>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Co myślicie na jutro 2 sety dla Ljuby?Dla mnie Verdasco jest cieniutki za łatwe daje bp np. poprzez jakiś głupi df. a Ljubicicia ciężko będzie złamać.Dobry kurs jest 1.95 i się zastanawiam czy brać czy lepiej zagrać Falle?Dla mnie Kubot jutro odpada,Falla z serwismenami radzi sobie bardzo dobrze.
I juz 2 typki ładnie weszły.Takie rzeczy jak niezrównoważony Verdasco trzeba wykorzystywać który albo wszystko trafia w linie lub w pół siatki.Ljubicić tylko sobie trochę przebijał i dawał mu atakować w tych gemach Nando.Łukasz nie mógł tego meczu wygrać grając cały mecz ofensywnie z solidnym Fallą.I tak należą się mu brawa za 3 runde w którą nikt przed RG nie wierzył.Na jutro ciekawie wygląda set dla Wawrinki(średni kurs 2.1).
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Kubot niestety przegrał na własne życzenie. Kolumbijczyk wcale w moim odczuciu nie był lepszy. Nie wiem co kierowało Łukaszem, aby ciągle iść na tą siatkę. Przecież niektóre jego wyjścia to była istna głupota i nie miały żadnego prawa powodzenia. W wymianach z głębi kortu przecież także potrafił rozpracować Falle, a tymi ofensywnymi wyjściami mógł urozmaicać jedynie grę. Kolumbijczyk szybko przeczytał, że to jest główna broń Polaka i odpowiednio się zabezpieczył. Ten mecz przypominał mi dobitnie spotkanie Dolgolopova z Troickim. Jedyną bronią Dolgopolova były skrótu, a kiedy Troicki to rozpracował było po Ukraińcu. Fakt, że należy się szacunek Kubotowi, za to że doszedł do 3 rundy, jednak nie ma co się oszukiwać - apetyty były znacznie większe. A szanse na ćwierćfinał przy tej drabince naprawdę realne.
 
dingsaller 1K

dingsaller

Użytkownik
Kubot niestety przegrał na własne życzenie. Kolumbijczyk wcale w moim odczuciu nie był lepszy. Nie wiem co kierowało Łukaszem, aby ciągle iść na tą siatkę. Przecież niektóre jego wyjścia to była istna głupota i nie miały żadnego prawa powodzenia. W wymianach z głębi kortu przecież także potrafił rozpracować Falle, a tymi ofensywnymi wyjściami mógł urozmaicać jedynie grę. Kolumbijczyk szybko przeczytał, że to jest główna broń Polaka i odpowiednio się zabezpieczył. Ten mecz przypominał mi dobitnie spotkanie Dolgolopova z Troickim. Jedyną bronią Dolgopolova były skrótu, a kiedy Troicki to rozpracował było po Ukraińcu. Fakt, że należy się szacunek Kubotowi, za to że doszedł do 3 rundy, jednak nie ma co się oszukiwać - apetyty były znacznie większe. A szanse na ćwierćfinał przy tej drabince naprawdę realne.
Z głębi kortu Kubot był słabszy od Falli i całkiem zrozumiałe było, że tak latał do siatki. Poza tym wątpię, żeby apetyty były znacznie większe, ba ja jestem bardzo miło zaskoczony.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Z głębi kortu Kubot był słabszy od Falli i całkiem zrozumiałe było, że tak latał do siatki. Poza tym wątpię, żeby apetyty były znacznie większe, ba ja jestem bardzo miło zaskoczony.
Latać to sobie może, ale choć trochę inteligentnie. W momencie np kiedy ma drugi serwis, krótki dodatkowo, a ten pędzi na łeb na szyję do siatki to jest to czysty bezsens. Ja bym go minął.
Apetyty, nas jako Polaków, były większe.
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Z głębi kortu Kubot był słabszy od Falli i całkiem zrozumiałe było, że tak latał do siatki. Poza tym wątpię, żeby apetyty były znacznie większe, ba ja jestem bardzo miło zaskoczony.
Ja jakiejś rażącej różnicy nie widziałem. Natomiast widziałem jak go Kolumbijczyk niszczył, gdy ten do każdej piłki biegł pod siatkę...
Co do apetytów to oczywiście, że na początku nikt nie liczył na dobry wynik, kiedy w pierwszej rundzie spotkał się z Almagro. Jednak z czasem te apetyty zaczęły rosnąć, co było w pełni potwierdzone dobrymi wynikami Łukasza. Falla to zawodnik na jego poziomie co choćby pokazywał ranking. I jestem przekonany, że gdyby nie podpalanie się Łukasza i błędy własne ten mecz by wygrał. Może nie jakoś przekonywująco, ale jednak.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Ferrer - Monfils @ 1.30 8/10, Ferrer -1.5s @ 1.50 5/10 ⛔
Trzeba wreszcie coś napisać, podzielić się tym jak i kończyć miesiąc z plusem. Pitbull jak w każdym turnieju w tym sezonie na mączce jest dla mnie dogiem do zwycięstwa, tak jest i tutaj na kortach Roland Garros.
Pitbull narazie zagryzł i wypluł Benneteau, Stachowskiego, tak naprawdę grał po prostu swoje już nie raz pisałem jak Hiszpan potrafi grać i ma tutaj na tym największym egzaminie na mączce coś do uświadomienia sobie jak i innym. Rok temu przegrał z kretesem z Melzerem który był objawieniem ale to już raczej nie wróci bo gdyby nie Nadal i ciągła gra w cieniu tego zawodnika Ferrer byłby wyżej w rankingach jak i tytułów miałby o wiele, wiele więcej.
Monfilsa ogólnie nie trawie gracz który nie wykorzystuję swojego potencjału ofensywnego, gra dosyć zachowawczo blokiem, kontruje no i trzeba dodać że jednak jest jeszcze większym cholerykiem niż Tsonga. Monfils na RG zawsze miał problemy rok temu tracił sety z Kindlmannem i przegrał w meczu który przeszedł do historii czyli &quot;Paryska Noc&quot; z Fogninim, a w tym stracił już seta z Rufinem i bardziej Darcis przegrał ostatni set gdzie prowadził już 52 niż wygrał to Francuz. Gael jest na mączce nieregularny i to jest coroczny podstawowy problem Żabojada który Pitbull będzie do bólu wykorzystywał by najmniej zmęczyć się przed meczem z jednym ze Szwajcarów w ćwierćfinale.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Warto grać na Monfilsa +2,5 seta po 1,61? Wg mnie kursy nieco przesadzone. Ferrer jest faworytem, ale buki zbytnio lekceważą Francuza. Co o tym sądzicie? Warto?
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Ja bym nie ryzykował.
Ty jest dość możliwy, ale wszystko zależy od &quot;humoru&quot; francuza. Jest z niego naprawdę spory choleryk. Jak się naładuje po pierwszym secie (o ile go przegra) może być źle... A Ferrer naprawdę jest w formie i daje mu 9/10 na win. Jeżeli wygra pierwszego seta nie daje francuzowi już najmniejszych szans...
Ps. O co chodzi z &quot;Paryska Noc&quot; z Fogninim? Chyba mi umknęło ;D
 
drago 108

drago

Użytkownik
Nie sądzę.
Wg mnie mimo wszystko kurs 1.6 na seta Gaela to niewiele. Prędzej bym się skłaniał ku 3:0 lub -1.5s @1.50. Ferrer w moim PowerRankingu stoi solidnie na 2. miejscu, za Djokiem. Chodzi mi tutaj o pewność wygrywania, jak i formę. Djoko jest nie osiągalny dla czołóki, Nadal nie dał razy dwukrotnie, jedynym zagrożeniem wg mnie jest tak na prawdę Pitbull. O Fedexie zdążyłem zapomnieć, a forma Rafy na tym RG to wyraźny znak zapytania. Męki z Isnerem... gdyby chłop miał lepszą kondyche to nie wiem, czy Rafy juz bysmy nie oglądali. Potem krztuszenie się z Andujarem... w 3. secie Pablo miał co najmniej kilka sp, które Nadal wybornił, ale Andujar zabrał mu ponad 3h +/- tyle co Isner, a grali o dwa sety mniej. Z Veicem nie było takiego spacerku, jaki być powinien w 2. secie Chorwat złamał go dwukrotnie, a takie rzeczy nie zdarzają sie codziennie, by zawodnik spoza ścisłej czołówki zabierał dwa gemy serwisowe Hiszpana. Ja już się nastawiam na szukanie jego outu... nie sądzę, zeby to był Ljubo, ale Soda już jest solidnym kandydatem do wygrania z Rafą.
Wracając do Ferrera i Monfilsem to jedynym argumentem na korzyść Francuza, jest to, że nim jest. W Paryżu zadziwiająco dobrze się spisują. Możliwości defensywne na pewno mu się przydadzą, ale bez ataku z Davidem to wiele nie ugra. Ferrer -1.5s @1.50. ⛔
Monte z Fogninim. Włoch w ćwierćfinale to byłoby nieporozumienie. Albert na mączce to ktoś w odpowiednim miejscu i czasie. W tym turnieju wszystko co może ugrać to właśnie 1/4, bo Djoko jest nie do ogrania. 1.50 na Alberta godne polecenia. ⛔
Ciekawie na papierze wyglądają spotkania Djoka z Gasquetem oraz Wawrinki z Fedexem. Spodziewam się wielu odważnych, którzy będą szukać tutaj sensacji i wygranej doga, ale w moim odczuciu oba te spotkania zawiodą jeśli chodzi o dramaturgię, bo wg mnie Djoko, jak i Federer wykręcą szybkie 3:0. ✅✅
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Wg mnie ciekawy kurs na zwycięstwo Federera 3:0
Zagra z Wawrinką, który zapewne jeszcze nieco odczuwa ten 4-godzinny maraton z Tsongą, gdzie tak naprawdę jedną nogą był za burtą RG (a ja oglądałem i się wkurzałem, bo postawiłem na Francuza). Roger natomiast gra bardzo dobrze, sam mówił, że jego forma zaskakuje nawet jego samego, jak na razie wszystko po 3:0, z Troickim nawet się nie spocił. Myślę, że za kurs 1.61 jaki proponuje Bet365 warto zagrać. Tym bardziej, że Ferdek lubi grać ze swoim rodakiem - spotykali się aż 11 razy i poza jedną wpadką 2 lata temu w Monte Carlo Wawrinka tylko raz na 10 spotkań, które przegrał, urwał Rogerowi seta
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Do oglądających regularnie tegoroczny RG: Fognini - Montanes Włoch ma szansę zrobić jakąś niespodziankę czy można śmiało grać na Montanesa?
 
M 62

moreno

Użytkownik
Do oglądających regularnie tegoroczny RG: Fognini - Montanes Włoch ma szansę zrobić jakąś niespodziankę czy można śmiało grać na Montanesa?
Akurat ten mecz bym omijał szerokim łukiem. Nie jestem takim specjalistą, jak osoby wypowiadające się na bieżąco w tym temacie. Typuję jednak RG od początku i obstawiałbym tutaj nawet 5-setowy bój. Zdziwiłbym się gdyby ktoś z nich to rozstrzygnął w 3 setach, ale ja już w tym turnieju kilka razy się zdziwiłem ^^
Moje typy na dzisiaj to
bet365
???? David Ferrer vs Gael Monfils DW 3:0 kurs 2,20
Stawka 50,00
Zysk 60,00
Ferrer zdecydowanie jest w formie. Dotychczas w RG gromił bez straty seta przeciwników z górnej półki. Monflis natomiast grał nierówno i tracił sety ze słabymi rywalami. Bilans spotkań pomiędzy tą dwójką to 0:2 na korzyść Monflisa. Z pewnością Ferrer korzystając z dobrej dyspozycji zacznie ostro i będzie chciał szybko wykończyć rywala, odwracając tym samym złą passę wspólnych spotkań. Ponadto biorąc pod uwagę ostatnie poczynania Monflisa, to kładzie wszystkie spotkania z dobrymi przeciwnikami - na takiego właśnie trafił. Jest o co walczyć.
bet365
???? Richard Gasquet vs Novak Djokovic gemy OVER 30,5 kurs 1,90
Stawka 50,00
Zysk45,45
Gasquet wyeliminował już z turnieju trzech silnych zawodników. Nie liczę, że poradzi sobie z Djoko. Jest on jednak dla Novaka przeciwnikiem pokroju Del Porto, a z nim serb stracił seta. Mam nadzieję, że Gasquet podobnie jak jego poprzednik powalczy z Serbem i urwie mu przynajmniej 13 gemów :p To powinno być w jego zasięgu.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
David Ferrer - Gael Monfils Typ: Ferrer
Mecz pomiędzy 7. w rankingu ATP Hiszpanem Davidem Ferrerem i 9. Francuzem Gaelem Monfilsem. Na papierze faworytem oczywiście jest Hiszpan uwielbiający nawierzchnię typu clay. Za Ferrerem przemawia praktycznie wszystko: aktualna dyspozycja, psychika, a przede wszystkim poziom tenisa jaki prezentuje. Hiszpan jest wielkim walczakiem dobiegającym do niemal każdej piłki, potrafiącym mądrze taktycznie prowadzić wymianę, posiadającym świetną pracę nóg i świetnie poruszającym się po korcie. Regularność to jego drugie imię. Dotąd, w 3 meczach Roland Garros Ferrer nie stracił jeszcze seta pokonując Nieminena, Benneteau oraz Stakhovskego, czyli zawodników coś już znaczących w tourze. Z kolei Gael Monfils kojarzy mi się z niewykorzystanym ogromnym potencjałem. Być może jest to sprawa psychiki, która u Francuza mocną stroną nie jest. Gdy zaczyna mu nie wychodzić podłamuje się i gra jeszcze gorzej, co często doprowadza do porażek. Do tej pory Monfils w Paryżu gra bardzo zachowawczo, skupia się na defensywie i przebijaniu piłek. Myślę, że taka taktyka nie przyniesie powodzenia w starciu ze ścianą Ferrerem. W zasadzie za Monfilsem przemawiają tylko trybuny, które będą go dopingować. Tracił on już tutaj sety z takimi zawodnikami jak Phau i Rufin, bez straty seta wygrał tylko z Darcisem. Trzeba więc zauważyć, że miał do tej pory bardzo łatwą drabinkę. Teraz robimy skok o jakieś 3 levele do góry panie Gael. Do tej pory obaj zawodnicy spotkali się 2 razy i 2 razy góry był Monfils. Czas na odwet.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Federer(-2,5 seta) – Wawrinka 1 1,76 (12bet) – 5/10j
Tutaj krótko i na temat…Wawrinka już w szatni przegrywa mecze z Federerem, szczególnie podczas ważnych turniejów. Tak było na Roland Garros 2010, tak było na Australian Open 2011 i tak będzie dziś ;)
Wawrinka zapewne jest podbudowany psychicznie brawurową wygraną z Tsongą, ale nie należy on do czołówki, jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne i może odczuć poprzedni mecz, co dobrze dla niego nie wróży.
 
A 15

adrian_cfc

Użytkownik
Brawo Fognini, 11:9 w gemach w 5 secie! Ale niejako na wlasne zyczenie, glupie przelamanie w 1 secie, potem potrzeba gonienia wyniku - no ale wytrzymal, Montanes wraca do domu ????
brawo Montanes prowadzić 5:2 w 5 secie, mieć bodajże w końcu 5 piłek meczowych i przegrać z &quot;pół kaleką&quot;, który nie mógł chodzić, nie wspominając już o bieganiu, o takich meczach mówi się, że to 1 z nich je przegrał bardziej niż ten drugi wygrał, ale szacunek dla Fogniniego za to, że wytrzymał na tym korcie, bo niejeden by już skreczował. w nagrodę dostanie szansę na szybkie bęcki od Djokovicia w kolejnej rundzie :grin:
Wg mnie ciekawy kurs na zwycięstwo Federera 3:0
Zagra z Wawrinką, który zapewne jeszcze nieco odczuwa ten 4-godzinny maraton z Tsongą, gdzie tak naprawdę jedną nogą był za burtą RG (a ja oglądałem i się wkurzałem, bo postawiłem na Francuza). Roger natomiast gra bardzo dobrze, sam mówił, że jego forma zaskakuje nawet jego samego, jak na razie wszystko po 3:0, z Troickim nawet się nie spocił. Myślę, że za kurs 1.61 jaki proponuje Bet365 warto zagrać. Tym bardziej, że Ferdek lubi grać ze swoim rodakiem - spotykali się aż 11 razy i poza jedną wpadką 2 lata temu w Monte Carlo Wawrinka tylko raz na 10 spotkań, które przegrał, urwał Rogerowi seta
✅✅✅
tak jak się spodziewałem 3:0, pierwsze 2 sety dość szybko rozstrzygnięte, w trzecim było trochę walki i już przełamanie dla Wawrinki, ale Roger wziął się wtedy do roboty i szybko ugasił pożar
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Naprawdę wielki szacunek dla Fogniniego, pokazał wielkie serce do walki w tym spotkaniu. Oczywiście Hiszpan pogubił się w końcówce 5 seta, ale nie ujmujmy nic Włochowi za to czego dokonał.
Napisałem wpis u mnie na blogu na temat tego spotkania, kto chętny to zapraszam do poczytania ;)
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Naprawdę wielki szacunek dla Fogniniego, pokazał wielkie serce do walki w tym spotkaniu. Oczywiście Hiszpan pogubił się w końcówce 5 seta, ale nie ujmujmy nic Włochowi za to czego dokonał.
Napisałem wpis u mnie na blogu na temat tego spotkania, kto chętny to zapraszam do poczytania ;)
Nie ma za co bić brawo jak dla mnie. 5 set to jedna wielka kompromitacja Montanesa. Nie dość, że nie potrafił wygrać meczu przy stanie 5:2 w ostatnim secie, to dodatkowo nie potrafił pokonać dosłownie nie mogącego już biegać Fogniniego.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Nie ma za co bić brawo jak dla mnie. 5 set to jedna wielka kompromitacja Montanesa. Nie dość, że nie potrafił wygrać meczu przy stanie 5:2 w ostatnim secie, to dodatkowo nie potrafił pokonać dosłownie nie mogącego już biegać Fogniniego.
Podzielam Twoją opinię, tylko i wyłącznie &quot;frajerstwo&quot; Hiszpana, choć trzeba przy tym zaznaczyć, że Fabio robił co mógł i należą mu się słowa uznania, za poczynania na korcie, ale Alberta powinno się mocno zganić za to, co zrobił, a właściwie za to czego nie zrobił!
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie zgadzam się z wami, frajerstwo Montanesa to jedno, a walka na 150% Fogniniego to drugie. Przecież on ledwo stał na nogach (jakby nie wykorzystał trzeciej meczowej to jestem pewien że przegrałby to bo się niemal słaniał), miał problem z poprawnym serwem (+10 foot faults), a mimo to w decydujących momentach notował niesamowite uderzenia kończące. Przy MP nawet się nie zawahał, i szkoda że brakło mu sił na celebrację zwycięstwa bo napewno wymyśliłby coś oryginalnego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom