>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
M 28

mitch

Użytkownik
Dla mnie to zdecydowanie nieopłacalny typ. Djokovic pewnie wygra, ale stawianie 3-0 po kursie 1,72 uwazam za błąd
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Richard Gasquet - Thomaz Bellucci Typ: Gasquet
To spotkanie może być bardzo ciekawe. Reprezentant gospodarzy a zarazem nr 16 rankingu ATP Richard Gasquet zmierzy się z zawodnikiem, który uwielbia grać na nawierzchni typu clay Brazylijczykiem Thomazem Belluccim, nr 25 rankingu. To, czy będzie to wyrównane spotkanie zależeć będzie od psychiki Brazylijczyka, ponieważ przegrywając potrafi się on podłamać i popełniać wiele błędów. Ja tutaj typuję zwycięstwo Gasqueta, który gra na własnej ziemi, będzie niesiony dopingiem tysięcy kibiców. Francuz to jeden z lepiej wyszkolonych zawodników na świecie. Jego jednoręczny backhand należy do absolutnej czołówki tego uderzenia w tourze, lepszy być może ma tylko Federer. Poza tym Francuz dysponuje także bardzo dobrym serwisem, świetną pracą nóg i poruszaniem się po korcie, jest bardzo szybki. W Paryżu pokonał już Radka Stepanka 3-0 i Marcela Granollersa 3-1. Bellucci to melodia przyszłości. W ostatnich tygodniach przebojem wdarł się do 3. dziesiątki rankingu pokonując takie znane postaci jak Andy Murray i Tomas Berdych. Jego serwis także jest solidny, aczkolwiek myślę, że zbraknie mu dziś argumentów do pokonania Ryśka. Jak dotąd w Roland Garros pokonał 3-1 Golubeva oraz Seppiego 3-0. Jak dotąd obaj zawodnicy się jeszcze nie spotkali.
 
G 277

geryx

Użytkownik
coraz trudniej znaleźć coś pewnego do zagrania, jeszcze 1 runda i ogladamy a nie obstawiamy)
na dziś
Gasquet-Belluci (+3 gemy) 1.95✅
Napisano juz wszystko chyba o tym spotkaniu, dodam że jakoś nie obawiam się że francuz spuchnie w tym meczu
ps. wielkie dz. dla Bogowa za wczorajszego Rosola, dołożyłem ciut swojego i 5 stówek jest:)
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
Ja gram na Bellucciego. Od czasów Kuertena nikt na Rolandzie z Brazylijczyków nie miał większych szans. Oglądałem fragmenty meczu Bellucciego z Nadalem z przed roku. Brazylijczyk grał naprawdę fantastyczne piłki,ale wiadomo... poległ. Trzeba dodać, że Bellucci jest leworęczny co moim zdaniem także jest na jego plus. W świetną kondycję Rysia nie wierzę, już nie raz widziałem jak puchnie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Przed meczem z Hanescu też wypowiadaliście się, że Djoko musi w końcu przegrać. W ogóle te wypowiedzi traktuje jak spam, przed każdym meczem Djokovica mnóstwo osób pisze, że Novak musi w końcu przegrać. I po co? Sami siebie oszukujecie, jak Djokovic nie przegrał w żadnym z mniejszym turniejów w tym sezonie, to myślicie że na RG ktoś go zatrzyma?? Del Potro nie ma najmniejszych szans, to będzie taki mecz jak z Hanescu. Gdzie walka zacięta będzie tylko w 1 secie. Później Novak go rozniesie....
I jeszcze raz się zapytam, po co przed każdym meczem Djokovica piszecie tu o jego porażce?? Żeby nabijać sobie tylko posty? Ludzie opamiętajcie się.
nic nie napisalem o porazce Djokovica, tylko to ze ten mecz moze byc wyrownany. A to zasadnicza roznica
???? RG jest jednym z najwazniejszych turnieji i jesli ktos mialby zatrzymac Djokovica to chyba wlasnie tu
Żebyś sie nie zdziwil
To pozostawie bez komentarza
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Na tą chwile to Tsonga jest bliski przegrania meczu z 2-0 ,jego nie udolne akcje i granie pod publiczkę przyprawia mnie o mdłości .Szwajcar nic nie gra ciekawego czeka na błędy Jo które popełnia on nagminnie od 3 seta.
 
robel 153

robel

Użytkownik
Na tą chwile to Tsonga jest bliski przegrania meczu z 2-0 ,jego nie udolne akcje i granie pod publiczkę przyprawia mnie o mdłości .Szwajcar nic nie gra ciekawego czeka na błędy Jo które popełnia on nagminnie od 3 seta.
Ja też postawiłem na Tsongę. Ale jeżeli ktoś nie wygrywa 3:0(w takiej sytuacji jakiej był Tsonga) to przegrywa 2:3

Mam nadzieje ze te porzekadło się dzisiaj nie spełni ???? ????
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Kolego Radomiak. Taka prawda. Przed każdym meczem Djokovica pojawia się tu mnóstwo postów, że to super typ przeciwko niemu grać i w ogóle. Że w końcu on musi przegrać. I ciągle robią to te same osoby. Myślą, że jak będą celować w bet przeciwko Djoko i jak w końcu trafią, to później cały czat będzie ich uwielbiał. Tak jest naprawdę i raczej nie tylko ja tak mówię.
Mówisz, że to RG i że gdzie jak nie tu ktoś musi pokonać Novaka. A ja uważam, że Djoko jest poza zasięgiem wszystkich i pewnie zwycięży w RG. Jego seria na pewno w końcu się skończy, ale to nie będzie w Paryżu.
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Dużo głupich błędów Francuza i podejrzewam, że jeśli Tsonga nie pozbiera się w ciągu 2-3 najbliższych gemów to w 5 secie Szwajcar odprawi go z kwitkiem. Za bardzo podpalił się chyba Francuz i to go może zgubić. Widać, że psychiką nie jest jego najmocniejszą strona. A Wawrinka fakt, nie gra niczego nadzwyczajnego, ale nie robi teraz tyle błędów i to powinno wystarczyć do wygrania, o ile Tsonga nie wróci do tego co grał w pierwszych dwóch setach.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ewidentnie chłop nie radzi sobie z presją ,oddaje pkt za darmo nie wiem czy wygra czy nie ale nie zagram już na niego ...
dawno ciśnienia mi tak nikt nie podniósł

Tsonga haha
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
A jednak Wawrinka ???? Pięknie go rozpracował w ostatnim punkcie. Widać, że ze Szwajcara też jest niezły walczak. Kiedy w trzecim secie po przełamaniu Tsongi wydawało się, że jest ugotowany, potrafił się pozbierać i ograć faworyzowanego zawodnika gospodarzy. I bardzo dobrze bo uratował mi ostatni dzisiejszy kupon ????
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
NO! ????
Po meczu Wawrinka - Tsonga nasuwa mi się od razu cytat z Wyspiańskiego :
&quot;Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapki wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur&quot;
Po pierwszych dwóch setach byłem przekonany, że Francuz już ten mecz dociągnie, miał w 3 secie Wawrinkę na widelcu, ale potem zaczął już grac to co zazwyczaj gra, myślę, że tym meczem Tsonga udowodnił, że nie dośc, że nie jest w formie, to jeszcze nie ma jaj. A Wawrinka? cóż... grał swoje, to co potrafi. Na plus na pewno jego postawa poza sportowa, czym nie prowokował publiczności do gwizdów i okrzyków. Nie podpadł publice, co nieraz się zdarza na kortach.
Wawrinka gra dalej i życzę mu wszystkiego dobrego, by dotarł jak najdalej w tym turnieju ????
 
H 19

havierx

Użytkownik
Kto nie ryzykuje ten nie ma, postawilem przed chwila 860zl, ktore wygralem wczoraj na zwyciestwo del Potro po kursie 13.00 na bet365 live, zyczcie mi powodzenia.. ;)
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Kto nie ryzykuje ten nie ma, postawilem przed chwila 860zl, ktore wygralem wczoraj na zwyciestwo del Potro po kursie 13.00 na bet365 live, zyczcie mi powodzenia.. ;)
Na mnie nie licz :] Postawiłem z nudów 15 euro na zwycięstwo Djokovicia i z tego co widzę nie wydaję mi się, aby to przegrał. Aczkolwiek jakby Ci to weszło to szacun dla Ciebie ???? Del Potro dużo niewymuszonych błędów robi.
 
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
A mnie w ostatnim momencie natchnęło, że może lepiej postawić na zwycięstwo Tsong&#39;a w 1 secie ????
A mnie natchnęło że Fognini wygra I seta a Tsonga mecz. ???? Teraz liczę na Novaka w 3 setach... I wygląda na w worku. Pięknie Panowie biegają
 
jackfans 1

jackfans

Użytkownik
:wowsdf:z Tsongą to są jaja,, postawiŁem 300 po kursie 1,66 i byłem pewny że wygra..2 sety i pewniak w 3 secie postawiłem 10 na Staszka po kursie 67..wracam patrzę Staszek wygrał :wowsdf: DZIEŃ CUDÓW,, idę za ciosem stawiam na Del Porto zobaczymy
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
panowie stawiacie na kubota?;)
Ja stawiam. Falla jest co prawda na fali bo wyeliminował Mayera, ale Łukasz też gra bardzo pewnie. Dodatkowo ma bardzo dobrą drabinkę i jeśli chce coś osiągnąć w jakimś wielkim turnieju to właśnie jest ten moment ???? Zwłaszcza, ze obecny rywal jest jak najbardziej do ogrania.
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Co myślicie na jutro 2 sety dla Ljuby?Dla mnie Verdasco jest cieniutki za łatwe daje bp np. poprzez jakiś głupi df. a Ljubicicia ciężko będzie złamać.Dobry kurs jest 1.95 i się zastanawiam czy brać czy lepiej zagrać Falle?Dla mnie Kubot jutro odpada,Falla z serwismenami radzi sobie bardzo dobrze.
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Murray - Berrer (+8,5) @ 2,00

Kurs przy tak wysokim handi prześliczny, trzeba brać póki ciepły. Murray przy wszystkich swoich zaletach, na piachu gra co najwyżej średnio, zwłaszcza gdy ma gorszy dzień. Niemiec póki co bardzo dobrze się prezentuje, Raonicia i Clementa ograł dość gładko, myślę, że i Szkot będzie miał z nim problemy. Przy dobrym serwisie Michaela i niemrawej grze Andy&#39;ego nie sądzę, aby Berrer zebrał baty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom