>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
P 13

pipel

Użytkownik
Davydenko N. - Veic A. 2 6,20 BAH ✅
W następnej rundzie czeka Nadal to raz, dwa Davydenko ostatnio dalej niż do 2R nie doszedł w WS, a trzy co najważniejsze wszyscy wiemy jaki to sprzedawczyk i dawno takiego kursu na niego nie było więc dlaczego miałby z tego nie korzystać. Do tego warto dodać jeszcze że nie będzie transmisji.

Śmieszne i żałosne. Mam nadzieje że nikt tego sprzedawcy nie dorzucał do swojego ako
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
O 6

olszyn

Użytkownik
na bwinie kurs na berlocqa z 1.95 wczoraj na 2.25. Gdy grali ze soba w niedawnych eliminacjach do turnieju w Madrycie kurs na berlocqa wynosil 1,5 ;) wygral wtedy kubot 2:1 w setach po bardzo wyrownanym meczu. Dzis rowniez spodziewam sie dlugiego pojedynku, ale szanse widze mniej wiecej po rowno - dlatego z pocalowaniem reki wybieram kurs 2,25 na berlocqa. Kurs, ktory jest chyba przesadzony. Owszem, kubot wyeliminowal w pieknym stylu almagro, owszem pokazal wiele akcji serve&amp;volley, dodatkowo sam atakowal serwisy almagro, dzieki czemu go przelamywal. Mysle jednak, ze argentynczyk, ktory w ogolnym rozrachunku jest po prostu lepszym singlista od kubota, powinien z nim sobie poradzic.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Ja myślę, że warto postawić +2,5 seta na Berlocq.
Na betfair w zależności jak na to patrzeć był kurs 1,3 co ja uważam za bardzo wartościowy. Kubt jest tu faworytem głównie ze względu na to, że pokonał w 1 rundzie dobrego gracza. Może wygra tutaj, ale wątpię aby bez straty seta. Jest on z regóły niezbyt równy i mecze dobre a fatalne potrafią mieć dzień przerwy. Jak mówię, może wygrać ale raczej nie będzie to gładkie 3-0. Bardziej 3-1 a tego pierwszego zapewne straci jako pierwszego ;)
 
W 54

wesoly1991-69239

Użytkownik
dziś na kuponie dałem nasępujących grajków:Querrey@2,25-dla mnie kurs na jenkesa to duża promocja,Ljuba jest już coraz starszy i to nie ta sama zwinność i kondycja co kiedyś,owszem serwis umie trzymać ale dla mnie Sam ma lepsze podanie i myślę że dziś to wykorzysta,a poza serwisem wiecej winnerów bedzie miał napewno Querrey, który umie czasem zaskoczyć samego siebie,reasumując nie daje szans Chorwatowi i myśle ze Sam 30 lub 31, kolejny typ na dziś to Malisse@5,0, z kursem buki troche przesadziły, Dasco ostatnimi czasy gra bardzo chaotycznie, nie trzyma wymian, wyrzuca dużo piłek, i serwis już nie ten sam co w tamtym roku choćby, a X men nie ma tu nic do stracenia, napewno poprawił swoją grę i jeśli serwis bedzie dziś u niego ok to pożegnamy Hiszpana, Berlocq@ 2,20, o Łukaszu nie bede duzo pisał bo kazdy wie jak gra, pokonał Almagro i każdy robi wielkie halo, jednak niepotrzebnie bo już dziś Łukasz bedzie mógł pakowac walizki, w deblu juz odpadl , dzis czas na singiel, dla mnie 3-0 dla Carlosa, napewno Carlos już znalazł sposb na grającego stale pod siatką Kubota, dla mnie win Berlocq -bet of the day, Berrer @1,60, kolejny pewniaczek na dzis, Clement byc moze juz dzis skonczy kariere bo jest juz dzidkiem i wszystko nie fukcjonuje juz tak jak kiedys, Berrer - niemeicki bombardier ktory pokonal Raonica dziś samym serwisem powinien pokonac Clementa, a jesli dolozy coś z gry to mecz bedzie 3 lub gora 4 setowy na korzysc NIemca
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Łukasz Kubot - Carlos Berlocq Typ: Berlocq


Spotkanie 122. rakiety świata Polaka Łukasza Kubota z zajmującym aktualnie w rankingu 69. pozycję Argentyńczykiem Carlosem Barlocq. Moim zdaniem to Argentyńczyk jest tutaj faworytem. Uwielbia on grać na clayu, jest regularny, potrafi prowadzić długie wymiany i przebijać bardzo dużo piłek. Myślę, że będzie on potrafił znaleźć sposób na grę Polaka, a poza tym jest mniej zmęczony po 1. rundzie, w której odprawił Bernarda Tomicia w trzech setach. Polak, faworyzowany jest przez bukmacherów, ponieważ ograł w 1. rundzie bardzo dobrego zawodnika Nicolasa Almagro. Po dwóch pierwszych przegranych setach rozluźnił się, zaczął grać na pełnym ryzyko i o dziwo wiele piłek trafiał. Almagro pokonał głównie akcjami serve and volley oraz agresywną grą przy serwisie rywala. Myślę, że dzisiaj Argentyńczyk potrafiący dobrze mijać da radę sobie ze zmęczonym długą pięciosetówką Polakiem. Dotychczas panowie spotkali się 2 razy, 2 razy górą był Polak. Myślę, że dziś będzie inaczej i Polak spakuje walizki podobnie jak w deblu.
Więcej na blogu.
 
przemo300 8,2K

przemo300

Użytkownik
Gdy grali ze soba w niedawnych eliminacjach do turnieju w Madrycie kurs na berlocqa wynosil 1,5 ;) wygral wtedy kubot 2:1 w setach po bardzo wyrownanym meczu.
Moim zdaniem wygrał tam dość zdecydowanie Łukasz, co prawda 2:1 ale wynik 6:1 6:7 6:2 mówi sam za siebie ;)
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Brawo dla Lukasza, wygrana w 3 setach tego sie nie spodziewalem. Teraz Falla z ktorym rowniez Lukasz ma wielkie szanse na zwyciestwo. Pozniej Może byc ewentualnie Melzer, Chela lub Anderson wiec cwiercfinal w wykonaniu Lukasza jak najbardziej realny
 
midel 189

midel

Użytkownik
Brawo dla Lukasza, wygrana w 3 setach tego sie nie spodziewalem. Teraz Falla z ktorym rowniez Lukasz ma wielkie szanse na zwyciestwo. Pozniej Może byc ewentualnie Melzer, Chela lub Anderson wiec cwiercfinal w wykonaniu Lukasza jak najbardziej realny
Zgadzam się z wszystkim poza jednym: z Chelą Łukasz nie będzie miał większych szans. Reszta drabinki jak najbardziej do ogrania i półfinał z Murray&#39;em to byłaby super sprawa ????
 
pts 24

pts

Użytkownik
Z Almagro też nie miał większych - a nawet żadnych - szans, a jednak ... Ja już wszyskie mecze Kubota do końca RG odpuszczam.
 
mesdved 27

mesdved

Użytkownik
CHELA J. I. – Anderson K. = Argentyńczyk zdecydowanie wraca do formy, gładko pokonuje w ostatnich meczach swoich rywali, o wiele wyżej notowanych od dzisiejszego jego rywala, który zdecydowanie przypadkowo pokonuje swoich rywali, gra bez polotu, nie jest zbyt dobrze przygotowany mentalnie do spotkań, co w przypadku, kiedy będzie on zmuszony do obrony break point’ów może zadecydować o jego możliwościach w dzisiejszym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lighter 165

lighter

Użytkownik
Michael Berrer - Arnaud Clement Typ: Berrer
Kolejne spotkanie, który wybrałem do analizy to potyczka 95. w rankingu ATP Michaela Berrera z zajmującym 158. lokatę doświadczonym Francuzem Arnaud Clement. Moim zdaniem faworytem w tym spotkaniu jest Niemiec. Posiada on bardzo dobry serwis oraz kończący forehand. Jest to zawodnik masywny więc można by pomyśleć, że występuje u niego zła praca nóg, jednak w tym przypadku nie jest tak źle. W 1. rundzie Berrer sprawił dużą niespodziankę pokonując faworyzowanego Kanadyjczyka Milosa Raonica w 4 setach. 4 sety w 1. rundzie rozegrał także Arnaud Clement mając za rywala jednak niezbyt mocnego Filippo Volandriego. Atuty Francuza są znane od lat, w końcu to uznany deblista, więc posiada takie walory jak solidny serwis, dobrą pracę nóg czy pewność w grze przy siatce. Myślę jednak, że to wszystko plus wsparcie publiczności nie wystarczy Francuzowi na Berrera. Myślę, że czasy świetności Clement ma już dawno za sobą. W bezpośrednich pojedynkach obu panów remis: 1-1.
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Nie widziałeś jak Clement walczył w III secie i wyciągnął z 0:4 na 7:6 z Volandrim. Francuz jest &quot;stary, ale jary&quot; a i Berrer nie pierwszej już młodości.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Andreas Haider-Maurer - Alexandr Dolgopolov 1 @ 5.50
Dalej szuka niespodzianek. Haider-Maurer uchodził bardzo długo za tenisistę słabego z głębi kortu, który potrafi jedynie mocno serwować. Jednak z głębi kortu Austriak także ma spory arsenał uderzeń, może nie za często efektownie kończy, ale potrafi zagrać niewygodnie dla rywala, wymuszając przy tym błąd. Długo go nie widzieliśmy na kortach w tym roku, na dobre zaczął około 10 tygodni temu, w tym czasie wygrał challengera i był w dwóch półfinałach, wszystko na cegle, to niezły wyczyn jak na powrót po przerwie. Dolgopolov przeszedł na dobre o poziom wyżej w rozgrywkach, to dzięki awansowi w rankingu, po dobrym starcie tego sezonu, ale nie idzie mu najlepiej. Na cegle same porażki, aż do Nicei, występu w której nie należy traktować poważnie. Dolgo to podobny level do Austriaka, gdy ten gra swój tenis. W dodatku teraz gdy Ukrainiec jest raczej w średniej dyspozycji... Jeszcze ciekawostka, nie wiem czy przyda się w meczu. Dolgopolov swego czasu słynął z zagrań dropszotowych, dalej często je posyła, a Haider-Mauer wcale nie jest drewniakiem mimo swoich 190 cm wzrostu. Oto minutowa próbka jego umiejętności (dojście do trudnego skróta, ostatnia akcja).
http://www.youtube.com/watch?v=kKorx3O1oig Jeremy Chardy - Gilles Simon 1 @ 3.75
O tym, że Simon nie najlepiej czuje się na cegle pisałem już na początku kwietnia, gdy czołówka na stałe przeniosła się na cegłę. Simon ograł kogo miał ograć, ale na ogół gdy rywal prezentował się choćby solidnie to miewał duże problemy. Gdy dochodzi do agresywniejszych wymian jest często bezradny na rotacje nadawane przez rywali i często psuje. Rotacji nie zabraknie na pewno w uderzeniach jego rodaka Chardy&#39;ego. Chardy posiada do tego bardzo dobre podanie, publiczność zapewne będzie ich równie mocno dopingowało, co nie będzie żadnemu przeszkadzało w grze. Chardy ma ogromny potencjał, a ten turniej to idealny event właśnie dla niego. On lubi korty ziemne, ale szybsza cegła chyba jeszcze bardziej mu pasuje. Dodaje do uderzeń sporo spinu, ma znakomite uderzenia po linii, często odwrotnego krosa forhendowego, to wprowadza duże zamieszanie, bo wachlarz uderzeń ma szeroki. Dodam jeszcze tylko, że w najlepszym występie na French Open był w 4 rundzie, Simon natomiast... w 3, o ile się nie mylę to było to nawet tego samego roku (08). Mecz powinien być ciekawy, ale ja faworyta widzę w młodszym Francuzie.
 
babe 17

babe

Użytkownik
Andreas Haider-Maurer - Alexandr Dolgopolov 1 @ 5.50
Dalej szuka niespodzianek. Haider-Maurer uchodził bardzo długo za tenisistę słabego z głębi kortu, który potrafi jedynie mocno serwować. Jednak z głębi kortu Austriak także ma spory arsenał uderzeń, może nie za często efektownie kończy, ale potrafi zagrać niewygodnie dla rywala, wymuszając przy tym błąd. Długo go nie widzieliśmy na kortach w tym roku, na dobre zaczął około 10 tygodni temu, w tym czasie wygrał challengera i był w dwóch półfinałach, wszystko na cegle, to niezły wyczyn jak na powrót po przerwie. Dolgopolov przeszedł na dobre o poziom wyżej w rozgrywkach, to dzięki awansowi w rankingu, po dobrym starcie tego sezonu, ale nie idzie mu najlepiej. Na cegle same porażki, aż do Nicei, występu w której nie należy traktować poważnie. Dolgo to podobny level do Austriaka, gdy ten gra swój tenis. W dodatku teraz gdy Ukrainiec jest raczej w średniej dyspozycji... Jeszcze ciekawostka, nie wiem czy przyda się w meczu. Dolgopolov swego czasu słynął z zagrań dropszotowych, dalej często je posyła, a Haider-Mauer wcale nie jest drewniakiem mimo swoich 190 cm wzrostu. Oto minutowa próbka jego umiejętności (dojście do trudnego skróta, ostatnia akcja).

http://www.youtube.com/watch?v=kKorx3O1oig Jeremy Chardy - Gilles Simon 1 @ 3.75
O tym, że Simon nie najlepiej czuje się na cegle pisałem już na początku kwietnia, gdy czołówka na stałe przeniosła się na cegłę. Simon ograł kogo miał ograć, ale na ogół gdy rywal prezentował się choćby solidnie to miewał duże problemy. Gdy dochodzi do agresywniejszych wymian jest często bezradny na rotacje nadawane przez rywali i często psuje. Rotacji nie zabraknie na pewno w uderzeniach jego rodaka Chardy&#39;ego. Chardy posiada do tego bardzo dobre podanie, publiczność zapewne będzie ich równie mocno dopingowało, co nie będzie żadnemu przeszkadzało w grze. Chardy ma ogromny potencjał, a ten turniej to idealny event właśnie dla niego. On lubi korty ziemne, ale szybsza cegła chyba jeszcze bardziej mu pasuje. Dodaje do uderzeń sporo spinu, ma znakomite uderzenia po linii, często odwrotnego krosa forhendowego, to wprowadza duże zamieszanie, bo wachlarz uderzeń ma szeroki. Dodam jeszcze tylko, że w najlepszym występie na French Open był w 4 rundzie, Simon natomiast... w 3, o ile się nie mylę to było to nawet tego samego roku (08). Mecz powinien być ciekawy, ale ja faworyta widzę w młodszym Francuzie.
Chardy i rotacja? Jedyne groźne uderzenie Francuza to odwrotny cross forehandowy i serwis. A tak w ogóle to proponuję utworzyć dział underdog challenge bo śmiesznie się tu robi z tymi próbami ustrzelenia doga.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Francesca Schiavone - Shuai Peng:
Włoszka wygrała w tamtym roku na kortach Rolanda Garrosa, także i w tym roku prezentuje w Paryżu bardzo dobrą formę pokonując bez straty seta: Oudin oraz Vesne tracąc w sumie tylko 5gemów. Natomiast Chinka także bez straty seta pokonała nieco wyżej notowane rywalki: Tamirę Paszek oraz Polonię Hercog. h2h remisowe - stan na dzień dzisiejszy 2:2 - ostatnie spotkanie na początku maja w Madrycie wygrała Francesca 7:5 7:6. Będzie na pewno bardzo zmotywowana, ma dużo punktów do obrony, jest doświadczona i ograna na najwyższym światowym levelu - łyknie Chinkę dla której 3runda Rolanda Garrosa będzie największym osiągnięciem w karierze w tym turnieju.
Julia Goerges - Marion Bartoli:
Niemka z lekkimi problemami dotarła do 3rundy RG pokonując po drodze Mathilde Johannson oraz Lucie Safarovą oddając Czeszce pierwszego seta. Z drugiej strony reprezentantka Tricolores Marion Bartoli, słynąca z mocno uderzanych piłek oraz lekkiej nadwagi wygrała dwa 3setowe pojedynki kolejno z Anna Tatishvili oraz Olgą Govortsovą spędzając na korcie w sumie niespełna 5godzin (mecz z Olgą trwał prawie 3godziny). Kurs niezbyt wysoki, ale wszechstronnośc Niemki Goerges i słaba kondycja Marion Bartoli (częste krecze) powinna załatwic sprawę i oddelegowac Marion do domu.
Jo-Wilfried Tsonga - Stanislas Wawrinka:
Dziwi mnie to, że kursy na gospodarza nie spadły jeszcze w okolice 1.60. h2h 3:0 dla Jo-Wilfrieda, z czego dwa dotychczasowe mecze były grane na nawierzchni ziemnej. Tsonga wyeliminował po drodze bez straty seta Jana Hajka oraz bo bardzo dobrym meczu Rosjanina Andreeva. Szwajcar Wawrinka pokonał natomiast Schoorela oraz Genssego tracąc w pierwszym meczu jednego seta. Jak dla mnie Francuz jest jednym z lepiej grających zawodników w tym turnieju a na pewno gra bardzo efektownie, jest pewny siebie, świetnie operuje serwisem, natomiast Wawrinka w tym sezonie nie błyszczy, jest pod formą - często gubi sety z mniej znanymi tenisistami. Jak dla mnie lekkie value. Allez Jo!
 
P 15

panasik

Użytkownik
ferrer - stakhovsky under 30.5
1.92 pinnacle

6/10

ferrer tutaj w gazie, handicapy ustawiane raczej na 8.5, tymczasem 6;4 we wszsytkich setach daje wygraną dla mojego beta, ferrer odpuscił turniej przed RG co dobrze mu zrobiło, w meczu z julienem kapitalny szybki tenis, wymeczył francuza, który starał się bardzo, ale to hiszpan schodził z kortu podskakując gotowy na jeszcze 2-3h grania, sergiej nie ma czym postraszyć nakręconego hiszpana, mocny bet h2h 2-0 dla ferrera
GL
 
M 0

majkele

Użytkownik
Albert Montanes vs Michaił Youzhny 1 @ 1.95 ✅
Starcie dwóch solidnych grajków. Wg mnie jest to czas aby Czarodziej powiedział &quot;au revoir&quot; paryskiej publiczności, spakował majdan i wracał na Syberię hehe :p Może i w większych turniejach dochodził ogólnie dalej niż Montanes, ale ostatnio coś mu siada psycha. Z solidniejszymi zawodnikami nie potrafi kontrolować przebiegu zdarzeń, popełnia głupie, niewymuszone błędy i wkur*** się gdy coś mu nie wyjdzie jeszcze bardziej się nakręcając. Rywali w poprzednich rundach miał, lekko to ujmując miernych, bo ani Japoniec Soeda, ani Kazach Kukushkin nie mieli na niego odpowiedniej &quot;pary w łapie&quot;. Montanes natomiast miał bardziej wymagających przeciwników, w tym swojego partnera z debla Ramireza-Hidalgo. Uważam, że 4 sety to max, żeby Rusek pożegnał się w tym roku z RG ;)
Stanislas Wawrinka vs Jo-Wilfried Tsonga 2 @ 1.75 ⛔
Tutaj krótko. Tsonga gra przed swoja publicznością, w meczu z Andreevem miał nieziemski doping, publika ryczała z każdym jego zdobytym pkt, podczas gdy jak Rusek ustrzelił to tylko klaskali. Mocny serwis, mądre poruszanie się po korcie. Zajdzie daleko w tym roku ;)
edit : Tsonga za bardzo kozaczył, miał Stacha na widelcu przy 4:1 w trzecim secie i spierdol*ł... Echhh Ci szołmeni...
 
O 6

olszyn

Użytkownik
gasquet - bellucci - co sadzicie o tym spotkaniu ? brazylijczyk jest od dluzszego czasu moim cichym faworytem tego turnieju - moze nie do wygranej, ale do podjecia rekawicy z novakiem. gasquet gra dobrze, ale nie prezentuje jakiejs wysmienitej formy - bellucci natomiast widac, ze sie rozkreca, w 2giej rundzie zmiotl swojego wloskiego przeciwnika. bellucci swietnie sobie radzi na maczce, mysle ze pw tym meczu moze sobie poradzic z francuzem.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Ja tez calkiem powaznie rozwazam typ na Belucciego. Brazylijczyk pokazuje ze jest w dobrej jak nie bardzo dobrej formie. Swoje podania wygrywa w sposob bardzo przekonywujacy a chyba nie musze wspominac ze w Madrycie mial na widelcu samego Djoka. Kurs 2.30 polaczone z Tsonga 1.80 grane w betssonie brzmi bardzo kuszaco ???? Ale chcialbym by jeszcze ktos spojrzal na to spotaknie ze swojego punktu widzenia ????
 
poisonick 8

poisonick

Użytkownik
zastanawiam się właśnie nad zagraniem na bellucciego.... oprócz jego dobrej formy dochodzi czynnik kondycji fizycznej. gasquet juz nie raz opadał z sił.... jeśli będzie maraton, wygra brazyliana moim zdaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom