>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
komos84 182

komos84

Użytkownik
Tragiczny dzień dla mnie dzisiaj na RG. Jeden kupon z AKO 4 spieprzył Schoorel(+2,5 seta), a drugi Gaske bo sobie przysnął w pierwszym secie.
Na jutro z dużych kursów rzucił mi się w oczy Haase z Fishem. Kursy spowodowane zapewne różnicą w rankingu. Skoro Amerykanin stracił seta z podstarzałym Mello czemu miałby nie stracic jednego, dwóch, a może nawet trzech z nieobliczalnym Holendrem?
Chociaż po dzisiejszym przejściu obok meczu Schoorela na jakiś czas odpuszczę sobie &quot;pomarańczowych&quot;...Trzeba odpocząc psychicznie i może jutro się coś ciekawego urodzi.
 
O 6

olszyn

Użytkownik
ja dzis duzo szczescia po wczorajszym meczu z almagro - 7,5. do poludnia bellucci i georges, teraz zvonareva zagrana na zywo - wielkie szczescie, choc bardzo nieprzyjemnie ogladalo sie na koniec lzy lisickiej. co jutro myslicie o kubocie z berlocqiem ? bukmacherzy minimalnie faworyzuja kubota, a ja wlasnie postawilbym na berlocqa..kubot b. czesto wygrywa z zawodnikami teoretycznie lepszymi od siebie, a pozniej wtapia z kims, kogo powinien ograc. Dodatkowo podoba mi sie kurs na fisha, baghdatisa, ljubicica i moze na handicap +2,5 dla clementa, dla ktorego jest to b. wazny turniej - byc moze pozegnalny. W kazdym razie wydaje mi sie, ze jutro b. ciezkie mecze do gry, wiec nie polecam grac za wieksze stawki
 
warciarz 21

warciarz

Użytkownik
Fakt, mecze do typowania jutro dość trudne. Te, które mają większe kursy raczej do najpewniejszych nie należą. Fisha bym odpuścił. Haase też potrafi dobrze grać, a Amerykanin ma dziwne wahania formy. Jest on tenisistą, który zawalił mi jedną z największych o i ile nie największą ilość kuponów.
Na jutro zaryzykuje Kubota. Wierze, że Łukasz po zwycięstwie z Almagro jest podbudowany i ma wiarę w swoje umiejętności. Ljubicicia również postawie, choć nie jestem pewny czy staruszek poradzi sobie z Amerykaninem. Kurs całkiem przyzwoity na niego. Clement także ciekawy się wydaję. Wiele mu już nie zostało w karierze, a rywal jak najbardziej w zasięgu. Publiką także będzie dla niego pomocna. Chele jeszcze dokoptuję do wariackiego kuponu i zobaczymy co z tego wyjdzie ????
 
suti 16

suti

Użytkownik
No tak ... Do najlżejszych nie należą, Ale ...
Myślę że postawię na ... Berlocq&#39;a czy jak on tam się zwie -&gt; Z całym szacunkiem dla jego nazwiska. Dlaczego ? No bo wydaje mi się że Kubot ma już dość wrażeń na tegoroczny RG. Tak, Tak, zaraz wszyscy będą cytować moje słowa i mówić &#39;&#39; O jaki pajac &#39;&#39; Ale po prostu takie jest moje zdanie. Ostatnie mecze to 2 zwycięstwa Kubota, i najodleglejszy w czasie mecz to win Argentyńczyka. Jednak wydaje mi się że trzeba patrzeć na ostatni mecz 30.04.2011 roku. Wtedy padł wynik 2:1 dla Kubota, Ja uważam że Berlocq wyciągnie wnioski o to on będzie grał dalej. Jak ktoś będzie miał gdzieś kurs na wynik 3:0 lub 3:1 ( czyli Berlocq (-1.5) SETA ) na Argentyńczyka niech napiszę. A i proszę bez napinek, prowokacji i najlepiej cytowania. Takie moje zdanie i tyle.
Berlocq win 2.30
Berlocq win Pierwszy Set 2.20
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Na jutro ciekawymi kursami wydają się zwycięstwa Ivana Ljubicica nad Samem Querreyem, Juana Ignacio Cheli nad Kevinem Andersonem oraz Andrei Petkovic nad Lucie Hradecką.
Ivan Ljubicic Sam Querrey:
1spotkanie to mecz typowych SerwisMenów - razem mają 390cm oraz prawie 190kg wagi. Grali ze sobą jedno spotkanie w 2007roku na nawierzchni dywanowej i wygrał wtedy po dwóch TB Chrowat serwując wtedy 17asów - odpowiednio Sam - 19asów. W swoich pierwszorundowych spotkaniach tylko raz stracili podanie przy swoim serwisie, więc losy poszczególnych setów będą rozstrzygane po ew. pierwszym przełamaniu lub w TB - podobnie jak w ich 1szym spotkaniu. Jednak moim zdaniem lepiej na cegle radzi sobie po prostu lepiej. Ivan - 32lata, Sam - 23lata = to będzie plus dla Sama jeżeli mecz przeciągnie się np. do 5tego seta.
Juan Ignacio Chela - Kevin Anderson:
Chela - świetny clay&#39;owiec - kilka wygranych z rzędu na cegle z Kohschleiberem oraz 2razy z Johnem Isnerem i to w dwóch setach - czyli z zawodnikiem podobnym do Kevina Andersona, który ma aż 201cm wzrostu i zaserwowane aż 22asy w spotkaniu z Nicolasem Mahutem, który zdołał przełamac go dwukrotnie na siedem szans. Kevin ostatnio poddał mecz w 1rundzie Turnieju w Rzymie, nie wiem co się wtedy działo, trzeba by doczytac. Kevin w 2010roku przegrał w 1rundzie RG z Rogerem Eduardem-Vasselinem, natomiast Chela odpadł w 2rundzie (wcześniej pokonał Ryana Sweetinga 3:0) po 4setowym meczu z Andy Murray&#39;em. Jednak wiadomo - Chela doświadczenie i uznanie na kortach ceglanych - powinien zabiegac wieżowca rodem z RPA.
Andrea Petkovic - Lucie Hradecka:
Kurs moim zdaniem lekko przesadzony i w środę za sprawą Niemki Petkovic kolejna Czeszka zostanie odesłana do domu. Widziałem urywki spotkania Andrei z młodą strzelbą Bojaną Jovanovski, która postawiła wysoko poprzeczkę Niemce, która mimo wszystko przeczekała dobry okres gry Bojany i zdołała wygrac bez straty seta. Petkovic w tym sezonie doznała tylko 3porażek na cegle, przegrywajac z Wozniacką, Parrą-Santonją oraz Polonią Hercog. Ostatnio łatwo wygrała Turniej WTA w Stasbourgu, tracąc tylko 1seta z Hantuchovą - w większości grając szybkie spotkania, tracąc małą ilośc gemów. Hradecka także wygrała w tym roku turniej na cegle u siebie w Pradze, jednak turniej był raczej słabo obsadzony, wiec przed środowym meczem nie ma on większego znaczenia. Zdołała wygrac w 2011 z takimi &quot;gwiazdami&quot; jak Gisela Dulko oraz Sarą Errani, więc raczej zawodniczki na swoim poziomie. Regularnośc, dobra praca nóg, mocny forehand oraz solidny serwis powinny załatwic sprawę - czyli wygraną nad Czeszką Hradecką.
Składak w bukmacherze Pinnacle daje nam elegancki kurs: 3.31 Odpowiednio: Ivan 1,694 Juan Ignacio 1,413 Andrea 1,385
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Liga, Data i godzina: ATP Roland Gaross 11-00 26.05 tenis
Spotkanie: Querrey- Ljubicic( 1 set)
Typ: over 9,5 games
Kurs: 1,60
Bukmacher: Betsson

Analiza
Juz jutro podczas wielkoszlemowego turnieju rollanda garossa na kortach ziemnych w paryzu kolejne spotkania drugiej rundy singla panow. W jednym z nich Amerykanin Sam Querrey spotka sie z Chorwatem Ivanem Ljubicicem. Obaj zawodnicy dosyc pewnie przebrneli przez pierwsza runda turnieju. Chorwat ogral bez straty seta 6-4 6-3 6-4 zawodnika z Indii Somdeva DeVarmanna. Natomiast Amerykanin dosyc nie oczekiwanie ogral Niemca Philipha Kohlschreibera, uwazanego za wiekszego specjalistke na tej nawierzchni kortu od Amerykanina w czterech partiach 3-6 6-1 6-2 6-4. W tym pojedynku wybralem typ na over gemowy w pierwszym secie. Jak wiemy w Paryzu mamy doczynienia z szybkim clayem. Nie jest to oczywiscie taki szybki kort jak na twardej nawierzchni, jednak serwis odgrywa tutaj duza role. Natomiast ci dwaj zawodnicy swoja gre opieraja glownie na serwisie. Warto przytoczyc tutaj chocby statystyki wczorajszych spotkan pierwszej rundy obydwu panow. Zarowno Ivan Ljubicic jak i Sam Querrey we wczorajszych spotkaniach zostani przelamani tylko po jednym razie. Sam Querrey wygral szesnascie swoich podan, przy jednej porazce. Chorwat natomiast przegrywajac jedno podanie wygral ich az 14. Juz po tym widac ze serwis jest glownym atutem obydwu zawodnikow. Amerykanin zaserwowal wczoraj az 12 asow, Chorwat 10, jednak kilka razy wiecej obaj panowie mieli na swoim koncie serwisow wygrywajacych. Statystyki wygranych pilek po obu podaniach obu panow sa imponujace. Querrey 72%,67% Ljubicic- 77%70%. Bedziemy jutro swiadkami spotkania ktore w glownej mierze moze byc pojedynkiem serwisow. Dlatego tez polecam grac ten over, gdyz mozemy byc swiadkami nawet seta bez przelaman, a co za tym idzie tiebreaka.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Panowie co sadzicie o dubelku Chela + Ljubicic za grubsza kasiorke? Korci mnie na podbitke Melzer, Soda, Clijstes i Petkovic lub Wicmayer ale nie wiem czy to byloby rozsadne... :p Prosze Was o jakies rozsadne rady... ????
 
blads 187

blads

Użytkownik
Jak ktoś będzie miał gdzieś kurs na wynik 3:0 lub 3:1 ( czyli Berlocq (-1.5) SETA ) na Argentyńczyka niech napiszę.
3-0 ako 5
3-1 ako 4,5
takie same są na Kubota zresztą, akurat podaje z william hilla a tutaj nie ma opcji (-1,5). Też coś mi pasuje zagranie jutro Argentyńczyka, mając na uwadze że jakoś nie mogę sobie przypomnieć kiedy Kubot zagrał ostatnio 2 dobre mecze z uznanymi zawodnikami. Mimo że ten mecz wydaje się być dużo łatwiejszy to ciężko mi zaufać Łukaszowi. Oczywiście szacunek za walkę w meczu poprzednim, zrobił na mnie ogromne wrażenie, będę mu kibicował i mecz raczej odpuszczę.
Jak dla mnie fajny kurs jutro na Bahdatisa (1,73) Mayer jakoś specjalnie mnie nie zachwycił w meczu z rastamanem, za to Bahdatis jak zawsze zresztą się spiął kiedy trzeba i zaczął grać na fajnym poziomie. Nie pierwszy raz obserwuję takie sytuacje u niego że przegrywa wszystko, w głupi sposób, wręcz oglądając go ma się wrażenie, że mu nie zależy. W meczu z Gilem nie przypominał tego samego, zagubionego i mającego wszystko gdzieś zawodnika z turniejów poprzedzających rolanda.
 
G 277

geryx

Użytkownik
wg mnie granie Ljubicica to ryzyko, on po 3 setach powinien oddychać rękawami ( bywało tak) i jeśli nie uda mu się 3-0 ( a nie powinno) to może mieć pod górkę. Tu dużo zależy od dyspozycji dnia i serwisu tego dnia dodatkowo. Już prędzej te +9,5 ✅gema w 1 secie można spróbować
 
W 4

wiesiu

Użytkownik
A ja mysle ze Kubot jutro powalczy. Odpadl w deblu wiec moze sie skupic w pelni na grze solowej. Wiem, ze jest dosc chimerycznym graczem i zdaza mu sie przegrywac z o wiele slabszymi przeciwnikami, mimo wszystko widze go w roli faworyta - umiejetnosciami napewno nie odstaje...
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Długo przeglądałem jutrzejszą ofertę i wybrałem propozycje typów. Boje się dzisiaj zagrać na Haase, Fish to ostatnio bardzo solidny grajek i ciężki rywal. Cegła w Paryżu dodaje handicap takim graczom, dlatego jego mecz z Holendrem omijam. Łukasz Kubot również ma duże szanse w meczu z Berlocq, ale kursy poniżej 1.8 odstraszają bardzo konkretnie. Niewykluczone, że Łukasz znów zacznie słabo ten mecz, a wysokie kursy po przegranym secie będą dużo lepszym &quot;kąskiem&quot;. Mayer, Verdasco, Davydenko po takich kursach nie do ruszenia, Chela może być zmęczony, znowu Anderson nie gra nic nadzwyczajnego. Waham się jeszcze nad Chardy&#39;m, bo Simona oglądałem ostatnio dużo i wcale mi się nie podobał. Za dużo błędów, chaosu, widać że nie czuje się najlepiej na cegle (jednak?). Nie chodzi tylko o ostatni mecz... Na razie jeden pick:
Sam Querrey - Ivan Ljubicic 2 @ 1.76 Pinnacle ✅
Sam Querrey nigdy nie był i nie będzie specem od gry na cegle. Nie rozumiem tak wyrównanego kursu w meczu z byłym półfinalistą French Open, który ostatnio miał problemy w szlemach, ale głównie w najtrudniejszych dla każdego tenisisty pierwszych rundach. Gdy je przechodzi to na ogół rozkręca się z meczu na mecz. Widziałem go przed samym French Open w pokazówce, właśnie z Simonem i grał naprawdę solidny tenis. Sam posiada znakomite podanie, ale Ljuba przypuszczam że jeszcze lepsze, albo przynajmniej skuteczniejsze na cegle, a do tego ma do zaoferowania znacznie więcej z głębi kortu. Mocny pick na Ivana Ljubicica!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
thierryhenry 6

thierryhenry

Użytkownik
w moim debiucie na forum chciałbym się dowiedzieć czy dobrze widze ze Ljubicic gra o 9.55 w deblu a godzine poźniej singla? i on ma wygrać?

Robson// Ja widzę zupełnie co innego. Singla zacznie o 11.
A debla ma wyznaczonego początkowo na około 15, ale pewnie zacznie później.
Pzdr
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Na jutro na początek dnia warto zagrać Soederlina -2.5 kurs w oklicach 1.55. Serwis dobrze mu leży, mimo że w 1 rundzie przegrał seta, grał dobry tenis, no a przeciwnik jutrzejszy nie powinien stworzyć mu dużych problemów
 
drago 108

drago

Użytkownik
Trzeba dodać swoje 3 grosze do RG.
Lukas Rosol - Jurgen Melzer @1.14 ⛔
W tym przypadku kurs jest valuebetem (komicznie to brzmi przy kursie 1.14, ale w końcu to szlem), fakt, że nie przepadam za Jurgenem schodzi na drugi plan. Rosol jest wyróżniającym się w ostatnich tygodniach challengerowcem, ale mimo wszystko to jest ATP, w dodatku Melzer jest w TOP10, chociaż rezerwa nazwisk na jego miejsce jest dosc spora, to jednak tam siedzi. Austriak występ we Francji zaczął od szybkiego meczu z Andreasem Beckiem, a Łukasz męczył się z Rogerem-Vasselinem, wnioski oczywiste.
Xavier Malisse - Fernando Verdasco @1.20 ✅
Dasco, ciekawy przypadek. Ostatnimi czasy przegrywa z czołówką ATP: DelPo, Soda i Gasquet, bo to spotkanie z Lu to jakieś jaja na patyku, cyrk na kółkach, bo oficjalnie, inaczej się tego nie da sie przedstawić. X-Man na mączce... no i tyle. Jedynym dylematem jest tutaj kurs, bo rozumiem, że dla wielu 1.2 może okazać się zbyt mizerną propozycją bukmacherów.
Alexandr Dolgopolov - Andreas Haider-Maurer @1.12 ✅
Po AO był taki interesujący BOOM na Dolga, jaki on świetny itd. No to chyba Barcelona, Madryt, Rzym i Monte Carlo wypozycjonowały jego miejsce w szeregu, jedyny przebłysk w Nicei tyg. przed RG, czas turnieju tutaj daje do myślenia. Tyle o Alexie, bo ile by go nie krytykować to i tak z leszczem pokroju Haidera wygrać ewidentnie musi, a out może zapewnić mu Troicki już za 2 dni...
Tobias Kamke - Viktor Troicki @1.11 ✅
...Troicki, bo nie Kamke, argumentacja jest +/- oczywista, sądzę, że spora część forum dołoży go na jakichś taśmach, podbitkach itp.
Albert Ramos - Robin Soderling @1.05 ✅
Soda na RG i tyle w temacie.
@1.78 za wszystko, wolę takiego combosa od np. Ljuby.
E: Co do wypowiedzi @panas89 to, również bym się skłaniał ku takiemu rozwiązaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Nie warto grać Ljubicicia.Amerykanin solidnie gra i wcale nie popełnia dużo błędów.Serwis też ma troszeczke lepszy od Ljuby.Kubot raczej jutro odpadnie z Berlocqiem bo jednak całego meczu serwisem i grą pod siatką nie da się wygrać z Berlocqiem który ma napewno lepszy passing shot od Almagro szczególnie z backhandu.Pograne mam Andujara over 6,5 gema kurs1.6 z Nadalem powinien ugrać chyba tyle.Napewno Querrey i Berlocq to jutro jedne z tych lepszych typów.
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Kubot – Berlocq 2 2,20 (sportingbet) – 5/10j
Podobny typ jak wczoraj. Kubot po bardzo ciężkim, pięciosetowym meczu singlowym poprzedzonym 3 niełatwymi spotkaniami kwalifikacyjnymi, w dodatku grał jeszcze debla. Mimo, iż Polak nigdy nie narzekał na przygotowanie fizyczne to trzeba zauważyć, że takie maratony w jego karierze zdarzały się rzadko i powinno to odbić się na jego grze.
Berlocq to zupełnie inny rywal niż Almagro. Łukasz w 1 rundzie nie miał nic do stracenia, ponieważ to nie na nim ciążyła presja wygranej. Po dwóch przegranych setach zaczął grać luźno, na dużym ryzyku i zaczęło mu wszystko wychodzić. Nieładnie mówiąc grał lepiej niż potrafi…
W tym meczu to Polak jest faworytem i jego psychika na korcie będzie wyglądać zupełnie inaczej. Argentyńczyk kocha grać na kortach ziemnych, jest regularny i bardzo solidny. Dobrze potrafi mijać przy siatce, gdzie Kubota powinniśmy często widywać. To będzie ciężkie spotkanie, sporo biegania dla Łukasza, nie sądzę, aby wygrał łatwo w 3 setach, a przedłużające się mecz będzie korzystny dla Berlocqa, który nie dość, że w kwalifikacjach nie musiał grać to jeszcze w 1 rundzie pewnie 3-0 pokonał Tomicia.
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Też raczej skłaniałbym się ku grze na Berlocqa. W pamięci nie tak dawno wciąż mam turniej w Nowym Jorku, gdzie także Łukasz w pierwszej rundzie wyeliminował faworyzowanego Querreya, by w następnej zebrać baty od Stackhovskiego. Nie oglądałem jego pojedynku z Almagro, ale w mojej opinii to Hiszpan sfrajerzył na maksa, mając Polaka po dwóch setach po prostu na widelcu. Brawa dla Kubota za walkę i za wyciągnięcie takiego rezultatu, ale nie spodziewałbym się dzisiaj powtórki. Chociaż w tegorocznym RG padło już tyle zaskakujących rezultatów, że tak naprawdę nie wiadomo czego się spodziewać. Łukasz odpadł wczoraj w deblu dość zaskakująco. Czy odczuwał trudy spotkania z Almagro, wypadek przy pracy, czy może myślami już był przy dzisiejszym spotkaniu ? Zobaczymy, ale kurs na Argentyńczyka co najmniej zachęcający.
 
jasmin_bogow 5,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Lukas Rosol - Jurgen Melzer
Typ 1
Kurs 6.09
Pinnacle
Stawka 4/10


22 May 2011
14:58 Melzer takes on Andreas Beck in R1. &quot;He&#39;s a dangerous player. Movement is not his greatest strength but on clay he has more time,&quot; said Melzer, who added that he intends to try and keep the points short to protect his back. The Austrian has decided not to play doubles this week.
09:42 Melzer had a long training session with Sergiy Stakhovsky on Saturday but is still struggling with a back injury. &quot;The tournament will be a struggle,&quot; said Melzer. The Austrian has been disappointed by the slow recovery. &quot;You have to do everything to play at a Grand Slam, take anti inflammatories etc.-what I do not like-but all things considered I still think that I could be as dangerous as I was last year.&quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Arnaud Clement - Michael Berrer pow.38.5 gema 1.87 Betsson
Jak na moje oko kurs wielce prawdopodobny. Obaj zawodnicy powinni stoczyc zaciety boj o zwyciestwo w tym meczu a praktycznie partia 4 setowa moze zapewnic wygranie zakladu. Obaj panowie w pierwszej rundzie grali 4 setowe pojedynki i obaj wyeliminowali nie byle kogo bo odpowiednio Volandriego oraz Raonica. Wydaje mi sie ze po ograniu tych rywali zaden z nich nie bedzie chcial odpuscic kolejnego meczu ( co w sumie jest wiadome ???? ) ale ze wg. mnie grajana podobnym poziomie mozemy tu widziec zdecydowanie wiecej gemow niz wspomniane 38. Powodzenia!
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Sam Querrey - Ivan Ljubicic @ 2.42 Pinnacle

Dosc szybkie korty na RG i nowe szybsze pilki sprawiaja ze atuty obu panow nie zanikaja. Wiekszosc osob spodziewalo sie ze Querrey odpadnie juz w 1 rundzie z Kohlim szczegolnie po 1 secie ktorego przegral 3-6 , co potem sie stalo kazdy widzial. Amerykanin wygral gladko 3 kolejne sety a cale spotkanie 3-1 ???? Amerykanin nie umie grac na cegle? Przeciez wygral 1 turniej w Belgradzie w poprzednim sezonie a w drugim w Houston osiagnal final przegrywajac po zacietym 3 setowym boju z Argentynczkiem Chela. Kursy na ten mecz powinny byc przynajmiej rowne np 1.85 - 1.85 a tu prosze widze fajne value. Ljuba lata swietnosci ma juz z pewnoscia za soba. Napewno stac go jeszcze na dobre rezultaty ale to raczej bede tylko takie pojedyncze zrywy. Chorwat to niby polfinalista RG z 2006r ale wystarczy zobaczyc sobie drabinke ktora mial wtedy bo chyba latwiejszej drogi do SF nie mozna bylo miec. Ljubcicowi coraz czesciej przytrafiaja sie porazki z zawodnikami pokroju Bubbka Lorenzi czy tez Paire z ktorym mial mega problemy na AO w tym roku. Forma chwiejna , nie te lata i jak dla mnie to Querrey wygra ten mecz!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom