>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
wincent 150

wincent

Użytkownik
Groźniejszym rywalem dla Hiszpana mógł okazać się Ljubicic, jednak tutaj mieliśmy ponowne 3:0 dla Hiszpana, ćwierćfinał zapowiadał się ciekawie rywalem Rafy był Soderling, Szwed kilka razy już wygrywał z Hiszpanem, ale i tym razem mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla Nadala. Półfinał i ponowne 3:0 chimeryczny Brytyjczyk Murray nie dał rady, świetnie dysponowanemu w turnieju Hiszpanowi. Tak o to łatwym sposobem Rafael Nadal dostał się do finału, gdzie jego rywalem będzie Roger Federer.(...) Dlaczego stawiam na Hiszpana ? Po pierwsze jest młodszy, więcej sił w nogach, jest mniej zmęczony jego pojedynek z Murrayem odbył się przed spotkaniem Rogera z Novakiem, i w końcu Nadal jest rakietą numer 1 na świecie. Roger mimo, że gra dobrze nie gra takiego fantastycznego tenisa jak parę lat temu. Młody Hiszpan poprawił techniczną grę, pod siatką potrafi różne trudne zagrania, do tego dochodzi silny forhend, który jest ogromnym atutem. Według mnie Szwajcar może wygrać max. 1 seta.
Następnym razem bierz się za analizy sportów o których coś wiesz.
Po pierwsze Murray jest szkotem :p ale to na marginesie , po drugie &quot;świetnie dysponowany Nadal&quot; gra najgorzej od 4 lat. NAdal nie dostał się do finału żadnym &quot;łatwym sposobem&quot;, już pomijając Isnera który gra tylko serwis, to Soda był w stanie spokojnie pokonać Nadala, gdyby się obudził szybciej niż w 3 secie. Murray Nadala pokonać powinien, bo jak na siebie Hiszpan grał fatalnie, no ale raz kontuzja, dwa - psychika, trzy - UF.
Nadal jest &quot;rakietą nr 1&quot; albo do tego , albo do przyszłego poniedziałku (nawet jak wygra dzisiaj to Novakowi wystarczy wygrać 3 mecze w Queensie w przyszłym tygodniu). Roger nie gra tego fantastycznego tenisa
co lat temu 3, ale jest w dużo lepszej dyspozycji niż w zeszłym roku, nie mówiąc o tym że jest w dużo lepszej formie niż Nadal. &quot;Trudne zagrania&quot; Hiszpana :cool: ... jeśli chodzi o volleye, skróty i tego typu trudne Nadal jest z 2 ligi niżej niż Szwajcar.
A i najlepszy argument- że mecz się skończyl wcześniej - tak, całe 4,5 godziny :p
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Novakowi wystarczy wygrać 3 mecze w Queensie w przyszłym tygodniu
Niestety Djoko wycofał się z turnieju Queensie z powodu kontuzji zapalenia ścięgien w rzepce . Już podobno w meczu z Rogerem grał z tą kontuzją. Było z resztą widać dziwne poruszanie się i te dziwne ślizganie się do piłki.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Na razie w Paryżu pochmurno ale nie pada. Obawiam się, że mecz może być szarpany tzn pograją trochę, potem deszcz i przerwa. Na pewno będzie to męczące dla nas jak i dla samych zawodników. Jeśli jednak tak się stanie wolę, aby mecz został przełożony na jutro.
Tylko jutro też pogoda ma nie być rewelacyjna. Nic zobaczymy, też mi się wydaje, że będzie szarpana gra, podobnie jak to było chyba na US Open gdzie dwa razy jak dobrze pamiętam schodzili.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Następnym razem bierz się za analizy sportów o których coś wiesz.
Po pierwsze Murray jest szkotem :p ale to na marginesie , po drugie &quot;świetnie dysponowany Nadal&quot; gra najgorzej od 4 lat. NAdal nie dostał się do finału żadnym &quot;łatwym sposobem&quot;, już pomijając Isnera który gra tylko serwis, to Soda był w stanie spokojnie pokonać Nadala, gdyby się obudził szybciej niż w 3 secie. Murray Nadala pokonać powinien, bo jak na siebie Hiszpan grał fatalnie, no ale raz kontuzja, dwa - psychika, trzy - UF.
Nadal jest &quot;rakietą nr 1&quot; albo do tego , albo do przyszłego poniedziałku (nawet jak wygra dzisiaj to Novakowi wystarczy wygrać 3 mecze w Queensie w przyszłym tygodniu). Roger nie gra tego fantastycznego tenisa
co lat temu 3, ale jest w dużo lepszej dyspozycji niż w zeszłym roku, nie mówiąc o tym że jest w dużo lepszej formie niż Nadal. &quot;Trudne zagrania&quot; Hiszpana :cool: ... jeśli chodzi o volleye, skróty i tego typu trudne Nadal jest z 2 ligi niżej niż Szwajcar.
A i najlepszy argument- że mecz się skończyl wcześniej - tak, całe 4,5 godziny :p
Nie gadaj głupot stary, bo Nadal z meczu na mecz dokręca śrubę, a widać to było głównie własnie w meczach z Soderlingiem i Murrayem którzy podobno mieli się postawić, a jak się skończyło każdy wie. Nadal nie jest tutaj w jakiejś rewelacyjnej dyspozycji, ale na moje to wystarczy do tytułu. Federer jest w formie, bo bardzo pozytywnie zaskoczył podczas tego turnieju i wygląda na to że w cuglach wygra Wimbledon, bo tak jak tutaj Nadal jest królem, na trawie rządzi Federer. Djokovic moim zdaniem na trawie nic szczególnego nie ugra i za tym numerem jeden jeszcze trochę poczeka. Fakt że Nadal ma do obrony bardzo dużo punktów wskazuje na to że Djoko jednak nim zostanie, ale nie sądzę żeby długo zagrzał tam miejsce. A szkota to jak na moje jak najbardziej można nazywać Brytyjczykiem.
A jeszcze o pogodzie, jeśli popada to to oczywiście jeszcze ułatwi zadanie Hiszpanowi, wiec brać handi w stronę Nadala i czekać na księgowanie. ????
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Uważam, że najlepszą opcją na ten mecz jest over 39,5 gema w meczu, wystarczy, że będa 4 sety i powinno wejść, a w szybkie 3-0 dla któregokolwiek z graczy poprostu ciezko mi uwierzyc!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja zagrałem Federer(+2,5seta) @1,4. Ale już zaczynam drżeć,Roger zaczął jak za dawnych lat,prowadził 5:2 po czym Nadal przypomniał,że to on jest królem Roland Garros i wygrał 5 gemów z rzędu..takich meczy,takich rywali nie da się niczego przewidzieć..
 
J 0

juan

Użytkownik
Ja zagrałem Federer(+2,5seta) @1,4. Ale już zaczynam drżeć,Roger zaczął jak za dawnych lat,prowadził 5:2 po czym Nadal przypomniał,że to on jest królem Roland Garros i wygrał 5 gemów z rzędu..takich meczy,takich rywali nie da się niczego przewidzieć..
To miałeś trochę nerwów, ale najważniejsze, że typ okazał się trafiony. Szkoda mi bardzo Rogera, bo byłem sercem za nim, po wygraniu z Djokovicem, była szansa na nawiązanie walki i wygranie w końcu tutaj w Paryżu z Nadalem. Szkoda, że się nie udało i już się chyba nie uda, ale gratulacje dla Szwajcara za piękny mecz z Serbem i dziś z Nadalem w finale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom