Tsonga lepiej też porusza się po korcie i na cegle to spory bonus. Natomiast Wawrinka ma świetny bh - jeden z lepszych w ATP - ponadto dobrze gra returny. Mecz trudny do obstawiania właśnie ze względu na tak dużo zależności, ale ja skuszę się jednak na Tsongę, albo ewentualnie over 38.5 bo coś czuję, że w trzech setach się to nie skończy.
Co do Gasqueta to nikt nie bierze pod uwagę jego problemów z kondycją wystarczy, że mecz się przeciągnie i Richard będzie zdychał na korcie, a Belucci może to zrobić.
A, jeśli idzie o Yuozhn&#39;ego to ja gram ryzykownie 3-0 po kursie 4.0. Jeśli tylko serwis nie zawiedzie Rosjanina to przy jego returnie Montanes będzie miał ciężkie życie.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
kondycja Rycha to fatalny argument na jego przegrana,

@up serwis Juznego to cienizna jutro Albert go posklada
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
komos84 182

komos84

Użytkownik
Co do Miszy to myślę podobnie i jestem zdania że awansuje dalej, no ale stwierdzenie, że Tsonga lepiej się porusza po korcie??? Wiem, o co może Ci chodzic, o dynamikę - ok, ale taktycznie, jeżeli chodzi o poruszanie się po korcie lepszy jest Wawrinka. Nie ma zresztą już co polemizowac, co zostało napisane jest i do jutra nie zniknie. Jeśli wygra Tsonga (czego bym nie chciał) z szacunkiem oddam pokłony, jednak sądzę, że do tego nie dojedzie.
p.s. A publika jedyne co może zrobic to usztywnic Tsongire, to on zagra pod presją,a nie Szwajcar. Nie chciałbym natomiast oglądac perfidnych zachowań kibiców francuskich przy serwisach Wawrinki. Durne okrzyki, nie jest to wprawdzie to samo co &quot;grupa wsparcia Baghdatisa&quot;, ale też wkur.....
 
midel 189

midel

Użytkownik
Kto wie, może Janko sprawi niespodziankę :p Swoją drogą, nie zdziwiłbym się gdyby Tsonga wygrał z Fedexem ;) 3 lata temu nawet nie był rozstawiony, a doszedł do La Grande Finale AO ;) Z resztą w tym roku Gaross rządzi się swoimi prawami, wiec wiesz wszystko jest możliwe :p
AO to jest Szlem niespodzianek, nie tacy jak Tsonga dochodzili do finału, a nawet wygrywali. Ostatniego zdania nie rozumiem. Jakimi &quot;swoimi prawami&quot;? Główni faworyci (poza Nadalem w 1r) pewnie wygrywają swoje mecze i zmierzają do ostatecznym rozgrywek. Odpadł chimeryczny Berdych i beznadziejny Melzer, a ... jeszcze Cilić, ale o jego dyspozycji szkoda słów, no i Almagro, który wypompował się w Nicei.
Jeżeli chodzi o mecz Nole i Juana Martina to nie ma się czym podniecać. Del Potro, gdy był w najlepszej formie nie ugrał z Serbem seta, sądzicie, że Novak lejący wszystkich od grudnia nagle położy się przed Argentyńczykiem, z którym wyraźnie gra mu się bardzo dobrze?
 
G 0

gandzia1405

Użytkownik
ja myślę że finał może być tylko jeden rafa - djoko ale to i dobrze może znów będzie coś około 3 zł jak sie spotkali pierwszy raz w finale w tym roku na mączce, choć to GS więc bym się nie spodziewał już aż takiego wysokiego kursu jak wtedy a szkoda bo gram grubo finał RG na djoko to co gra nie jest naganne i myśle że może wygrać wszystkie turnieje GS w jednym roku . Co wielu zawodniką się nie udało
co do dzisiaj dwa na sucho
Montanes win 2,10 bah
Bellucci win 2,20 bah
dorzucić z WTA schiavone
i jest bardzo ciekawe AKO 6,7
coś lekko można puścić POWODZENIA
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Jo-Wilfried Tsonga - Stanislas Wawrinka Typ: Tsonga
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy 17. w rankingu ATP reprezentantem gospodarzy Jo-Wilfriedem Tsongą i 14. Szwajcarem Stanislasem Wawrinką. Na papierze faworytem wydaje się być Tsonga. Gra on u siebie, paryska publiczność go kocha. Francuz dysponuje świetnym serwisem, jego uderzenia są piekielnie mocne, zwłaszcza forehand. Potrafi on także urozmaicić grę grając kątowo, stosując skróty do siatki. Jak na swoje warunki fizyczne nieźle porusza się po korcie. Tutaj w Paryżu ograł w trzech setach zarówno Czecha Hajka, jak i Igora Andreeva. Dzisiejszy rywal Francuza Wawrinka to także tenisista nieprzeciętny, posiadający świetny jednoręczny backhand, bardzo dobrze wyszkolony technicznie. Z tym, że Staszek obecnie jest pof formą i wątpię, by przebudził się w meczu z reprezentantem gospodarzy. Warto dodać także, że Szwajcar często pali się w ważnych meczach, nie wytrzymuje presji. Na tegorocznym RG oddał już 1 seta mało znanemu Augustinowi Gensse, w 2. rundzie pokonał już pewnie Schoorela, ale jak widać zdarzają mu się wpadki. H2H 3-0 na korzyść Jo-Wilfrieda Tsongi.
 
M 0

majkele

Użytkownik
Odpadł chimeryczny Berdych i beznadziejny Melzer, a ... jeszcze Cilić, ale o jego dyspozycji szkoda słów, no i Almagro, który wypompował się w Nicei.
No właśnie, o tym mówię. Melzer jakby nie patrzeć jest w top 10 i nie powinien przegrywać z Łukaszem Rosołem ;) można jeszcze dorzucić do tego zestawu Davydenke, wiem, że to sprzedawczyk ale nie sądziłem, że już w 2R się skur*i :p
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
Gasquet R. - Bellucci T.
TYP: Gasquet R.
Bardzo dobrze zapowiadający się pojedynek z dwoma graczami, którzy w ostatnim czasie prezentują dość zbliżony poziom. Brazylijczyk właściwie gra przez całe życie na jednej tylko nawierzchni, na której zresztą osiąga najlepsze rezultaty. W ostatnich tygodniach zdecydowanie zaistniał w męskich rozgrywkach, lecz ciągle nie wygrał spotkania z żadnym ze znanych zawodników. Tak, jak zwycięstwo ze słabszym, średnim rywalem jest dla niego formalnością tak przy spotkaniach z wyżej notowanym graczem nie wytrzymuje psychicznie, a jeśli dodać do tego kilkutysięczną francuską publiczność to Gasquet, marząc o prawdziwym powrocie na szczyty ATP, nie powinien mieć większych problemów.
 
P 13

pipel

Użytkownik
AO to jest Szlem niespodzianek, nie tacy jak Tsonga dochodzili do finału, a nawet wygrywali. Ostatniego zdania nie rozumiem. Jakimi &quot;swoimi prawami&quot;? Główni faworyci (poza Nadalem w 1r) pewnie wygrywają swoje mecze i zmierzają do ostatecznym rozgrywek. Odpadł chimeryczny Berdych i beznadziejny Melzer, a ... jeszcze Cilić, ale o jego dyspozycji szkoda słów, no i Almagro, który wypompował się w Nicei.
Jeżeli chodzi o mecz Nole i Juana Martina to nie ma się czym podniecać. Del Potro, gdy był w najlepszej formie nie ugrał z Serbem seta, sądzicie, że Novak lejący wszystkich od grudnia nagle położy się przed Argentyńczykiem, z którym wyraźnie gra mu się bardzo dobrze?
Akurat kiepskie przykłady z Berdychem i Melzerem bo ich przeciwnicy postawili bardzo wysoko poprzeczkę. Kubot też nie wygrał fartem tylko dobrą grą więc ocenianie ich w kategorii beznadziejnych jest nie na miejscu. Takiego brzydko mówiąc napie#dalania dawno nie widziałem i jeśli Rosol zagra to samo z Chela to przejdzie do kolejnej rundy.
 
midel 189

midel

Użytkownik
Akurat kiepskie przykłady z Berdychem i Melzerem bo ich przeciwnicy postawili bardzo wysoko poprzeczkę. Kubot też nie wygrał fartem tylko dobrą grą więc ocenianie ich w kategorii beznadziejnych jest nie na miejscu. Takiego brzydko mówiąc napie#dalania dawno nie widziałem i jeśli Rosol zagra to samo z Chela to przejdzie do kolejnej rundy.
Nie zaliczałem tych 3 zawodników do faworytów turnieju, nawet do półfinału ich nie przymierzałem (Berdych miał łatwą drabinkę, więc do ćwiartki mógł się doczołgać). Główni faworyci bez większych problemów przechodzą, więc moja teza jest jak najbardziej słuszna.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Rosol wczoraj gral znakomicie - to byl taki Czeski Soderling. Piekielnie mocny serwis i granie boom boom gdzie bardzo duzo mocnych pilek mu wchodzilo i Melzer mial problemy. Jesli Czeski tenisista utrzyma swoja dyspozycje to przegra dopiero w 4 rundzie z Kubotem ( ????)
 
giorgios-rasiak 1

giorgios-rasiak

Użytkownik
David Ferrer - Sergiy Stakhovsky (Liczba gemów) (Poniżej/powyżej: 30.5) typ under kurs 1,7
Różne rzeczy już w tegorocznym RG widziałem, ale Stasiu minimum wykonał z nawiązką i nie wydaje mi się żeby miał szansę nawiązać walkę z Ferrerem, który do tej pory w dwóch meczach dał ugrać przeciwnikom 16 gemów (wydaje mi się, że grał z zawodnikami lepszymi niż Stasiu - Nieminen, Benneteau)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 16

misia.marcysia

Użytkownik
Berdych, Murray, faktycznie żaden znany rywal ...

Gasquet R. - Bellucci T.
TYP: Gasquet R.

Bardzo dobrze zapowiadający się pojedynek z dwoma graczami, którzy w ostatnim czasie prezentują dość zbliżony poziom. Brazylijczyk właściwie gra przez całe życie na jednej tylko nawierzchni, na której zresztą osiąga najlepsze rezultaty. W ostatnich tygodniach zdecydowanie zaistniał w męskich rozgrywkach, lecz ciągle nie wygrał spotkania z żadnym ze znanych zawodników. Tak, jak zwycięstwo ze słabszym, średnim rywalem jest dla niego formalnością tak przy spotkaniach z wyżej notowanym graczem nie wytrzymuje psychicznie, a jeśli dodać do tego kilkutysięczną francuską publiczność to Gasquet, marząc o prawdziwym powrocie na szczyty ATP, nie powinien mieć większych problemów.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Gasquet – Bellucci over 3,5 seta 1,53 (bet365) – 6/10j
Zapowiada się wyrównany mecz, myślę, że 4 sety to minimum, a kto wie, może i 5 setów będzie.
Gasquet w dobrej formie, jednak piłki, którymi grają w tegorocznym RG nie odpowiadają mu za bardzo, ze względu na to, że ciężko je skorygować. Jednoręczny BH Richarda to bardzo trudne uderzenie technicznie, widziałem Francuza w 1 rundzie ze Stepankiem i jak na siebie często właśnie z BH trafiał nieczysto.
Bellucci potrafi grać na mączce, szczególnie na „szybkiej” mączce. Zalążek swoich możliwości pokazał w madryckim turnieju, gdzie doszedł do półfinału, w którym urwał seta wielkiemu Djokoviciowi. Po drodze do tego półfinału ograł: Andujara, Mayera, Murraya i Berdycha. Ogranie takich nazwisk w jednym turnieju jest imponujące, w dodatku jak się to robi bez straty seta!
Obaj bardzo dobrze serwują, może być ciężko o przełamania, co wróży długie sety, możliwe TB, w których różnie się może potoczyć.
Djokovic – Del Potro over 3,5 seta 2,0 (bet365) – 3/10j
W tym meczu także przewiduję minimum 4 sety. Djokovic wygrał w tym sezonie wszystkie spotkania, ale sety tracił niemal w każdym turnieju. Dziwnie to brzmi, ale Novak miał pecha w losowaniu, Del Potro w III rundzie, gorzej trafić nie mógł – zresztą to działa w obie strony.
Zarówno Djokovic jak i Del Potro posiadają wspaniały serwis, z którego potrafią robić duży użytek. Swoje gemy serwisowe powinni regularnie wygrywać i zapowiadają się wyrównane sety. Myślę, że przy słabszym dniu Serba i bardzo dobrym Argentyńczyka, przy odrobinie szczęścia Del Potro może wygrać to spotkanie, aczkolwiek to jest mało prawdopodobne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 2

pankleks

Użytkownik
Na dziś:
Wawrinka S. - Tsonga J.-W 1,75 -Panowie grali ze sobą 18 maja w pokazowym tunieju w Paryżu , Tsonga wygrał 2-0.Oglądałem ostatni mecz tsongi z rosjaninem w którym zaserwował sporo asów i grał niezły tenis ,dodatkowy atut tsongi to publiczoność która z pewnością będzie żywiołowo reagować na wydarzenia na korcie.Co do Wawrinki moim zdanie dzis jest prawdziwy sprawdzian jego formy na ten moment ponieważ ani Gensse ani Schoorel to nie są tak dobrzy zawodnicy jak tsonga.
Fognini F. - Garcia-Lopez G. 1.59-tutaj licze na zmęczenia hiszpana po ciężkim meczu z Ilhanem a z drugiej strony wypoczęty fognini który w cały turniej stracił narazie 11 gemów w 6 setach co daje średnia ok 2 gemów traconych na set.Wiem że to tylko liczby ale dal mnie włoch na kortach ziemnych to zdecydowanie lepszy grajek od hiszpana ...oczywiście jeżeli nie zacznie pajacować.Panowie grali ze soba 2 razy ale spotkanie na korcie ziemnym wygrał fognini
Gasquet R. - Bellucci T.1,67-Nie rozumiem tak wysokiego kursu na ryśka ,szczególnie że forma jest gra przed włąsną publicznościa a dodatkowo bellucci potrafi być bardzo himeryczny i jeżeli nie zacznie dobrze tego spotkania to francuz szybko go odprawi
Djokovic N. - Del Potro J.M 6,43-Typ przeciwko Serbowi licze że kiedyś musi przyjść ta porażka a Del potro to tenissta który moim zdanie jest w stanie sprawić sensacje
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Nazwa wydarzenia: Del Potro- Djokovic(1 set)
Typ: over 9,5 games
Kurs: 1,83
Bukmacher: Bet365
Stawka: 100j.
Analiza
Dziś w spotkaniu trzeciej rundy singla panow podczas wielkoszlemowego turnieju french open na kortach w paryzu dojdzie do bardzo ciekawego spotkania Juan Martin Del Potro z Argentyny spotka sie numerem dwa swiatowego rankingu Serbem Novakiem Djokovicem. Djokovic idzie w tym turnieju jak burza, nie przegral jeszcze nawet seta, ogral kolejno De Bakkera oraz Victora Hanescu. Natomiast Argentynczyk przegral do tej porty jednego seta w pierwszej rundzie z popularnym dr. Ivo, czyli Chorwatem Ivo Karlovicem ktory swoja gre opiera glownie na serwisie, natomiast w drugiej juz bez straty seta ogral Kavcica. Djokovic ma za soba jak do tej pory fenomenalny sezon. Serb nie przegral jeszcze ani jednego spotkania w tym sezonie. Ogral dwukrotnie Nadala na jego ulubionej nawierzchni- kortach ceglanych. Argentynczyk jednak po powrocie gra coraz lepiej i nie jest tutaj w tym meczu na straconej pozycji. Wygral turniej na podobnej nawierzchni w Estoril, pokonal tam m.in. Soderlinga i Verdasco, a wiec specjalistow od gry na cegle. Korty w Paryzu są nieco szybsze od normalnego clayu. To moze byc sporym atutem Del Potro ktory bardzo dobrze serwuje. Mysle ze moze to byc wyrownane spotkanie. Argentynczyk nie raz pokazal ze stac go na wyrownana walke z najlepszymi, a nawet zwyciestwa z swiatowa czolowka. Po powrocie po kontuzji naprawde gra coraz lepiej i systematycznie pnie sie w gore rankingu. Sadze ze moze to byc bardzo wyrownane spotkanie i Serbowi zwyciestwo wcale moze nie przyjsc latwo. Stad tez moj typ, w pierwszym secie obaj panowie powinni pilnowac przede wszystkim swoich serwisow.
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Przed meczem z Hanescu też wypowiadaliście się, że Djoko musi w końcu przegrać. W ogóle te wypowiedzi traktuje jak spam, przed każdym meczem Djokovica mnóstwo osób pisze, że Novak musi w końcu przegrać. I po co? Sami siebie oszukujecie, jak Djokovic nie przegrał w żadnym z mniejszym turniejów w tym sezonie, to myślicie że na RG ktoś go zatrzyma?? Del Potro nie ma najmniejszych szans, to będzie taki mecz jak z Hanescu. Gdzie walka zacięta będzie tylko w 1 secie. Później Novak go rozniesie....
I jeszcze raz się zapytam, po co przed każdym meczem Djokovica piszecie tu o jego porażce?? Żeby nabijać sobie tylko posty? Ludzie opamiętajcie się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Djoković wygra 3-0 1.72 Bet365
Nie chcę się za dużo rozpisywać, Del Potro to super grajek, ale uważam, że Djokovic jest po prostu na tyle lepszy, żeby wygrać bez straty seta i jeśli udało mu się niedawno ograć Nadala w taki sposób w Rzymie i Madrycie (co prawda tam się grało tylko do 2 setów ale jednak Nadal to Nadal) to dlaczego miałby się męczyć z Del Potro? Za taki kurs moim zdaniem warto zaryzykować, w setach może być zacięta walka, ale myślę, że wszystkie 3 Serb rozstrzygnie na swoją korzyść. Tym bardziej, że w H2H jest 0:3 dla Serba i zawsze wygrywał do 0 (chociaż ta statystyka może być nieco myląca bo nie grali ze sobą od 2009 roku)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom