>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Roland Garros '11 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
maciek90 306

maciek90

Użytkownik
Simon - Russel over 27.5 gema @ 1.85 ✅ 32 gemy ;)
Co powiecie na ten typ panowie? Wiadomo Simon nr18 tego turnieju zdecydowanie lepszy grajek od Amerykanina (93 w rankingu), poza tym gra u siebie a to dodatkowy handicap. Ostatnie występy Simona to 2 runda w Rzymie gdzie pokonał Roddicka i przegrał dość gładko z Chelą (4-6 2-6), a także 2runda w Madrycie gdzie musiał uznac wyższość Murraya. Wiadomo gracze o niebo lepsi od Russella. Co do Amerykanina to ostatnio 2runda w Nicei, gdzie musiał się przebijać przez kwale i mimo porażki w Q3 udało mu się zagrac w turnieju głownym, a tam juz porażka z Hanescu (5-7 2-6), a także półfinał challengera w Savannah. Generalnie ostatnio częscie grywa chellengery u siebie bez jakichś specjalnych sukcesów, mimo wszystko jednak spróbuje tego typu. Uważam, że jest w stanie ugrać 10 gemów z Francuzem.
Czekam na wasze opinie ;)
p.s. To moja pierwsza analiza więc proszę o wyrozumiałość.
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
I niestety, ale bet365 nie proponuje na almagro-7,5 tylko -8,5 to moze byc juz duza granica i uwazam ze ryzyko moze nie poplacic, kurs 3 dni temu na zwyciestwo almagro w 3 setach byl 1,71 a dzis 1,4 !!!!! leci strasznie. MOim zdaniem nie oplaca sie juz tego grac.
 
gju 134

gju

Użytkownik
Anderson - Mahut 1 (1.5)
Kevin pokazał w tym sezonie, że clay też mu pasuje. Pokazuje cały czas, że jest w dobrej formie. Ogrywa słabszych zawodników od siebie bez problemu. Jeśli Zeballos czy Falla nie dają szans Mahutowi na mączce to i Kevin sobie poradzi.
Haider Maurer - Sweeting 2 (1.95)
Ryan w zdumiewającym gazie. Wyrósł z niego solidny ATPowiec. a w tym sezonie potrafił wygrać nawet turniej 250 na mączce w Houston, radząc sobie z Karlovicem, Nishikorim czy Querreyem.
zgadzam się ze stawianiem 3:0 na Almagro ????
 
wlodar 204

wlodar

Użytkownik
Podobne atuty? O czym mówisz? Berrer potrafi grać tylko i wyłącznie srv@volley, jak mu nie wchodzi serwis to gościa nie ma. Raonić to prawda, ma kapitalny serwis, ale z linii końcowej prezentuje się bardzo przyzwoicie, nie ma jak go porównywać do drewna Berrera. Typ raczej dobry, ale to jest pierwsza runda, więc seta może przypadkowo stracić.
dopiero teraz to zauważyłem. Gdzie Tywidziałeś takiego Berrera?;) nacisk na seve&amp;volley? pierwsze słysze. Gra z głębi kortu? Gdy Michael złapie rytm to potrafi bardzo fajnie zachować balans pomiędzy ofensywa i defensywą, pod tym względem na przestrzeni ostanich dwóch sezonów zrobił wielki postęp.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Anderson - Mahut 1 (1.5)
Kevin pokazał w tym sezonie, że clay też mu pasuje. Pokazuje cały czas, że jest w dobrej formie. Ogrywa słabszych zawodników od siebie bez problemu. Jeśli Zeballos czy Falla nie dają szans Mahutowi na mączce to i Kevin sobie poradzi.
Kevin od dluzszego czasu problemy ze zdrowiem. Gra bo musi, zdecydowanie value po stronie Francuza. Ostatnio troche pogral i napewno jest faworytem tego meczu.
 
T 7

tarunt2010

Użytkownik
Manco v.s Verdasco 1
Zaciety pojedynek sie szykuje, ale przewiduje iz Juan wygra to cos czuje nawet 5 setow ???? Lepiej jak naraie wygląda Argentynczyk i dlatego na niego postawil bym value. Co myslicie o tym meczu?
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dzisiaj dokończenie pierwszej rundy, kilka ciekawych typów, od razu przechodzę do rzeczy:
Nicolas Almagro - Łukasz Kubot 2 @ 11.25 Pinnacle ✅
Powód takiego typu jest oczywisty. Łukasz dostaje wielki handicap w postaci ogrania na paryskich kortach, przeszedł solidnie kwalifikacje, odprawiając niezłych grajków (Greul, Silva). Almagro jest jednym z solidniejszych graczy na cegle w Tour, rok temu w Paryżu zawędrował bardzo daleko i w tym może być podobnie... O ile przebrnie bardzo ciężką zawsze pierwszą rundę. Dodatkowo Almagro jeszcze w sobotę walczył na kortach w Nicei, tam 10 ciężkich setów, wcale nie miał spacerku w drodze po tytuł. Liczę na sensacje, nie ukrywam, ale wiadomo że kwalifikanci zawsze są groźni, a Łukasz może wreszcie się zmobilizuje i zrobi konkretną sensację.
Arnaud Clement - Filippo Volandri 1 @ 3.97 Pinnacle ✅
Tutaj krótko. Nie rozumiem tak mocnego faworyzowania Volandriego. Pokazał się z dobrej strony w jednym turnieju ATP, poza tym sukcesy na cegle na poziomie chall, jednak te sukcesy nie przenosiły się na French Open w poprzednich latach (ostatnie 3 edycje - w żadnej nie przeszedł R1). Potencjał tenisowy Volandrii ma duży, ale czy Clement go nie ma? Wiadomo jego lata powoli mijają, nie cegle nigdy nie wojował, ale to French Open i zawsze przykładał się mocno do tego turnieju, jak zresztą chyba każdy Francuz. Rywal jest do ogrania, w dodatku Clement nie wygrał meczu od kontuzji, której doznał w Zagrzebiu (seria 0:7), a wiadomo że takie serie, w przypadku tak solidnego grajka nie trwają zbyt długo. Dziś jest spora szansa na przełamanie.
Santiago Giraldo - Pablo Andujar 1 @ 2.00 Bet365 ⛔ :-|
O typie napisane sporo. Andujar nie prezentuje się już tak dobrze jak w Casablance, był to chyba jednorazowy wyskok. Giraldo uwielbia korty ceglane, chociaż ma możliwości do wygrywania także na innych nawierzchniach. Szybsza, paryska cegła powinna mu nawet pomóc. Mocny pick!
Robin Haase - Danie Gimeno-Traver 1 @ 2.58 Pinnacle ✅
Haase to bardzo zdolny Holender, z wielkimi możliwościami na cegle. Jest regularny, potrafi skontrować, przyspieszyć, zachowuje balans między ofensywą a defensywą, a do tego ma kąśliwe podanie. Gimeno-Traver ze swoimi rotacjami i forhendem na pewno też nie jest słabym graczem, ale w tym momencie dużo bardziej cenie utalentowanego Holendra. Tylko ten krecz w Nicei? Czy był spowodowany &quot;oszczędzaniem&quot; się przed FO, czy rzeczywistą kontuzją... Podejmuje ryzyko...
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
malinowy 22

malinowy

Użytkownik
To już zaczyna być irytujące. Chciałem obstawić mecz Giraldo -Andujar ale chciałem poczekać na rozpoczęcie meczu bo czasem zdarza się że linia gemów (na handicapy czy gemy w meczu) różni się o &quot;jeden&quot; przed meczem niż po rozpoczęciu (po rozpoczęciu często jest mniejsza). Mecz był oznakowany jako dostępny w zakładach na żywo. Niestety chyba piąty czy szósty raz w tegorocznym RG zauważyłem że mimo oznakowania dostępności na &quot;live&quot; mecz nie jest dostępny w tej opcji. To notoryczne w bet365 ..przynajmniej od początku RG. To mnie strasznie irytuje zwłaszcza że w ten sposób przeszły mi koło nosa 3 dobrze obstawione typy. Nie dość że to wprowadzanie w bład, nie fair wobec użytkowników bet365 to zdenerwowany tą sytuacją gram inne -wcześniej nie planowane typy na których często wtapiam.
BET365 ????????????
 
H 19

havierx

Użytkownik
oglada ktos kubota z almagro ? co to za akcja z tym wygranym setem ?:p tak dobrze zagral lukasz, czy almagro zlekcewazyl ?
Kubot moze i ma mniejsze umiejetnosci, ale duzy z niego walczak. Juz dawno przestalem obstawiac zwyciestwa naszego rodaka, ale NIGDY nie postawie przeciw niemu 0:3. Zdarzaja mu sie bardzo fajne akcje a potem dlugie chwile przestoju. Almagro gra swoje, po wygranych 2 setach widac, ze zaczal oszczedzac sily - bo i po co forsowac sie? Ogolnie nie wroze tutaj niespodzianki w postaci zwyciestwa Lukasza, ale kto wie.. ;)
Czekam teraz na narzekania w stylu &#39;postawilem kupon za x zl i tylko ten gupi Kubot mi nie wszedl!&#39;...
 
G 277

geryx

Użytkownik
Simon -Russel powyżej 26,5 bettson @1,7✅
Po tym co widzę na RG faworyci wcale nie demolują swych skazanych na porażkę przeciwników. Almagro gotów przegrać:) na razie 2-2 , Nadal oddaje seta, Soderling z nonamem 4-1 w drugim secie przegrywa.
W moim typie wszystko mówi że Simon wygra, Amerykanin nie jest specem od clayu ale 9 gemów przy jego przyzwoitym serwisie powinien zabrać Francuzowi spokojnie, to pierwsza runda i jak widać nikt specjalnie nie zabija sie o 6-1,6-1,6-1

typu wcale nie żałuję kolego poniżej, a statystyki po 2 setach ( jest 1:1):
% 1 serwisu: Russel 80% (przyzwoity serwis :razz ????
asy - 1 (przy 3 Simona)
 
babe 17

babe

Użytkownik
Simon -Russel powyżej 26,5 bettson @1,7
Po tym co widzę na RG faworyci wcale nie demolują swych skazanych na porażkę przeciwników. Almagro gotów przegrać:) na razie 2-2 , Nadal oddaje seta, Soderling z nonamem 4-1 w drugim secie przegrywa.
W moim typie wszystko mówi że Simon wygra, Amerykanin nie jest specem od clayu ale 9 gemów przy jego przyzwoitym serwisie powinien zabrać Francuzowi spokojnie, to pierwsza runda i jak widać nikt specjalnie nie zabija sie o 6-1,6-1,6-1
Zobaczysz co gra Russell i będziesz żałował. Simon powinien gładziudko przejechać się po Amerykaninie.
Gdzie Russell ma przyzwoity serwis? Chyba go z kimś mylisz.
Ja grałem -8,5 Simona więc każdy jest zadowolony. A serwis w tym, że Russell ugrał seta nie miał dużego udziału. Miałeś po prostu szczęście, że Simon przespał kawałek meczu.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Nie jest zasadą, że faworyci nie demolują... Dużo zależy od dyspozycji dnia rywala, bo większość nawet średnich grajków potrafi się dobrze zmobilizować i zagrać na wyżynach w meczu z graczem z czołówki, z którym teoretycznie nie ma szans. Nadal przegrywa z Isnerem, ale jeśli wygra ten mecz to pewnie do finału nikt mu już nie zagrozi. Pierwszy mecz zawsze jest ciężki, stąd dobre wyniki kwalifikantów.
Łukasz Kubot pokazał dzisiaj znakomity tenis, na kort (bodajże) 5 przyszło bardzo dużo Polaków, którzy mocno go dopingowali. Dużo winnersów Łukasza, solidne serwy w najważniejszych momentach, ale co najważniejsze chłodna głowa, bo w każdym z wygranych setów musiał odrabiać straty przełamania! W następnej rundzie czeka już Berlocq, rywal teoretycznie dużo łatwiejszy, ale Almagro dzisiaj nie grał nadzwyczajnie. Widoczne było zmęczenie już po trzecim secie. Duże będzie zależało znów od psychiki Łukasza, bo on lubi czasami ograć faworyta, by dalej polecieć z kimś słabszym... Mam jeszcze jeden typ na dziś:
Jeremy Chardy - Grigor Dimitrov 1 @ 1.61 Pinnacle ✅
Jestem fanem talentu obu panów. Jednak dobrze wiem, że cegła to nie do końca teren dla Dimitrova. Grigor słynia ze znakomitego forhendu, nie gorszego jednoręcznego bekhendu, a większość punktów zdobywa dzięki wygrywanym uderzeniom. Tutaj trzeba więcej cierpliwości, którą posiada Chardy. Umiejętnościami także nie odstaje, również potrafi skontrować z obu skrzydeł, solidnie serwuje i jest bardzo solidny z głębi kortu. Ostatnio nie imponował formą, ale na pewno przygotowywał się do French Open i występy w challengerach traktował choć w pewnym stopniu jako trening. Chardy lubi grać w Paryżu, robił tu dobre wyniki, publiczność także będzie trzymała jego stronę, co pomoże mu przynajmniej w zaangażowaniu od początku do końca. Dimitrov kreczował przed tygodniem...
 
O 6

olszyn

Użytkownik
jutro widze value u stakhovsky&#39;ego z nikishorim - kurs 2,55 zacheca do postawienia na ukrainca. Dla mniej odwaznych typ, ze wygra conajmniej 2 sety - kurs 1,85. Warto postawic rowniez na bellucciego i georges. Zarowno brazylijczyk jak i niemka ostatnio w b.dobrej formie, moze nie 3:0 i 2:0, ale powinni sobie poradzic ze swoimi rywalami.
P.S. ciekawi mnie sytuacja verdasco i monaco. Zlapalem kurs 8 zl na argentynczyka w 3cim secie, zaraz powinien wygrac seta, ale kurs spadl az na 2.6&lt;tak jak na poczatku meczu&gt;, co jest b. dziwne, bo jednak przegral 2 pierwsze sety&gt; Wiem, ze verdasco wzial przerwe medyczna, gra na 100 % mozliwosci ?
 
dancevic 179

dancevic

Użytkownik
Zobaczysz co gra Russell i będziesz żałował. Simon powinien gładziudko przejechać się po Amerykaninie.
Gdzie Russell ma przyzwoity serwis? Chyba go z kimś mylisz.
Chyba chodziło mu bardziej o wysoki procent serwisu u Russela.Simon się trochę zdenerwował i już ma w 3 secie 3:0 i serwis.Oglądałem troszke mecz Kubota z Almagro.Hiszpan po przegranym 3 secie kopał bandy reklamowe i już było widać po nim że jest zdekoncentrowany.Ja jednak nie zaryzykowałbym stawiania na Kubota chociażby na 4 seta choć rozważałem taką ewentualność bo Łukasz grał niezle dużo biegał do siatki(Almagro grał fatalne passingshoty).Dość dobrze funkcjonował serwis i co najważniejsze Polak nie załamywał się np.w 4 secie dał się przełamać na 6:5 i Almagro serwował po mecz.Podobnie w ostatniej partii Almagro odskakuje na 3:0 pózniej zryw Łukasza i robi się 5:3 by ostatecznie utrzymać przewage przełamania i wygrać 6:4 za co należą się wielkie brawa:grin:.W następnej rundzie czeka Berlocq i tu trzeba się zastanowić co grać bo kursy są po 1.85.Rafael Nadal nic wielkiego dzisiaj nie pokazał.W 2 rundzie gra z Andujarem i trzeba się zastanowić nad jakimś handicapem gemowym a kto wie może seta urwie Pablo bo to niezły grajek.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Nie sądzicie, że +2,5 seta na Granollersa w meczu z Gasquetem po kursie 2,05 (expekt) to value? Jakoś nie wierzę, by Francuz zakończył ten mecz gładkim 3-0. Myślę, że warto to zagrać, ale czekam na opinie innych.
 
J 22

junior1317

Użytkownik
Nigdy więcej nie zagram DW. Podobnie jak niektórzy tutaj uważałem, że Russell to jest bardzo łatwiutki przeciwnik dla Simona i zagrałem 3-0. Kurde... Kurs był fajny 1,45.... Simon zagrał pierwszego seta elegancko i wygrał 6-3. W drugim jednak coś mu chyba do głowy wlazło pod koniec, gdyż miał jedno przełamanie Russella i prowadził 4-3 i serwował. Ale jednak coś mu odbiło i został 2 razy złamany, Amerykanin wygrał swoje podanie i seta Simon przegrał... Kurde! W 3 secie zwycięstwo Simona 6-1, a w czwartym 6-0. Nie mógł on wygrać tego w 3 setach? Ale gratuluję tego overa 26,5.
 
M 0

majkele

Użytkownik
Na jutro dwa takie typy.
Steve Darcis vs Philipp Petzschner 2 @ 1.50
Nie wiem dlaczego taki wysoki kurs na Philippa. Zdecydowany faworyt tego pojedynku. Gracz ten dysponuje mocnym i dokładnym podaniem, o czym przekonali się niedawno Youzhny i Andreev. Solidny gracz, jest w formie, nie powinien mieć kłopotów z odprawieniem Darcisa.
Stephane Robert vs Fabio Fognini 1 @ 2.15
Tutaj mamy zawodnika, który sprawił niemałą niespodziankę dwa dni temu, mianowicie wyeliminował Berdycha. Wyeliminował, ale w jakim stylu! Z 6:3, 6:3 w plecy w pierwszych dwóch setach wyciągnął w ostatnich trzech 2:6, 2:6, 7:9. To pokazuje, że ma niesamowicie mocną psyche i wole walki. Robert może i nie zawojuje jakoś specjalnie RG, ale 3R jest jak najbardziej w jego zasięgu.
Co sądzicie?
edit:
Petschner zaskoczenie, ale Robert? Trzy gemy ugrał, no ludzie świata, to są jaja...
 
G 277

geryx

Użytkownik
Zobaczysz co gra Russell i będziesz żałował. Simon powinien gładziudko przejechać się po Amerykaninie.
Gdzie Russell ma przyzwoity serwis? Chyba go z kimś mylisz.
Ja grałem -8,5 Simona więc każdy jest zadowolony. A serwis w tym, że Russell ugrał seta nie miał dużego udziału. Miałeś po prostu szczęście, że Simon przespał kawałek meczu.
szkoda że nie dałeś tego typu -8,5 przed rozpoczęciem meczu, byłbyś bardziej wiarygodny:grin:
mówisz szczęście mam że przespał, a ja w analizie właśnie o takim przesypianiu ( nie angażowaniu się na maxa w 1 r wspominałem)
ludzie czy tak trudno komuś innemu niż sobie przyznać w tym kraju rację BABE?
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Kei Nishikori - Sergiy Stakhovsky @1.57
Kei zrobił spore postępy, na cegle idzie mu w tym sezonie bardzo dobrze, poza wpadką w Madrycie. W pierwszej rundzie zmiótł Lu, robiąc na mnie spore wrażenie, jeśli chodzi o wymiany, które w większości dominował. Gołym okiem widać ogromną determinację z jego strony, świetnie biega i potrafi zepchać rywali do defensywy. Stakhovsky natomiast nie ma warunków na clay, serwis nie za bardzo mu pomaga, brakuje trochę cierpliwości w wymianach, popełnia sporo błędów. Gdyby Guez w drugim secie zachował trochę zimnej krwi - Ukraińca równie dobrze mogłoby już nie być w drugiej rundzie.
Janko Tipsarevic - Pere Riba @1.57
Janko jest zawodnikiem, który w zasadzie potrafi grać na każdego rodzaju nawierzchni. Jest w świetnej formie, z tego co widziałem po jego meczach w Dusseldorfie, w pierwszej rundzie RG z resztą utwierdził mnie tylko w przekonaniu, że warto na niego zagrać. Riba natomiast jest strasznie nierównym zawodnikiem, któremu nie wiadomo tak na dobrą sprawę, co odbije. Raz gra dobrze, a na drugi dzień potrafi przegrać na własne życzenie, popełniając multum błędów. Na cegle radzi sobie generalnie całkiem nieźle, pokonał już co prawda Dodiga, jednak myślę, że Janko postawi znacznie trudniejsze warunki i wygra po 4 setach.
Steve Darcis - Philipp Petzschner @1.53
Darcis miał spore problemy w kwalifikacjach do RG, jednak jakoś udało mu się po wielkich trudach awansować do turnieju głównego. W pierwszej rundzie pokonał co prawda Llodrę, jednak nie zrobił na mnie większego wrażenia, bowiem Francuz ma nierówno pod sufitem i często przegrywa tego typu mecze. Po Belgu możemy się spodziewać regularności, małej ilości niewymuszonych błędów, potrafi przyspieszać, jednak Niemiec ma znacznie więcej do zaoferowania aniżeli Llodra. Philipp jest aktualnie w bardzo dobrej formie, co udowadnia na każdym kroku. W Paryżu odprawił bez problemu Zvereva w trzech setach, return funkcjonował jak należy - jeśli nie popełni zbyt wielu błędów, myslę, że powinien wówczas ograć Darcisa.
Stephane Robert - Fabio Fognini @1.73
Robert świetnie trafił z formą na RG, jednak czy aktualna gra wystarczy, by awansować do 2 rundy? Pokonał co prawda Berdycha, jednak trzeba przyznać, że gdyby nie fatalna kondycja Czecha, wówczas Francuza na pewno nie widzielibyśmy w drugiej rundzie. Ze względu na niezbyt imponujące warunki fizyczne, Stephane miewa spore problemy z utrzymaniem swojego podania, jednak trzeba przyznać, że returnuje bardzo dobrze. Nieźle spisuje się na siatce i w zasadzie ma wszysto to, czego potrzeba, aby pokonać Włocha. Jednak mimo wszystko coś podpowiada mi, że w jutrzejszym meczu zwycięży właśnie Fabio. Jest strasznie chimerycznym grajkiem, po którym nie wiadomo, czego możemy się tak na dobrą sprawę spodziewać. Na cegle jednak czuje się jak ryba w wodzie, stać go na bardzo dobre wyniki, jednak brakuje przede wszystkim odpowiedniej psychiki. Na korcie jest cwaniakiem, który od czasu do czasu potrafi odpalić genialne zagranie, kiedy trzeba - potrafi również trzymać piłkę w korcie i oczekiwać na błędy rywala. Myślę, że cwaniactwo i spryt powinno mu pomóc w odniesieniu zwycięstwa, jednak zdaję się tutaj bardziej na swoją intuicję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
fat77 11

fat77

Użytkownik
Stephane Robert - Fabio Fognini @1.73
Robert świetnie trafił z formą na RG, jednak czy aktualna gra wystarczy, by awansować do 2 rundy? Pokonał co prawda Berdycha, jednak trzeba przyznać, że gdyby nie fatalna kondycja Czecha, wówczas Francuza na pewno nie widzielibyśmy w drugiej rundzie. Ze względu na niezbyt imponujące warunki fizyczne, Stephane miewa spore problemy z utrzymaniem swojego podania, jednak trzeba przyznać, że returnuje bardzo dobrze. Nieźle spisuje się na siatce i w zasadzie ma wszysto to, czego potrzeba, aby pokonać Włocha. Jednak mimo wszystko coś podpowiada mi, że w jutrzejszym meczu zwycięży właśnie Fabio. Jest strasznie chimerycznym grajkiem, po którym nie wiadomo, czego możemy się tak na dobrą sprawę spodziewać. Na cegle jednak czuje się jak ryba w wodzie, stać go na bardzo dobre wyniki, jednak brakuje przede wszystkim odpowiedniej psychiki. Na korcie jest cwaniakiem, który od czasu do czasu potrafi odpalić genialne zagranie, kiedy trzeba - potrafi również trzymać piłkę w korcie i oczekiwać na błędy rywala. Myślę, że cwaniactwo i spryt powinno mu pomóc w odniesieniu zwycięstwa, jednak zdaję się tutaj bardziej na swoją intuicję.
Stephane Robert - Fabio Fognini 2.40 @Unibet
Ja to spotkanie widzę zupełnie inaczej i nie kieruję się intuicją (!) a faktami. Stephane Robert zaprezentował fantastyczną formę w niesamowitym pięciosetowym pojedynku z Tomasem Berdychem a stare bukmacherskie porzekadło mówi, że &quot;jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz&quot;. Robert niejednokrotnie podkreślał w wywiadach po odprawieniu Czecha do domu, że na kortach RG czuje się w tym roku nadzwyczaj dobrze, tak więc raczej niemożliwym jest aby Francuz zupełnie stracił czucie gry na przestrzeni dwóch dni. Fabio Fogniniego widziałem ostatnio w przegranym pojedynku z Ernestsem Gulbisem i jeśli mam być szczery to poza rzucaniem rakietą o kort i ostentacyjnym kwestionowaniem decyzji sędziego Włoch nie pokazał nic co mogło by mi zaimponować. W R1 Fognini pokonał będącego ewidentnie pod formą Denisa Istomina (którego to notabene Gulbis również pokonał w Nicei.. po czym przegrał łatwo ze wspomnianym Berdychem) więc nie może to świadczyć o nagłej zwyżce formy nierównego i niestabilnego psychicznie Włocha. Moim zdaniem cwaniactwo to za mało, wystarczy kilka niekonwencjonalnych zagrań Roberta a Fabio zacznie odstawiać na korcie jasełka. Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywalnego a Żabojad niesiony dopingiem specyficznej paryskiej publiki utrzyma wysoką dyspozycję z poprzedniego spotkania, Makaronowi nie pozostanie nic innego jak płacz i pakowanie walizek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom